تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 62

نام تاپيک: تفاوت هاي هك و كرك!

پروفشنال Roozedidar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوست عزيز متاسفانه شما صحبت خودتون رو ميكنيد كه در اون هيچ لحن خوشايندي هم مشاهده نميشه بعد ميگيد از دست ما ناراحت نشي. چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني. در ثاني اگر من صحبتي ميكنم نيازي به ديكشنري ندارم و فكر ميكنم اينقدر معلومات داشته باشم كه بتونم از اونها استفاده كنم و سراغ ديكشنري نروم. ثالثا دوستان اون چيزي كه بايد از صحبت هاي بنده بگيرن گرفتن و صحبت هاشون نشون دهنده اين مطلب هست. رابعا فكر ميكنم از طرز نوشتن شما مشخص باشه كه شخصي كه قاطي كرده شما هستي دوست عزيز نه بنده. خامسا برام جالبه كه شما هر لحظه نظرتون با توجه به صحبتهاي من تغيير ميكنه اگر خودتون يه مروري كنيد متوجه ميشيد چي ميگم. سادسا هيچ نيازي نيست در دنيا كسي اسم خودش رو عوض كنه چون هر كسي ميدونه چيكارس ولي متاسفانه مثل اينكه شما هنوز اين آگاهي رو پيدا نكرديد كه اميدوارم به زودي به نتيجه برسيد. در آخر بايد بگم اميدوارم هيچ دوستي از من خرده به دل نگيره كه بنده نظرم رو در اين مورد به اطلاع دوستان رسوندم و ادامه بيش از اين رو در اين مبحث جايز نميدونم چرا كه فقط تاپيك رو به انحراف ميكشونه و اين اصلا خواسته قلبي من نيست.
    موفق باشيد...

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با نظر سودا موافقم. چون معني كلمات در ديكشنري اصطلاحات عادي يك چيزه و معناي همون كلمات در فرهنگ كامپيوتر چيزه ديگه. البته منظور سودا اين نيست كه كامران جان به ديكشنري مراجعه كرده اند بلكه منظورش معناي لغوي كلمات هست نه اصطلاحي كه از يك كلمه برداشت مي شه.
    بعضي اوقات يك كلمه فقط يك كلمه است يا يك معناي خاص. اما بعضي جاها يك كلمه فقط يك كلمه نيست بلكه يك اصطلاحه. يعني از يك كلمه فقط معناي اون مدنظر نيست بلكه اصطلاحي است كه براي يك كار يا عمل خاص در نظر گرفته شده از اون كلمه منظور مي شه.
    در مورد هك و كرك هم دقيقا همينطوره. من هم تا به حال نديدم كه يك هكر اسم خودش رو كركر بزاره يا يك كركر بگه من هكر هستم.
    در آخر اينكه اين تاپيك ايجاد شده كه با بحث منطقي به نتيجه برسيم. اگه هر كدوم از دوستان بگن كه من ديگه بحث نمي كنم و ... كه به نتيجه نمي رسه. با احترام به يكديگر و بحث منطقي و مستدل مطمئنا به نتيجه مي رسيم و دوستان ديگه هم با خوندن مطالب خودشون به نتيجه درست خواهند رسيد.

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Roozedidar
    دوست عزيز متاسفانه شما صحبت خودتون رو ميكنيد كه در اون هيچ لحن خوشايندي هم مشاهده نميشه بعد ميگيد از دست ما ناراحت نشي. چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني. در ثاني اگر من صحبتي ميكنم نيازي به ديكشنري ندارم و فكر ميكنم اينقدر معلومات داشته باشم كه بتونم از اونها استفاده كنم و سراغ ديكشنري نروم. ثالثا دوستان اون چيزي كه بايد از صحبت هاي بنده بگيرن گرفتن و صحبت هاشون نشون دهنده اين مطلب هست. رابعا فكر ميكنم از طرز نوشتن شما مشخص باشه كه شخصي كه قاطي كرده شما هستي دوست عزيز نه بنده. خامسا برام جالبه كه شما هر لحظه نظرتون با توجه به صحبتهاي من تغيير ميكنه اگر خودتون يه مروري كنيد متوجه ميشيد چي ميگم. سادسا هيچ نيازي نيست در دنيا كسي اسم خودش رو عوض كنه چون هر كسي ميدونه چيكارس ولي متاسفانه مثل اينكه شما هنوز اين آگاهي رو پيدا نكرديد كه اميدوارم به زودي به نتيجه برسيد. در آخر بايد بگم اميدوارم هيچ دوستي از من خرده به دل نگيره كه بنده نظرم رو در اين مورد به اطلاع دوستان رسوندم و ادامه بيش از اين رو در اين مبحث جايز نميدونم چرا كه فقط تاپيك رو به انحراف ميكشونه و اين اصلا خواسته قلبي من نيست.
    موفق باشيد...
    ببين دوست من شما چند بار داري ميگي كه ديدي نظر من عوض شده ولي خود شما نگاه كن ببين دقيقا مثال مرغ يه پا داره شدي و اصلا از رو حرفت پايين نمي آي
    اين كه نشد تاپيك شما همش رو حرف خودتي و تغييرش هم نمي خواهي بدي اگه شما اينطوري هستي پس اصلا چرا مي آي اينجا نظر ميدي
    تازه جواب منو ندادي ها با استدلالي كه اوردم پس هك زير شاخه كركه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi3267's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزيزم
    فكر كنم نويد جان با توضيح كاملي كه در صفحه اول دادند جاي هيچ بحثي رو نگذاشتند
    صحبت هاي ديگر دوستان هم قابل احترام هستش ولي اين يك مقوله ساده هستش هك يعني نفوذ كرك يعني دستكاري برنامه ها . نوشتن ويروس . تروجانها . اسب هاي تروا و....كه به وسيله اين اعمال به هدف خود رسيدن

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi3267
    با سلام خدمت دوستان عزيزم
    فكر كنم نويد جان با توضيح كاملي كه در صفحه اول دادند جاي هيچ بحثي رو نگذاشتند
    صحبت هاي ديگر دوستان هم قابل احترام هستش ولي اين يك مقوله ساده هستش هك يعني نفوذ كرك يعني دستكاري برنامه ها . نوشتن ويروس . تروجانها . اسب هاي تروا و....كه به وسيله اين اعمال به هدف خود رسيدن
    آقا ما هم كه داريم همين روميگيم
    ولي اين عزيز ما آقاي روز ديدار مثل اينكه نمي خواد قبول كنه و ميخواد همه رو هم نظر خودش كنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi3267's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب سودا جان اين كه ديگه جاي بحث نداره به نظر من دوست عزيزمون آقاي روز ديدار هم نبايد ديگه مساله رو كش دار كنه

پروفشنال farhad resalati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    MATRIX

پيش فرض

خوب واسه اينكه ديگه شك نكنيد بين هك و كرك بخونيد و لذت ببريد هر چند لاتين هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط farhad resalati
    خوب واسه اينكه ديگه شك نكنيد بين هك و كرك بخونيد و لذت ببريد هر چند لاتين هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    وااااااي اينهمه رو ما بايد بخونيم
    :shock:
    بدرك حالا كرك يا هك اصلا به من چه ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه AveCina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط soda
    وااااااي اينهمه رو ما بايد بخونيم
    :shock:
    بدرك حالا كرك يا هك اصلا به من چه ؟
    من خلاصه خلاصشو میگم :
    اینم بگم اونجا نوشته و به من ربطی نداره ها ! نیاین بزنید ...

کلی هکر ها رو تحویل گرفته و در رابطه با عقاید و فرهنگشون نوشته ! که به شاید اینطور کلی گفتن درست نباشه ! ( به نظر من )
    بعد هم گفته به نظر هکر ها کرکرها بسیار آدم های تنبلی هستند و ... و از این که کرکرها رو هم هکر تلقی کنند متنفرند ! و از این که بعضی روزنامه نگارها و ... غیره به اشتباه این دو رو یکی میدونن به شدت ناراحت هستند و ... !

اما چند نکته از عقاید و طرز فکر هکر ها :

دنیا پر از مسائل و مشکلاتی هست که برای حل شدنشون انسان رو جذب میکنه !

هیچ مشکلی نباید دوبار حل بشه !

خستگی و کار زیاد هر دو شیطان هستند !

آزادی خوبه !

طرز فکر و کلا فکر کردن جانشینی برای عمل نیست ! ( من اینطوری فهمیدم )

حالا بقیشو خودتون میدونید !

اینم اضافه کنم :
    این اسم نویسنده : Eric Steven Raymond

اینم ایمیلش که اگه خواستین براش فحش و ... بفرستین : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط avecina
    کرکرها بسیار آدم های تنبلی هستند و ...
    اين قسمتشو من خيلي قبول دارم

11. این کاربر از Soda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •