تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 43 اولاول ... 3137383940414243 آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

من امروز از ی شرکت تو شهرمون وایرلس گرفتم با انتن LHG XL HP5 .رو مجتمع ۷۰ واحدی که اگه هفت نفر پیدا میشد رایگان نصب میشد و چون کسی پیدا نشد کل تجهیزات و نصب و سیم کشی برای من ۵.۵ افتاد که چک یک ماهه دادم.‌طرف در نوع اول می‌گفت تجهیزات امانی و رایگان میشد اگه هفت نفر بودین.منتها من تکی گرفتم ناچارا. من که ندیدم ولی بالا با لپتابش چک کرد گفت هفتاد مگا بیت بر ثانیه دانلود و ۴۵ تا اپلود داره. ای دی اس ال ۱۶ مگابایت خونگی دو مگ میده یعنی ۲۰۰۰ کیلو بر ثانیه با آی دی ام. اینو میگفت دانلود و اپلودش حدود ۵۰هزار کیلو بایت میشه . قراره پس فردا تو خونه تحویل بده. حالا سوالم اینه واقعا این سرعت رو میدن؟؟ همچین چیزی ساپورت میکنه؟ من تو خونه هم ی رتور ۴ انتن شیایومی براش خریدم ۲۵۰۰
    میشه تجربه هاتون بگید؟ تو جشنواره اولیه ۵۰۰۰ کیگ بین المل یا ۲۰ هزار گیگ داخلی شش ماهه ۳۷۰ هزار تومن بهم داد. ۵.۵ میلیون که گفتم اون ۳۷۰ هم جزیشه. فقط میدونم انتن رو حدود ۴۰۰ از دیجی کالا بهم گرونتر داد که گفتم چرا گفت چون سریال هاش رو ما تو تنظیم مقرارت ریجیستر کردیم .نفهمیدم راست میگه یا نه. میشه دوستانی که می دونن مسائلی که من گفتم رو برام توضیح بده ممنون
    در جواب سوال اولتون باید بگم که اره میشه چرا نشه ، اما تا زمانی اینجوریه که تعداد یوزر هایی که وصل هستن به اون فرستنده کم باشه و به مرور زمان با بیشتر شدن یوزر ها سرعت هم کم تر میشه و پایداری سرویس هم کم تر میشه
    در جواب سوال بعدیتون هم که درباره ی رجیستر کردن سریال رادیو هست باید بهتون بگم که ایشون شما رو پیچونده و اصلا همچین چیزی برای یوزر های اشتراکی وجود نداره

2. این کاربر از alihallajj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من سرویس ptmp از آسیاتک خریدم که خیلی ناپایدار هست و قطعی زیاد داره . زمان راه اندازی به نصاب گفتم لازمه رادیو سمت دکل هم بخرم یا نه؟ گفتش که ما روی دکل یه فرستنده 1000 وات داریم که به راحتی پوشش خوبی به منطقه میده و خرید رادیو روی دکل لازم نیست. منطقه ما هم چون اینترنت روی خط تلفن نداره تعداد یوزرهای این نوع اینترنت تقریبا زیاد هست. حالا خواستم بدونم واقعا این بابا راست گفته یا نه رادیو دوم میتونه این مشکل من را برطرف کنه . این هم بگم که من به دکل دید مستقیم دارم و فاصله حدود 800 متر هست رادیو هم sxtsq hp5 هست.
    رادیوی دوم حتما میتونه به شما سرویس پایداری بده ولی موضوع اصلی اینه که شما وقتی رادیو ی دوم میزاری سرویس شما از ptmp تبدیل به پهنای باند اختصاصی میشه و تعرفش کلا فرق میکنه و خیلی گرون تره

4. 2 کاربر از alihallajj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

رادیوی دوم حتما میتونه به شما سرویس پایداری بده ولی موضوع اصلی اینه که شما وقتی رادیو ی دوم میزاری سرویس شما از ptmp تبدیل به پهنای باند اختصاصی میشه و تعرفش کلا فرق میکنه و خیلی گرون تره
    پهنای باند اختصاصی داستانش جداست . این مورد فقط ارتباط بین دو نقطه را تسهیل میکنه و باز هم اون کابلی که از آنتن من روی دکل پایین میاد اینترنت اشتراکی را داره.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

پهنای باند اختصاصی فقط باسه IP و مسیر روت و ایناست وگرنه سرعتت یه میکروبیت هم بالاتر نمیره

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

در جواب سوال اولتون باید بگم که اره میشه چرا نشه ، اما تا زمانی اینجوریه که تعداد یوزر هایی که وصل هستن به اون فرستنده کم باشه و به مرور زمان با بیشتر شدن یوزر ها سرعت هم کم تر میشه و پایداری سرویس هم کم تر میشه
    در جواب سوال بعدیتون هم که درباره ی رجیستر کردن سریال رادیو هست باید بهتون بگم که ایشون شما رو پیچونده و اصلا همچین چیزی برای یوزر های اشتراکی وجود نداره
    بی شرف رادیو دیش میکروتک رو نسبت به بازار 700 گرونتر داده و میگه خودت بخری ریجیتریش سخته. ما با سریال و تاییدش خریدیم. بعد میاد به جاش 5000 گیگ 6 ماهه به عنوان جشنواره میده. در عمل بابت تجهیزات دولا پهنا حساب کرده. ی خال جوش مسخره که اولش میگفت نیاز نیست و با بسط دکل رو به دیوار بست و من دیدم اصلا نیازی به جوسکاری نداشت 400 پول گرفت. همه دزدن. به این نتیجه رسیدم سالم نمیشه زندگی کرد تو این مملکت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

بی شرف رادیو دیش میکروتک رو نسبت به بازار 700 گرونتر داده و میگه خودت بخری ریجیتریش سخته. ما با سریال و تاییدش خریدیم. بعد میاد به جاش 5000 گیگ 6 ماهه به عنوان جشنواره میده. در عمل بابت تجهیزات دولا پهنا حساب کرده. ی خال جوش مسخره که اولش میگفت نیاز نیست و با بسط دکل رو به دیوار بست و من دیدم اصلا نیازی به جوسکاری نداشت 400 پول گرفت. همه دزدن. به این نتیجه رسیدم سالم نمیشه زندگی کرد تو این مملکت
    مدل رادیویی که بهت داده چیه ؟ با چه قیمتی ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام
    اقا راهی هست یا تنظیماتی داخل میکروتیک بشه پینگ پاینتر یا سرعت بیشتر گرفت ؟
    پینگ پایین تر که نه ولی در مورد دیتا ریت باید بگم که بعضی موقع ها کارشناس برای این که بتونه سرویستو پایدار تر نگه داره مجبوره یه سری دیتا ریت های بالا رو برات ببنده ، حالا اگر سرویسی که خریداری کردی سرعت بالا تری بهت بده (منظورم اینه که یعنی محدودیتی از نظر سرعت اعمال نکرده باشه شرکت روی سرویست) میشه با باز کردن دیتا ریت ها سرعت بالاتری گرفت ولی توصیه من اینه که دست نزن به تنظیمات رادیوت ، چون کارشناسی که روز نصب میاد برات تنظیم میکنه اگر دیتا ریت ها رو بسته باشه برات حتما دلیلی داشته

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

جایی هست بشه تجهیزات وایرلس برای یک روز امانی گرفت ؟! فقط تست کنم ببنم اینجا جایی میده یا نه ؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

جایی هست بشه تجهیزات وایرلس برای یک روز امانی گرفت ؟! فقط تست کنم ببنم اینجا جایی میده یا نه ؟!
    معمولا کارشناس میفرستن امکانسجی کنن
    اون که میاد رادیو با خودش داره

ولی بعضی شرکت ها امانی میدن
    مثل دیده بان نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نیاز به امانی نیست. هرشرکتی بخاد بده اول کارشناسش باید بیاد چک کنه بعد که اوکی داد میتونی بخری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •