تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 278 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

میزان شارژ باطری های پلیمریون باید بین 40 تا80 درصد نگه داری بشه.
    البته این رقم %40 از طرف هر مرجعی اعلام شده باشه چندان اعتباری نداره ... (هم بلحاظ تئوریک و هم تجربه ی بنده با چندین باتری لپتاپهای متفاوت). شرایط نگهداری Li-Poly با Li-ion یکسانه
    ولی اگر به زیر %20 درصد برسه و خصوصا به %0 ، اونوقت Wear Level بسرعت افزایش پیدا میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

درایور های ویندوز 8 نه 8.1 رو از روی سایت ایسوس و نه از روی دی وی دی، دانلود و نصب کنید. من با این کار مشکلم حل شد.
    نشد داداش ... البته فقط Qualcom رو حذف کردم و دوباره نصبیدم ولی بازم فایده ای نداشت ( شما برای 8.1 گفتی دیگه این روش رو ؟؟ )

اصلا نمیدونم از چیه وقتی میری تو قسمت Blutooth تو 60 70 درصد مواقع همینجوری می مونه و نمیره داخلش هروقت هم که میره نمیشه ازش استفاده کرد !!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

نشد داداش ... البته فقط Qualcom رو حذف کردم و دوباره نصبیدم ولی بازم فایده ای نداشت ( شما برای 8.1 گفتی دیگه این روش رو ؟؟ )

اصلا نمیدونم از چیه وقتی میری تو قسمت Blutooth تو 60 70 درصد مواقع همینجوری می مونه و نمیره داخلش هروقت هم که میره نمیشه ازش استفاده کرد !!!!
    بله برای 8.1 بود.

داره خودمونی میشه Iman Summaray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    گارانتي اصلي اين لپ تاپ تو بازار چيه؟؟؟؟؟
    دوست عزیز ایسوس گارانتی یکپارچه داره یعنی فرق نمیکنه چه گارانتی بگیریوهمشون خدمات میدن.البته گارانتی های اصلی ایسوس مثل سازگار و آواژنگ و ویستا و امرتات و آوات....
    سریر و گرین و...این گارانتیایی که میشه با 40 تومن هر لب تاپی که بخوایو گارانتی کرد بدرد نمیخوره ها
    الانم تو بازار اکثرا آواژنگه که معتبره.سازگار سری قبل وارد کرده بود.اگه آواژنگ گیر آوردی بگیر

5. این کاربر از Iman Summaray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان چجوری باید فایل اپدیت بایوس رو که سایت ایسوس گذاشته نصب کرد ؟
    Last edited by i!i!i!; 11-01-2014 at 22:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان چجوری باید فایل اپدیت بایوس رو که سایت ایسوس گذاشته نصب کرد ؟
    اول winflash رو از BIOS Utility که زیر همون درایور هست دانلود و نصب کن بعد آخرین ورژن BIOS رو که 208 هست رو دانلود کن بعد برنامه winflash رو که نصب کردی رو باز کن و فایل BIOS دانلودی رو بزار توش بعد لپ تاپ ریستارت میشه خودش نصب می کنه ، بعد از اینکه نصب کرد و دوباره ویندوز بالا اومد دوباره ریستارت کن لپ تاپ رو و موقع نمایش لوگوی ASUS کلید f2 رو بزن که بره تو Bios دوباره اونجا f9 رو بزن و yes رو انتخاب کن و سیو کن ... تمام

:::: فقط مواظب باش BIOS حساسه موقع نصب مطمئن باش اینترنتتت قطع نمیشه و برق هم وصله باشه به لپ تاپت :::

8. این کاربر از samibeig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دوستان:من فردا ميرم اين لپ تاپ رو بخرم.فقط خواهشا راهنمايي بفرماييد1:موقع خريد به چه چيزايي توجه كنم.. 2:اينكه ميگن Ips يا led باشه آيا واقعيت داره؟؟چون شنيدم همه مدل هاش ips هستن

داره خودمونی میشه Acceleration's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان لطفا یک نفر منو راهنمایی کنه
    من لپ تاپ رو با صفحه مات میخوام ، به نظرتون گارانتی های اصلی ایسوس وارد میکنن ؟
    در نهایت به نظرتون چیکار کنم با گارانتی سریر بگیرم ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

2:اينكه ميگن Ips يا led باشه آيا واقعيت داره؟؟چون شنيدم همه مدل هاش ips هستن
    نمایشگر LCD از نوع IPS در برابر نمایشگر LCD از نوع TN قرار می گیره (IPS vs. TN) در پست زیر با تصویر توضیح دادم داستان از چه قراره :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نور پس زمینه (Back light) همه ی نمایشگرهای LCD امروزی از راه تابش نور LED تامین میشه نه لامپهای فلورسنت CCFL . پس (LED vs. CCFL)

ضمنا همه ی نمایشگرهای Full HD در Asus N550JV چه مات و چه براق، از نوع IPS با منبع نور پس زمینه از نوع LED هست

دوستان لطفا یک نفر منو راهنمایی کنه
    من لپ تاپ رو با صفحه مات میخوام ، به نظرتون گارانتی های اصلی ایسوس وارد میکنن ؟
    در نهایت به نظرتون چیکار کنم با گارانتی سریر بگیرم ؟
    گارانتی های ایسوس ظاهرا یکپارچه هست و جای نگرانی نیست. ولی خب عده ای به سازگار ارقام و یا سریر و... ارادات بیشتری دارند! در کل تفاوتی نیست

12. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Acceleration's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

نمایشگر LCD از نوع IPS در برابر نمایشگر LCD از نوع TN قرار می گیره (IPS vs. TN) در پست زیر با تصویر توضیح دادم داستان از چه قراره :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نور پس زمینه (Back light) همه ی نمایشگرهای LCD امروزی از راه تابش نور LED تامین میشه نه لامپهای فلورسنت CCFL . پس (LED vs. CCFL)

ضمنا همه ی نمایشگرهای Full HD در Asus N550JV چه مات و چه براق، از نوع IPS با منبع نور پس زمینه از نوع LED هست

گارانتی های ایسوس ظاهرا یکپارچه هست و جای نگرانی نیست. ولی خب عده ای به سازگار ارقام و یا سریر و... ارادات بیشتری دارند! در کل تفاوتی نیست
    درسته ولی فکر کنم اون یکپارچه منظور سازگار و اواژنگ و اوات و ویستا و امرتات و ایناس
    ظاهرا سریر از ایناس که با 50 تومن هر لپ تاپی رو میشه گارانتی کرد باهاش
    ایا اینطوریه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •