تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 124 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1240

نام تاپيک: {آموزش} اتصال به شبکه Xbox Live

حـــــرفـه ای Moh3en_DDD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض

سلام ! من شنیدم کار می کنه ! ولی خودت نریز ! شاید خراب بشه ! بده به یه تعمیر کار ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه pepe.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Liberty City

پيش فرض

سلام ! من شنیدم کار می کنه ! ولی خودت نریز ! شاید خراب بشه ! بده به یه تعمیر کار ...
    ممنون
    آیا با این نرم افزار می شه همه dvd های کپی رو تو لایو اجرا کرد یا محدودیت داره؟

حـــــرفـه ای Moh3en_DDD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض

فکر کنم ولی مطمئن نیستم ! چون دوستم قبلا Live بازی می کرد گفتم بنت نمی کنند گفت فریمور گذاشتم ...

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Liberty City

پيش فرض

فکر کنم ولی مطمئن نیستم ! چون دوستم قبلا Live بازی می کرد گفتم بنت نمی کنند گفت فریمور گذاشتم ...
    ممنون از کمکت.
    این بن شدنم مشکلی شده واسه ما

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

سلام
    من از پویا جان راجع به همین مسئله بن کردن کاربرا توسط مایکروسافت پرسیدم.
    مسئله اصلی اینه که بازیت رایت کجا بشه. اگر مالزی باشه 100% بن میشی و دیگه با اون دستگاه نمیتونی بری لایو ولی بعضی دیگه بصورت پنهان هستن. اگر بازیت پنهان باشه شبکه شناساییت نمیکنه و بن نمیشی. حالا یا باید بازیت از این نوع باشه یا اینکه از همین نرم افزاره استفاده کنیم. راستی کسی امتحانش نکرد ؟

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض

مسئله ی اصلی اینه که DVD هات باید پچ Stealth رو داشته باشه، که بوسیله ی این پچ و ریختن فرم ور iXtreme میتونی با خیال راحت تر بازی کنی ! ولی بازم صد در صد نمیتونی بگی که همرو میشه اجرا کرد !

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

در رابطه با بن شدن از Xbox Live

سوالاتی در رابطه با XBL که ممکن است به ذهن شما خطور کند :

( شاید بعضی از سوالات خیلی ابتدایی باشه، ولی ما به کلیت توجه میکنیم )

• "بن" یا "بن شدن از لایو" به چه معناست ؟
    Xbox live تحت کنترل شرکت مایکروسافت هست، و کسانی رو که با استفاده از کنسول های مد شده یا بازی های کپی به این شبکه میان، بن ( Ban ) میکنه !

• به چه حقی مایکروسافت کنسول ها رو بن میکنه ؟!
    اولا از به قانون کپی رایت احترام گذاشته میشه ! دوما به عقیده ی شرکت مایکروسافت، این عادلانه نیست که یک نفر در آن سوی دنیا با بازی ارجینال وارد لایو میشه، ولی من و شما با بازی کپی به لایو میریم ! این در مورد کنسول های مد شده هم صدق میکنه !

• آیا بعد از اینکه بن شدم، میتونم دوباره به لایو وصل شم ؟!
    جواب خیر هست ! چون مشخصات کنسول شما در Database مایکروسافت ذخیره میشه ! و به هیچ طریقی نمیشه به لایو وصل شد !

• آیا بعد از بن شدن، اکانت گلد من هم ار بین میرود ؟
    خوشبختانه جواب خیر است ! اکانت گلد شما دست نخورده باقی میماند تا زمانی که یک کنسول جدید خریداری بکنید !!

• تکلیف Gamertag من با آن همه امتیاز چه میشود ؟!
    اگر قصد داشتید کنسول خود را بفروشید و دوباره به لایو وصل شید، باید هارد کنسول خودتون رو نگه دارید و با وصل کردن اون به کنسول جدید دوباره از گیمرتگ خودتون بدون هیچ تغییری استفاده بکنید .

• راهی هست که از لایو بن نشم ؟!
    تقریبا بله، هکرها فرم وری با نام iXtreme را برای درایو این کنسول عرضه کردند، که کنسول شما رو تقریبا در مقابل تمامی عوامل بن شدن، محافظت میکنه ! ولی این روض صددرصد نیست ولی از هیچ بهتره ! نحوه ی کار این فرم ور به این صورته که به درایو کنسول شما فقط اجازه ی خوانده شدن بازی هایی رو میده که پچ Stealth رو دارن. این پچ زمانی که بازی روی DVD رایت میشه به همراه بازی روی دیسک ریخته میشه.

• کنسول من بن شده، اگه این فرم ور رو بریزم میتونم دوباره وصل شم ؟
    خیر ! همونطور که گفتم کنسول شما شناسایی شده و راهی نیست ! پس این فرم ور باید قبل از بن شدن کنسول از لایو، روی درایو ریخته بشه .
    • این فرم ور رو خودم میتونم بریزم ؟
    جواب مثبته، ولی دنگ و فنگ زیاد داره ! ( در کنسول باید باز شه، و به کامپیوتر وصل شه و.... ) در ضمن کمی تا قسمتی خطرناک هم هست ! پس به نظر من خودتون این کار رو نکنید !.

• پس کجا این فرم ور رو بریزم ؟؟!
    میتونید دستگاهتون رو ببرید جاهایی که 360 تعمیر میکنن، ولی هر جایی نبرید ! یه جا تو تهران هست خیلی معروفه ............

( اگه واقعا نفهمیدی کجا رو میگم، 360 باز نیستی !! ).

• میتونم این فرم ور رو نریزم و همینطوری به لایو وصل شم ؟!
    جواب مثبته ! ولی اولا دل شیر میخواد، چون اگه کنسول بن شه دیگه هیچ کاری نمیشه کرد . ولی من دوستانی رو میشناسم که روزی 7 الی 12 ساعت در لایو مشغول بازی کردن هستند، و تا حالا بن نشدن !! اما بعضی از دوستان بعد از اولین اتصال از لایو بن شدن !! پس همونطور که میبینید، این قضیه بستگی به شانس شما هم داره !!
    • از کجا بفهمم بن شدم ؟!!
    زمانی که میخواید به لایو وصل شید و گزینه ی Test Xbox Live Connection رو میزنید، Failed میشه !! یعنی خداحافظ Xbox Live !!!

خوب امیدوارم مفید بوده باشه ، دیگه به بزرگی خودتون ببخشید !

امیدوارم این پستم بی دلیل پاک نشه !!!

موفق باشید و پیروز

8. 4 کاربر از p3yman_xl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

جدیدا مایکروسافت 1000 سال بن میکنه کاربرها رو
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Liberty City

پيش فرض

سلام اگه ممکنه در مورد فیلمها و آهنگ هایی که تو live گذاشته می شه یه کم توضیح بدین.
    و اینکه می شه این فیلم ه روا با adsl 128 راحت و بدون مشکل دید؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام اگه ممکنه در مورد فیلمها و آهنگ هایی که تو live گذاشته می شه یه کم توضیح بدین.
    و اینکه می شه این فیلم ه روا با adsl 128 راحت و بدون مشکل دید؟
    سلام،

تو لایو هم فیلم ها و هم TV Show ها قرار داده میشه ؛ و اولین کنسولی هست که میشه در اون فیلم ها رو با کیفیت HD یا SD دانلود کرد . الان ، به طور مثال ، Season پنجم سریال معروف Family Guy در لایو موجوده .یا مثلا فیلم 300 با کیفیت HD. ( البته میدونم از این خوشت نمیاد ) کلا میگم. یا مثلا South Park با کیفیت HD موجوده !! چیزی از این بهتر ؟!!
    آره با 128 هم میشه دانلود کرد ؛ شب دانلود کنی بهتره . به این صورت که شما تو خود کنسول Background Download رو فعال میکنی و بعد منتظر میمونی تا اون فایل چند درصد دانلود بشه بعد کنسول رو خاموش میکنی ، ولی میبینی که چراغ سبز کنسول روشنه و داره فایل رو دانلود میکنه ! بستگی به حجم فایل داره که چقدر کنسول روشن بمونه ... نگران 3 چراغ هم نباش ! اگه با کنسول بازی نکنی ، 3 چراغ نمیده، پس با خیال راحت دانلود کن !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •