تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: درخواست خواب آور فوق قوی مجار !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

دو هفته چیزی نیست انگار دو ماهه

شخص باید بسنجه‌ چه چیزی در برنامه این دو هفته تاثیر داشته، دکتر توصیه نمیشه، بزرگ‌ترین دکتر خود آدم هست. تکرار می‌کنم در آخرین مرحله دکتر توصیه میشه، اتفاقا یک همکار داشتم مشکل ایشان را داشت، آن همکار ما سیگار می کشید و این اواخر حشیش و برای خودش میچرخید تو خیابان‌ها تا آخر شب و دیر میخوابید ، بعد می گفت خوابم نمیبره، میگفتیم این چه وضع زندگی تو هست روزی ۳۰ تا پک و گویا معتاد هم شدی، مسخره میکرد و فلان.
    بعد آمد گفت خوابم برد گفتم چی؟! گفت شب قبل خواب رفتم قرآن خوندم نمیدونم فلان سوره رو اگه بخونی معجزه خواب و فلان..بش گفتم همش مزخرف میگی باز مسخره کرد نه تو نمیفهمی و قرآن نخوندی....

۴ سال پیش بنده خدا صبح نیامد سر کار ، آقا خبر آمد فوت کردند ، گفتم چی شده؟! اطرافیان گفتند قرص خواب و فلان آن هم چند تا با هم خورده که بخوابه دیگه بیدار نشد. بنده خدا ۳۰ سالش بود.

ای بابا این از اون سبک زندگی اون از طرز فکر عجیب هم نبود.

سبک زندگی خیلی خیلی مهمه. انتخاب ها در زندگی خیلی مهم هستند. یک انتخاب آینده و عمر انسان را میسازه.
    قرص خواب فلان چند تا خورده بله باید هم بمیره!
    متخصص دکتر فقط میتونه در مورد شخص نظر بده و پروتکل درمان باید رعایت بشه. خیلی چیزا فقط به سبک زندگی مربوط نیست. عوامل بسیار بنیادی تر از این حرفاست.

2. این کاربر از mirzabozorg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دکتر هم میرفت و دکتر قرص خواب تجویز کرده بود، بله موافقم چند تا بله کشنده است. اما یک دفعه که چندتایی نشد که، به مرور با نظر دکتر شبها مصرف میکرد که یکدفعه اینجوری شد دیگه نمیدونم شاید باز هم خوابش نمیبرد با مشکلاتی که داشت و عدم تصمیم گیری فکری اقدام به اینکار کرده بود که شاید فرجی بشود. دیگه نمیدونم ولی میدونم که مصرف میکرد.

4. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

قرص خواب فلان چند تا خورده بله باید هم بمیره!
    متخصص دکتر فقط میتونه در مورد شخص نظر بده و پروتکل درمان باید رعایت بشه. خیلی چیزا فقط به سبک زندگی مربوط نیست. عوامل بسیار بنیادی تر از این حرفاست.
    درود

کاربر مربوطه italodance حرف درست را عرض کردند؛استارتر تاپیک مشکل اش یک چیز دیگه است و خودش شخصا باید آن را مرتفع کند.

همانطور ک میدانید کار های خود شخص باعث شده تا ب این حال و روز بیوفتد؛حتما خودشان کاری انجام دادند ک این مشکل برایشان پیش آمده است

در صورتی ک خودشان شخصا نتیجه ای نگرفتند آن موقع باید ب دکتر مراجعه کنند

کاربر italodance حرف منطقی را میگویند؛

استارتر تاپیک اگر ب این وضع ادامه دهد خدا میداند چ بلایی بر سرشان می آید؛کم خوابی/بد خوابی بدترین دشمن بدن انسان است

6. 2 کاربر از CORTANA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

با تشکر از همه عزیزانی که راهنمایی کردند .

8. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •