تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 17 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 168

نام تاپيک: سرویس (mms) ایرانسل رو ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed1282's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    root

پيش فرض

دوستان نگفتند بايد طرف مقابل هم mms ش فعال باشه يا نه

آخر فروم باز hessam_sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پيش فرض
    سلام
    من فرمتعهد نامه Mms رو از سایتش دانلود کردم و پرینت کردم همه اطلاعاتم نوشتم اما نمی دونم قسمت "محل الصاق برچسب"
    چی بزارم
    راهنماییم کنید
    از همون برچسب ها كه شماره روش نوشته شده و هنگام خريد داخل بسته بود بايد يكي بچسبوني

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان نگفتند بايد طرف مقابل هم mms ش فعال باشه يا نه
    فكر كنم فقط تنظيماتش درست باشه كافيه و ميتونه ام ام اس را دريافت كنه
    حالا من خودم امتحان ميكنم ببينم ميشه يا نه خبرش را ميدم
    Last edited by hessam_sz; 26-10-2008 at 19:18.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

راستي بايد اين فرم رو واسه ايرانسل پست كرد يا نه !!!!!!!!!
    بله ديگه بايد پست كني اگر بخواي به اميد نمايندگي ها باشي تا 1 ماه ديگه هم كارت راه نميفته

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

فقط اگه طرف دریافت کننده تنظیمات رو داشته باشه میتونه دریافت کنه نیازی به فعال بودنش نداره در ضمن دوستانی که میخوان از e care فعال کنن بدونن که 1 ساعت بیشتر فعال نمیمونه و بعد از 1 ساعت غیر فعال میشه

6. این کاربر از bandary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

فقط اگه طرف دریافت کننده تنظیمات رو داشته باشه میتونه دریافت کنه نیازی به فعال بودنش نداره در ضمن دوستانی که میخوان از e care فعال کنن بدونن که 1 ساعت بیشتر فعال نمیمونه و بعد از 1 ساعت غیر فعال میشه
    آره من امتحان كردم كسي كه ام ام اسش فعال نباشه ولي تنظيماتش درست باشه ميتونه دريافت كنه و در مورد e care هم تاييد ميشه.

8. این کاربر از hessam_sz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در ضمن از گوشه كنار كشور خبر ميرسه كه فرم ها پخش شده و از فردا ميتونيد بريد فرم پر كنيد
    Last edited by hessam_sz; 26-10-2008 at 22:33.

آخر فروم باز nakhordemast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ببین عوضی ها رو:

اینجانب به عنوان مشترک ایرانسل متعهد می شوم که در استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای ) ،)mms
    نکات زیر را رعایت نموده و متعهد به عدم تخلف از آنها می باشم. بدیهی است که هرگونه تخلف از این
    موارد موجب پیگرد قانونی اینجانب مطابق با موازین قانونی جاری کشور خواهد بود:
    1.در زمان درخواست استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای ) Mms ( مشخصات دقیق فردی و نشانی کامل
    خود را ارائه کرده و هر گونه تغییر آدرس خود را حداکثر ظرف مدت 10 روز به ایرانسل اطلاع خواهم داد.
    2.در ارائه اطلاعات از اسم مستعار یا غیر واقعی استفاده نکنم.
    3.درصورت انتقال، فروش یا سرقت تلفن همراه )سیم کارت( می بایست نسبت به انجام مراحل قانونی )بر اساس
    مقررات مربوطه( اقدام نمایم؛ درغیراینصورت، عواقب ناشی از هرگونه سوء استفاده از سیم کارت و
    سرویسهای مرتبط به عهده شخص من خواهد بود.
    4.مجاز به انجام تبلیغات انبوه تجاری، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی با استفاده از این سرویس نمی باشم
    و انجام تبلیغات از این طریق، تنها با عقد قرارداد بر اساس مقررات جاری کشور با ایرانسل امکان پذیر
    خواهد بود. همچنین، درصورتیکه تمایل به دریافت تبلیغات نداشته باشم، باید مراتب را به ایرانسل
    اطلاع دهم.
    5.مطلع هستم که ارسال پیامهای چند رسانه ای ) Mms ( حاوی اطلاعات طبقه بندی شده، اطلاعات
    منافی امنیت ملی، اطلاعات مربوط به حریم خصوصی افراد یا پیامهایی که به هر نحو موجب تخریب
    و یا هتک حرمت افراد )حقیقی یا حقوقی( شود، پیامهای حاوی ویروس، نرم افزارهای مخرب، بازی های
    حاوی ویروس، کرم و هرزنامه، پیامهای مستهجن و خلاف شئونات ایرانی/ اسلامی، پیامهای تهدید آمیز و
    یا ارسال هرگونه پیام حاوی اطلاعاتی که موجب خدشه دار شدن امنیت روانی، اقتصادی و اجتماعی
    افراد حقیقی و حقوقی شود به لحاظ قانونی اکیداً ممنوع است و اینجانب متعهد به رعایت
    محدودیت های مذکور می باشم. بدیهی است تشخیص این موارد مطابق با قوانین ومقررات جاری
    کشور بر عهده مراجع ذیصلاح قانونی خواهد بود

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

من نمیدونم چرا دوستان نسبت به این تعهد نامه احساس منفی دارن به هرحال طمع نکنید از هیچی بهتر همین که ارئه شده خیلیه
    مگه همه شما ها میخواید بر عکس این تعهد نامه عمل کنید که زورتون میاد
    واسه من که فرقی نداره با تعهد باشه یا بی تعهد

12. 2 کاربر از bandary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ببین عوضی ها رو:

اینجانب به عنوان مشترک ایرانسل متعهد می شوم که در استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای ) ،)mms
    نکات زیر را رعایت نموده و متعهد به عدم تخلف از آنها می باشم. بدیهی است که هرگونه تخلف از این
    موارد موجب پیگرد قانونی اینجانب مطابق با موازین قانونی جاری کشور خواهد بود:
    1.در زمان درخواست استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای ) Mms ( مشخصات دقیق فردی و نشانی کامل
    خود را ارائه کرده و هر گونه تغییر آدرس خود را حداکثر ظرف مدت 10 روز به ایرانسل اطلاع خواهم داد.
    2.در ارائه اطلاعات از اسم مستعار یا غیر واقعی استفاده نکنم.
    3.درصورت انتقال، فروش یا سرقت تلفن همراه )سیم کارت( می بایست نسبت به انجام مراحل قانونی )بر اساس
    مقررات مربوطه( اقدام نمایم؛ درغیراینصورت، عواقب ناشی از هرگونه سوء استفاده از سیم کارت و
    سرویسهای مرتبط به عهده شخص من خواهد بود.
    4.مجاز به انجام تبلیغات انبوه تجاری، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی با استفاده از این سرویس نمی باشم
    و انجام تبلیغات از این طریق، تنها با عقد قرارداد بر اساس مقررات جاری کشور با ایرانسل امکان پذیر
    خواهد بود. همچنین، درصورتیکه تمایل به دریافت تبلیغات نداشته باشم، باید مراتب را به ایرانسل
    اطلاع دهم.
    5.مطلع هستم که ارسال پیامهای چند رسانه ای ) Mms ( حاوی اطلاعات طبقه بندی شده، اطلاعات
    منافی امنیت ملی، اطلاعات مربوط به حریم خصوصی افراد یا پیامهایی که به هر نحو موجب تخریب
    و یا هتک حرمت افراد )حقیقی یا حقوقی( شود، پیامهای حاوی ویروس، نرم افزارهای مخرب، بازی های
    حاوی ویروس، کرم و هرزنامه، پیامهای مستهجن و خلاف شئونات ایرانی/ اسلامی، پیامهای تهدید آمیز و
    یا ارسال هرگونه پیام حاوی اطلاعاتی که موجب خدشه دار شدن امنیت روانی، اقتصادی و اجتماعی
    افراد حقیقی و حقوقی شود به لحاظ قانونی اکیداً ممنوع است و اینجانب متعهد به رعایت
    محدودیت های مذکور می باشم. بدیهی است تشخیص این موارد مطابق با قوانین ومقررات جاری
    کشور بر عهده مراجع ذیصلاح قانونی خواهد بود
    منظورت از عوضي ها كيه؟
    مسئولين ايرانسل يا مسئولين نظام مقدس جمهوري اسلامي كه ايرانسل را مجبور كردن چنين تعهدي از مشتركينش بگيره؟
    اگر ايرانسل عوضي بود همون اول اين كار را ميكرد نه الان

14. 3 کاربر از hessam_sz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •