تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 72

نام تاپيک: « رنکینگ دانشگاه های جهان و ایران »

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بچه ها بزارید بحث منحرف نشه.
    من یک سوال مطرح می کنم:
    به نظرتون مشکلات دانشگاه های ایران فقط مادیه ؟ که اینقدر در رنک جهانی ضعیف هستن؟
    با تشکر
    اگه بخوایم بر اساس رنکینگ جهانی قضاوت کنیم نه! چون توی معیارای رنکینگ جهانی تعداد مقالات و انتشارات و اعضای هیئت علمی و تعداد فارغ التحصیلان و ... دخالت دارن و زیاد به مسائل مادی مربوط نمیشن. مثلاً تعداد مقالات همه دانشگاههای آزاد کشور به تعداد مقالات دانشگاه شریف نمیرسه. یا اینکه اکثر هیئت علمی دانشگاه آزاد رو استادیار یا حداکثر دانشیار تشکیل میدن، در حالی که دانشگاههایی مثل شریف یا تهران اکثراً استاد تمام و یا فول پرفوسور هستن...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

البته خیلی(یه کمی هم بیشتر از خیلی!) از استادای دانشگاه آزاد از سراسری(دولتی،نه غیرانتفاعی و پیام نور)هستنا.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

البته خیلی(یه کمی هم بیشتر از خیلی!) از استادای دانشگاه آزاد از سراسری(دولتی،نه غیرانتفاعی و پیام نور)هستنا.
    اکثراً استاد هستن ولی عضو هیت علمی نیستن. در ضمن مثلاً استاد یا دانشیار سراسری نمیاد توی آزاد درس بده! اکثراً دانشیار هستن و یا مربی...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

در هر صورت با جون دل درس میگن و اطلاعاتشون هم خوبه... هر چی میخوان باشن
    در دانشگاه ما که آزاده چند تا عضو هیئت علمی سراسری هم میاد (البته اونهایی که من میشناسم!)

اگه بخوایم بر اساس رنکینگ جهانی قضاوت کنیم نه! چون توی معیارای رنکینگ جهانی تعداد مقالات و انتشارات و اعضای هیئت علمی و تعداد فارغ التحصیلان و ... دخالت دارن و زیاد به مسائل مادی مربوط نمیشن. مثلاً تعداد مقالات همه دانشگاههای آزاد کشور به تعداد مقالات دانشگاه شریف نمیرسه. یا اینکه اکثر هیئت علمی دانشگاه آزاد رو استادیار یا حداکثر دانشیار تشکیل میدن، در حالی که دانشگاههایی مثل شریف یا تهران اکثراً استاد تمام و یا فول پرفوسور هستن...
    اطلاعات درست بده دوست من شما چرا دانشگاه آزاد رو با شریف و امیرکبیر مقایسه کردی؟
    ایا جمع مقالات کل دانشگاه های ایران بجز شریف و امیرکبیر و تهران به اندازه این سه دانشگاه هست که حالا بخواد ازاد اینطور باشه.
    به یادم بیارید که بیشتر دانشگاه های آزاد از سال 70 به بعد تاسیس شدن و دانشگاه های جدیدی بحساب میان.
    انصاف انصاف

5. این کاربر از Reman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

در دانشگاه ما که آزاده چند تا عضو هیئت علمی سراسری هم میاد
    تو مال ما هم همینطور!

پروفشنال majid.khaledi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

عزیز من ازاد پول میده استاد میاره دیگه
    توشهر های کوچیک استاد های خوبی ازاد میاره

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اطلاعات درست بده دوست من شما چرا دانشگاه آزاد رو با شریف و امیرکبیر مقایسه کردی؟
    ایا جمع مقالات کل دانشگاه های ایران بجز شریف و امیرکبیر و تهران به اندازه این سه دانشگاه هست که حالا بخواد ازاد اینطور باشه.
    به یادم بیارید که بیشتر دانشگاه های آزاد از سال 70 به بعد تاسیس شدن و دانشگاه های جدیدی بحساب میان.
    انصاف انصاف
    اطلاعات درست! در زمینه چاپ مقالات دانشگاه تهران اول و تربیت مدرس دوم و شریف سوم و آزاد چهارم هست. اینم منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی توجه کنین که کل دانشگاههای آزاد کشور توی ایران روی هم! مثلاً دانشگاه آزاد تهران جنوب یا علوم تحقیقات به اندازه شریف دانشجو داره و خودش یه دانشگاه به حساب میاد، اما مقالات این دانشگاه به تنهایی رقم کمی رو دربرمیگیره!
    و یه چیز دیگه اینکه برای همه دانشگاهها مثل تهران و شهید بهشتی و شیراز و ... پزشکی رو جدا از فنی در نظر میگیرن و اگه مثل آزاد همه یکی میشدن آزاد دیگه توی جایگاهی نداشت!
    در مورد هیئت علمی هم که قبلاً گفتم آزاد تعداد کمی استاد تموم داره و اکثراً استادیار و مربی هستن. (شاید آزادهای تهران و قزوین و تبریز و چند شهر دیگه قویتر باشن)
    خوب با حساب این معیارا نباید انتظار داشت آزاد رو توی رنک قرار داد! ولی با همه اینها، توی ایران مدرک آزاد و سراسری و حتی پیام نور رو مثل هم میدونن!!!

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در هر صورت با جون دل درس میگن و اطلاعاتشون هم خوبه... هر چی میخوان باشن
    در دانشگاه ما که آزاده چند تا عضو هیئت علمی سراسری هم میاد (البته اونهایی که من میشناسم!)
    تو مال ما هم همینطور!
    عزیز من ازاد پول میده استاد میاره دیگه
    توشهر های کوچیک استاد های خوبی ازاد میاره
    استاد نه، استادیار! این دو تا خیلی با هم فرق دارن. یه استاد (نه استادیار) دانشگاه سراسری نمیاد توی آزاد درس بده! میتونید یه نمونه واسم بیارید؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما چرا سعی می کنید به هر نحوی شده ارزش دانشگاه آزاد رو پایین بیاریید؟

در هر صورت حدود 90 % استادای ما تو دولتی هم درس میدن ، ما همون درسایی رو می خونیم که دولتی ها هم می خونند.

همون زحمت رو می کشیم که دولتی های عزیز هم می کشند (شاید به خاطر برخی کمبود ها بچه های آزاد زحمت بیشتری بکشند.)

تو دانشگاه ما تعداد زیادی از اعضای هیئت علمی دولتی که استاد تمام هستند تو ازاد درس میگن.

11. این کاربر از Reman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شما چرا سعی می کنید به هر نحوی شده ارزش دانشگاه آزاد رو پایین بیاریید؟
    اصلاً همچین قصدی نداشتم! فقط یه قیاس ساده بود!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •