تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 50

نام تاپيک: حالت تهوع شدید هنگام بازی کامپیوتری

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

نه بابا با
    angry bird هیچ مشکلی ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزیز منم همچین مشکلی رو دارم که شاید شدیدتر از مال شما باشه

خیلی دکتر اینا رفتم و اخرش به دو نتیجه رسیدم هم از خشکی چشم رنج میبردم هم اعضلات چشمام به مرور زمان ضعیف شده بود که نیاز به تقویت داره

توصیه بنده به شما اینه که به مدت یک ماه از قرص های امگا 3 هر شب یک عدد استفاده کنید(که میتونه به تنهایی خشکی چشم رو برطرف کنه اما شما سعی کنید یه قطره اشک مصنوعی هم بگیرید هر روز 3 بار برای هر چشمتون 1قطره بریزین)

این برای خشکی چشم بود

حالا برای تقویت ماهیچه های چشمتون هر روز قبل خواب به مدت 5دقیقه یک خودکار در دست بگیریر و انرا در فاصله 50سانتی چشمان قرار بدید و وهی به بینی تان نزدیک کردن و با هردو چشم فقط به خودکار نگا کنید واین تمرین عقب جلو را تا 5 مینی ادامه بدید

دوست عزیزم من این تجربه هارو با کسب هزینه گزافی (10تا متخصص رفتم) بدست اوردم امیدوارم به دردت خوره

و یک توصیه دیگر وقتی میخوای بازی انجام بدی اون موقعی که دیدی یواش یواش حالت تهوع بهت دست میده یه عدد ترشک بخور (100 تومنه)
    چون اون حس بالا اوردن رو از بین میبره

موفق باشی

3. 4 کاربر از nikoo013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

ممنون عزیز
    منم امروز رفتم چشم پزشک عیکنم رو یه چک کرد و بعد چشمهام رو نمره چشمهام زیاد نشده بود ولی گفت چشم چپت استیگماتش کمی بالاست حالا دادم دوباره شیشه ها رو عوض کنن کمی بهتر بشه

5. این کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

این اتفاق برای خیلیا اتفاق میفته، اکثرا هم تو بازی های اول شخص هست که حرکات نرم یا سریع تصویر دارن... من که خودم اینجوری نیستم، ولی هر کس بازی کردن منو نگاه میکنه، میگه داره سرگیجه میگیره، مخصوصا بازیهای آنلاین که خیلی گشتن دنبال دشمن بیشتره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

دوست عزیز تنها و تنها دلیلش استرس و ترس زیاد هست. اگه دقت کنین بیشتر توی بازیهای ترسناک یا هیجانی بوجود میاد. مثلا سری اولیه رزیدنت اویل یا بازیهای مشابه که استرس و نگرانی شدیدی بوجود میارن. یا سری کال آف که همش نگرانی داری که یه دفعه از کدوم سمت بهت حمله بشه. وگرنه تاحالا دیدین که هیچکس تو بازیهای کودکانه یا ورزشی مثل فوتبال و اتومبیل رانی چنین مشکلی براش پیش نمیاد. راه حلش هم اینه که به خودتون آرامش بدین که هیچ اتفاقی نمیفته و بیش از حد تو حس بازی (مخصوصا ترسناک) نرین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammd1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

منم هر وقت یه بازی ایرانی میکنم حس تهوع بهم دست میده کسی مشکل من رو نداره!؟
    __

چه بازیهایی بیشتر چشم شما به چالش میکشن؟ بازیهایی که سرعت توی اونها وجود داره و تصاویر سریع رد میشن. مثلا تار شدن تصویر، افزایش و کاهش ناگهانی سرعت فریم پای ثابت سری NFS هستش پس چرا این مشکل بیشتر توی بازی های اول شخصه!؟ من بهتون میگم جون توی یه بازی اول شخص به دلیل زاویه دوربینی که داره شما کنترل کارکتر رو بدست نمیگیرید بلکه خود کاراکتر میشید! بعد به قول دوستمون زیادی میرید تو حس هرچی بازی گرافیکی تر باشه بیشتر
    نتیجه گیری شخصی من اینه که باید به رده بندی سنی محصولات فرهنگی توجه وافریی داشت

پروفشنال Dark_Priest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ما که تا حالا چیزی نشده !
    فقط چشام یکم ضعیف شده
    اینقدر که LeagueofLegneds بازی میکنم !

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

با سلام
    دوستان من هم به تازگی بعد از حدود 1 سال از ترک گیم شروع کردم به بازی کردن دوباره فقط اینکه توی بعضی بازی ها سردرد میگیرم کسی میدونه علتش چی هست ؟؟؟
    مثلاً دویل یا فارکرای 3 رو خواستم بازی کنم ولی بعد از نیم ساعت بای سردرد میگیرم ولی کرایسیس وارهد رو که نصب کردم و 3 یا 4 تا مرحله پشت هم میرم هیچ مشکلی ندارم
    کسی میتونه راهنمایی کنه

پروفشنال mali.sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    واقعا نمبدونم کجام فک کنم گم شدم

پيش فرض

منم این مشکل رو اول با بازی IGI داشتم زیاد نمیتونستم بازی کنم. با همون مانیتور یادمه حدود 3-4 روز need for speed carbon رو تموم کردم. بازی
    Call of Duty Black Ops هم به دلیل همین مشکل بازی نکردم. فکرمیکنم اول شخص بودن این بازی ها مشکلاتی ایجاد میکنه. جالبه با
    Gears of War مشکلی نداشتم.
    چندتا دلیل ازنظرمن محتمله:
    1. جو و اتمسفر بازی
    2. استفاده ازرنگ خاکستری و قهوه ای به صورت زیاد توبازی
    3. حرکت چشم تو بعضی از بازی ها خیلی زیاد میشه و ادم حس اینو داره که تو یه ماشینه و چشم دوخته به اسفالت جاده.

12. این کاربر از mali.sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammd1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

چه بازیهایی بیشتر چشم شما به چالش میکشن؟ بازیهایی که سرعت توی اونها وجود داره و تصاویر سریع رد میشن. مثلا تار شدن تصویر، افزایش و کاهش ناگهانی سرعت بازی پای ثابت سری NFS هستش پس چرا این مشکل بیشتر توی بازی های اول شخصه!؟ من بهتون میگم جون توی یه بازی اول شخص به دلیل زاویه دوربینی که داره شما کنترل کارکتر رو بدست نمیگیرید بلکه خود کاراکتر میشید! بعد به قول دوستمون زیادی میرید تو حس
    این تائیدیه برای متن بالا هستش اگه دقت کنید IGI یه حالت استرس به آدم وارد میکنه....
    منم این مشکل رو اول با بازی IGI داشتم زیاد نمیتونستم بازی کنم. با همون مانیتور یادمه حدود 3-4 روز need for speed carbon رو تموم کردم.

ــــــــ
    بیشتر از دکتر یه بازیساز میتونه جواب شما رو بده من از یکی از بازیسازهای حرفه ای فعال توی فروم میپرسم به شما هم اطلاع میدم

14. 2 کاربر از mohammd1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •