تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 45 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 447

نام تاپيک: تبادل نظر در مورد سفرهای انسان به مــــاه

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

حتی در چشم انسان هم این رو بعضاً تجربه میکنید چون اصولاً تفاوت چندانی با دوربین عکاسی نداره...

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت

پيش فرض

لازم نیست همیشه داد بزنید؛ فونت های ریزتر هم اختراع شده اند...

نقل قول بالا فقط به قصد رکورد و یادآوریه...

3. 4 کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

من نمیدونم یک مسئله رو باید چند دفعه بگم!
    شما به من ثابت کن که اون منعکس کننده لیزری رو انسان اونجا کار گذاشته!همین.
    NASA قصد داره با یه لیزر پر قدرت فاصله دقیقتر مریخ با زمین رو اندازه بگیره،بازم ایجا میگین که فضانوردان رفتن مریخ و منعکس کننده لیزری اونجا نصب کردن!
    حتما" برای عطارد و زحل و مشتری و اورانوس و ... هم فضانوردان رفتن منعکس کننده لیزری اونجاها نصب کردن! که فاصله اونها با زمین مشخص بشه!

اون آدرسی رو هم که گذاشتی(waiting.ir/armstrong) آدرس وبلاگ خودمه (اگه ببینی پائین صفحه ها نوشتم Majid4mi) که خودم آدرسش رو توی همین تایپیک چند دفعه گذاشته بودم.خسته نباشین! کلا"

و چون waiting.ir هم مجانی فضای زیادی میداد و هم از قالبش خوشم اومد اونجا وبلاگ زدم.
    و اگه می تونستین بفهمین که مطالب یه وب سایت به وبلاگ هیچ ربطی نداره خیلی خوب می شد!
    کلا" برای این طرز فکر شما خیلی متاسفم.

شما اگه لطف کنید با توجه به اینکه وقت هم ندارید! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پاسخ مستند بدید بنده کل اون وبلاگ رو پاک میکنم.
    دوست دارم کامنت بعدی که در این تایپیک میبینم پاسخ مستند شما باشه.
    عزیز شما فقط میگی اما توضیح منطقی نداری که بدی!
    ضمن اینکه توصیه میکنم این نقل از خودت رو دوباره مطالعه کنی.
    نظر همه دوستان برای من محترم هست به شرطی که با سند و مدرک باشه.
    ببینید ما اینجا داریم راجع به مستندات صحبت میکنیم و خواهش من هم از دوستان و البته خودم این هست که با کمال احترام،نظرات خودمون رو برای خودمون نگه داریم! و با مستندات کامنت بزاریم. نه اینکه انشاء بنویسیم و صفحه سیاه کنیم!
    هرکس که حداقل کتاب فیزیک دوره دبیرستانش رو خونده باید بدونه فاصله سیارات چطور تخمین زده میشه!
    حالا من از شما سوالی دارم، به جرام آسمانی که چندیدن سال نوری از ما فاصله دارند هم لیزر می تابونن؟!

خب پس اون وبلاگ یا وب سایت تعلق داره به شما و تمام ادعاهای شما اونجا آرشیو شده و این به نظرم عالیه.
    اتفاقن خوب شد که فهمیدم اون وبلاگ ماله شماس و فهمیدم این حرکات از کجا آب میخوره و شما و دوستانتون همچنان بخندید و متاسف باشید.
    بهتره بیشتر از این به حاشیه نپردازیم!

من به زودی نه فقط اون ادعای شما بلکه تمامشون رو نقد میکنم (گرچه قبلن ناسا این کار رو کرده) و در یک تاپیک قرار میدم همراه با یک نظر سنجی که آیا این توضیحات قانع کننده هست یا خیر.
    شما هم نیازی نیست چیزی رو حذف کنی و خب طبیعت فورم همینه که درش بحث جریان داشته باشه.

مورد جالبی هم دیدم که البته تعجب آور هم نبود چون دوستانتون اینکار رو (تخریب شخصیت) در مواقعی به کار برده و میبرند و شما هم مستثنی نیستی. توصیه میکنم به حاشیه نره تاپیک.
    بعد از کلی خنده!!!
    ایشون (
    Saeed Dz) کامنت خودش رو ویرایش کرد در حالی که من همون صفحه رو داشتم. کامنت خودشون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    داره کم کم مشخص میشه چه کسانی در وضعیت فلاکت بار قرار دارن!
    Last edited by majid4mi; امروز at 17:02. دليل: تقلب Saeed Dz
    عزیز بنده نه پستم رو ویرایش و نه حذف کردم بلکه ناظرین عزیز لطف کردن به دلیل پرداختن به حاشیه 2 تا از پست های من رو حذف کردند.
    هیچوقت زود قضاوت نکنید تا به اشتباه نیافتید.
    Post Deleted on
    Hello Saeed Dz,

The post that you created in the following thread has been deleted

================================================== ========================
    Post ID: و بهتر دونستم قبل از copy/paste ادعاهای جدید از طرف ایشون......
    Thread: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Reason: حاشیه
    Post Deleted on
    Hello Saeed Dz,

The post that you created in the following thread has been deleted

Post ID: آدرس رو کپی کنید و در آدرس بار مرورگر پیست...
    Thread: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Reason: حاشیه
    Last edited by Saeed Dz; 11-12-2012 at 17:17.

5. 5 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

عکسهایی که آقای majid4mi قرار دادن یکم آدم رو به شک میندازه ولی من خودم تا زمانی که مدرک علمی معتبر نبینم درباره درست بودن هیچ فرضیه ای نمیتونم متقاعد شم.

خب اگه رفتن انسان به ماه یه فیلم ساختگی هست چرا کارگردانش باید انقدر سوتی بده ؟ اونم سوتی هایی که تو اینجور فیلم ها جزو اصلی ترین نکات فیلم سازی هست ...

حالا فرض بگیریم دروغ بوده چرا روسیه که بازنده این مسابقه بوده سکوت کرده ؟ اونم با اینهمه دلیل ؟

بخشین من چند بار ویرایش کردم ولی متن به هم میریزه لینک سایت رو میزارم که از سایت مطالعه کنید ...هر کار کردم نتونستم اینجا درستش کنم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

البته فکر کنم شما مطالبی که اینجا گذاشتم قبلا خوندین چون کامنتتون هم تو همون سایت خوندم

میتونید فابل های صوتی رو از سایت ناسا دانلود کنید(البته اگه قبولش دارین)

کد:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با وجود اینهمه ویدئو تایید سفر به ماه بیشتر مورد قبول تا رد کردنش به نظر من بهتره اگه به نظرتون مورد مشکوکی وجود داره فیلم ها بررسی بشن چون ممکنه هر عکسی دست کاری شده باشه .یا خطای عکاسی وجود داشته باشه.

میدونم شاید شما ناسا رو قبول ندارین ولی این لینک رو میذارم برای کسانی که علاقه دارن فیلم ها رو ببینن

کد:

کد:
    Last edited by V E S T A; 11-12-2012 at 20:58. دليل: جا به جایی متن

7. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid4mi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

الان دقیقاً مشکل چیه؟ مربع ها روی شیشه محافظ در جلو چاپ شدن و سایه ـشون افتاده روی لنز.
    این اثر رو من بارها تجربه کرده و دیدم وقتی که مثلاً یه ذره کثیفی کمرنگ، روی شیشه محافظ لنز بشینه...
    همه چیز دان و همه کاره ولی هیچ کاره؛ ثمره ی 2500 سال فرهنگ والای ایرانی
    به صورت دوستانه به شما پیشنهاد میدم با یه پزشک مشورت کنید؛ چون به نظر میاد خیلی obsessed برخورد میکنید درباره این موضوع خاص. حرفم جدیه و برداشت توهین نکنید چون توهین اصولاً در رفتار من جای نداره و حرفام همیشه جدیه. خود دانید...
    حتی در چشم انسان هم این رو بعضاً تجربه میکنید چون اصولاً تفاوت چندانی با دوربین عکاسی نداره...
    لازم نیست همیشه داد بزنید؛ فونت های ریزتر هم اختراع شده اند...
    نقل قول بالا فقط به قصد رکورد و یادآوریه...
    عزیز شما فقط میگی اما توضیح منطقی نداری که بدی!
    ضمن اینکه توصیه میکنم این نقل از خودت رو دوباره مطالعه کنی.

نمردیم و معنی پاسخ مستند رو هم فهمیدیم!

....................
    سوال:
    و البته ناسا هم پیش بینی های جالبی برای اینگونه اطلاعات داشته که نمونه ای از اون نصب آینه بر روی ماه هست که منجمان (حتی آماتور) با داشتن ابزار لازم میتونن یه اون لیزر بتابونن و بازگشتش رو مشاهده کنن.
    مراحل مختلف پروژه آپولو رو هم میتونید با مدارک مربوط به هر قسمت به صورت مجازی در لینک زیر مشاهده کنید.
    جواب:
    هرکس که حداقل کتاب فیزیک دوره دبیرستانش رو خونده باید بدونه فاصله سیارات چطور تخمین زده میشه!
    حالا من از شما سوالی دارم، به جرام آسمانی که چندیدن سال نوری از ما فاصله دارند هم لیزر می تابونن؟!
    دقیقا" منظور من هم همین بود!
    ...........................

من به زودی نه فقط اون ادعای شما بلکه تمامشون رو نقد میکنم
    شما زحمت بکشید چون وقت هم ندارید، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پاسخ مستند ارائه بدید ممنون می شم!

.................

سلام
    عکسهایی که آقای majid4mi قرار دادن یکم آدم رو به شک میندازه ولی من خودم تا زمانی که مدرک علمی معتبر نبینم درباره درست بودن هیچ فرضیه ای نمیتونم متقاعد شم.
    علیک سلام
    ببخشید مگه من عکس ها رو از کجا آوردم که میگید تا مدرک معتبر نبینم!
    اگه این مدرک معتبر نیست! پس مدرک معتبر چیه؟!
    ......
    زمین شناسان پس از برسی یک قطعه سنگ که در موزه ملی هلند نگهداری می شود و به ادعای NASA از ماه آورده شده! اعلام کردند که این قطعه سنگ ماه کاملا جعلی بوده و در حقیقت یک تکه چوب فسیلی است.

این خبر در اول سپتامبر 2009 توسط وب سایت معتبر phys.org منتشر شده است.

حالا باز دمشون گرم این یکی رو فهمیدن که چوب بوده! ولی همه سنگ ها رو شاید نتونن اثبات کنن.
    اصلا" هیچ راهی برای اینکه 100% تضمین کنه که اون سنگ ها واقعا" از ماه آورده شده وجود نداره. من یه شهاب سنگ از حیاط خونم پیدا میکنم،هزار جور فیلم(شیمیایی و فیزیکی) سرش در میارم،بعدش هم میگم من این رو از ماه آوردم،شما میخواین چطوری ثابت کنین که من دروغ میگم!
    اصلا" چطوری میخواین ثابت کنین که اون سنگها توسط انسان (نه ربات) به زمین آورده شده؟!!!

خب اگه رفتن انسان به ماه یه فیلم ساختگی هست چرا کارگردانش باید انقدر سوتی بده ؟ اونم سوتی هایی که تو اینجور فیلم ها جزو اصلی ترین نکات فیلم سازی هست ...
    این سوال رو باید از NASA بپرسید!

حالا فرض بگیریم دروغ بوده چرا روسیه که بازنده این مسابقه بوده سکوت کرده ؟ اونم با اینهمه دلیل ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی خود مقاله هست! اصلا" فکر کنم کسی خود مقاله رو نخونده!
    چون این دفعه چندمی هستش که این سوال پرسیده میشه.

با وجود اینهمه ویدئو تایید سفر به ماه بیشتر مورد قبول تا رد کردنش به نظر من بهتره اگه به نظرتون مورد مشکوکی وجود داره فیلم ها بررسی بشن چون ممکنه هر عکسی دست کاری شده باشه
    دوست عزیز عکس ها همه شماره داره و آرشیو NASA هم که مشخصه. کی میتونه عکس ها رو دست کاری کنه غیر از خود NASA ؟
    توی همون فیلم ها هم کم مشکل وجود نداره!
    که البته من سعی میکنم کمکم وارد مشکلات ویدئو ها هم بشم،البته اگه ترافیک اینترنتم جواب بده!
    Last edited by majid4mi; 12-12-2012 at 01:11. دليل: اصلاح نگارش

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت

پيش فرض

lol

درباره سنگ، حدود 135 سنگ به کشورهای مختلف داده شدن توسط دولت نیکسون + 242 تا خرده هدیه بعداً

دولت ایالات متحده انقدر احمق نیست که وقتی میدونه سنگا میرن دست دانشمندا و اغلب بررسیشون میکنن، یه مشت چوب کادو کنه...

میگم قبل از مطرح کردن مسائل ابلهانه از گوگل استفاده کنید همینه...

بسیاری از سنگ ها در میان راه یا بعدها دزدیده و تعوضی شدن و در بازارهای سیاه به کالکتورهای شخصی نامشخص به قیمت های بسیار گزاف فروخته شدن...

تعداد نه چندان زیادیشونه که الان مشخص باشه مکان دقیقشون کجاس...

از باز آلدرین در این باره سؤال شد و وی فرمود که هدایایی که ما دادیم، داخل جعبه هاشون حتی مقداری از خاک ماه قرار داده بودیم (و بسیاریشون رو دانشمندان بررسی کردن و میبینید که مشکلی نبوده)... درباره این خبر تنها نظر بنده (باز آلدرین) اینه که در بین راه یا بعداً، افرادی عوضش کرده و بردن در بازارای سیاه فروختن...

قبل از پست کردن چرندیات، فکر کرده و درباره ـش تحقیق کنید... 1 سنگ نبوده و انسان 1 بار روی ماه قدم نگذاشته؛ همه این موارد به دفعات رخ دادن و هزاران دانشمند (از کمونیست شرقی ضد آمریکا تا آمریکایی وطن پرست) بررسی لحظه به لحظه ـشون کردن...

حالا شما انسان PhD از سرزمین پرفرهنگ بسیار غنی پارس! میاید کل تاریخ بشریت رو با یه سری توهمات خودساخته ذهنتون (که 20-30 سال پیش در غرب مد بودن) ، رد میکنید...!

به نظر بنده حتی وقت گذاشتن برای پاسخ به کسی که "ترجیح میده و انتخابش اینه" که در جهل باقی بمونه، "به دنبال پاسخ نبوده" و تنها هدفش جذب نگاه تماشاچیان، از راه مطرح ساختن هرگونه ایده ای که به ذهنش میاد، هست، کاری بس عبث و ابلهانه است...!
    Last edited by Zeitgeist; 11-12-2012 at 23:06.

10. 4 کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

بنظر من بهتره که مقداری از عصبانیت هامون بکاهیم
    و کلمات بهتری استفاده کنیم.....

12. 7 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت

پيش فرض

نهایتاً هدف این مسئله چیه؟

ادعاهای دیگه شما، براشون توجیهی نیافتید، چسبیدید به چیزی که نه اثبات میکنه تصاویر در ماه گرفته شدن و نه برعکس روی زمین گرفته شدن...!!

مسلماً خارج از دو مورد نیست جوابش:

1- مشکل در جاسازی Reseau plate (یا فیلم) در یکی از دوربین ها در مأموریت Apollo 14 (هر سه تصویری که گذاشتید فقط متعلق به مأموریت آپولو 14 هستن).

2- به دلیل اینکه این موضوع فقط در تابش مستقیم یا با زاویه ی نور خورشید به لنز اتفاق افتاده، یه سری بازتاب و سایه افتادن داخل دوربین، منجر به این سایه ها "فقط در برخی نقاط" این سه تصویر شده....

نهایتاً من نمیفهمم شما چه نتیجه ای از اصرار بر این سه عکس میخواید بگیرید؟!

اصلاً شک دارم حتی قبل از ایده پردازی، به خودتون زحمت خوندن متون انگلیسی (که شک دارم اصولاً بتونید! وگرنه وضعتون این نبود!!) و دیدن تصاویر درباره این دوربین ها رو داده باشید...
    Last edited by Zeitgeist; 12-12-2012 at 00:27.

14. 3 کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

برای اینکه این بحث تموم بشه:

نقل قول نوشته شده توسط Woland
    بچه‌ها این سفر انسان به ماه حقیقت داره. من خودم آنجا بودم

16. 2 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

....................
    سوال:
    و البته ناسا هم پیش بینی های جالبی برای اینگونه اطلاعات داشته که نمونه ای از اون نصب آینه بر روی ماه هست که منجمان (حتی آماتور) با داشتن ابزار لازم میتونن یه اون لیزر بتابونن و بازگشتش رو مشاهده کنن.
    مراحل مختلف پروژه آپولو رو هم میتونید با مدارک مربوط به هر قسمت به صورت مجازی در لینک زیر مشاهده کنید.
    جواب:
    دقیقا" منظور من هم همین بود!
    ...........................

من به زودی نه فقط اون ادعای شما بلکه تمامشون رو نقد میکنم
    شما زحمت بکشید چون وقت هم ندارید، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پاسخ مستند ارائه بدید ممنون می شم!
    نه دوست عزیز منظور شما چیز دیگری بود و کاملن مشخص و البته این در حالیکه بحثی که شما منحرفش کردی به کل مطلبی که من عنوان کردم ربطی نداشت!
    بنده از سندی گفتم که همین حالا هم هرکس با ابزار لازم بخواد میتونه تستش کنه و ببینه که این آینه ها توسط گروه آمریکایی در ماه نصب شدند و اما در مورد دلیلش میتونید به کتاب "علوم" دوره ابتدایی مراجعه کنید (این مطلب در کتاب های قبل از ویرایش جدید وجود داره).
    بدون آینه و لیزر هم میشه فاصله ی بیشتر اجرام آسمانی رو تخمین زد اما اینجا موضوع این نیست که میشه یا نمیشه بلکه موضوع اینکه این آینه ها در ماه نصب شدند و هرکس همین حالا هم میتونه تستشون کنه.

من و دوستان فقط برای کسانی که واقعن خواستار دانستن حقیقت هستند تمام ادعاهای شما رو بررسی و توضیح خواهیم داد.
    اما نه برای شما که قبل از هیچگونه بررسی نتیجه گرفتی و خب هدف خودت رو دنبال میکنی.
    در همین عکس AS14-66-9305 کاملا” مشخصه که مونتاژ کارهای NASA سعی داشتن سایه هایی رو که نور خورشید ساختگی، روی + ها انداخته رو پاک کنند.البته تصاویر گویای این مطلب هستش که زیاد توی کارشون دقت به خرج ندادن!!

18. 3 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •