تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 115 از 165 اولاول ... 1565105111112113114115116117118119125 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,141 به 1,150 از 1649

نام تاپيک: تمامی سوالات و مباحث در مورد Play Station 2 (فقط در اینجا)

اگه نباشه جاش خالی می مونه مجید4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    ممکنه راهنمایی کنید بخش بازیهای PS2 رو کجا پیدا کنم
    بینهایت ممنونم

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

مستر پدرام از قیمت و جایی که بشه این vga box رو توش پیدا کرد خبر داری ؟

یه مانیتور اضافی دارم خونه، میخام یه طوری این ps2 رو بچپونم بهش .
    يكي از فاميل هام از تبريز يه دونه Combo TV خريده به قيمت 30 تومن. كه مانيتور رو به طور مستقل از كيس تبديل ميكنه به تلوزيون. كنترل هم داره. ورودي هم داره كه ميشه VCD ، PS و ماهواره رو بهش وصل كرد. ولي به نظرم چيز به درد بخوري نيست! مگر اينكه يه مانيتور اضافي مثل تو داشته باشي.

اگه نباشه جاش خالی می مونه aquaquest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

7 PES 2010 تقلبی

سلام
    امروز لوح زرین بازی PES 2010 PS2 تقلبی وارد بازار کرده که هر جا رفتم داشتند .
    اولش که بالا میاد خیلی طبیعیه و فکر می کنی PES 2010 گرفتی ولی وقتی می بینی هیچ تغییری تو بازی صورت نگرفته شک می کنی . شرکت لوح زرین هم به طور ناشیانه ای روی PES 2009 عکس قرار داده و نوشته PES 2010 که در هنگام انتخاب توپ بازی متوجه می شوید آخرین توپی که اضافه شده PES 2009 بوده ، در هنگام نمایش مجدد گل هم متوجه می شوید در روی کنترل ها که باهاش صحنه را جلو و عقب می برید نوشته PES 2009 و در تبلیغات کنار زمین هم نوشته Euro 2008 .
    خیلی جالبه ، این بازی در تاریخ 15/07/88 مجوز گرفته و شماره ی ثبتش هم 210724 هست .
    گفتم دوستان نرند بخرند .
    اگه سوالی بود در خدمتیم .
    در ضمن زیر منوی اصلی بازی هم عکس بازیکن انداخته که دیدن منوها را مشکل کرده و غیر از این ها ، فقط بازیکنان را جابه جا کرده ( به تیم الانشون ) و PES 2010 تقلبی وارد بازار کرده .

4. 3 کاربر از aquaquest بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

واقعا" شرکـــت دزدیه ! خدارو شکر نمی تونه بازی های Xbox رو دستکاری کـــنه !

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

واقعا" شرکـــت دزدیه ! خدارو شکر نمی تونه بازی های Xbox رو دستکاری کـــنه !
    اون هم به موقعش میلاد جان

7. این کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض عکس های PES 2010 PS2 تقلبی

سلام
    دو تا عکس از جلو و پشت کاور PES 2010 تقلبی شرکت لوح زرین گرفتم که دوستان این بازی را نخرند .

راستی این طور که من فهمیدم این شرکت سود هنگفتی کرده چون تو هر مغازه ای که من دیدم تعداد زیادی از این بازی مسخره و تقلبی وجود داره و همه یه کاغذ زدند در مغازه که PES 2010 رسید .
    تازه جالبش اینه که دیشب به یکی از مغازه دارها می گم این همون نسخه ی 2009 هست ، میگه آره . یعنی خودشون هم می دونند و می فروشند .
    در ضمن من یک نسخه از بازی Black را هم از این شرکت کلاه بردار دارم که به جای فیلم ها و دموهای بازی در اول هر مرحله خرمشهر و حرف های شهید جهان آرا را نشون می ده .

9. 2 کاربر از aquaquest بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

سلام
    امروز لوح زرین بازی PES 2010 PS2 تقلبی وارد بازار کرده که هر جا رفتم داشتند .
    اولش که بالا میاد خیلی طبیعیه و فکر می کنی PES 2010 گرفتی ولی وقتی می بینی هیچ تغییری تو بازی صورت نگرفته شک می کنی . شرکت لوح زرین هم به طور ناشیانه ای روی PES 2009 عکس قرار داده و نوشته PES 2010 که در هنگام انتخاب توپ بازی متوجه می شوید آخرین توپی که اضافه شده PES 2009 بوده ، در هنگام نمایش مجدد گل هم متوجه می شوید در روی کنترل ها که باهاش صحنه را جلو و عقب می برید نوشته PES 2009 و در تبلیغات کنار زمین هم نوشته Euro 2008 .
    خیلی جالبه ، این بازی در تاریخ 15/07/88 مجوز گرفته و شماره ی ثبتش هم 210724 هست .
    گفتم دوستان نرند بخرند .
    اگه سوالی بود در خدمتیم .
    در ضمن زیر منوی اصلی بازی هم عکس بازیکن انداخته که دیدن منوها را مشکل کرده و غیر از این ها ، فقط بازیکنان را جابه جا کرده ( به تیم الانشون ) و PES 2010 تقلبی وارد بازار کرده .
    سلام
    دو تا عکس از جلو و پشت کاور PES 2010 تقلبی شرکت لوح زرین گرفتم که دوستان این بازی را نخرند .

راستی این طور که من فهمیدم این شرکت سود هنگفتی کرده چون تو هر مغازه ای که من دیدم تعداد زیادی از این بازی مسخره و تقلبی وجود داره و همه یه کاغذ زدند در مغازه که PES 2010 رسید .
    تازه جالبش اینه که دیشب به یکی از مغازه دارها می گم این همون نسخه ی 2009 هست ، میگه آره . یعنی خودشون هم می دونند و می فروشند .
    در ضمن من یک نسخه از بازی Black را هم از این شرکت کلاه بردار دارم که به جای فیلم ها و دموهای بازی در اول هر مرحله خرمشهر و حرف های شهید جهان آرا را نشون می ده .
    این کلاه پارسال سر من رفت و امسال سر پسر خالم

انگار این شرکت خوب رههی رو پیدا کرده برای فروش بازیهاش

من دیگه از این شرکت خرید نمی کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    کارتن خواب

پيش فرض

ماشاالله
    چقدر دنبال این تاپیک گشتم
    pes 2010
    و
    fifa 2010
    مال ps2 اومده؟؟؟؟!؟!#@؟!@#؟!@#/!@#؟!#@

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ماشاالله
    چقدر دنبال این تاپیک گشتم
    pes 2010
    و
    fifa 2010
    مال ps2 اومده؟؟؟؟!؟!#@؟!@#؟!@#/!@#؟!#@
    سلام
    Fifa 2010 چند هفتست که اومده ، من خریدم ولی پشیمون شدم . یه جا خودندم یارو این نسخه را با نسخه ی 2003 مقایسه کرده بود . ولی می گند روی ps3 و xbox 360 خیلی عالیه ولی به PC و PS2 بازها توصیه می کنم این نسخه را نگیرید که پشیمون می شید .
    PES 2010 هم دیروز تو اروپا عرضه شد و چند روزه نسخه ی PC و Xbox 360 اون تو ایران فروخته میشه ولی هنوز هیچ شرکتی نسخه ی PS2 این بازی را وارد بازار نکرده و فقط شرکت کلاه بردار لوح زرین نسخه ی 2009 را به جای 2010 به مردم می ندازه که چند پست قبل جزئیات بیش ترش موجوده .

13. این کاربر از aquaquest بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

منم یه بازی PS2 خریدم که روش نوشته بود فوتبالیست ها با منوی فارسی! اوردم دیدم wining eleven 2005 هست. دو تا از تیم ها رو برداشته اسماش رو ویرایش کرده و گند زده به منوی بازی بعدش هم اسمش رو گزاشته فوتبالیست ها!
    رفتم به طرف گفتم که وضعش این طوری هست ولی بازی رو پس ندادم فقط ازش خواهش کردم که دیگه بازی های این شرکت رو نیاره. از اونجایی که توی ایران هیچ گونه نهادی بر روی این گونه مسائل نظارت نمیکنه پس به نظر من وظیفه ما هست که اطلاع رسانی بکنیم و جلوی فعالیت این گونه شرکت های کلاه بردار رو بگیریم. حالا برام کاملا ثابت شد که شرکت لوح زرین یکی از همون هاست که باید جلوش رو بگیریم!

15. 2 کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •