تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 685 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203603 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 6848

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی 254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

عزیز من ، چیزی که اصلا هنوز همه جا آنتن نمی ده شما دارید می گید سرعتش خوبه و افت سرعت نداره؟

اصلا کاری به رایتل یا مبین نت یا هز چیز دیگه ای نداریم!

شما حتما رفتید دو تا چهار راه اونطرف تر اون موقع می گید افت نداشته ؛

مثلا شما مبین نت رو تست کردید در منطقه ی خودتون ، اینکه عالی بوده دلیل نمیشه که شما استفاده از اون رو به دیگری پیشنهاد بدید!!

هر شرکت و هر سرویسی ممکنه یک سری جاها خوب سرویس بده و یک سری جاها بد! این اشتباهی هست که اکثرا می کنن و وقتی می بینن ی چیزی خوبه به بقیه هم توصیه می کنن.!

شما الان ی سرچ توی همین فروم یا کلا نت بزنید ، می بینید ی سری جاها چند نفر دارند خودشون رو خفه می کنن که بگن مثلا مبین نت از ایرانسل بهتره! و همچنین یکسری هم برعکس اینو می گن.به نظر شما کدوم از این حرفا درسته؟

به نظر من جفتش ، اما بستگی به منطقه شما داره ، شما هیچ وقت نمی تونید بگید کدوم 100 بهتره و این مقایسه از ریشه کلا اشتباهه.

در مورد رایتل اصلا فرض کن سرعت 10 مگ به شما بده ، چه فایده؟ وقتی 2 گیگ به شما می ده که دانلود کنید چه فایده؟ این طرح هایی هم که می ذاره خدا می دونه تا کی هست و صرفا واسه جذب مشتری تا اینکه بالاخره توی بازار جا باز کنه ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه baren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جایی که تو سایت رایتل غیر قابل پوشش دهی باشه ولی رایتل تست شده و میشه باهاش تلفن زد و ..... آیا اینترنتش قابل استفاده است؟
    به عبارت دیگه اینا آنتن 3g شون جدا نیست از آنتن تلفن همراه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

عزیز من ، چیزی که اصلا هنوز همه جا آنتن نمی ده شما دارید می گید سرعتش خوبه و افت سرعت نداره؟

اصلا کاری به رایتل یا مبین نت یا هز چیز دیگه ای نداریم!

شما حتما رفتید دو تا چهار راه اونطرف تر اون موقع می گید افت نداشته ؛

مثلا شما مبین نت رو تست کردید در منطقه ی خودتون ، اینکه عالی بوده دلیل نمیشه که شما استفاده از اون رو به دیگری پیشنهاد بدید!!

هر شرکت و هر سرویسی ممکنه یک سری جاها خوب سرویس بده و یک سری جاها بد! این اشتباهی هست که اکثرا می کنن و وقتی می بینن ی چیزی خوبه به بقیه هم توصیه می کنن.!

شما الان ی سرچ توی همین فروم یا کلا نت بزنید ، می بینید ی سری جاها چند نفر دارند خودشون رو خفه می کنن که بگن مثلا مبین نت از ایرانسل بهتره! و همچنین یکسری هم برعکس اینو می گن.به نظر شما کدوم از این حرفا درسته؟

به نظر من جفتش ، اما بستگی به منطقه شما داره ، شما هیچ وقت نمی تونید بگید کدوم 100 بهتره و این مقایسه از ریشه کلا اشتباهه.

در مورد رایتل اصلا فرض کن سرعت 10 مگ به شما بده ، چه فایده؟ وقتی 2 گیگ به شما می ده که دانلود کنید چه فایده؟ این طرح هایی هم که می ذاره خدا می دونه تا کی هست و صرفا واسه جذب مشتری تا اینکه بالاخره توی بازار جا باز کنه ...
    مناطقی که من تست کردم و می کنم هر هقته : تجریش، نیاوران، گیشا، شهرک غرب، جکیمیه (شرق)
    آنتن و پوشش دهی تو تهران تقریبا خوب شده... منم همونطور که می دونید گفتم 'فعلا' که خوبه و بحث هم سر سرعت بود و اینکه این اینترنت برای گوشی و استفاده در حرکت هستش
    قرار نیست باهاش دانلود کنید. قطعا این حجم برای دانلود و این حرفا جواب نمی ده و مسخره است ولی از لحاظ های دیگه تجربه خودم رو گفتم که خوب بوده.

4. این کاربر از slash2244 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی 254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

بله تهران که مشخصه ، ضن اینکه بحث ما سر اون دانلود نامحدوده هست.این دوستم گفت می خواد بجای دانلود نامحدود مخابرات اینو بگیره که ما از اون وقت تا حالا داشتیم دلیل می اوردیم که منصرفش کنیم

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

من متوجه این شدم که وقتی یک تایم خاصی از مودم و اینترنت استفاده نمیشه مودم خود به خود قطع اتصال میکنه
    و باید دوباره گزینه اتصال رو بزنیم ، سوال اینجاست که آیا همچین چیزی تنظیم نداره ؟ و نمیشه تغییرش داد یا کلا
    غیرفعالش کرد؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام من سیمکارت اعتتباری رایتل خریدم و در حال حاضر دارم از اینترنت اغازین هدیه استفاده میکنم از سرعت اینترنت اغازین یا همون هدیه اولیش راضیم . خواستم بدونم الان این سرعتش چنده ؟ و حجمش چقدره ؟ چون بعد ده روز برام پیامی اومده که فقط 100 مگ باقی مونده .

ممنون میشم توضیح بدید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام من سیمکارت اعتتباری رایتل خریدم و در حال حاضر دارم از اینترنت اغازین هدیه استفاده میکنم از سرعت اینترنت اغازین یا همون هدیه اولیش راضیم . خواستم بدونم الان این سرعتش چنده ؟ و حجمش چقدره ؟ چون بعد ده روز برام پیامی اومده که فقط 100 مگ باقی مونده .

ممنون میشم توضیح بدید .
    سلام
    سرعت اینترنتون 128 هست و 500 مگابایت حجم داره که 30 روز مهلت دارین ازش استفاده کنین.لطفا یه تست از اینترنتتون با اسم شهرتون بذارین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان من الان يك سرويس 128 سه ماهه گرفتم راهي هست اين سرويسو كنسل كنم يك مگ بگيرم هنوز چند ماه از سرويس قبلي مونده مدركم واسشون فرستادم پول سرويس قبليم نمي واسم مهم نيست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوستان من الان يك سرويس 128 سه ماهه گرفتم راهي هست اين سرويسو كنسل كنم يك مگ بگيرم هنوز چند ماه از سرويس قبلي مونده مدركم واسشون فرستادم پول سرويس قبليم نمي واسم مهم نيست
    با پشتیبانی تماس بگیرید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •