تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: RESTART : Game

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو عکس سمت راستیه یه Depth of field بدی چی میشه,البته Post Processingهای دیگه هم میخواد,در کل ایده های دیزاینت خوبن ولی واقعاً در تعجبم چجوری با UDK این شده,روش کار کن المان های گرافیکی رو ارتقا بده,کلاً کله کاراکتر رو جدا UV کن خوب میشه(اگه جدا UV دادی این شده باید بگم خیلی بد شده)
    UDK خوراک پارتیکل افکته آتیشت رو بهتر کن,تکسچر بشکه چوبی یکم فانتزیش بیشتر از محیطه,یکم بامپ بدی به دیوارایی که بیشتر تو چشم هستن خیلی خوب میشه,Color Variation هم که ندارن چمنات(به احتمال 99 درصد انجینت ساپورت میکنه)یکم نور ماه رو کمترش کن انگار نور افکن زده,روی توی آسمون با اون همه ابر ستاره دیده نشه بهتره,یا ابرها رو بردار,یا ستاره ها رو.
    اینا پیشنهادات و ایرادات دم دستی بود,درستشون کنی خیلی جلوه کار رو بهتر میکنه!!!

2. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه vernal125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تو همین کف مفا

پيش فرض

ایول از شاتها معلومه که بازیش جالبه

4. 2 کاربر از vernal125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

قشنگه ... یه توضیح در مورد گیم پلی بده ببینیم چجوریه ....
    این متریالای کرکتر و مشعل و چمن رو یه رفلکت خوب بده یا یه emmesive light نرم بده که از سادگی در بیاد ....
    برای پس زمینه ی کارت (پشت دیوارا) هم یه چیزایی بزار که تا افق معلوم نباشه .... مثلا نمای یه شهر میتونه خوب باشه ...یه مقدار مه هم اگه تونستی به محیط اضافه کن یا به پلیر با فاصله اتچ کن که نمای دید یه کم شلوغ ترنشون بده ...

کارت قشنگه مثل همیشه .....

6. 2 کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

همه تعریف کردن خب منم باید بیام تعریف کنم دیگه ؟ ((شوخی))
    ایول . عالیه . خیلی توپه . رضا تو یه دونه ای فقط یه سوال من قبلا این سکانس رو جایی ندیده بودم ؟

8. 2 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

جوّ بازی به نظر که جالب میاد...
    لینک نمیدی یکم بازی کنیم ؟
    فعلا" تا بعد

تو عکس سمت راستیه یه Depth of field بدی چی میشه,البته Post Processingهای دیگه هم میخواد,در کل ایده های دیزاینت خوبن ولی واقعاً در تعجبم چجوری با UDK این شده,روش کار کن المان های گرافیکی رو ارتقا بده,کلاً کله کاراکتر رو جدا UV کن خوب میشه(اگه جدا UV دادی این شده باید بگم خیلی بد شده)
    UDK خوراک پارتیکل افکته آتیشت رو بهتر کن,تکسچر بشکه چوبی یکم فانتزیش بیشتر از محیطه,یکم بامپ بدی به دیوارایی که بیشتر تو چشم هستن خیلی خوب میشه,Color Variation هم که ندارن چمنات(به احتمال 99 درصد انجینت ساپورت میکنه)یکم نور ماه رو کمترش کن انگار نور افکن زده,روی توی آسمون با اون همه ابر ستاره دیده نشه بهتره,یا ابرها رو بردار,یا ستاره ها رو.
    اینا پیشنهادات و ایرادات دم دستی بود,درستشون کنی خیلی جلوه کار رو بهتر میکنه!!!
    Depth Of Field که برای محیط باز اصلا مناسب نیست ... باعث میشه آسمون و ... Blur شه و نمای بدی بگیره
    کاراکترو تقریبا آزمایشی اماده کردم ولی باید بگم تو UV کاراکتر زیاد حرفه ای نیستم که دقیقا" اون چیزی رو که میخام در بیارم !
    دیوارها رو قبول دارم باید پارالاکسی چیزی بهش بدم ...
    ولی بقیه مواردو نیازی نمیبینم وقت بزارم روش
    ایول از شاتها معلومه که بازیش جالبه
    قربونت نظر لطفته

حسن و حسینم که رسیدن

قشنگه ... یه توضیح در مورد گیم پلی بده ببینیم چجوریه ....
    این متریالای کرکتر و مشعل و چمن رو یه رفلکت خوب بده یا یه emmesive light نرم بده که از سادگی در بیاد ....
    برای پس زمینه ی کارت (پشت دیوارا) هم یه چیزایی بزار که تا افق معلوم نباشه .... مثلا نمای یه شهر میتونه خوب باشه ...یه مقدار مه هم اگه تونستی به محیط اضافه کن یا به پلیر با فاصله اتچ کن که نمای دید یه کم شلوغ ترنشون بده ...

کارت قشنگه مثل همیشه .....
    ممنون حسینه ولی منظورتو از اینکه چمنو رفلکت بدم نفهمیدم ؟ منظورت همون براق کردنشه ؟ اره در مورد نماهای دور یه فکرایی دارم مثل کوه و اینا ...

همه تعریف کردن خب منم باید بیام تعریف کنم دیگه ؟ ((شوخی))
    ایول . عالیه . خیلی توپه . رضا تو یه دونه ای فقط یه سوال من قبلا این سکانس رو جایی ندیده بودم ؟
    قربونت
    نه فقط این دیوارشو یه جای دیگه دیده بودی

10. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه saeiddddd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Here

پيش فرض

بازیت خوبه ولی بزار یه حقیقت رو بهت بگم با وجود این همه بازی سوم شخص توپ خارجی که تو ایران هم خیلی ارزون فروخته میشن چرا من تو باید بیایم یه بازی درست کنیم که اگر هم وارد بازار بشه هیچ فروشی نداشته باشه بسازیم حتی خیلی از گیمر ها کار بعضی از شرکتای بزرگ ایرانی رو قبول ندارن حالا من تو دست بزاریم رو یه کار 3بعدی بهتر نیست با کار کوچیک شروع کنیم و تا وقتی که پول درست حسابی نداریم همون رو ارتقاع بدیم من حتی بازی کوچیک خودم رو که روش 5 ماه وقت گذاشتم قبول ندارم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

نظرت جالب بود خوبه رضا بیچاره نمی خواد رسمی بازی رو بزنه

13. این کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeiddddd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Here

پيش فرض

نظرت جالب بود خوبه رضا بیچاره نمی خواد رسمی بازی رو بزنه
    نه خیلی کلی گفتم

15. 2 کاربر از saeiddddd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

حسینم که رسیدن
    من هستم نظر نمیدم که ریا نشه ....
    ممنون حسینه ولی منظورتو از اینکه چمنو رفلکت بدم نفهمیدم ؟ منظورت همون براق کردنشه ؟ اره در مورد نماهای دور یه فکرایی دارم مثل کوه و اینا ...
    یه جورایی میشه همون براق کردن ... مثلا یه بازتاب نور مصنوعی که ربطی به نور محیط نداشته باشه بهش بدی که طبیعیتر بشه ... به یه نمونه متریال بزرگ و پیچیده ی برگ آماده توی انجین نگاه کن مطمئنم متوجه میشی ..

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

یه جورایی میشه همون براق کردن ... مثلا یه بازتاب نور مصنوعی که ربطی به نور محیط نداشته باشه بهش بدی که طبیعیتر بشه ... به یه نمونه متریال بزرگ و پیچیده ی برگ آماده توی انجین نگاه کن مطمئنم متوجه میشی ..
    باو میدونم چی میگی
    ولی اینجوری فانتزی تره ..
    Last edited by Reza Azimy_RW; 06-03-2012 at 12:23.

18. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •