تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: دانلود C++

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اگه کسی با سی شارپ کار کرده من نرم افزاری میخوام که داسی نباشه یعنی توش فورم از این چیزات باشه برای اجرا در کامپیوتر دیگه یا سیستم عامل دیگه مثل سی شارپ 1-مشکل سرعت نداشته باشه و نیاز به هیچگونه اضافاتی مثل نت فریمورک نداشته باشه OkEy
    یه خورده یواش تر بگو بفهمیم چی می خوای؟سی شارپ باشه داسی نباشه فورم باشه دات نت نباشه سیستم عامل دیگه هم باشه مشکل سرعت نداشته باشه تازه نرم افزار هم باشه .اینا در کل یعنی چی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سی شارپ نباشه خود سی باشه یا سی ++ من دنبال سرعتم و قدرت دنبال سی تو حالت طراحی برای ویندوز به سی شارپ رسیدم خدایی زبان توپیه فقط دوتا مشکل سرعت و به نت فریمورک هم نیاز داره خدایی من می خواستم یک نوت پد ساده درست کنم اگر بری مال خود وینوز ببینی از یک مگ هم کمتره ولی مال من که اطلاتش هم کمتره و کدش 7مگ نشون میده حداقل هم 3 ثانیه طول میکشه تا بارگذاری شه شما این دوتا مشکلو حل کن c باشه یا c++ یا هرچی فرق نمی کنه
    Last edited by hossenbor; 18-02-2010 at 15:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آیا سی ++ محدودیت سیستم عامل داره اگه یک برنامه برای ویندوز بنویسی تو لینوکس مشکلی داره یا نه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سی شارپ نباشه خود سی باشه یا سی ++ من دنبال سرعتم و قدرت دنبال سی تو حالت طراحی برای ویندوز به سی شارپ رسیدم خدایی زبان توپیه فقط دوتا مشکل سرعت و به نت فریمورک هم نیاز داره خدایی من می خواستم یک نوت پد ساده درست کنم اگر بری مال خود وینوز ببینی از یک مگ هم کمتره ولی مال من که اطلاتش هم کمتره و کدش 7مگ نشون میده حداقل هم 3 ثانیه طول میکشه تا بارگذاری شه شما این دوتا مشکلو حل کن c باشه یا c++ یا هرچی فرق نمی کنه
    معذرت می خوام هنوز هم خوب متوجه نشدم که دقیقا چی می خوای.اگر می خوای بین c و c++ یکی رو انتخاب کنی من می گم c++.اگر می خوای سرعت بالاتر و حجم فایل هات کمتر بشه c.اگر دنبال یه زبان ویژوالی که قابل حمل باشه جاوا..نظر من اینه که هر زبان برنامه نویسی که مایکروسافت تولید می کنه رو بذار کنار چون محصولاتش بیشتر تجاری ان و درسته که همه کار هم می کنن ولی جایگزین های خیلی خیلی بهتری پیدا می کنی.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

آیا سی ++ محدودیت سیستم عامل داره اگه یک برنامه برای ویندوز بنویسی تو لینوکس مشکلی داره یا نه
    مشکلی نداره.من سالهاست دارم اینکارو می کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

الان برای c++ کدوم نرم افزار رو پیشنهاد می کنی که تمام ویژگی های سی شارپ رو داشته باشه برای ساخت بازی
    Last edited by hossenbor; 18-02-2010 at 15:38.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

الان برای کدوم نرم افزار رو پیشنهاد می کنی که تمام ویژگی های سی شارپ رو داشته باشه برای ساخت بازی
    توی بازی ساختن و گرافیک تجربه ای ندارم.
    مگه سی شارپ ویژگی ای برای بازی ساختن داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

زبانc# خوبه ولی اون محدودیتهای که گفتم رو داره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چرا openGL رو امتحان نمی کنی؟من نجربه ای ندارم ولی یه روزگاری تصمیم داشتم الان هم دارم منتها وقت نمی شه که برم سراغش.

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خب اگه برنامه رو تحت دات نت بنویسی باید این دات نت تو هر کامپیوتری که می خوای برنامه تو اجرا کنی باید نصب باشه .
    اون مشکل حجم هم که گفتی میشه پروژه رو در حالت Release کامپایل و لینک کرد که حجمش کمتر باشه .
    سرعت هم که نمی دونم منظورتون چیه.
    و کلا شما برنامه آماده Exe می خواین ؟ آخه چه برنامه ای ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •