تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 28 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 275

نام تاپيک: اا مباحث مربوط به RAID اا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه مینبرد گیگا ep45-ud3r دارم و می خوام 2تا هارد 500 رو روش رید کنم
    حالا رو مینبرد من 2 تا فیش ساتا برای گیگا رید و 6 تا فیش ساتا برای اینتل رید داره حالا سوال اینجاست که کدوم این دونوع رید بهتره graid یا intelraid البته برای رید 0 من حالت graid را با ویندوز 7 می خواستم امتحان کنم تا اونجای که ویندوز می خواد هارد رو بشناسه رفتم هارد رو بهش معرفی کردم و 931.5 گیگ شناخت حالا که می خواستم یه پارتیشن 50 گیگ برای ویندوز ایجاد کنم اونم ایجاد کرد ولی فرمتش نمی کرد به نظر شما اشکال از چی بوده؟
    میشه یه آموزش برام بزارین؟
    مرسی

پروفشنال hobgoblin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من مي خوام روي مادر برد قديمي ga81915 گيگابايت ريد0 انجام بدم فقط مشكلم اينه كه نمي دونمفلاپي درايور ريد رو از كجا بيارم ممنون ميشم راهنمايي كنين

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام من 3 تا هارد 500 رو میخوام RAID5 ببندم ولی تو قسمت رید کردن(CTRL+I) که هاردها رو تعیین میکنیم ظرفیت کل رو 1 ترا میاره انگار که هارد سوم رو نمیشناسه! مشکل چیه دوستان؟

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دو تا هارد SAMSUNG 1T HD103SJ با مادربرد ASUS M4A89TD/USB3 به صورت رید 0 بستم ویندوز هم نصب کردم بدون مشکل
    ولی روی همون سیستم وقتی با سه هارد رید صفر می بندم

با ویندوز XP درایوها رو پارتیشن بندی میکنم و فایلهای نصبی برروی هاردها کپی میشن ولی سیستم بعد از اولین ریستارت ویندوز پیغام میده که با خطایی در قسمت BOOT مواجه شده و ادامه نصب ویندوز انجام نمیشه، چرا؟؟؟؟

با ویندوز7 32 بیتی هارد ها به صورت رید 0 سه تایی پارتیشن بندی میشه ولی زمان انتخاب پارتیشن فعال برای نصب اگه اشتباه نکنم ارور 0x810000534 یا یه همچین چیزی میده، با یه جمله که نمتونه از این پارتیشن برای نصب استفاده کرد در حالیکه برای بقیه پارتیشنها همین پیغام تکرار میشه، چرا؟؟؟؟

در ضمن چندین بار کابلها رو جابجا کردم و هارد ها سالم هستند بایوس مادربرد هم آخرین آپدیت رو داره و درایور رید هم همینطور
    من فکر میکنم نمیشه سه تا هارد با این چیپ آنبرد SB850 به صورت رید صفر نصب کرده

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

جواب پست بالایی خودم رو میدم برای تجربه بقیه دوستان

نمی شه سه تا هارد با این چیپ آنبرد SB850 به صورت رید صفر نصب کرده

با دو هارد و چهار هارد تست شد بدون مشکل

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من دوتا هارد 500 یکی Samsung F3 Spinpoint و دیگری Seagate 7200.12 رو با هم بصورت Raid0 وصل کردم . مراحل نصب ویندوز و پارتیشن بندی هم بدون مشکل هست اما نکته اینجاست که هیچ تغییر محسوسی در سرعت پی سی احساس نمیکنم .

بعد رید کردن باید کار خاصی انجام داد ؟

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

مادربرد هم Asus p7p55d هست .

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سرعت انتقال باید 30 درصدی افزایش داشته باشه بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار یا سخت افزار جداگانه ای

8. این کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سرعت انتقال باید 30 درصدی افزایش داشته باشه بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار یا سخت افزار جداگانه ای
    نرم افزار Intel Rapid Storage Technology رو نصب کردم سرعت تا حدودی محسوس شد .
    سوال : به هنگام رید کردن که با ترکیب ctrl+I انجام میشه نرم افزار Intel Matrix فعال میشه . چطوری میتونم از طریق Jmicron خود مادربرد ایسوس رید کنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام اگر ممکنه اموزش انجام رید صفر در مادر بردازراک 770de3l رو بفرمایید
    من دو تا هارد 500 سامسونگ دارم . میخوام رید کنم
    ممون

پروفشنال reza_3722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان یه سوال!
    دو هارد 500 دارم که قبلا raid0 کرده بودمشون و بعد از خارج کردن ار raid هیچ داده یی روشون نریختم، حالا قصد فروششون رو دارم، آیا هیچ احتیاجی به wipe کردن فضای خالی وحود داره؟ محض احتیاط اگه فقط بکیشون رو wipe کنم کافیه، درسته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •