تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 54

نام تاپيک: ميخام براي شروع يه نيمچه سايتي طراحي كردم روي يك فضاي رايگان آپلود كنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Sydney

پيش فرض

شوخي كردم اگه لطف كني خيلي باحالي

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMANN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    برره

پيش فرض

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    ديدي چي شد!!!!به جون هر كي دوست دارم دروغ نگفته بودم ديروز ويندوزم رو عوض كردم همه ي كوكي ها رفته!!!
    شرمنده !اسمش از يادم رفته.فقط اين يادمه كه توسط انجمن پزشكان حمايت مي شد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

آقا آخر كسي نبود به ما كمك كنه ؟

members.lycos.co.uk/kheradonline/forum

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من مي تونم كمكت كنم امضاي من بخوان و شروع كن! تازه سايتت فيلتره چه اين چي بوده!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    يه راست اصل مطلب
    آقا ما با هزار زور و زحمت واسه خودمون يه به اصطلاح سايت با فرونت پنج طراحي كرديم (فقط براي آزمايش) بعد رفتيم توي سايت tripod.lycos.com یه زهر ماری به اسم خودمون ثبت کردیم
    حالا اولا با اینکه من می دونستم باید عکس های سایتم رو توی یه آپلود سنتر ، اپلود کنم ولی موقع طراحی اصلا یادم نبود حالا با این همه عکس دوباره چه خاکی تو سرم بریزم جالب اينه كه كتاب و سي دي اموزشي ديباگران را هم براي اين كار خريدم و مطالعه كردم ولي اونها هم حرفي از اپلود عكس در اينترنت نزده بودند تا ما هم يادمون بيفته به نظرتون خنده دار نيست كه موسسه اي به اين بزرگي چنين مطلب مهمي رو توي كتاب ننويسه(يا من اشتباه مي كنم)
    تازه این مشکل اخری بود اصلا وقتی می خوام با فرونت پیج صفحه ها رو توی سایت قرار بدم یه پیغام عجیب غریبی میاد ادم یه جوری میشه هر کاری می کنم نمی دونم اشکال از کجاست
    لطفا دوستانی که مایل به کمک هستند ایمیل خودشان را بنویسند تا تماس بگیرم چون مشکلاتم یکی دوتا نیست و می ترسم هم حوصله دیگران سر بره و هم ربطی به اینجا نداشته باشه و ضایع بشیم مخصوصا اگر دیگو عزیز که فعالیت زیادی اینجا داره اگه به ما هم لطف کنه ممنون میشیم
    Last edited by cnn; 23-08-2006 at 13:50.

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط cnn
    سلام
    يه راست اصل مطلب
    آقا ما با هزار زور و زحمت واسه خودمون يه به اصطلاح سايت با فرونت پنج طراحي كرديم (فقط براي آزمايش) بعد رفتيم توي سايت tripod.lycos.com یه زهر ماری به اسم خودمون ثبت کردیم
    حالا اولا با اینکه من می دونستم باید عکس های سایتم رو توی یه آپلود سنتر ، اپلود کنم ولی موقع طراحی اصلا یادم نبود حالا با این همه عکس دوباره چه خاکی تو سرم بریزم جالب اينه كه كتاب و سي دي اموزشي ديباگران را هم براي اين كار خريدم و مطالعه كردم ولي اونها هم حرفي از اپلود عكس در اينترنت نزده بودند تا ما هم يادمون بيفته به نظرتون خنده دار نيست كه موسسه اي به اين بزرگي چنين مطلب مهمي رو توي كتاب ننويسه(يا من اشتباه مي كنم)
    تازه این مشکل اخری بود اصلا وقتی می خوام با فرونت پیج صفحه ها رو توی سایت قرار بدم یه پیغام عجیب غریبی میاد ادم یه جوری میشه هر کاری می کنم نمی دونم اشکال از کجاست
    لطفا دوستانی که مایل به کمک هستند ایمیل خودشان را بنویسند تا تماس بگیرم چون مشکلاتم یکی دوتا نیست و می ترسم هم حوصله دیگران سر بره و هم ربطی به اینجا نداشته باشه و ضایع بشیم مخصوصا اگر دیگو عزیز که فعالیت زیادی اینجا داره اگه به ما هم لطف کنه ممنون میشیم
    چند تا سوال:
    مگه سایتی که شما ثبت نام کردید ,اجازه ی اپلود عکس رو به همراه دیگر فایلها(مثل فایلهای HTML)رو به شما نمیده؟
    دوم اینکه شما از چه طریقی میخواستی سایت رو اپلود کنی؟ با ftp یا ازطریق کنترل پنل؟یا از طریق خود فرانت پیج؟
    سوم اینکه سوالات خودتون رو همینجا مطرح کنید تا اگه تونستیم جواب بدیم در اینده به درد سایر دوستانی که مشکل شما رو دارن بخوره.
    راستی یادم رفت که بگم.چه پیغامی میداد برنامه؟اگه بشه یه عکس از روش تهیه کنی خیلی خوب میشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Ray9
    من مي تونم كمكت كنم امضاي من بخوان و شروع كن! تازه سايتت فيلتره چه اين چي بوده!!!!!!
    د مشکل همین جاس !
    الکی فیاتره .

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام و تشكر از جوابتان
    1-تا اونجایی که می دونم می ده و ازمایشی یکی دو تا عکس آپلود کردم ولی وقتی لینک دادم باز عمل نمی کرد مطمئنا یه جای کارم می لنگه، لطفا مراحل آپلود عکس را از اول تا آخر با اصطلاحات ساده توضیح بده (نمی خوام دوباره وسطش گیر کنم و مزاحمتون بشم)و اساسا یادم نبود که عکس باید اپلود بشه و توی کتاب هم ننوشته بود و من گالری عکسم رو کلی با سلیقه درست کردم و شونصد تا عکس گذاشتم بعد تازه يادم افتاد كه بايد توي اينترنت آپلود بشه خیلی زور داره دوباره بردارم و از اول بزارم (اسم سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می باشد)
    2-جونم واست بگه توی این کتاب کوفتی این طور نوشته (عینا نقل می کنم):بعد از اتمام طراحی سایت روی گزینه file/publish siteو از کادر محاوره گزینه front page or share point services را انتخاب و در کادر remote web site location عبارت http://<server>publish remote را تایپ کنید(<server> نام سرور وب شماست)و سپس okکنیدو در جواب کادر ظاهر شده yesرا بزنید تا فرونت پیج پوشه ها و فایل های شما را کپی کند
    و گفته گزينه ftp براي سرور هاي محلي است اين يعني چه ؟؟؟
    با عرض معذرت ، اين سايت چرا اينجوريه من جاهاي ديگه راحت عكس پيوست مي كنم ولي اينجا روي وارد نمودن عكس كه مي زنم امكان وارد كردن نداره مشكل از منه يا چي (عكس گرفتم از خطا كه مي گيره )

از کمکی که می کنید بسیار بسیار سپاسگزارم
    Last edited by cnn; 25-08-2006 at 00:17.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ايها الناس كسي جواب ما رو نداد من لنگ كارم عجله دارم اقاي ديگو لااقل يه ادرس تماس بگذاريد تا با شما ارتباط برقرار كنم يا ديگر دوستان كه مايل به جواب دادن هستند بسم ا.. همچنان منتظريم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با با هیچکس نیست جواب ادم را بده یهو همتون کجا رفتید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •