تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 2600 اولاول ... 555951011021031041051061071081091151552056051105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پست تکراری شد . دی

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ ﺗﻮﯼ ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺕ ﻫﺴﺖ ﯾﺎ ﺁﺷﻨﺎ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﻣﻨﻮ ﺣﻞ ﮐﻨﻪ ﭘﯿﻐﺎﻡ ﺑﺪﻩ ﻟﻄﻔﺎ.ﺑﺎ ﺷﯿﺮﯾﻨﯽ ﻣﺨﺼﻮﺹ...
    ﻣﺮﺩﯾﻢ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﭻ ﺩﺍﺩﻧﺎﺷﻮﻥ...ﯾﻪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺧﻮﺍﺳﺘﯿﻤﺎ...

داره خودمونی میشه sam_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

متاسفانه بازم افت سرعتا شروع شد
    خدا میدون کی درست بشه ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سرعت اپلودت مثل منه.
    نمیدونم چه دردشونه که اپلود رو 1/3 میبندن.

دانلودت چقدره ؟
    1 به 3 هم نیست 4 کاش 3 بود

5. این کاربر از nimastany بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arman0261's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    کرج Kduff city

پيش فرض

اهههه شما هم مثل منین ! منم کرجم مرکز نصر آبادی الان 1 هفتس اینطوری شده! مال شما از کی شروع شد؟ مرکز مخابراتتون کجاس؟

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دانلودت چقدره ؟
    1 به 3 هم نیست 4 کاش 3 بود
    23 دان میکنه

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز . اشتباها تایپ کردم 40 منظورم 30 بود. خوب پس اینکه اکقرا 28 هستن نتیجه میگیریم سرعتش واقعی و همون حول و هوش 30 هست جای شکرش باقیه.

در مورد این قسمت مطمئن هستید؟!!! یعنی شما اینطوری اقدام کردی؟؟ آخه من صاحب خط(پدرم) رو یک روز اول صبح چطوری تو خونه گیر بیارم که ببرمش برام ADSL بگیره ! اصلا بگم هم قبول نمیکنه! نمیشه قبض تلفن یا سند و کپی شناسنامه ببرم؟!

در مورد این بخش راهنمای PDF یا بخشی تو سایتش نداره یا اینکه موقع تحویل سرویس کاغذی چیزی نمیدن که از روش نصب کنم؟ یعنی میخام بدونم خودم میتونم نصب کنم یا اینکه باید بیام از بچه های همین تاپیک بپرسم یا همون 10 تومن رو بدم!

و مهم ترین سوال ! خودتون راضی هستید؟! یعنی به منی که الان داریم برای یک سرویس اصطلاحا(!) نامحدود 128 که ماهیانه 29000 تومن پول میدم و سرعت دانلودشم از 16 بالاتر نمیره توصیه میکنید بیام 256 مخابرات بگیرم؟

ممنونم

تنظیمات مودم خیلی ساده هستش ، اگه قبلا ADSL دارشتید تنظیماتش مثل اون هست ولی اگر هم نداشتید از دوستان اینجا راحت می تونید کمک بگیرید چون تنظیماتش خیلی ساده ست

من خودم از کیفیتش راضیم البته قطعی هم داره ولی بیشتر مواقع کلی هست مثلا قطعی همین وی پی ان که بصورت سراسری بود و برای کل کشور رو قطع کرده بودن قطعی ها یا کمی سرعت که یه موقع هایی میاد که اونم همیشگی نیست (البته میره روی اعصاب ) ولی بازم به نسبت قیمتش می ارزه

میشه بفرمایین Du Meter یا Netlimiter سرعتتون رو چند نشون میده؟ آخه مال من 26 نشون میده ولی IDM همون 28-30 میخوام ببینم کم نبسته باشن برام. مودم 252 آپ شده.
    برا 1899 پیغام گذاشتم سرعتم کمتر بسته شده خانومه زنگ زده با یه لحن تندی انگار که دعوا داره میگه 26 خوبه. میگم 256 مگه نباید 32 باشه میگه 28=4-32 میگم این 4 هست که ازش کم میکنید میگه هیچی فرمولش هست!!!

برای من با DUMETER روی 27.5 ثابت هست (سرعت شما رو هم درست نشون میده)

راستی شما قبلا داتک نداشتید ؟ من شما رو توی فروم داتک دیده بودم آخه من هم قبلا داتک داشتم

قیمتاش رو برای کاربرای قدیمی تغییر نداد ؟
    DUMeter سرعت واقعی رو نشون میده.پیش فرضش روی میانگین 10 ثانیه هست (قابل تغییر من 4 ثانیه کردمش).یعنی اونی که بالای صفحه یا پایین سمت راستت میبینی سرعت لحظه ای نیست.
    ولی idm سرعت لحظه ای رو نشون میده.منتهی اکثرا توی بافرش نگه میداره برای همین ممکنه سرعت 25 شما رو توی 2 ثانیه 150 بزنهسرعت خود من با dumeter 27.1 هست ولی با idm 29.2 هست
    خلاصه مطلب : idm سرعت واقعی رو نشون نمیده.dumeter هم زمانی سرعت واقعی رو نشون میده که پیش فرض میانگین رو روی 5 ثانیه بگذاری
    توی تئوری 256 باید 32 باشه ولی شما کمی حیف اطلاعات رو باید بگذاری روش که خوب کمی سرعتت پایین میاد.
    تایید میشه

ولی من با IDM سرعت رو می گم چون عموما سرعتشون رو با IDM می سنجن یا با سایت SPEEDTEST

برای همین برای سنجیدن سرعت در برابر بقیه ISP ها باید از همین موارد استفاده کرد

ولی برای خودمون و پیدا کردن سرعت واقعی همون راهکاری که قبلا شما گفته بودید و مثلا دانلود 100 مگابایت فایل و تقسیمش بر زمان دانلود ، دقیق ترین راه هست

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

برای من هنوز شروع نشده

راستی شما کدوم منطقه مخابراتی هستید ؟

خدا کنه به من نرسه

9. 2 کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مال من 30 دان می کنه

داره خودمونی میشه arman0261's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    کرج Kduff city

پيش فرض

من دیگه خسته شدم ازین وضع !

پروفشنال Haniiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اینجا منطقه 3 مخابرات نداریم ؟! ... سرعت چطوره ؟! 256 ؟

ممنون ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •