تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 307 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 3062

نام تاپيک: شروع کار با لینوکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آره خیلی بهتر از تکنوتاکس باشه تکنوتاکس دیگه جوابگو نیست هم از لحاظ تنوع هم از لحاظ سرعت پاسخدهی مگه اینکه تکونی به خودش بده.
    ضمنا هر چه تنوع در روشهای دسترسی و سایتهای فروش و ارائه لینوکس بیشتر باشه بهتره.
    ممنون از معرفی این سایت......امیدوارم کارشون در آینده بهتر بشه. اگه شما این سایت رو هم در اینجا هم در تکنوتاکس و هم در لینوکس فارسی معرفی کنین در همین حد هم کافیه خیلی خوبه همین که تعداد بازدید کنندگان سایت بالا بره تشویقی میشه واسه گردونندگانشون.

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض تشکر از همه دوستان

سلام
    چاکر همه هستم و دست تون رو می بوسم .
    خیلی آقایین
    فردا 5شنبه میرم سر می زنم .
    من می خوام نسخه xpde رو بخرم و با اون شروع کنم چون ظاهرا خیلی به xp شبیه هستش البته فقط ظاهرا .
    نظر دوستان در این مورد چیه ؟
    فدورا ، ردهت ، پارسیکس ، می دونید که ، من تازه وارد هستم .
    چاکر همه هم هستیم و مرسی .
    خوشحال می شم تا فردا صبح نظرتون رو بدونم .

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

دوست عزیز اگر می خواهید با تفکرات ویندوزی وارد دنیای لینوکس شوید بهتره بی خیال این کار بشید! به هیچ عنوان توصیه نمی کنم از توزیع های شبیه ویندوز استفاده کنید. با این کار در آینده به مشکل برمی خورید. با کوچکترین مشکلی سعی خواهید کرد که با تفکرات ویندوزی مشکل خودتون رو حل کنید که ۱۰۰ درصد شکست خواهید خورد. محیط دسکتاپ kde در لینوکس تا حدودی شبیه ویندوز هست و می تونید با یکی از توزیع هایی که از دسکتاپ kde استفاده می کنند کار خودتونو شروع کنید و پیشنهاد من kubuntu 7.04 هست. سختی استفاده از لینوکس برای کاربران ویندوزی که تازه با لینوکس آشنا میشوند از ۲-۳ روز تا حداکثر دو سه هفته هست ! که این مدت زمان تا حد زیادی به استعداد و علاقه فرد بستگی داره .در نهایت توصیه من برای شروع فقط UBUNTU یا KUBUNTU هست. بعد از یه مدت که با لینوکس آشنا شدید میتونید توزیع های دیگه رو امتحان کنید. به هر حال لینوکس یک دنیای بسیار زیبا و شیرینه و ارزش کوچ کردن رو داره !

4. این کاربر از sudotux بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    منم با اقا حسین موافقم

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

من هم با دوستان موافقم، قبلا هم اینو گفتم که بهتره لینوکس وار جلو برید تا لیندوز وار، ولی برای شروع اگر تا به حال اصلا با لینوکس کار نکردید و می ترسید(چون همین ترس باعث شده چندین نفر که من به لینوکس دعوت کردم بعد از ۲-۳ روز کار با gnome جا بزنند) که نتونید کار کنید، با اوون چیزی که راحتید شروع کنید ولی اطمینان حاصل کنید که بعد از ۱-۲ هفته به محیطهای اصلی و معروف لینوکس بیاید، و این رو هم بگم که همه دوستان واجب هست بعد از ۶-۷ ماه کار با محیط گرافیکی لینوکس تجربه ی محیط متنی رو داشته باشند، چون اصل زندگی رو اوونجا می برید وقتی حس می کنید الان cpu داره به شما گوش می کنه بجای اینکه به یک سری icon و double click گوش کنه! حس دارید الان دارید با یکی که زبان بلده حرف می زنید، اصلا هم سخت نیست فقط باید قید یک سری چیزها رو بزنید که اوونم مطمئنم کسی که به لینوکس آمده از ویندوز کاری براش نداره.

7. این کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض فروشگاه لینوکس ایران آغاز به کار نمود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از sudotux بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sepideh khanom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خیلی دور، خیلی نزدیک

پيش فرض

من هم با دوستان موافقم، قبلا هم اینو گفتم که بهتره لینوکس وار جلو برید تا لیندوز وار، ولی برای شروع اگر تا به حال اصلا با لینوکس کار نکردید و می ترسید(چون همین ترس باعث شده چندین نفر که من به لینوکس دعوت کردم بعد از ۲-۳ روز کار با gnome جا بزنند) که نتونید کار کنید، با اوون چیزی که راحتید شروع کنید ولی اطمینان حاصل کنید که بعد از ۱-۲ هفته به محیطهای اصلی و معروف لینوکس بیاید، و این رو هم بگم که همه دوستان واجب هست بعد از ۶-۷ ماه کار با محیط گرافیکی لینوکس تجربه ی محیط متنی رو داشته باشند، چون اصل زندگی رو اوونجا می برید وقتی حس می کنید الان cpu داره به شما گوش می کنه بجای اینکه به یک سری icon و double click گوش کنه! حس دارید الان دارید با یکی که زبان بلده حرف می زنید، اصلا هم سخت نیست فقط باید قید یک سری چیزها رو بزنید که اوونم مطمئنم کسی که به لینوکس آمده از ویندوز کاری براش نداره.

سلام من يه تازه واردم و تو اولين تجربه نتونستم suse رو نصب كنم مي خواستم ببينم فرق cd live با سري كامل
    چیه و براي شروع كار خوبه يا نه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

سلام من يه تازه واردم و تو اولين تجربه نتونستم suse رو نصب كنم مي خواستم ببينم فرق cd live با سري كامل
    چیه و براي شروع كار خوبه يا نه؟
    مشکلتون در نصب suse چی بود ؟ برای چی نتونستید نصبش کنید ؟

LiveCD یعنی اینکه شما میتونید بدون اینکه یک سیستم عامل رو نصب کنید اون رو از طریق بوت کردن سی دی اجرا کنید! اکثر توزیع های لینوکس ویژگی liveCD رو دارند . اجرای یک سیستم به صورت لیو به این درد میخوره که شما میتونید قبل از نصب اون سیستم عامل با اون آشنا بشید و یک سیستم عامل واقعی رو بدون نصب تجربه کنید. از مزایای دیگه اینه که میتونید متوجه بشید که این سیستم عامل آیا قطعات کامپیوتر شما رو ساپورت می کنه یا نه !! مثلا کارت صدا , مودم , کارت گرافیک و .... . یک نکته ای که وجود داره اینه که شما هر وقت خواستید میتوانید اون سیستم عامل رو نصب کنید و بدون سی دی از اون سیستم عامل استفاده کنید. البته بعضی از توزیع ها فقط به صورت livecd هستند و امکان نصب ندارند ولی اکثر توزیع ها امکان نصب هم دارند مثل اوبونتو.

در پایان پیشنهاد من به شما به عنوان یک تازه کار parsix یا کوبونتو ( Kubuntu ) و یا اوبونتو هست .

12. 2 کاربر از sudotux بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sepideh khanom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خیلی دور، خیلی نزدیک

پيش فرض

مشکلتون در نصب suse چی بود ؟ برای چی نتونستید نصبش کنید ؟

LiveCD یعنی اینکه شما میتونید بدون اینکه یک سیستم عامل رو نصب کنید اون رو از طریق بوت کردن سی دی اجرا کنید! اکثر توزیع های لینوکس ویژگی liveCD رو دارند . اجرای یک سیستم به صورت لیو به این درد میخوره که شما میتونید قبل از نصب اون سیستم عامل با اون آشنا بشید و یک سیستم عامل واقعی رو بدون نصب تجربه کنید. از مزایای دیگه اینه که میتونید متوجه بشید که این سیستم عامل آیا قطعات کامپیوتر شما رو ساپورت می کنه یا نه !! مثلا کارت صدا , مودم , کارت گرافیک و .... . یک نکته ای که وجود داره اینه که شما هر وقت خواستید میتوانید اون سیستم عامل رو نصب کنید و بدون سی دی از اون سیستم عامل استفاده کنید. البته بعضی از توزیع ها فقط به صورت livecd هستند و امکان نصب ندارند ولی اکثر توزیع ها امکان نصب هم دارند مثل اوبونتو.

در پایان پیشنهاد من به شما به عنوان یک تازه کار parsix یا کوبونتو ( Kubuntu ) و یا اوبونتو هست .
    سلام مرسی از جواب
    اول وقتی رو کامپیوتر مجازی نصب کردم مدام eroor میداد که کمبود حافظه داره با اینکه 12 گیگ خالی بود ووقتی درایو آخر رو حذف کردم تا 80% پیش میرفت و بعد دوباره گیر میکرد

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام مرسی از جواب
    اول وقتی رو کامپیوتر مجازی نصب کردم مدام eroor میداد که کمبود حافظه داره با اینکه 12 گیگ خالی بود ووقتی درایو آخر رو حذف کردم تا 80% پیش میرفت و بعد دوباره گیر میکرد
    سلام
    برای شروع بهتره که با دیسک زنده LiveCD کار کنید
    کار با محیطهای مجازی و شبیه ساز رو کنار بذارید با واقعیت کار کنید

15. این کاربر از m a j r i x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •