تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 544 اولاول ... 162223242526272829303676126526 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 5431

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

تا وقتی کار دست شرکت خصوصی نیفته پیشرفت بوجود نمیاد.
    الان فکر میکنین سه پاه میاد برا شما اینترنت پرسرعت با تضمین کیفیت راه بندازه؟ وقتی داره پهنای باندو مفت میخره چهارلا پنج لا میکنه تو پاچه ملت هیچکس هم نیست بهش بگه خرت به چند من چرا باید به خودش زحمت بده کار با کیفیت و مشتری مدار انجام بده؟
    تنها راهش اینه که از شرکتهای غیر پاسخگو و بی کیفیت مثل مخابرات خرید نکنین.
    شما میشه 2 تاشرکت پاسخگو معرفی کنید ؟
    نهایتش اینه که بعد از پیگیری های مداوم با نهایت خوشرویی به شما میگن همینی که هست . مگه غیر از اینه ؟
    اگه حالا mtn هم زودتر بیاد وسط فقط یه مقدار از نظر قیمتی شرایط عوض میشه ولی از بعد فنی متاسفانه فقط باید زور بالاسر این شرکت ها باشه ، حالا چه خصوصی چه خصولتی چه دولتی ...

2. 4 کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوست عزیز امروز پیس رییس این مرکز بودم دیگه
    احتمالا جایی که شما هستی فرق داره
    وقتی رییس این مرکز یه چیزی میگیه الکی که نمیگه حتی اگه بگه کاریش نمیشه کرد رییس مرکز هست دیگه
    گفت حداقل ۳۰ واحد
    هر کدوم هم ۱۰۰ تومن باید بدهند
    هزینه داخل مجتمع هم خود مالکان باید جدا گانه به پیمانکار بدند
    منم 1 ماه پیش پیش رییس این مرکز رفتم یه چیزی تو همین مایه ها بهم گفت. گفت فقط واسه مجتمع ها و ساختمان های نوساز انجام میدن. اگر هم فقط خودتونید که هزینه کل فیبر کشی رو باید خودتون بدید که هزینه سنگینی میشه. اخرش هم داشت تلاش میکرد که چرا adsl نمیگیرم که سرعت 20 مگ رو خطم جواب میده!

4. این کاربر از hosseinscoot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

منم 1 ماه پیش پیش رییس این مرکز رفتم یه چیزی تو همین مایه ها بهم گفت. گفت فقط واسه مجتمع ها و ساختمان های نوساز انجام میدن. اگر هم فقط خودتونید که هزینه کل فیبر کشی رو باید خودتون بدید که هزینه سنگینی میشه. اخرش هم داشت تلاش میکرد که چرا adsl نمیگیرم که سرعت 20 مگ رو خطم جواب میده!
    اره دقیقا
    کل زیاد جالیش نیست
    فک میکنه ۲۰ مگ خیلی سرعت خوبی هست
    میگه تازه پول ۲ مگ رو میگیریم ۲۰ مگ میدیم

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

من خیلی مشتاق بودم که برم از این تانوما بگیرم ! ولی اونجوری که بوش میاد رو مرکز ما از این خبرا نیس !
    هرچند من همین الانش روی FTTC هستم و پینگ و سرعت خوبی دارم ! ولی سرعت 100 مگ وسوسه کنندس ( البته با این تفاسیری که خوندم میل و رغبتم کم شد :|)
    وضعیت فعلی مخابرات من :

C:\Users\HosSeiN>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=47ms TTL=54
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=46ms TTL=54
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=45ms TTL=54

Ping statistics for 8.8.8.8:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
    Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 45ms, Maximum = 47ms, Average = 45ms

C:\Users\HosSeiN>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
    Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=77ms TTL=51
    Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=73ms TTL=51
    Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=74ms TTL=51

Ping statistics for 4.2.2.4:
    Minimum = 73ms, Maximum = 77ms, Average = 74ms

از نظر سرعت هم سرویس 128 دارم و سرعت 9-10 مگ هس ولی براست سرعت برای چند ثانیه تا 20 مگ بازه

سرویس 11 تومنی ماهانه 8 گیگ

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

شما میشه 2 تاشرکت پاسخگو معرفی کنید ؟
    نهایتش اینه که بعد از پیگیری های مداوم با نهایت خوشرویی به شما میگن همینی که هست . مگه غیر از اینه ؟
    اگه حالا mtn هم زودتر بیاد وسط فقط یه مقدار از نظر قیمتی شرایط عوض میشه ولی از بعد فنی متاسفانه فقط باید زور بالاسر این شرکت ها باشه ، حالا چه خصوصی چه خصولتی چه دولتی ...
    شما الان داری میزان پاسخگویی mtn یا شرکتهای خصوصی اینترنت دیگه رو با مخابرات یکی در نظر میگیری؟ اشتباه میکنی
    اگر از هردوتا خدمات گرفته باشی متوجه فرقش میشی.
    قضیه فیبر نوری هم دقیقا مثل adsl دارن رفتار میکنن.براساس رانت و انحصاری که در اختیارشون هست سرویس رو زودتر در اختیار شما قرار میدن ولی با کمترین میزان پاسخگویی و کیفیت.
    انتخاب با خودتونه میتونین صبر کنین شرکتهای خصوصی بیان خدمات بدن با اونا طرف بشین یا از مخابرات بگیرین چهار روز دیگه بیاین از نحوه پاسخگویی و نوسان کیفیت تو تایپیکش اشک بریزین.
    موضوع اصلی که منظور من هست اینه که راه حل بهتر شدن کیفیت هرجور خدمات و مقابله با گرون فروشی نخریدن هست.

8. 10 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من از اکثر شرکتها اینترنت داشتم ، این پاسخگویی که شما ازش حرف میزنی باید ببینی چقدر تو بازدهی اثرگذاره .
    حالا میخاد مخابرات باشه ، مبین نت باشه یا های وب و mtn !
    تهش همونه که یکی خیلی مودب میگه همینه که هست یکی هم با ادبیات دیگه .
    واقعا تا حالا دیدی مثلا رو اینترنت یه شرکت خصوصی نوسان کیفیت داشته باشی و پاسخگویی شون منجر به حل مساله بشه !؟ چون الزامی براشون تعریف نشده ، میان یه سرویس هردمبیل میدن سرعت از 4 مگ تا 40 مگ که همه جور نوسان کیفی رو از سر خودشون پیشاپیش باز کرده باشن .
    یه زمان حتی پینگ و به گردن نمیگرفتن تا انقدر مردم تماس و شکایت داشتن که حتی سرویس های مخصوص گیم هم الان فعال میکنن .
    پاسخگویی بی فایده به چه دردی میخوره ؟ هر شرکتی هم بیاد بازم میگم فقط از نظر قیمتی سرویس فیبرنوری متعادل میشه ولی از نظر کیفی نه . احتیاج به قانون گذاری بهتر داره ...
    سرویس های دیگه رو قبلا دیدیم مثل وایکس و tdd .

10. این کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من از اکثر شرکتها اینترنت داشتم ، این پاسخگویی که شما ازش حرف میزنی باید ببینی چقدر تو بازدهی اثرگذاره .
    حالا میخاد مخابرات باشه ، مبین نت باشه یا های وب و mtn !
    تهش همونه که یکی خیلی مودب میگه همینه که هست یکی هم با ادبیات دیگه .
    واقعا تا حالا دیدی مثلا رو اینترنت یه شرکت خصوصی نوسان کیفیت داشته باشی و پاسخگویی شون منجر به حل مساله بشه !؟ چون الزامی براشون تعریف نشده ، میان یه سرویس هردمبیل میدن سرعت از 4 مگ تا 40 مگ که همه جور نوسان کیفی رو از سر خودشون پیشاپیش باز کرده باشن .
    یه زمان حتی پینگ و به گردن نمیگرفتن تا انقدر مردم تماس و شکایت داشتن که حتی سرویس های مخصوص گیم هم الان فعال میکنن .
    پاسخگویی بی فایده به چه دردی میخوره ؟ هر شرکتی هم بیاد بازم میگم فقط از نظر قیمتی سرویس فیبرنوری متعادل میشه ولی از نظر کیفی نه . احتیاج به قانون گذاری بهتر داره ...
    سرویس های دیگه رو قبلا دیدیم مثل وایکس و tdd .
    پاسخگو بودن قطعا تو کیفیت تاثیر گذاره.من از زمان دیال آپ دارم از اینترنت استفاده میکنم و میتونم بگم یه زمانی بود isp حتی به درخواست کاربر فیلترینگ رو از روی سرویسش برمیداشت.میخوام بگم isp هرکاری میکنه که مشتریو حفظ کنه.به نظر من به عنوان مثال mtn عملکرد خیلی خیلی بهتری داشته نسبت به شرکتی مثل مخابرات غیر اینه؟
    همین سرویس گیم و دانلود رایگان و خیلی دیگه از خدماتی که شرکتهای خصوصی میدن کدومو تو مخابرات میبینی؟ یه نامحدود داشت که اونم حذف کرده.
    قبول دارم که حق انتخاب نداریم تو این کشور همش باید بین بد و بدتر انتخاب کنیم ولی رو همین انتخاب هم اگر دقت کنیم شرکتهایی مثل مخابرات یه تکونی به خودشون میدن.

12. 5 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

البته بازار برای mtn هم انحصاری هست.کلا انحصار چیز خوبی نیست.فرض کن گوگل می مد اینجا خوب معلومه بهتر بود

14. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

پاسخگو بودن قطعا تو کیفیت تاثیر گذاره.من از زمان دیال آپ دارم از اینترنت استفاده میکنم و میتونم بگم یه زمانی بود isp حتی به درخواست کاربر فیلترینگ رو از روی سرویسش برمیداشت.میخوام بگم isp هرکاری میکنه که مشتریو حفظ کنه.به نظر من به عنوان مثال mtn عملکرد خیلی خیلی بهتری داشته نسبت به شرکتی مثل مخابرات غیر اینه؟
    همین سرویس گیم و دانلود رایگان و خیلی دیگه از خدماتی که شرکتهای خصوصی میدن کدومو تو مخابرات میبینی؟ یه نامحدود داشت که اونم حذف کرده.
    قبول دارم که حق انتخاب نداریم تو این کشور همش باید بین بد و بدتر انتخاب کنیم ولی رو همین انتخاب هم اگر دقت کنیم شرکتهایی مثل مخابرات یه تکونی به خودشون میدن.
    منم همینطور . البته زمان دیال اپ من بیشتر ماهواره ای استفاده میکردم ...
    ببین همین پارس انلاین هر وقت اراده کرده دانلود رایگانش و برداشته . بقیه هم همینن .
    الان سراغ هر شرکتی و بگیری دو تا مزیت داره 4 تا ایراد ،چه مخابرات چه بقیه ، اصلا هم تو فکر برطرف کردنش نیستن . تاپیکهاشون هم هست ...
    گذشت اون زمان دیال اپ که با حداقل سرمایه میشد از داخل خونه isp زد و برای دو زار بیشتر پول در آوردن بله بعضی شماره هایی که میدادن فیلتر نبود یا خودشون ------ میدادن !
    البته بحثمون بی نتیجه است ، شما میگی این پاسخگویی خوبه ، من میگم خوب باشه یا نباشه بی ثمره .

16. این کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

من خیلی مشتاق بودم که برم از این تانوما بگیرم ! ولی اونجوری که بوش میاد رو مرکز ما از این خبرا نیس !
    هرچند من همین الانش روی FTTC هستم و پینگ و سرعت خوبی دارم ! ولی سرعت 100 مگ وسوسه کنندس ( البته با این تفاسیری که خوندم میل و رغبتم کم شد :|)
    وضعیت فعلی مخابرات من :

C:\Users\HosSeiN>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=47ms TTL=54
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=46ms TTL=54

Ping statistics for 8.8.8.8:
    Minimum = 45ms, Maximum = 47ms, Average = 45ms

C:\Users\HosSeiN>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
    Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=77ms TTL=51
    Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=74ms TTL=51

Ping statistics for 4.2.2.4:
    Minimum = 73ms, Maximum = 77ms, Average = 74ms

از نظر سرعت هم سرویس 128 دارم و سرعت 9-10 مگ هس ولی براست سرعت برای چند ثانیه تا 20 مگ بازه

سرویس 11 تومنی ماهانه 8 گیگ
    داداش چطوري پينگت 45 عهههه؟

18. این کاربر از GGWP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •