تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 101 از 358 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

--------------------------
    موجود فضایی : 2007 : مکزیک
    در مورد این پست باید بگم که واقعا جمع نقیضین شده دیگه .

دارای دندان و اسکلت سری شبیه به انسان است
    +
    برای کشتن این موجود مجبور شد که سه بار به مدت چند ساعت او را در آب غرق کند

نتایج ژنتیکی نشان داده که نوع ژن این موجود به هیچ موجود زنده‏ای در کره زمین شباهت ندار
    حالا حرفی رو که میخواستم بگم شروع میکنم
    من میخوا چیزی رو بگم که شما باید روش فکر کنید
    شاید به من بگید که همه چیز رو زیر سوال میبرم ولی اگر حقیقت این باشه چی؟!
    اول میخوام موضعمو مشخص کنم وبگم بهادیان جدید و رائل هیچ اعتقادی ندارم چون اونا در نهایت ادیان فاسدی هستن و دخترا و پسرا رو به........ترقیب میکنن
    خب آفرینش رو از زبان من بشنوید
    همه چیز مثل یک پازل هست و همه چیز به هم ربط دارن،اتفاقات و اعداد و تمام چیزها
    انفجار بزرگ اتفاق افتاد
    همه چیز کم کم به وجود اومدن چون برای بوجود اومدن هر چیز قبلش باید کائنات تمام چیزهارو فراهم میاوردن
    مثلآ برای بوجود اومدن انسان باید اول آهن و روی بوجود میومدن چون بدن انسان بهشون نیاز داره
    همه چیز فراهم شد و انسان بوجود اومد در اولین کره(به اعتقاد من در 7 جا فقط حیات وجود داره)
    و به ترتیب در کرات دیگر
    ولی چیزی باعث تمایز این انسان ها از هم شد و آن زمان بود
    به هر جا که زودتر حیات رسیده بود اونجا حیات پیشرفته تر از کره بعدی بود
    خب حیات چطوره به این 7 کره رسید(خیلی تحقیق کردم و در پایان به اینجا رسیدم که)این هفت کره مسئول بوجود آوردن حیات بودن
    یعنی چی؟
    یعنی چیزی شبیه سرنوشت
    خب انسان بوجود اومد که البته در ابتدا بسیار شبیه میمون بود ولی رشد مغر میمون ها در یکجا متوقف شد ولی انسان نه
    همینجور پیش رفت چون سرنوشتش این بود(طرحی که از قبل براش تعیین شده)
    در این موقع انسانهایی که در کره اول بودن به زمین اومدن به واسطه تکنولوژیشون
    و نژادشون رو با انسانها مخلوت کردن(نژاد برتر)
    ببینید مردانی که بدنشون مو داره از اونایی که مو نداره نژادشون پایینتره(مثال زدم)
    اونا از نظر بدنی و همه چیز نژادی برتر بودن و این طور بود که شاهان بر روی زمین و احتمالآ پیامبران بر روی زمین بوجود اومدن
    چیزی که من میخوام ازتون بپرسم اینه و اینکه اگر کمکم نکنید دینم رو به زودی از دست میدم
    محمد و دیگر پیامبران خدا رو چه چیزی میدونستن؟انسانهایی رو که نژادشون برتر بود
    حتی اگه اونا میگفتن خدا نیستن آیا با اون تکنولوژیشون کسی قبول میکرد؟
    معراج محمد آیا توسط سفینه های اونا بوده؟
    آیا منجی انسانی از کره دیگره(به اعتقاداتون کاری ندارم)
    و سوالاتی از این قبیل
    خواهشآ همه نظر بدن
    به نظر من شما کلا یه سری چیزا رو با هم قاطی کردید ...

اولا نظریه دادید برای تشکبل حیات و ... . اما کجاست دلیل های شما برای اثبات این حرفها ؟؟

و نژاد برتر و اینا هم کاملا نا مفهومه برام . برتر یعنی چی ؟ از چه لحاظ ؟ علمشون بهتره ؟ پیشرفته ترن ؟

به نظر شما موهای کمتر و بیشتر ربطی به برتر بودن داره واقعا ؟

در کل بنده برای قبول حرفهایتان دلیل علمی نیاز دارم . اگه دارید بسم الله .

در مورد بخش مذهبی پستتون حرفی نمی زنم . و توصیه میکنم ادامش ندید . و دوستان هم نادیده بگیرن . زیرا پست های مذهبی جایگاهی اینجا ندارن .
    مشکلات مذهبی رو جاهای دیگه میشه حل کرد .

2. 6 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

در مورد این پست باید بگم که واقعا جمع نقیضین شده دیگه .

+

1.به نظر من شما کلا یه سری چیزا رو با هم قاطی کردید ...

2.اولا نظریه دادید برای تشکبل حیات و ... . اما کجاست دلیل های شما برای اثبات این حرفها ؟؟

3.و نژاد برتر و اینا هم کاملا نا مفهومه برام . برتر یعنی چی ؟ از چه لحاظ ؟ علمشون بهتره ؟ پیشرفته ترن ؟

4.به نظر شما موهای کمتر و بیشتر ربطی به برتر بودن داره واقعا ؟

5.در کل بنده برای قبول حرفهایتان دلیل علمی نیاز دارم . اگه دارید بسم الله .

6.در مورد بخش مذهبی پستتون حرفی نمی زنم . و توصیه میکنم ادامش ندید . و دوستان هم نادیده بگیرن . زیرا پست های مذهبی جایگاهی اینجا ندارن .
    مشکلات مذهبی رو جاهای دیگه میشه حل کرد .
    1.میگم خیلی با هوشید
    واقعآ قاطی کردم
    2.ما همدیگرو میشناسیم دیگه
    من هر چقدر هم دلیل بیارم شما قبول نمیکنید و در واقع من اینا رو نگفتم که کسی اونا رو قول کنه
    گفتم که به من کمک کنید بتونم اطلاعات رو از هم تفکیک کنم
    البته باید همه ی دوستان نظراتشون رو بگن که نمیدونم چرا بحث نمیکنن و از گذاشتن مطالب دروغ خوششون میاد ولی کمک به من نه
    3.از هر لحاظ
    هم جسمی(مثال زدم و اینکه از یک زمین شناس بپرسید خوب تشریح میکنه) وهم عقلی و روحی
    الان ما هرچقدر به جلو داریم میریم پیشرفت میکنیم دیگه
    خب اونا این راهو رفتن چون حیات زودتر بهشون رسیده
    4.بله کاملآ
    5.توضیح دادم
    6.بازم دارین یک قطعه پازل رو حذف میکنن
    من میخوام بدونم از بچگی سرمون کلاه گذاشتن یا نه؟
    در ضمن درسته در اروپا علم از مذهب داره انقام میگیره(چون باید بگیره)ولی در ایران اینطوری نیست
    خب در پایان توو اون سریاله چیزی گفت که بسیار خوشم اومد و اون این بود که
    ایرانی فرزند علمه!

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

1.میگم خیلی با هوشید
    واقعآ قاطی کردم
    2.ما همدیگرو میشناسیم دیگه
    من هر چقدر هم دلیل بیارم شما قبول نمیکنید و در واقع من اینا رو نگفتم که کسی اونا رو قول کنه
    گفتم که به من کمک کنید بتونم اطلاعات رو از هم تفکیک کنم
    البته باید همه ی دوستان نظراتشون رو بگن که نمیدونم چرا بحث نمیکنن و از گذاشتن مطالب دروغ خوششون میاد ولی کمک به من نه
    3.از هر لحاظ
    هم جسمی(مثال زدم و اینکه از یک زمین شناس بپرسید خوب تشریح میکنه) وهم عقلی و روحی
    الان ما هرچقدر به جلو داریم میریم پیشرفت میکنیم دیگه
    خب اونا این راهو رفتن چون حیات زودتر بهشون رسیده
    4.بله کاملآ
    5.توضیح دادم
    6.بازم دارین یک قطعه پازل رو حذف میکنن
    من میخوام بدونم از بچگی سرمون کلاه گذاشتن یا نه؟
    در ضمن درسته در اروپا علم از مذهب داره انقام میگیره(چون باید بگیره)ولی در ایران اینطوری نیست
    خب در پایان توو اون سریاله چیزی گفت که بسیار خوشم اومد و اون این بود که
    ایرانی فرزند علمه!
    راستش نمی دونم باید چی بگم ... جز اینکه یکم با روال این تاپیک جور نیست این بحث ... قرار شد در این تاپیک مباحث علمی بررسی بشه ... نه اینکه یکی یه چیزی بگه عد بگه دلیلی ندارم یا شما دلیل منو قبول ندارید یا ... .

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

سلام
    با این که پستم پاک شد ولی عیبی نداره
    ------------------------------------------------------------
    عد از خوندن چند صفحه ی اخر به این فرضیه ها در مورد یوفو ها رسیدم:
    1. یوفو ها از سیارات و منظومه های دیگر می ایند
    2. یوفو ها همان مردم اتلانتیس هستند که جان سالم به در بردند
    3. یوفو ها خودمان هستیم که از زمان اینده می اییم
    4. یوفو ها اصلا وجود خارجی ندارند
    ------------------------------------------------------------
    در مورد فرضیه اول و دوم من هیچ نظری ندارم
    اما در مورد نظریه 3: یه نظرم این بیشتر از همه نزدیک به واقعیت است
    با توجه به این که چندین نفر وارد تونل زمان شده اند و اگر بخواهیم پایان دنیا و نیبرو را ربط بدهیم به این نتایج میرسیم:
    شاید ما تا سال 2012 موفق شدیم و چندین سفینه ساختیم و جان انسان ها را نجات دادیم
    با این سفینه ها به یک سیاره دیگر رفته و در انجا زندگی کردیم
    جال دانشمندان موفق شدند راز تونل زمان و طرز استفاده ی انها را بفهمند چه؟در اونصورت میان به زمان ما تا یه کاری انجتم بدن
    چه کاری نمیدونم
    در مورد نظریه چهارم بگم که امکان نداره یوفو ها حقیقت نداشته باشند
    با وجود این همه فیلمو عکسو شاهد
    اگر طرف تو عکسش 1 یوفو باشه اونو با ابرو زهره و لامپو بالن و .... نسبت میدن
    اگه چند تا یوفو باشه که همه مثل هم باشن میگن که اینا رو کپی پیست کردن
    اگه چند تا باشن که مثل هم نباشن، میگن اینا رو با خلاقیت کشیدن و ...
    من نمیگم همشون راسته ولی امکانش وجود داره
    --------------------------------------------------------------------------
    یبار دیگه می گم که اینا همه نظر های فکر خودمه دلیل و مدرک نخواید

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

درسته که تاپیک به خاطر موضوعش نمیتونه یه تاپیک صرفا علمی باشه ولی به نظرم اگه بخوایم این تاپیک یه تاپیک برای تبادل اطلاعات به شکل مفیدش و بحث و تحلیل و ... باشه باید از یه حداقل گرایش علمی برخوردار باشه چون در مقابل یه پست پر از مغلطه و بدون هیچ گرایش علمی و صرفا یه سری تخیلات راجع به قضایائی موهوم در واقع اصلا نمیشه بحث کرد و نتیجه این میشه که هر کسی حرف خودشو میزاه...هرچند با ادغامهائی که در موضوع تاپیک شد دیگه باید انتظار این جورچیزها رو داشت.....
    راجع به اون جریان کشتزارها فکر کنم یکی دو سال پیش بود که چند نفری رو توی فرانسه به این خاطر دستگیر کردن البته در اینجا اون بحث منطقی پاراگراف بالا مانع میشه که نتیجه گیری کلی کنم و بگم اینا همه اش کار انسانه ... راجع به اون عکس ها هم اون آٰرم المپیک که معلومه چیه؟ اون پای گنده هم علامت گنوم هست (Gnome) ...که یکی از میزکارهای لینوکس هست...ضمنا اینا رو میشه با فتوشاپ هم ساخت....

پی نوشت:
    این منابع هم واسه خودش مشکلیه به نظر من بین سند رسمی ناسا با یه وبلاگ شخصی فرق زیادی هست....ضمنا من راجع به اون ادعاهائی که طرفداری بین دانشمندان ندارند و بیشتر توسط هابیستها و ناولیستها مطرح شده بنا رو به بدبینین میزارم مگر اینکه عکسش ثابت بشه
    راجع به نظریه های مبتنی به توطئه هم ترجیح میدم حرفی نزنم...
    راستی همینجا به دوستان یه پیشنهاد میدم که یه همکاری با این پروژه SETI@home بکنن الان دیگه کلاینت هم واسه ش درست کردن و پروژه های دیگه ای رو میشه گرفت من یه چند سالی هست که به تناوب توش عضو بودم..... فعلا که چیزی پیدا نکردن ولی بازه های زمانی واسه این قضیه زیادتر از این حرفهاست اما کارشون کاملا علمی هست...

7. 2 کاربر از MasterGeek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

پی نوشت:
    این منابع هم واسه خودش مشکلیه به نظر من بین سند رسمی ناسا با یه وبلاگ شخصی فرق زیادی هست....ضمنا من راجع به اون ادعاهائی که طرفداری بین دانشمندان ندارند و بیشتر توسط هابیستها و ناولیستها مطرح شده بنا رو به بدبینین میزارم مگر اینکه عکسش ثابت بشه
    راجع به نظریه های مبتنی به توطئه هم ترجیح میدم حرفی نزنم...
    راستی همینجا به دوستان یه پیشنهاد میدم که یه همکاری با این پروژه SETI@home بکنن الان دیگه کلاینت هم واسه ش درست کردن و پروژه های دیگه ای رو میشه گرفت من یه چند سالی هست که به تناوب توش عضو بودم..... فعلا که چیزی پیدا نکردن ولی بازه های زمانی واسه این قضیه زیادتر از این حرفهاست اما کارشون کاملا علمی هست...
    در مورد پروژه ستی
    دارن سر کارمون میزارن و اینکه بودجه ی خیلی کمی اختصاص پیدا کرده در مقایسه با دیگر پروژه ها
    یه ابر رایانه ندارنو اونوقت ما باید براشون تحلیل کنیم
    اگر علمی هم باشه فقط وقت تلف کردنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوباره میگم.من فقط قصد دارم تمامی نظرات در مورد موجودات فضایی رو این جا بزارم.
    پس اینها نظر من نیست.
    -------------
    آیا اجنه همان موجودات فضایی هستند ؟ نه کاملا ولی در بسیاری موارد بله!

روزی که تحقیقاتم را در مورد اجنه و موجودات فضایی شروع کردم هرگز انتظار نداشتم که به ارتباط عجیب این دو پی ببرم .

در تاریخ تقریبا همه ی ملل وجود اجنه با ملاقاتهای سفینه های فضایی همراه است . مفسران آنها را سفینه های فضایی می نامند در حالیکه ما نمی دانیم آنها از کجا آمده اند و نوع و ماده ی سفینه ی آنها چیست. در ملاقاتهای حودم با این موجودات همیشه متوجه این پدیده ی عجیب شدم که سفینه های آنها ناپدید شده و ناگهان ظاهر می شود که غیر مادی بودن انها را ثابت می کند.البته غیر مادی از دید ما ولی مادی در ابعاد دیگر . وجود این موجودات به دلیل رقت قادر به تغییر شکل است و همچنین سفینه هایشان چون از دنیای دیگری وارد این دنیا می شود دارای ملکولهای متفاوتی است که آن را قادر می سازد از دید ما پنهان شوند و هر زمان خواستند خود را نشان دهند. همین حاصیت در مورد اجنه نیز صدق می کند . از طرف دیگر این اجنه در پی تماسهای مکرر با انسانهای تحت نفوذشان خود را به نام موجوداتی از کرات دیگر معرفی می کنند و نام سیاراتی از قبیل نیبیرو و آندرومدا را استفاده می کنند . همانطور که توضیح دادم در مقاله ی جنجال دنیا این اجنه خود را با نامهایی از قبیل مریم - مسیح و یا بودا معرفی می کنند و با غالب شدن به فکر و مغز افرادی که آنها را می پرستند پیامهای خود را به این جهان مخابره می کنند و سبب گمراهی هزاران هزار انسان نا آگاه شده اند. فرصت کم است و صحبت من زیاد . خلاصه بگویم که اگرچه وجود موجودات فضایی در قرآن تایید شده است و ما هم فقط به استناد قرآن صحبت می کنیم اما در بیشتر موارد مشاهدات ما مربوط به اجنه است که به دلایل نا معلومی وارد دنیای ما می شوند و بعضی این مشاهدات با دیدن اشیاء نورانی در آسمان همراه است و اینها سفینه های فضایی نیستند بلکه وسایل نقلیه ی اجنه هستند .چون اجنه هم در دنیای خود تمدنی به تناسب خود دارند و با آن قادر هستند که کارهای زیادی انجام دهند و این به صورت اشیاء نورانی در آسمان ما ظاهر می شود.

در کتیبه های اهرام مصر اشکال این سفینه ها حک شده و شکل اجنه ی داخل آن هم رسم شده است که شباهت فراوانی با موجودات فضایی به نام؛ گری ؛دارند . اما در واقع یکی هستند.

در کتیبه های ایران باستان همواره پیکر موجود انسان نما و یا موجودی با سر انسان و بدن حیوان دیده می شود(مشخصه ی اجنه) و در زمان تاجگذاری شاهان همواره پیکره ی خدایان در بالای سر شاه ظاهر است که این خدایان همانطور که قبلا شرح دادم اجنه هستند. همینطور در معابد برهمایی با هندو با اشکال نیمه انسان و نیمه مار مواجه می شویم و مار در آیین و زبان سنسکریت به معنی جن است و این موجودات را امروزه ناگا می خوانند که با نوعی از موجودات فضایی اشتباه شده اند. در ایالتی با نام ناگا در شمال شرقی هند همه ی مردم به پرستش این موجودات می پردازند و سالانه هزاران توریست برای مشاهده با آنجا سفر می کنند.(این نوع پرستش فقط منحصر به هند نیست)

در کتیبه های آشور و بابل نیز که بخشی از تمدن ایران باستان محسوب می شوند به همین صورت است و بیش از همه در کشورهای آمریکای لاتین مثل پرو چنین اشکالی یافت می شود.

بنابراین دفعه ی دیگر با شییء نورانی مواجه می شوید با دقت بیشتری به آن نگاه کنید!

از کتیبه های اهرام مصر

زن نیمه مار و مرد نیمه مار در وسط

مردم ناگا پرست

زن نیمه مار که از نوع جن است

موجودات نیمه انسان و نیمه حیوان از آشور و ایزان باستان

از:shirinnazkhatoon.persianbog.com
    طبق تحقیقات من اجنه چون غیر اورگانیکن اصلا به وسیله ای برای حمل و نقل احتیاج ندارند

10. 2 کاربر از dave3232 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

آتلانتيس تمدن گمشده

حدود 350 سال قبل از ميلاد افلاطون در رساله اي تيمائوس (Timaeus) چنين نوشت : 12 هزار سال پيش از اين جزيره اي بوده است بزرگ با تمدني ستايش انگيز موسوم به آتلانتيس که… به اين ترتيب نام قاره آتلانتيس براي نخستين بار بر قلم افلاطون جاري شد و به زودي بر سر زبانها افتاد .
    وی در رساله ديگري به نام کور تياس (Critias) شرح بيشتري از قاره آتلانتيس و تمدن آن نوشت آتلانتها افزون بر 20 ميليون نفر بودند که در جزيره اي خوش آب و هوا به وسعت 154 هزار مايل مربع زندگي مي کردند در جنگلهاي انبوه آتلانتيس انواع جانوران بزرگ وکوچک مي زيستند و شهرهاي آباد آن با ساختمانهاي عظيم با شکل هرم درخشش نور بود و مرمر …

مطابق گزارش افلاطون…. بر اين سرزمين اطلس حکومت مي راند که مردم او را ستون آسمان مي دانستند و در مرکز جزيره در بزرگداشت اطلس معبدي با شکوه ساخته بودند که ديوارهاي عظيم داشت و درهاي ان تزيين يافته بود از سنگها و فلزات قيمتي در زير تابش نور خورشيد همچون الماس مي درخشيد .
    افلاطون ادامه مي دهد : مقدس ترين حيوان در نزد مردمان آتلانتيس گاو نر بود که مظهر قدرت بي شمار مي رفت و به عنوان برترين هديه به پيشگاه اطلس با مراسمي شکوهمند در برابر معبد بزرگ قرباني مي شد تا فوران خون سنگهاي مرمر را رنگ آميزي کند .
    به نوشته افلاطون : در قاره آتلانتيس شهرها به شکلي هندسي و زيبا ساخته شده بودند و کانال هاي اب که همچون رگها در بدن به هر سو امتداد داشتند مزرعه ها و باغها را سيراب مي کردند . اساس فرهنگ و تمدن اين مردمان سعادتمند همانا برادري و صفات عالي انساني بود. اما چون قدرت ايشان روز افزون شد به تدريج شروع به دست درازي به ديگر سرزمينها کردند افلاطون ميگويد :روح احساس و کمک در انها ديگر از بين رفته بود انها اعتقاد و ايمان خود را از دست داده بودند انها با سپاهياني بي شمار قصد فتح اتن و سرزمين هاي شرق را داشتند .
    اما زئوس طوفاني بر انها نازل کرد . مجازاتي که به هيچ وجه قابل تصور نبود . افلاطون در اين باره نوشت :طوفان سبب زمين لرزه و سيل هاي بزرگي شد که به مدت يک شبانه روز به شدت ادامه داشت وقتي دريا جزيره آتلانتيس را به زير خود فرو برد و ناپديد گشت افلا طون ترديد داشت که هرگز نشانهاي از اين سرزمين گمشده به دست ايد .او نوشت : اقيانوس در آن نقطه به مکاني غير قابل عبور و جستجو تبديل شده است.
    به اين ترتيب و به روايت افلاطون تمدن آتلانتيس در آغاز شکوفايي نابود مي شود و سه نيروي سهمگين طبيعت يعني : اتشفشان و زلزله و طوفان با چنان شدت و خشونتي بر پيکر آتلانتيس مي تازد که تصور ان نيز لرزه بر پيکر آدمي مي اندازد . اين واقعه در سال 3500قبل از ميلاد روي مي دهد . جزيره آتلانتيس به لرزه در مي آيد ; زمين از هر سو شکاف بر مي دارد و تکه تکه مي شود . از قله هاي کوه آتش فوران مي کند و تکه هاي مذاب همچون باران مرگ بنا ها را هدف قرار مي دهد . سپس خاکستري داغ همه فضا را تيره و تار مي کند و بر سراسر جزيره فرو مي بارد تا … سرانجام چنان کند که آتلانتيس در زير پردهاي سنگين مدفون شود وبه افسانه ها بپيوندد .
    چون افلاطون در گذشت ; آتلانتيس هم از ياد ها رفت و ديگر کسي سراغ ان جزيره اسراراميز را نگرفت جز انکه نامش براي درياي آتلانتيک (واقع در ميان سه قاره افريقا اروپا وامريکا ) باقي ماند. اما جست و جو گران و دوستداران تاريخ و گذشته زمين با مطاله رساله هاي افلاطون در انديشه جزيره اي فرو مي رفتند که در ان مردمي لايق و هوشمند زندگي مي کردند و همواره پرسش اين بود که آتلانتيس در چه نقطه ا ي قرار داشته و علت واقعي نابودي ان چه بوده است ؟
    آيا چنين تمدني واقعيت داشته يا افلاطون از رويا هاي خود سخن گفته است؟ اين ترديدها از انجا قوت مي گرفت که اتلانتيس در زبان مصريان باستان به معني (جزيره بي نام) است و يونانيان باستان نيز علاقه وافري به سرزمينهاي اساطيري و داستانهاي مربوط به اسطوره ها والهه ها داشته اند . بنابراين رساله افلاطون مي بايستي درباره يک آرمانشهر در جزيره ا ي موهوم ميان درياي اساطيري باشد .
    يک فرض ديگر اين بود که افلاطون از تمدني سخن به ميان اورده که نشانه ها و چگونگي ان را از زبان دريا نوردان شنيده و خودش چيزهاي زيادي به آن افزوده است.
    یونانیهای دوره باستان بر این باور بودند که انتهای دنیا صخره عظیمی است در جایی که (ستون هرکول) قرار دارد ! و این ستون همان تخته سنگهای بس بزرگی است که در دو سوی تنگه ای بین دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس (تنگه جبل الطارق) واقع است . دریا نوردان کشورهای حوزه مدیترانه هرگز جرات نمی کردند از این تنگه بگذرند و خود را به دریا های آزاد و اقیانوسها برسانند; اما گاه پیش می آمد که کشتی های کوچک به دست امواج خروشان به اقیانوس اطلس کشیده می شدند و از دهانه تنگه می گذشتند . در این صورت دریانوردهایی که می توانستند خود را نجات دهند و دوباره به وطن بازگردند حکایتهای شگفت آوری از سرزمینهای سرشار از نعمت و آسایش در ان سوی ستون هرکول تعریف می کردند که بیشتر به افسانه پردازی شباهت داشت تا واقعیت ! ولی افلاطون با جمع آوری اطلاعات و مشاهدات دریانوردها اعتقاد یافته بود که در ان سوی تمدن حوزه مدیترانه تمدن دیگری در جزیره ای میان آبهای خروشان اقیانوس وجود دارد که همان آتلانتیس است .
    به گمان دانشمندان انچه افلاطون نشانی داده می تواند تمدنی باشد متعلق به دوران پارینه سنگی واقع در منطقه ای که در ان یخ بندان وجود نداشته است .
    جست و جوی دانشمندان و کنجکاوی انها برای دستیابی به سرچشمه تاریخی آتلانتیس تا امروز ادامه داشته است . انسان با تکیه بر علم واطلاعات خود می خواهد سرانجام در یابد که اتلانتیس مدفون شده به طور دقیق در چه نقطه ای قرار داشته و کجا می تواند بوده باشد .؟ آیا آتلانتیس قاره ایست تقسیم شده ؟ ایا اقلیمی است غروب کرده در مثلث برمودا ؟
    با توجه به نشانه هایی که افلا طون در رساله های خود به دست داده است چنین گمان می کنند که جزایر آ زور (Azor) باید از بقایای قاره گمشده اتلانتیس باشد . این جزایر همچون حلقه ای به همدیگر در اقیانوس اطلس قرار دارند و بر اساس شواهد و مدارک موجود در حدود 2200 سال پیش از میلاد با شراره های بر کشیده از قله یک اتشفشان سهمگین و زلزله پس از ان تکه پاره شده اند .
    اوتوهنریخ موک که مهندس اتریشی بود و علاقه وافری به تاریخ و جغرافیا داشت کتابی تحت عنوان راز آتلانتیس نوشت که شهرتی جهانی یافت و بار دیگر اتلانتیس را بر سر زبانها انداخت . انتشار این کتاب در سال 1976 بود و به اعتقاد نویسنده آن:
    جزیره آتلانتیس نه فقط وجود داشته و دستخوش یک بلای سهمگین طبیعی شده بلکه بازماندگان فاجعه آتلانتیس به سواحل امریکای جنوبی و شمالی و افریقا و اروپا افتاده و به هر سرزمینی که رسیده اند دانش خود را از شهر سازی و معماری به کار بسته اند تا بناهای عظیم و معبد های با شکوه و قصر های بزرگ مانند انچه که خود در آتلانتیس داشتند بسازند . بناهایی همچون اهرام مصر و معبدهای مایا وازتک و…
    بر اساس فرضیه هایی که موک ارایه می دهد بسیاری از تمدنهای دوره باستان از دسته دوم بوده و همگی زاییده یک تمدن مادر به نام آتلانتیس هستند !!!

زیرا این غیر ممکن است که به طور تصادفی تمدنهای مشابهی در دورترین نقاط گیتی به وجود آید و بخصوص معبد هایی به شکل هرم در هزاران کیلو متر دور از هم ( بین النهرین و حاشیه رود نیل و سواحل قاره امریکا و…) ساخته شود . موک حتی معتقد بود که بازی پلوتا که در میان اهالی باسک (اسپانیا) رواج دارد همان بازی رایج در تمدنهای مایا و آزتک است و ریشه در فرهنگ سرخپوستان امریکای جنوبی دارد .
    به گفته موک : زلزله و طوفان هولناکی که 12 هزار سال قبل از میلاد در اقیانوس اطلس روی داد نه تنها تمدن درخشان اتلانتیس را از میان برد بلکه دامنه امواج خروشان ان همه خشکیهای زمین را در بر گرفت و چنان کرد که در کتابهای آسمانی ( توفان بزرگ ) نام گرفت و 4000 سال از ان طوفان سپری شد تا یک بار دیگر تمدنهای انسانی در اینجا وآنجای جهان جوانه بزنند .
    فرضیه های موک را دانشمندان علم زمین شناسی چنین توجیه می کنند که زلزله های شدیدی که در کف اقیانوسها رخ می دهد می توانند چنان لرزش و هیجان شدیدی در ابهای اقیانوس به وجود اورند که موجهای بسیار عظیم به پا شود و همه چیز را در ساحل به کام خود بکشد . در تابستان سال 1920 زلزله ای در منطقه شمال فرانسه (نرماندی) رخ داد که گرچه بیش از چند ثانیه طول نکشید اما تکانهای ان به اقیانوس اطلس و جزایر آزور (Azor) کشیده شد و شهر ساحلی تاپال را ویران کرد . بنابراین طوفانهای عظیم دریایی همچنان که شهرها و تمدنها را به کام خود می کشند می توانند انچه را که بلعیده اند بار دیگر از کف اقیانوس ها بالا بیاورند و در ان صورت است که ما شاهد پیدا شدن ستو نهای عظیم سنگی و دروازهای بزرگ و گنجها و… خواهیم بود .
    آیا ممکن است روزی آتلانتیس دوباره از زیر اب خارج شود و بر اثر انقلابهای دریایی بقایای تمدن درخشان اتلانتیس بر روی ان بیاید تا بتوانیم شهرها و معبدها و قصرها را مشاهده کنیم؟
    افسانه آتلانتیس شاید روزی با کشف بنای تاریخی به زمان ما پیوند بخورد و رویای دیر پای انسان سرانجام به واقعیت برسد . شاید هم اتلانتیس ارمانشهری است ساخته و پرداخته خیال .
    به هر روی اگر آتلانتیس بهشت گمشده است یا جهنم مدفون شده در اعماق اقیانوسها تا به امروز فکر ادمی را به خود مشغول داشته و فرهنگ ومشخصات ان سینه به سینه پیش امده و هنوز وهمچنان با انسان سخن می گوید .
    ولی از جذاب ترین و معروف ترین افسانه ها و رموز کره خاکی وجود تمدنی با تکنولوژی فوق بشری است که حدود 11000 سال پیش در جزیره ای بزرگ به نام آتلانتیس زندگی می کردند از آتلانتیس بارها در کتب تاریخ باستان نام برده شده اما کسی که اندیشه وجود آتلانتیس را در طی سالهای متمادی از گزند فراموشی حفظ کرد فیلسوف نامی یونانی افلاطون ( 347 سال پیش از میلاد) شاگرد تیزهوش سقراط بود وی نحقیقات زیادی در رابطه با آتلانتیس انجام داد و موفق به ایجاد نقشه مدوری از محل تقریبی آتلانتیس شد وی همیشه بر این اعتقاد استوار بود که شهر افسانه ای آتلانتیس به راستی روزی وجود داشته است . افلاطون در تحقیقان خود از منابع مختلفی از جمله منابع دریانوردی باستان و داستانهای افرادی که آتلانتیس را مشاهده کرده بودند استفاده کرد البته تحقیقات افلاطون هیچ گاه مورد اعتماد قرار نگرفت تا روزی که یک دریانورد هلندی از روی نقشه های افلاطون موفق به کشف ویرانه های شهری در زیر اقیانوس شد.
    منبع: سایت ایران نوید
    قاره گم شده آتلانتیس
    بسیاری بر این باورند که انسان بارها و بارها به اوج تکنولوژی و شکوفایی علم دست یافته و با غرور و خودبینی، خود موجبات سرنگونی از عزیز مکنت به حضیض مذلت را برای خویش بار دیگر فراهم آورده است. گواه اینان بر این مدعا شاید با ارجاع به شواهد بسیاری که از قاره غرق شده آتلانتیس در دست است ثابت شود.چنانکه منکران این برهان نیز به وجود چنین قاره ای آباد و متجدد در گذشته صحه می گذارند. سرزمینی که در آن از نیاز خبری نبود. همه شاد می زیستند و هیچ جرمی به وقوع نمی پیوست. به دیگر عبارت آرمانشهر -Utopia- یا مدینه فاضله ای که شاعران و سخنوران زیادی در تمثیلهای خویش از آن یاد کرده اند. به هر جهت شرح حادثه ای که به احتمال زیاد باعث نابودی آن دولت به ظاهر بی زوال شده در زیر می آید.

سرزمینی بود آباد و قشنگ
    هفت رنگ این بلاد هفتاد رنگ
    مردمانش ساده بی رنگ و ریا
    بی كدورت كینه در صلح و صفا
    چشمه ها جوشان چو كوه پرگداز

رودهایش بحر و بحرش چون فراز
    كشتزاران، … چون فلک بی انتها
    باغ و بستانی چو زر روزی فزا
    ماء زمزم بود آبش بر زمین
    آب نهرش گوی رودی از برین

زندگیشان غرق شور و شوق و عشق
    دل بریشان شهره در هند و دمشق
    كامروا بودند من جمع الاجهات
    روزگاری بود بر وفق مراد
    بود و بود آن روزگاران اینچنین
    … تا … ناگهان …

در سال 1628 قبل از ميلاد مسيح انفجار بسيار مهيبی حاصل از فعاليتهاي آتشفشانی كه قدرت تخريبی آن برابر با انفجار 150 بمب هيدروژنی بود روی داد و در اقيانوس حفره ای به شعاع 12 الی 15 كيلومتر و به عمق 2 كيلومتر ايجاد كرد و سرزمين آباد و متجدد آن دوران يعنی آتلانتيس را در يك آن به كام نيستی كشيد.
    صدای مهيب آن انفجار در تمام قاره های ديگر شنيده شد و بلايای حاصل از آن كه نتيجه ابر متراكمی از دود غليظ آ‌تشفشانی و گرد و غبار متراكم بود به صورت سرمای كشنده در اواسط تابستان و باران سيل آسائی كه محصولات كشاورزی و بناهای مسكونی و حتی سلطنتی را در اقصی نقاط جهان از آن جمله در چين باستان، مصر فرائنه، حكومت نو پای وايكينگها در اروپا، تمدن ايلكاها و ناسكاها در قاره امريكا، امپراطوری گسترده ساسانيان، و … ويران كرد، نمودار شد.
    دانشمندان معتقدند كه آن يك رويداد طبيعی بود، اما اوليای مذهبی عقيده دارند كه آن نتيجه گناهان كبيره مردمان آن روزگار بود. به هر حال ما بايد پند بگيريم از هر دوی اين نظرات، چرا که ما نيز انسانهايی فناپذير هستيم.

تصویر طراحی شده از روی شواهد به دست آمده از دل اقیانوس

تصویر گرفته شده از بقایای بنای معبدی در زیر آب که به طرز شگفت آوری سالم مانده

تصویر گرفته شده از ساعت آفتابی غرق شده در دل اقیانوس
    آتلانتیس و خلسۀ ادگار کیس
    در 12 آوریل 1939 مرد 63 ساله ای در حالتی مانند خلسه از دنیای گمشده ای در گذشته سخن راند. افکارش به نظر نامربوط می آمد ولی معنی و منظورش واضح و تکان دهنده بود. او گفت:«وقتی زمین شکافته شد و قاره در آب فرو رفت مردمان آن سرزمین سوار بر ماشین پرنده آن دوران خود را به سرزمین مایاها یا یوکاتان رسانند.»
    راوی، ادگار کایس معروف به پیامبر خفته تمای مکاشفاتش را در حالت خلسه مشاهده و بیان می کرد. برای دو دهه، نهان بینمرموز، شنوندگان خود را با شرح و توصیف هایی در مورد جزیره ی افسانه ای آتلانتیس مبهوت کرد. کایس از زمان های بسیار دوری صحبت کرد و از قاره ای که قبل از آنکه اقیانوس آنرا ببلعد چنان تکنولوژی پیشرفته ای داشت که بشر تا به امروز نظیرش را به خود ندیده است. او زنان و مردانی هم دوره ی خود را نام برد که در زندگی های قبلی خود از ساکنان این قاره ی معدوم شده بودند. کایس از بازماندگان این فاجعه ی بزرگ که در حال حاظر در کره ی ارض پراکنده اند سخن می گفت. یکی از پسرانش بعدها درباره ی آتلانتیس گفت:« اینها عجیب ترین و غیرممکن ترین اطلاعاتی است که ادگار کایس در پرونده های خویش ظبط کرده.» پسر دیگر وی به نام ادگار ایوان کایس دربارهی پدرش چنین گفت:« تا زمان اثبات واقعی وجود آتلانتیس، کایس دارای مکان و مرتبه ای خاص خواهد بود. از طرفی دیگر اگر گفته های وی ثابت شود، یکی از مشهورترین باستان شناسان و تاریخ نویسان جهان خواهد شد. وقایع تاریخی آتلانتیس اگرچه باورنکردنی به نظر می آید اما در هر حال خالی از جذبه هم نیست. قاره ی گم شده ای که به میراث و تاریخ بشریت بافته و تنیده شد. سرزمینی که هزاران سال قبل فیلسوفان، شاعران، تاریخ نویسان و کاشفان بزرگی داشته و سوابق آن ها را افلاطون حدود 255 سال قبل از میلاد مسیح به رشته ی تحریر در آورده است. قدرت و خرد مردمان آتلانتیس نسل به نسل نقل شده. اینها به مثابه خاطره ای از بهشت است، بهشتی که اکنون در اعماق تیره ی دریا خوابیده است. جاه طلبی انسان او را به فراتر از کره زمین به ماه و سیارت دیگر کشانده، اما خاطره ی این جزیره همیشه باقی می ماند.
    آتلانتیس راز ابدی
    شاید آتلانتیس در کوه های آفریقای شمالی یا در صحرای آفریقا و یا در جزایر مالت در دریای مدیترانه یا در شهر های کارتاژ در خلیج تونس یا در جنوب غربی اسپانیا باشد. جستجو برای آتلانتیس به کشف تمدن هایی مانند تمدن های هلنی-یونانی، مایا ها و اینکاها در دنیای جدید و حتی مصر باستان منجر شده است. حتی دو قاره ی گمشده مو و لموریا را هم می توان به نوعی به آتلانتیس نسبت داد.
    نخستین کسی که به مسئله آتلانتیس پرداخت، فیلسوف بزرگ، افلاطون بود که در بین سال های 428_348 قبل از میلاد مسیح می زیست. او شاگرد سقراط حکیم بود و مکتب خود را در مدرسه ی آتن برپا کرد. فلسفه ی خود را در کتابی به صورت گفتگویی دو نفره که سقراط شخصیت اول آن است نوشته است. در جمهوری سقراط و طرف های صحبتش نظریه و فلسفه دولت آرمانی و استبداد ملایم شاهان را مطرح می کنند.
    اولین نوشته های افلاطون درباره ی آتلانتیس در سن هفتاد سالگی نوشته شد. از مهمترین شخصیت های کتاب افلاطون تیمائوس ستاره شناس است. قسمت اعظم گفتگو به نام خود اوست و به نحوی ارائه شده که درباره ی علوم طبیعی صحبت می کند، کریتیاس تاریخ نویس از فلسفه ی اداره ی حکومتی محلی سخن گفته که عینا در جمهوری آمده. بنا بر نوشته افلاطون این داستان به کریتیاس و بعد از او به راهبی مصری و از طریق او به سیاستمداری به نام سولون منتقل شده است. بنا به نظر مصریان شرایط مناسب برای استقرار جمهوری مکانی به غیر از آتن نیست. ولی 9000 سال قبل از افلاطون «آتنا» رب النوع دانایی بنیان شهری را می گذارد، شهری با مردمانی والا. بنا بر نوشته ی افلاطون آنسوی ستون های هرکول جزیره ای بزرگتر ازآفریقای شمالی و آسیای صغیر، مشابه با اندازه های دنیای افلاطون وجود داشته است. درون جزیره قدرت فوق العاده ای سربلند می کند. این قدرت همان آتلانتیس است.
    پادشاه سلطه ی خود را به مناطق دیگر از جمله مرکز مدیترانه، ایتالیا و مصر می کشاند. مردمان این سرزمین در اندیشه ی تسلط به تمام جهان بوده اند. و از همین روی به سرزمین یونان حمله می کنند، اما در جنگی سخت که در شرف پیروزی بود زمین لرزه و سیل واقع می شود و در طی یک شبانه روز تمامی سرزمین را از صحنه ی روزگار ناپدید می کند.
    این مصیبت به وسیله ی راهبی مصری روایت شده است. با وقوع این بلا قسمتی از تاریخ یونان نامعلوم مانده است. مصر به دلیل طغیان رود نیل که سالانه در زمان معینی اتفاق می افتد همیشه از چنین بلایایی مصون مانده و مصریان قادر به ثبت و پیش بینی این گونه حوادث بوده اند. اشاره به جنگ در تاریخ یونان بخش بحث انگیز و نامعلومی را برای تاریخ نویسان باقی گذاشته است. کریتیاس آتلانتیس را با تمام جزئیات نقل می کند. گزارش های وی پر از شرح معماری مهندسی و جزئیات برگزاری جشن ها است و نمی تواند تنها زائیده ی فکر و عقاید فلسفی افلاطون باشد. به طور خلاصه می توان گفت که افلاطون با مرارت و زحمت فراوان وقایع آتلانتیس را طوری به رشته ی تحریر درآورده که برای خوانندگان زمان خود باورکردنی باشد. این نوشته ها بعد از 200 سال هوز سند محکمی محسوب می شود.
    دوستان اگر عکسا آپ نشده بگین
    Last edited by saiiddz; 11-09-2009 at 04:37.

12. این کاربر از saiiddz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

وزارت دفاع بریتانیا برای نخستین بار آرشیو محرمانه ای از اسناد مربوط به مشاهده اشیای ناشناس پرنده را در اختیار عموم قرار داده است.

این اسناد که می توان آنها را از سایت "آرشیو ملی" بریتانیا دانلود کرد، به دوره زمانی بین سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۷ مربوط می شود.
    از جمله این اسناد می توان به تصاویر نورهای عجیب و غریب در آسمان و همچنین اجرام غیرمعمول که توسط مردم، نیروهای مسلح و ماموران پلیس مشاهده شده، اشاره کرد.
    در میان نوشته ها، خاطرات مردی وجود دارد که جزئیات "تماس فیزیکی و روانی" خود را با موجودات فضایی سبز رنگ از هنگام کودکی توضیح می دهد. نویسنده می گوید که یکی از آن موجودات به نام "آلگار" هنگامی که در سال ۱۹۸۱ می خواست با دولت بریتانیا تماس برقرار کند، توسط موجودی از یک نژاد دیگر کشته شد.

هشت فایلی که در دسترس عموم قرار داده شده بخشی از ۲۰۰ سندی است که در چهار سال آینده منتشر خواهد شد. در ماه اول این اسناد به صورت مجانی قابل دانلود است.
    سخنگوی آرشیو ملی بریتانیا گفت که این اسناد پس از دریافت درخواست های متعدد، طبق "قانون آزادی اطلاعات" و در راستای شفافیت سازمانی توسط وزارت دفاع بریتانیا منتشر شده است.

بیشتر این اسناد که قبلا محرمانه بودند، شامل نامه هایی است که مردم به ادارات و مقامات دولتی، از جمله وزارت دفاع و نخست وزیر وقت مارگارت تاچر، فرستاده بودند.

در یک سند دیگر، تجربه های یک مرد ۷۸ ساله آمده است و گفته می شود که وی در سال ۱۹۸۳ در منطقه همشایر بریتانیا موجودات فضایی را دیده است.
    او گفته است که وارد سفینه فضایی شده و سپس موجودات فضایی درباره سنش از او پرسیده اند. بعد به او گفته شده: "می توانی بروی. تو برای کاری که ما در نظر داریم خیلی پیری."

در خبری دیگر آمده است که ستاره شناس ارشد واتیکان گفته است که نمی توان منکر وجود حیات در مریخ شد. گابریل فیونز، در روزنامه واتیکان نوشت که موجودات هوشمند مخلوق خداوند می توانند در فضا وجود داشته باشند.

این پدر روحانی مسئول رصد خانه واتیکان و یک ستاره شناس مشهور است. به گفته او جستجو برای یافتن حیات در فضا، با ایمان به خداوند در تناقض نیست.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:

داره خودمونی میشه saman.killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آتلانتيس تمدن گمشده

حدود 350 سال قبل از ميلاد افلاطون در رساله اي تيمائوس (Timaeus) چنين نوشت : 12 هزار سال پيش از اين جزيره اي بوده است بزرگ با تمدني ستايش انگيز موسوم به آتلانتيس که… به اين ترتيب نام قاره آتلانتيس براي نخستين بار بر قلم افلاطون جاري شد و به زودي بر سر زبانها افتاد .
    وی در رساله ديگري به نام کور تياس (Critias) شرح بيشتري از قاره آتلانتيس و تمدن آن نوشت جشن ها است و نمی تواند تنها زائیده ی فکر و عقاید فلسفی افلاطون باشد. به طور خلاصه می توان گفت که افلاطون با مرارت و زحمت فراوان وقایع آتلانتیس را طوری به رشته ی تحریر درآورده که برای خوانندگان زمان خود باورکردنی باشد. این نوشته ها بعد از 200 سال هوز سند محکمی محسوب می شود.
    دوستان اگر عکسا آپ نشده بگین
    توضیحات واقعا خوبی بود و من میخوام کاملش کنم آتلانتیس تمندن و علوم خودش رو در دو جا ثبت کرده یکی در
    دل حفره ای در مجسمه ی ابول هول و دیگری در معابد مایا ها البته معبد مایا ها که آتش گرفته و مجسمه ی ابولهول هم حفرش اونقدر عمیق و صیقلی که حتی با رباط هم نمی شه بهش دست رسی پیدا کرد دانشمندن آثاری از آتلانتیس هم پیدا کردند این قاره به دلیل تکتونیک صفحه ای داره زیر قاره ی آمریکا میره اونها تمام ساختمان های مهم خودشون رو از شیشه می ساختند و به طور کامل با تمدن یونان فرق داشتند اون ها مردمی بسیار متمدن بودند که خودتون هم اشاره ای کردید اون ها به خاطر گناه وحشتناکی که مرتکب شدند دچار عذاب شدند واین بلا سر سرزمینشون اومد البته من از جزئیات اون گناه خبر ندارم اون ها تماما به قدرت های خارق العاده دسترسی داشتند و بسیار قدرت مند بودند
    منبع : مستند شبکه ی چهار ادگار کایسی

طبق آخرین اطلااتی که دارم نیروی هوایی آمریکا به مکزیک اعلام میکنه که یه شئ به سمت کشورتون در حال حرکته بعد از کلی بررسی یک دفعه ردشئ رو گم میکنن تا فردا صبح یه خونواده داشتن از زمین بایری که کنار خونشون بوده رد می شدن که یه چیزی رو میبینن وقتی که یکم جلو می رن موجودی رو میبینن که سه تا شاخ داره و به حالت چمباتمه نشسته اون ها با فریاد از اون جا فرار می کنن چند ساعت بعد یه خبرنگار میاد و می بینه ماشین های پلیس اون جا وایسادن و پلیس اون جا رو بسته و یه آمبولانس هم وایساده که یه چیزی رو دارن توش می ذارن با هزار زحمت اون آمبولانس رو تعقیب می کنه تا به بیمارستان شهر میرسه اون آمبولانس میره تو بیمارستان و اون خبرنگار هم میره تو و به هر زحمت بوده خودش رو بالباس یه دکتر به اتاق مخصوص نزدیک می کنه و می بینه که دکترا دارن با یه پنس زبون مثلثی شکل اون موجود رو از دهنش که شکل یه شکافه بیرون میارن اون موجود مرده بوده
    یکی از افرادی که تو سیا کار می کرده و حالا بازنشست شده و میل داره که نامی ازش برده نشه خبر پیدا کردن شیئ رو فاش کرده که ارتش آمریکا اون رو پیدا کرده اون شئ مثل یه وسیله ی کنترل از راه دوره وقتی تو آزمایشگاه اون رو بررسی می کنن می بینن توش یه چیزی مثل راکتور هسته ای کوچیک توش بوده در اون زمان نه آمریکا و نه شوروی تکنولوژی ساخت این وسیله رو نداشتن پس بدون شک از فضا اومده

من به شخصه خبراول رو زیاد قبول ندارم چون اگه دقت کرده باشید یه خورده بچه گانه هست ولی خبر دوم به احتمال زیاد درسته حالا بریم کشکمون رو بسابیم با این دم و دستگاه های عقب موندمون اگه فضایی ها به زمین حمله کنن ما چه دفاعی در مقابلشون داریم این یه سوال جدی هست که باید روش فکرکنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •