تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 685 اولاول ... 51112131415161718192565115515 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 6848

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

1 تجربه استفاده 10 روزه من از رایتل اعتباری و دائمی در تهران تست کامل + عکس

تجربه استفاده 10 روزه من از رایتل اعتباری و دائمی در تهران تست کامل + عکس

ثبت نام به راحتی و به آسانی از طریق سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رایتل با پرداخت هزینه به صورت آنلاین سیمکارت اعتباری 20000 تومان و برای سیمکارت دائمی 126000 تومان امکان پذیر است. سیمکارت اعتباری توسط پست پیشتاز در 3 روز و سیمکارت دائمی توسط نماینده رایتل در 2 روز تحویل می‌گردد.
    سیمکارت دائمی 48 ساعت بعد از تحویل فعال می‌شود ولی سیمکارت اعتباری از همان لحظه قابل استفاده است. و پس از قرار گرفتن سیمکارت در گوشی تنظیمات اتصال به اینترنت و MMS به سرعت از طرف شبکه ارسال می‌شود.
    اگر تماس ویدئویی برای شما اهمیت دارد حتماً قبل از خرید رایتل از پشتیبانی گوشی خود از تماس ویدئویی و کارکرد آن با نسل سوم مطمئن شوید و به لیست گوشی‌های سازگاری هم که در سایت رایتل است اطمینان نکنید برای مثال با اینکه گوشی Nokia C6-01 جزء گوشی‌های تائید شده است با رایتل به طور کلی کار نمی‌کند و باید به شکلی قبلاً مطمئن شوید. و مثلا بایک سیمکارت رایتل که از کسی گرفته اید تست کنید.
    من این تست 10 روزه را با دو گوشی سونی اریکسون Nokia N82 و Sony Ericsson K800i انجام دادم که هر دو بخوبی از 3G پشتیبانی می کنند:

آنتن دهی، اس ام اس، ام ام اس، صدا :
    در طول مدت تست خط آنتن همیشه کاملاً پر نبود و سیگنال در حدود 85dBm- تا 102dBm- متغیر بود اما حتی در جاهایی که حتی آنتن دهی بسیار ضعیف بود نیز کیفیت صدا بسیار بسیار عالی بود، کیفیت صدا به طور محسوسی بهتر از همراه اول و ایرانسل است که واقعاً انتظارش را نداشتم که واقعا می تونم نمره عالی بدم. ارسال و دریافت SMS و MMS در داخل شبکه رایتل سرعت خیلی بالایی داره و خیلی سریع‌تر از ایرانسل و همراه اول هست. MMS تا 300 کیلوبایت به راحتی در داخل شبکه منتقل می‌شود و به ایرانسل و همراه اول امکان‌پذیر نیست، اما SMS به راحتی بین ایرانسل و همراه اول و رایتل بدون هیچ مشکلی رد و بدل می‌شود.

تماس ویدئویی، مصرف باتری:
    دو عامل مهم بر تماس ویدئویی تأثیر گذار است اول نوع و کیفیت دوربین گوشی و دوم اینکه آیا در فضای باز هستید یا در داخل ساختمان، اگر در فضای بسته و با دوربین معمولی یک گوشی معمولی تماس ویدئویی بگیرید واقعاً نا امید می‌شوید چون تماس ویدئویی به صورت فریز شده و تکه تکه و خیلی بی کیفیت خواهد بود مخصوصاً اینکه نور در جائی که شما هستید کم باشد!!!
    اما در فضای باز و با یک گوشی و دوربین خوب تماس ویدئویی تقریباً قابل قبوله اما کلاً من زیاد از تماس ویدئویی خوشم نیامد چون کیفیت خیلی پائینی داره مخصوصا زمان دیدن یک سوژه متحرک...
    مصرف باتری در نسل سوم بالاتره و مثلا باتری گوشی من دقیقا نصف زمانی که سیمکارت های ایرانسل و همراه اول توش بود کار میکنه. البته حتی اگر با گوشی کاری نداشته باشید و اصلا حرف نزنید هم باز باتری شما نصف مدت زمان سیمکارتهای ایرانسل و همراه اول عمر می‌کند به علت باند فرکانسی بالاتر و عرض باند بیشتر و تکنولوژی کاملا متفاوت آن! من که واقعا مشکل باتری دارم...

اینترنت سریع نسل سوم (HSPA+)
    البته منظور از پر سرعت 256 کیلوبیت در ثانیه است!! این همه عرض باند وجود داره و تنها با سرعت 256 می تونید به اینترنت وصل به شین!!
    اما تنها خوبیش اینه که سرعت کاملا پایداره در حرکت، شب، روز سرعت کاملا پایدار و بدون تغییر هست و دقیقا همیشه روی 32 کیلوبایت در ثانیه ثابت است. این موضوع در تکنولوژی‌های اینترنت همراه اول و ایرانسل اصلا وجود نداره و با هر تکان یا تغییر مکان گوشی سرعت از صفر تا مثلا هرچی که هست بالا پائین میشه! کلا اینترنتش بسیار خوب و پایداره...

تعرفه های سیمکارت دائمی: با پیش شماره 0920
    تماس صوتی درون شبکه ریال / دقیقه 555
    تماس صوتی برون شبکه ریال / دقیقه 625
    تماس تصویری ریال / دقیقه 1495
    پیامک فارسی ریال / پیامک 89
    پیامک انگلیسی ریال / پیامک 220
    پیام چندرسانه ای درون شبکه ریال / پیام چندرسانه ای 400
    اینترنت 3G ریال / کیلوبایت 0.5 نیم ریال

با گرفتن کد *140# صورتحساب لحظه ای سیمکارت دائمی هم قابل مشاهده است. و همان لحظه شناسه قبض و پرداخت نشان داده میشود و می توانید غیر حضوری و راحت بپردارید.

تعرفه های سیمکارت اعتباری: با پیش شماره 0921
    تماس صوتی درون شبکه ریال / دقیقه 695
    تماس صوتی برون شبکه ریال / دقیقه 895
    تماس تصویری ریال / دقیقه 1995
    پیامک فارسی ریال / پیامک 89
    پیامک انگلیسی ریال / پیامک 220
    پیام چندرسانه ای درون شبکه ریال / پیام چندرسانه ای 400
    اینترنت 3G ریال / کیلوبایت 0.5 نیم ریال

با گرفتن کد *140# اعتبار سیمکارت اعتباری هم قابل مشاهده است.

روش های مختلف شارژ سیمکارت اعتباری واعتبار سیمکارت:
    دستگاه های خودپرداز بانک ها و درگاه اینترنتی بانک ها
    در حال حاضر خرید شارژ رایتل از طریق دستگاه های خودپرداز بانک های پاسارگاد و سامان میسر است و به زودی با اضافه شدن سایر بانک ها توسعه خواهد یافت. مشترکان سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی بانک های پاسارگاد نسبت به خرید کارت شارژهای بیست، پنجاه و یکصد هزار ریالی اقدام نمایند.همچنین در آینده ای نزدیک، درگاه اینترنتی سایر بانک ها نیز امکان خرید کارت شارژهای رایتل را ارائه خواهند داد.

مبلغ و مدت اعتبار انواع شارژ رایتل:
    شارژ 20000 ریالی - قیمت (ریال) 20000 مبلغ اعتبار (ریال) 19048 مهلت اعتبار شارژ (روز) 90
    شارژ 50000 ریالی - قیمت (ریال) 50000 مبلغ اعتبار (ریال) 47619 مهلت اعتبار شارژ (روز) 270
    شارژ 100000 ریالی - قیمت (ریال) 100000 مبلغ اعتبار (ریال) 95238 مهلت اعتبار شارژ (روز) 540
    مدت اعتبار از زمان وارد کردن شماره رمز محاسبه می گردد. اگر مشترک تا مهلت زمان تعیین شده تمام مبلغ شارژ خود را استفاده ننماید، پس از اتمام مهلت اعتبار، سیم کارت وی یکطرفه می گردد و به محض شارژ مجدد مبلغ اعتبار باقی مانده از شارژ قبلی به اعتبار جدید اضافه می شود. در صورت خرید شارژ جدید پیش از پایان مهلت اعتبار شارژ قبلی هر کدام از مدت زمان های مربوط به شارژ جدید یا قدیم که بیشتر باشند، به عنوان مدت اعتبار جدید لحاظ می گردد.

چرخه عمر سیم کارت اعتباری:
    قطع یکطرفه : در صورتی که مبلغ اعتبار و یا مهلت استفاده از اعتبار به اتمام رسیده باشد، سیم کارت از حالت فعال به یکطرفه تبدیل خواهد شد. سیم کارت یکطرفه تنها می تواند تماس های ویدوئی و صوتی، پیامک و پیام چند رسانه ای را دریافت نماید. امکان تماس با مرکز تماس رایتل و تلفن های اضطراری برای سیم کارت یکطرفه وجود دارد. مشترک در صورت شارژ مجدد از حالت قطع یکطرفه به فعال تبدیل خواهد شد.
    قطع دو طرفه : در صورتی که مشترک به مدت 270 روز مداوم در حالت یکطرفه باقی بماند به صورت دو طرفه قطع خواهد شد. به این معنی که کلیه خدمات به جز امکان تماس با مرکز تماس رایتل و تلفن های اضطراری برای مشترک غیر فعال خواهد بود. مشترک می تواند با شارژ مجدد از حالت قطع دوطرفه به فعال تبدیل شود.
    منقضی : در صورتی که مشترک به مدت 90 روز مداوم در حالت قطع دو طرفه باقی بماند، سیم کارت و شماره همراه او منقضی شده و قابل واگذاری به دیگران خواهد بود.

مرکز تماس رایتل
    مرکز تماس رایتل با شماره 2920 از طریق سیم کارت رایتل و یا 0212920 از سایر خطوط می باشد.

چند تا عکس هم از کیفیت اینترنت و تماس ویدئویی و آنتن دهی و اتصال گوشی به اینترنت و بسته سیمکارت هم قرار دادم..

معایب:
    تماس ویدئویی کیفیت خوبی ندارد
    پوشش شبکه فعلا در چند شهر است
    مصرف باتری در نسل سوم بالاتره و این مختص رایتل نیست و البته عیب رایتل محسوب نمی شود.

مزایا:
    کیفیت صدای بسیار عالی و طبیعی به نسبت سایر اپراتورها که حالت صدای تلفنی وجود دارد، در رایتل مانند اینه که اون شخص پیش شما داره صحبت میکنه البته در رایتل به رایتل این کیفیت خیلی بهتر مشخصه.
    ارسال و دریافت سریع MMSو سرعت پایدار و بدون تغییر اینترنت حتی در آنتن دهی ضعیف در همه ساعات شبانه روز و در حرکت
    حتی با یک خط آنتن هیچ مشکلی در تماس و دیتا نخواهید داشت.

نتیجه گیری:
    تا اینجا من از همه چیز رایتل بجز تماس ویدئویی 100 درصد راضی بودم و هیچ مشکلی در هیچ چیز ندیدم اگر به همین شکل بتونه ادامه بده پوشش شبکه خودشو سریع انجام بده اپراتور موفقی خواهد شد.

هرچی از قلم افتاده دوستان بفرمائید تا بگم!

2. 17 کاربر از armanleila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

جالبه اینقدر توی تلویزیون تبلیغ ثبت نام می کنند اما از تولد امام رضا تا الان ثبت نام قطعه

4. این کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arsenal2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان کسی از سیم کارت اعتباری رایتل استفاده کرده منو راهنمایی کنه؟

دوستان منم تجربه ی 6 روز استفاده از سیم کارت اعتباری رو واسه همه میگم همه چیزش خوبه یه چیزش
    اعصابم رو خورد کرده اینه که من وقتی سیم کارت ایرانسل یا همراه اول رو گشیم ( Xperia pro ) هست وقتی
    هیچ استفاده ای از گوشی نمیکنم هر 3 ساعت یه درصد باطری کم میکنه ولی وقتی سیم کارت اعتباری رایتل
    رو میزارم هر یک ساعت دقیقا 10 درصد باطری کم میکنه رفتم از مرکز رایتل که سیم کارت رو خریدم علت این
    مشکل رو پرسیدم ولی مسئولش بدون هیچ توضیحی گفت همینه دیگه!!!!! مر کز رایتل در کرج

دوستان یه سوال داشتم من وقتی رو لیست مخاطبین گوشیم میرم چیزی با عنوان تماس ویدئوی وجود نداره
    چکار کنم واسه استفاده از تماس ویدئویی؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

مصرف باتری زیاده مخصوصا اگر تماس ویدئویی بگیرید که باتری حتی یک دفعه خالی میشه. بله همینه اگر ایرانسل و همراه اول هم نسل سوم راه بندازه همینه و کاریش نمیشه کرد.

دو حالت برای تماس وجود داره وقتی دکمه تماس را می خواهید فشار بدین اول تماس صوتی و دوم تماس ویدئویی. من با منوی گوش شما آشنا نیستم ولی حتما داره.

7. این کاربر از armanleila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوست عزیز ممنون که جواب دادی...ولی من شماره رو چند ثانیه میگیرم همه چیز میاد به جز تماس ویدئویی کسی نمیدونه چه جوری تو لیست مخاطبین تماس ویدئویی باید بگیریم گوشیم Xperia pro اندروید ورژن 4

9. این کاربر از Arsenal2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHOST RECON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

این پایداری سرعت و سرعت زیاد انتقال mms به خاطر تعداد خیلی کم مشترکین این اپراتور هست باید دید وقتی تعداد یوزر ها زیاد میشه باز هم کیفیت خوبه یا نه ؟

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

11. 2 کاربر از GHOST RECON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dead Space's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان! چقدر خوب شد که من این تاپیک رو پیدا کردم. من قبل از این تو همین فروم و چند فروم دیگر تو بخش "اپراتور ها" مباحثی رو در مورد دکل ها، تجهیزات، معایب و امکانات رایتل مطرح کردم بودم.
    من 9-10 ماه میشه که خط دایمی رایتل رو دارم، دیتای 512 کیلوبیت بر ثانیه هم 1 ماه هست گرفتم.
    خوشحال می شم تو این تاپیک فعالیت کنم و تجربیاتمون رو به اشتراک بگذاریم.

13. 2 کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان کسی از سیم کارت اعتباری رایتل استفاده کرده منو راهنمایی کنه؟

دوستان منم تجربه ی 6 روز استفاده از سیم کارت اعتباری رو واسه همه میگم همه چیزش خوبه یه چیزش
    اعصابم رو خورد کرده اینه که من وقتی سیم کارت ایرانسل یا همراه اول رو گشیم ( Xperia pro ) هست وقتی
    هیچ استفاده ای از گوشی نمیکنم هر 3 ساعت یه درصد باطری کم میکنه ولی وقتی سیم کارت اعتباری رایتل
    رو میزارم هر یک ساعت دقیقا 10 درصد باطری کم میکنه رفتم از مرکز رایتل که سیم کارت رو خریدم علت این
    مشکل رو پرسیدم ولی مسئولش بدون هیچ توضیحی گفت همینه دیگه!!!!! مر کز رایتل در کرج

دوستان یه سوال داشتم من وقتی رو لیست مخاطبین گوشیم میرم چیزی با عنوان تماس ویدئوی وجود نداره
    چکار کنم واسه استفاده از تماس ویدئویی؟؟؟؟

سلام دوست عزیز..گوشی در صورتی که دوربین جلو نداشته باشه هیچ موقع گزینه Video Call نمیاد...تو گوشی هایی هم که دوربین جلو دارن زمانی که آپدیت میشن به اندروید بعضیاشون یکسری امکانات اولیشونو از دست میدن..
    در مورد باتری هم..شما زمانی که با اینترنت کاری ندارید Data Traffic رو غیر فعال کنید تا اینترنت مصرف نشه و باتری نخوره..اگر هم دیدید با انجام این کار ها هنوزم مصرف باتری بالاس... به احتمال قوی سیگنالتون ضعیفه.

15. این کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dead Space's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چند تا تجربه ی شخصی در مورد تماس تصویری، شاید هم جوابگوی چند تا از دوستان عزیز که مشکل داشتند باشه؛
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @
    1. اکثر گوشی ها اندرویدی مخصوصا اون هایی که رام متفرقه روشون نصب هست با تماس ویدیویی مشکل دارن... تو کشور های خارجی هم ویدیو کال شبکه ای طرفدار نداره ( مراجعه به بند 4 )
    2. شما اطمینان حاصل کنید طرفتون هم رایتل باشه، گوشیش تماس ویدیوی رو ساپورت کنه. دقت کنید اصلا لزومی نداره که حتما گوشی دوربین دوم داشته باشه. کافیه تو کاتالوگش ذکر شده باشه که پشتیبانی می شه از این فناوری. مثلا یک گوشی کاملا معمولی مثل Zylo تماس ویدیویی داره با اینکه دوربین نداره، و یک گوشی به نسبت پیشرفته مثل hTC Desire HD تماس تصویری نداره، دوربین هم نداره! هرچند با نصب کاستوم رام این قابلیت اضافه میشه، اما من شخصا موفق نشدم تماس بر قرار کنم.
    3. بهتره شما با دو تا گوشی معمولی (ترجیها بدون سیستم عامل) که تماس تصویری رو پشتیبانی می کنند و جفتشون سیم کارت رایتل دارند تست بگیرید، اگر باز هم جواب نگرفتید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. هرچند به احتمال زیاد جواب میده.
    4. زیاد مشتاق تماس تصویری مخابراتی نباشید چون چنگی به دل نمی زنه. رایتل بیشترین مزیتش اینترنت پر سرعتش هست! من شخصا یکسره آنلاین هستم و روی اسکایپ، اوو، واتز آپ، وایبر و ... ارتباط بر قرار می کنم! تماس تصویری ها هم رو اسکایپ! و اینا همه به واسطه ی اینترنت پر سرعت رایتل هست.
    Last edited by Dead Space; 06-10-2012 at 12:05.

17. 4 کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ممنون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که جواب دادی من از رام اصلی خود سونی استفاده میکنم همین چند روز پیش از طریق آپدیت سرویس سونی گوشیم رو از ورژن 2.3.4 آپدیت کردم به 4.0.4 این از این.. واما تو سایت خود رایتل xperia pro نوشته پشتیبانی میشه اینم از این... و اما دو طرف رایتل داریم اونم xperia neo داره که پشتیبانی میشه اینم از این...و اما گوشیم هم دوربین جلو داره هم دوربین پشت اینم از این... واما با k800 هم امتحان کردم ولی باز همون که رو ویدئو کال میزنه میگه قادر به انجام این کار نمیباشد هم دوربین جلو داره هم پشت اینم از این.. آره خداییش سرعت اینترنتش خوبه به کامپیوترم وصلش میکم با idm روی 8 پورت سرعتش بین 32 تا 42 هست روی یه پورت هم 32 هست و از اسکایپ و یاهو مسنجرش راحت تصویری میشه صحبت کرد ولی من مشکلم اینه که چرا ویدئو کال نداره گوشیم یا من نمیدونم کجاست از هر فرومی هم میپرسم نمیدونن!!! ورژن قبلیش هم 2.3.4 بود باز هم که چند ثانیه شماره رو میگرفتم همه چیز میومد به غیر از ویدئو کال تو ورژن 4 هم همین مشکل رو دارم!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •