تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 49

نام تاپيک: مشكل در ارتباط وايرلس با dell vostro 1510

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    f

پيش فرض

سلام
    من یه لپ تاپ اچ پی گرفتم میخام از طریق وایرلس با مودم ای دی اس ال کامپیوتر خونه وصل بشم ولی کار نمیکنه
    حالا چیکار کنم لطفا دقیق توضیح بدهید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض یافتم...

سلام. من دیروز با wireless مشکل داشتم ولی خودم به راحتی که نه، ولی راحتتر از اون چیزایی که اینجا خونده بودم تونستم مشکلمو حل کنم الان هم با Wireless کانکتم و دارم جواب میدم.
    ولی از اونجایی که میخوام به این مباحث پایان بدم اگه کسی خواست به آدرس میلم یه میل بزنه تا راهشو براش میل کنم.اونوقت اگه اونم نتیجه گرفت جوابو به همه میگیم و خیلیا رو از شر این مشکل راحت میکنیم...

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم همه چیز نصب و درسته ولی وایزلس غیر فعاله
    ye bar etefaghi nasb shod vali vaghty windows ro avaz kardam dige in etefagh naioftad hatta cd haye vistaye mokhtalef ham emtehan kardam vali roo hich kodoom javab nemide
    male manam vostro 1510
    اونایی که با کلید Wireless رو روشن میکنن و چراغش روشن نمیشه و کار نمیکنه ولی بلوتوث کار میکنه برن تو Network Connection رو آیکون وایرلس کلیک کنید اگه Disable هست Enable کنین ، در غیر این صورت اگه درست نشد برید تو BIOS از اون تو چک کنید ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

برای رفع این مشکل به تاپیک زیر مراجعه کنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همین کار رو براتون توی نمایندگی انجام میدن ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز شما اگه روش دیگه ای دارید بفرمایید تا بررسی شه ممکنه ساده تر از این باشه ...

یا علی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

لپ تاپ من Dell 1510 من هم مشکل وایرلس داشتم از همون راه نصب دستی رفتم و جواب داد.
    خیلی ممنون از شما کارم راه افتاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

منم Dell 1510 دارم از این راه رفتم و جواب داد خیلی ممنون از دوستان.

مشکل با wireless

در بعضی از مدل‌های سری dell wireless 13xx، ایراد یا bug در برنامه‌ای که همراه درایور نصب می‌شود باعث اختلال در کار درایور و عدم شناسایی شبکه wireless می‌شود. برای رفع این مشکل ابتدا این برنامه (dell wireless card) را uninstall کنید. سپس ویندوز را restart کرده درایور network controller را بصورت دستی و از device manager نصب کنید.
    فایل‌های مورد نیاز برای نصب درایور (در صورتی‌که قبلا برنامه مربوطه را از cd نصب کرده باشید):
    ویندوز اکس‌پی: C: | dell | driver | r174291
    ویندوز ویستا: C: | dell | driver | r174292

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

در مورد مطلب مشكل در نصب wireless لپ تاپ dell بايد عرض كنم كه متاسفانه اين مشكل همانطور كه كاربران محترم بيان كردند،هم در ويندوز xp و هم در ويندوز vista وجود داره.
    خوب مشكل wireless در ويندوز ويستا همان طور كه دوستان فرمودند،با ريكاوري ،تعويض درايور و يا به روز رساني اون قابل حله.
    اما در مورد ويندوز xp بايد عرض كنم،اين مشكل بايد با يك ترفند ساده حل بشه.زماني كه اقدام به نصب درايور wireless در ويندوز xp ميكنيد،و setup مربوط به درايور رو اجرا ميكنيد،ويندوز فايلهاي dll مريوط به wireless رو در مسير مربوط كپي ميكنه و chipset مربوط به wireless رو براي مدتي كوتاه در زمان نصب شناسايي ميكنه،به همين دليل چراغ مربوط به wireless براي مدتي كوتاه روشن ميشه و بعد از مدتي خاموش ميشه.
    خوب حالا اون ترفندي كه گفتم چيه؟!
    براي اين كار و شناساندن نهايي chipset مربوط به wireless بايد اين مراحل رو دنبال كنيد:
    1.اگر از قبل درايور رو نصب كريد بايد به طور كل اون رو پاك كنيد و اگر درايور، نرم افزاري رو هم همراش نصب كرده اون رو هم پاك كنيد.(اين مرحله رو براي اينكه خللي در انجام مراحل زير وارد نشه،بايد انجام بديد)
    2. بعد از unistall كردن بايد سيستم رو restart كنيد.
    3.خوب حالا ابتدا دوباره setup مربوط به wireless خودتون رو اجرا كنيد و اون رو نصب كنيد.
    4.بر روي my computer راست كليك كنيد،گزينه ي manage،
    5.خوب در اينجا مشاهده ميكنيد كه ويندوز chipseti به نام network controller رو نشناخته،روش راست كليك كنيد و update driver رو انتخاب كنيد،در پنجره باز شده گرينه اول ،يعنيyes,this time onlyرو انتخاب كنيد،در پنجره ي بعد،گزينه ي دوم يعني install from a list رو انتخاب كنيد،
    6.در پنجره ي بعد در قسمت search for the best driver in these location ،چك مارك include this location in the search رو بايد فعال كنيد.
    7. حال مسير درايور wirelerss رو با كليك بر روي دكمه ي browse براي سرچ معرفي مي كنيد.(اگر گزينه ok فعال نشد،بايد مسير را تا اونجايي expand كنيد تا ok فعال بشه)
    8.بعد اتمام آپديت اگر مراحل زير را به درستي انجام داده باشيد،خواهيد ديد كه چراغ wireless روشن شده و آماده ي كار خواهد شد.
    اميد وارم كه مشكلتون حل شده باشد.
    اگر بازم مشكلي پيش اومد،بگيد،اگه به حل آگاه باشم،دريغ نمي كنم.

8. این کاربر از adiyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام من vostro 1510 دارم اما هركار ميكنم وايرلسم فعال نميشه . كليدشو ميزنم فقط آيكونه بلوتوس روشن ميشه و آيكن وايرلس خاموش ميمونه . درايورش نصبه اما وايرلسم روشن نميشه .. تورو خدا كمكم كنين
    در مورد مطلب مشكل در نصب wireless لپ تاپ dell بايد عرض كنم كه متاسفانه اين مشكل همانطور كه كاربران محترم بيان كردند،هم در ويندوز xp و هم در ويندوز vista وجود داره.
    خوب مشكل wireless در ويندوز ويستا همان طور كه دوستان فرمودند،با ريكاوري ،تعويض درايور و يا به روز رساني اون قابل حله.
    اما در مورد ويندوز xp بايد عرض كنم،اين مشكل بايد با يك ترفند ساده حل بشه.زماني كه اقدام به نصب درايور wireless در ويندوز xp ميكنيد،و setup مربوط به درايور رو اجرا ميكنيد،ويندوز فايلهاي dll مريوط به wireless رو در مسير مربوط كپي ميكنه و chipset مربوط به wireless رو براي مدتي كوتاه در زمان نصب شناسايي ميكنه،به همين دليل چراغ مربوط به wireless براي مدتي كوتاه روشن ميشه و بعد از مدتي خاموش ميشه.
    خوب حالا اون ترفندي كه گفتم چيه؟!
    براي اين كار و شناساندن نهايي chipset مربوط به wireless بايد اين مراحل رو دنبال كنيد:
    1.اگر از قبل درايور رو نصب كريد بايد به طور كل اون رو پاك كنيد و اگر درايور، نرم افزاري رو هم همراش نصب كرده اون رو هم پاك كنيد.(اين مرحله رو براي اينكه خللي در انجام مراحل زير وارد نشه،بايد انجام بديد)
    2. بعد از unistall كردن بايد سيستم رو restart كنيد.
    3.خوب حالا ابتدا دوباره setup مربوط به wireless خودتون رو اجرا كنيد و اون رو نصب كنيد.
    4.بر روي my computer راست كليك كنيد،گزينه ي manage،
    5.خوب در اينجا مشاهده ميكنيد كه ويندوز chipseti به نام network controller رو نشناخته،روش راست كليك كنيد و update driver رو انتخاب كنيد،در پنجره باز شده گرينه اول ،يعنيyes,this time onlyرو انتخاب كنيد،در پنجره ي بعد،گزينه ي دوم يعني install from a list رو انتخاب كنيد،
    6.در پنجره ي بعد در قسمت search for the best driver in these location ،چك مارك include this location in the search رو بايد فعال كنيد.
    7. حال مسير درايور wirelerss رو با كليك بر روي دكمه ي browse براي سرچ معرفي مي كنيد.(اگر گزينه ok فعال نشد،بايد مسير را تا اونجايي expand كنيد تا ok فعال بشه)
    8.بعد اتمام آپديت اگر مراحل زير را به درستي انجام داده باشيد،خواهيد ديد كه چراغ wireless روشن شده و آماده ي كار خواهد شد.
    اميد وارم كه مشكلتون حل شده باشد.
    اگر بازم مشكلي پيش اومد،بگيد،اگه به حل آگاه باشم،دريغ نمي كنم.

داره خودمونی میشه miladisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    THRN

پيش فرض

آقا روی vostro 1500 ویندوز xp جواب داد ..... دستت درد نکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام...

من لبتاپ DELL D610 دارم.وایرلیسم تا چند روز کار میکرد صفحات رو بالا میاورد.الان ایکونش روشنه ولی هر کاری میکنم گوگل رو بالا نمیاره. اینو هم بگم که من از مودمlinksays استفاده میکنم. تو رو خدا اگه راه حلی دارید بگید.

یا علي.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •