تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: هزار و یک مشکل با ویندوز 8

داره خودمونی میشه tahan4868's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مدل لب تاب: asus k55vd ویندوز رو چک کردم اصل هست. من ویندوز رو نخریدم شرکت سازنده روی سیستم گذاشته بود.
    بهتره از ویندوز ارجینال با برنامه acronis یک بکاپ از ویندوز بگیرین بعد یک ویندوز جدید نصب کنید و چک کنید مشکل هنوز دارین یا نه ؟!

تنظیمات روی آنتی ویروس رو قبلا انجام دادم ولی مگه چند تا سایت رو میشه معرفی کرد؟!!!
    در قسمت تنظیمات طبق عکس *.* وارد کنید از این پس تمامی سایتا بدون مسدود کردن آنتی ویروس باز می شوند

2. 2 کاربر از tahan4868 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fariba000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بهتره از ویندوز ارجینال با برنامه acronis یک بکاپ از ویندوز بگیرین بعد یک ویندوز جدید نصب کنید و چک کنید مشکل هنوز دارین یا نه ؟!

در قسمت تنظیمات طبق عکس *.* وارد کنید از این پس تمامی سایتا بدون مسدود کردن آنتی ویروس باز می شوند
    این کار رو قبلا توی آنتی ویروس انجام دادم. هنوز هم به همون حالت save هست. در مورد بک آپ گرفتن و نصب ویندوز جدید فکر نمیکنم کار درستی باشه و ممکنه مشکلی برای ویندوزم ایجاد بشه. مشکل اصلی من در حال حاضر کار با مرروگرهاست که بد نیست در بخش خودش سوالم رو مطرح کنم.

4. این کاربر از fariba000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میتونی به حالت اول برگردونی . بنظرم اگه تنظیمات برنامه ایی چیزی برات مهم نیست اینکارو کن . البته فک کنم برنامه ها پاک شن.

6. این کاربر از roya.rashidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اگه ویندوزم غیرقانونی بود راحت پاکش میکردم از نو شروع میکردم ولیاین کارم نمیشه کرد.
    الان همینا یادم از مشکلاتم.
    اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    منظورتان از اینکه نمیتونین ویندوز رو پاک کنید چیه؟ مگه ویندوز اورجینال باشه نمیشه پاکش کرد؟

Sent from my XPERIA ZR

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

منظورتان از اینکه نمیتونین ویندوز رو پاک کنید چیه؟ مگه ویندوز اورجینال باشه نمیشه پاکش کرد؟

Sent from my XPERIA ZR
    منظورشون اینه که پولشو داده نمیشه که ازش استفاده نکنه

9. 2 کاربر از SETIZEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

آنتی ویروس اورجیناله. میام از یه سایت استفاده کنم هزار تا ویروستو سایتها پیدا میشه.
    پیغام هایی که نود به هنگام وبگردی میده مربوط میشه به بلوکه کردن آدرس سایت هایی که حامل ویروس یا کدهای ویروسی هستند و تو اینکار هم واقعا بینظیر عمل میکنه . اگر از این پیغام ها خسته شدید میتونین مثه من مدت زمان نمایش پیغام ها رو از تنظیمات نوتیفیکیشن نود به حداقل 3 ثانیه برسونین تا کمتر مزاحم بشن .

میخوام از فیلترشکن استفاده کنم هزار تا ارور رو سیستم ظاهر میشه
    پیغام از طرف برنامه فیتلر شکن هست یا اینکه ارورهای سیستمی ظاهر میشن ؟

تازه گیا دیگه از یاهومسنجر مستقیم تو ایمیلم هم نمیتونم برم. میرمتو یاهو. با اکراه آی ای میذاره ایمیلم رو ببینم. فایرفاکس که کلا منطقه رو ناامنتشخیص داده وارد نمیشه.
    به احتمال خیلی خیلی زیاد کسی که نود رو نصب کرده تنظیمات پیش فرض اونو تغییر داده و روی شدیدترین حالت و سخت گیری گذاشته ! شما یکبار تنظیمات نود رو به حالت پیش فرض برگردون و ریست کن . وارد تنظیمات نود32 شو و در پایین کادر سمت راست روی Defualt کلیک کن و جواب مثبت به همه پیغامات بده و یکبار سیستم رو ریست کن .

تو نود آدرس سایتها رو میزنم که وقتی میرم ایراد نگیره ولی اونم بیتاثیره
    آدرس سایت ها رو باید داخل * بذاری ، اینکارو میکنی ؟ نو قسمت web and email و زیر مجموعه web access protection و url address... اسم کامل و نشانی هر سایت رو باید مثالا داخل *....* بذاری .

Acdsee رو کرککردم انگار نه انگار بازم هر روز که میخوام عکس ببینم میگه نمیخوای لیسانسبخری؟!!!
    نود بطور پیش فرض نرم افزارهایی که امضای دیجیتال دارن رو آزاد میذاره برای اتصال به نت ، شما برای فیلتر کردن هر نرم افزار و بلاک کردنش از اینترنت ، بهش باید رول یا قانون تعریف کنین . آموزش اونم خواستید میتونین یه سرچ تو گوگل بزنین یا بگین تا براتون بگم . تنظیماتش در محیط اصلی نود و بخش Setup > network > configure rules and zones هست .

در کل پیشنهاد میدم حتما یکبار تنظیمات نود رو به حالت پیش فرض برگردونین . احتمالش زیاده که سیستمتون ویروسی هم باشه . نود رو که آپدیت کردید و به حالت پیش فرض برگردوندید سیستم رو بکل اسکن کنین یکبار .

فعلا روش های گفته شده رو انجام بدید نتیجه رو بگین

11. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بله ویندوزم اورجیناله. اونوقت ویندوز اورجینالو پاک کنم ویندوز کرک شده بذارم؟!!!

13. این کاربر از fariba000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بله ویندوزم اورجیناله. اونوقت ویندوز اورجینالو پاک کنم ویندوز کرک شده بذارم؟!!!
    اشکالش چیه مگه؟ شما حاضرین چندین مشکل رو تحمل کنید فقط بخاطر اینکه ویندوز اورجینال باشه؟ فایده ش چیه؟ به نظر من بگیرین عوض کنین ویندوز رو خیال خودتونو راحت کنین.

Sent from my XPERIA ZR

15. این کاربر از joofer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنظرم اگه خارج نمیری پاک کن بره . با خیال راحت کرک شده نصب کن

17. این کاربر از roya.rashidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بنظرم اگه خارج نمیری پاک کن بره . با خیال راحت کرک شده نصب کن
    خوب شاید بزودی برم. اما شنیدم مایکروسافت به آی پی های ایران ویندوز نمیده. نمیدونم ولی ترجیح میدم نگهش دارم تا برم و خودم ببینم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •