تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 163 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1623

نام تاپيک: openSUSE

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض اعداد و آمار 11.0

سلام
    اجازه بدید بعضی از اعداد و آمار 11.0 برای شما بازگو کنم
    آمار زیر برای ۳۰ ساعت اولیه انتشار هست
    جمع کل اطلاعات فرستاده شده 163 ترابایت
    اکثریت کاربران از طریق software.opensuse.org شروع به دانلود نموده‌اند
    این آمار مربوط به لینک مستقیم هست
    آمار تورنت در نظر گرفته نشده و کسانی قبل از انتشار رسمی شروع به دانلود کرده‌اند رو شامل نمیشه
    ۶۲ ٪ openSUSE-11.0-DVD-i386.iso
    ۲۸ ٪ openSUSE-11.0-DVD-x86_64.iso
    ۳.۷ ٪ openSUSE-11.0-KDE4-LiveCD-i386.iso
    ۲.۰ ٪ openSUSE-11.0-GNOME-LiveCD-i386.iso
    ۱.۲ ٪ openSUSE-11.0-KDE4-LiveCD-x86_64.iso
    ۱.۱ ٪ openSUSE-11.0-Addon-Lang-i386.iso
    کمتر از یک درصد
    openSUSE-11.0-DVD-ppc.iso
    openSUSE-11.0-GNOME-LiveCD-x86_64.iso
    openSUSE-11.0-Addon-Lang-x86_64.iso
    openSUSE-11.0-Addon-Lang-ppc.iso
    استفاده کنندگان از سیستم 64bit حدود ۴ ٪ بیشتر شده‌اند
    بیشتر دانلودها در ۳۰ ساعت اولیه انجام شده
    نزدیک به ۶۵۰۰۰ سیستم نصب شده که نسبت 10.3 که تقریبا ۴۰۰۰۰ در حدود ۶ روز بود
    و تیم اوپن سوزه امیدوار در انتشار بعدی رکورد 200 ترابایت رو بجا بذاره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه younes_ysf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    ببخشيد من چند تا مشکل در سيستم عامل سوسه يه زوزه يه .. دارم(اخرش نفهميدم اسمش رو چجوري ميکن به فارسي) ميخواستم اگه کسي لطف کنه کمکم کنه ممنونش مشم
    1-اوليش اينه که فايلهايي که با اسم فارسي توي ويندوز ذخيره شدن رو اصلا نميتونم اينجا ببينم
    2-دوميش اينه که هر کاري ميکنم نميتونم به يک يوزر اجازه تغيير فايل يا يک درايو رو بدم. توي رووت توي قسمت پرميشن اين اجازه رو صادر ميکنم ولي اصلا فايده نداره. يا حتي توي ترمينال با دستور chmod يا chown هم که کار ميکنم اصلا چيزي عوض نميشه.هيچ پيغامي هم صادر نميشه. چطوري ميتونم کاري کنم که با يوزر دومم بتونم فولدري ايجاد کنم يا يه فايل متني بسازم و..
    3-مشکل بعديم اينه که اگه وارد يوزر رووت بشم و بعدش وارد يوزر خودم بشم ديگه فايل منجر کار نميکنه و بايد ري استارت کنم تا درست بشه
    4-ميخواستم بدونم ميشه برنامه هايي با پسوند deb رو توي سوسه نصب کرد يا نه .اگه ميشه چطوري.
    5-و مشکل اخر(البته فعلا) اينه که هنوز بعد از 2 هفته از نصبش هنوز نتونستم يه فايل صوتي باهاش بشنوم. من چه چيزايي رو بايد دانلود و نصب کنم تا اين مشکل حل بشه.
    البته لازم به ذکره که لطفا لطفا واسه حل مشکل هاي بالا نگيد دستور app-get يا هرچيز ديگه رو بزنم چون اصلا به اينترنت اونجوري دسترسي ندارم ولي ميتونم از جاي ديگه دانلود کنم بعدش بيام خونه نصب کنم
    كسي جواب سوالاي منو نميدونه؟؟

داره خودمونی میشه Amir.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Open Source (انجمن P30 World)

11 اولین تجربه زوزه باز یازده

ببخشید دوستان عزیز ، من زوزه یازده رو دانلود و نصب کردم ، هیچ مشکلی باهاش ندارم ، تنها و تنها مشکل من اجرای ویدیو ها و فایل های صوتی هست ، فکر نکنم دیگه کودک و نرم افزار پخشی باشه که روش نصب نکرده باشم اما هیچ فایل صوتی و تصویری داخلش اجرا نمیشه لطفا راهنمایی ککنید ، من از میز کار گنوم استفاده می کنم . در حال حاظر نرم افزار های مولتی مدیای زیر نصب هستن .
    VLC media player
    vlc-beta-noX
    vlc-beta-qt
    vlc-mozillaplugin
    gstreamer-0_10-libschroedinger-1_0-0
    totem
    و کلی پلاگین و نرم افزار دیگه ، خواهش میکنم ، من خودمم تعجب کردم ولی کمک کنید ، خواهش

داره خودمونی میشه Amir.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Open Source (انجمن P30 World)

پيش فرض

والا قبلا بهتر جواب ما رو میدادید ، بابا تو رو خدا حداقل بیایید حدسیات خودتون رو بگید که مشکل من از کجاس ، یه خورده دل گرمی تو رو خدا ، حداقل دوباره بتونیم بیاییم سوال بپرسیم :( ضمنا w32 هم نصب شده ، لطفا راهنمایی کنید ، اون qt مال چیه که توی پست بالاییم با vlc هست ؟ ممنونم

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    ببخشيد من چند تا مشکل در سيستم عامل سوسه يه زوزه يه .. دارم(اخرش نفهميدم اسمش رو چجوري ميکن به فارسي) ميخواستم اگه کسي لطف کنه کمکم کنه ممنونش مشم
    1-اوليش اينه که فايلهايي که با اسم فارسي توي ويندوز ذخيره شدن رو اصلا نميتونم اينجا ببينم
    2-دوميش اينه که هر کاري ميکنم نميتونم به يک يوزر اجازه تغيير فايل يا يک درايو رو بدم. توي رووت توي قسمت پرميشن اين اجازه رو صادر ميکنم ولي اصلا فايده نداره. يا حتي توي ترمينال با دستور chmod يا chown هم که کار ميکنم اصلا چيزي عوض نميشه.هيچ پيغامي هم صادر نميشه. چطوري ميتونم کاري کنم که با يوزر دومم بتونم فولدري ايجاد کنم يا يه فايل متني بسازم و..
    3-مشکل بعديم اينه که اگه وارد يوزر رووت بشم و بعدش وارد يوزر خودم بشم ديگه فايل منجر کار نميکنه و بايد ري استارت کنم تا درست بشه
    4-ميخواستم بدونم ميشه برنامه هايي با پسوند deb رو توي سوسه نصب کرد يا نه .اگه ميشه چطوري.
    5-و مشکل اخر(البته فعلا) اينه که هنوز بعد از 2 هفته از نصبش هنوز نتونستم يه فايل صوتي باهاش بشنوم. من چه چيزايي رو بايد دانلود و نصب کنم تا اين مشکل حل بشه.
    البته لازم به ذکره که لطفا لطفا واسه حل مشکل هاي بالا نگيد دستور app-get يا هرچيز ديگه رو بزنم چون اصلا به اينترنت اونجوري دسترسي ندارم ولي ميتونم از جاي ديگه دانلود کنم بعدش بيام خونه نصب کنم
    سلام
    درباره ذخیره شدن فایلهای فارسی ویندوز چون ماکروسافت از یونیکد مخصوص خودش رو استفاده میکنه این مشکل هست
    اگر از یونیکد جهانی و استاندارد استفاده بشه همچین مشکلی نیست
    درباره سوال دوم برو به YaST قسمت user در اونجا از طریق edit میتونی اجازه رو بهش بدی
    درباره سوال سوم اگر با ctrl+alt+backspce درست نشد به احتمال زیاد باگ هستش
    درباره بقیه سوال ۴و ۵ دیگه به اندازه کافی توضییح داده شده

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

والا قبلا بهتر جواب ما رو میدادید ، بابا تو رو خدا حداقل بیایید حدسیات خودتون رو بگید که مشکل من از کجاس ، یه خورده دل گرمی تو رو خدا ، حداقل دوباره بتونیم بیاییم سوال بپرسیم :( ضمنا w32 هم نصب شده ، لطفا راهنمایی کنید ، اون qt مال چیه که توی پست بالاییم با vlc هست ؟ ممنونم
    اگر با 11.0 دارید کار میکنید با نصب banshee میتونید همه فایلهای صوتی رو اجرا کنید
    اگر میخواهید با یه مدیا پلیر کامل داشته باشی لینک زیر
    کد:

پروفشنال Mehrdad-bx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ?Open source

پيش فرض

سلام m a j r i x جان،
    یادت باشه یه بار 10.1 نصب کردم درایو های دیگه رو حتی با root اجازه باز کردنشو نداشتم، الان چون لینوکس دیگه ای نداشتم به جز اوبونتو که نصبه مجبور شدم دوباره همین قدیمی رو موقتا نصب کنم، همین مشکلو دارم(یه بار بین این دو دفعه نصب کردم این مشکلو نداشت!!)
    نمیدونی مشکل از کجاس؟
    راستی، میخوام جدید یه لینوکس دیگه بگیرم، به گروه اجتماعی سر میزنی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه InDepEndEnCe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام . من یه زمانی سوزه 9 که شرکت Dpi (داده پردازی ایران) ادیتش کرده بود ریختم خیلی توپ بود می خواستم بدونم بقیه نسخه هاشم تولید کرده یا نه؟ ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام . من یه زمانی سوزه 9 که شرکت Dpi (داده پردازی ایران) ادیتش کرده بود ریختم خیلی توپ بود می خواستم بدونم بقیه نسخه هاشم تولید کرده یا نه؟ ممنون
    لینک زیر نگاه کنید
    ولی فکر کنم بیشتر دارن روی دیستروی کارآمد کار میکنن
    کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه InDepEndEnCe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

لینک زیر نگاه کنید
    ولی فکر کنم بیشتر دارن روی دیستروی کارآمد کار میکنن
    کد:
    ممنون جناب m a j r i x .
    ولی کاش بازم تولید می کردن. خیلی توپ ادیت شده بود. فارسی خوب سراغ ندارین؟ بیشتر برای برنامه هاش محیط فارسیش خیلی خوب بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •