تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 490 از 543 اولاول ... 390440480486487488489490491492493494500540 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,891 به 4,900 از 5429

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

Fat مال شاتله تو عکس مشخصه . مخابرات fat نصب نداره نزدیکای ما
    ۳۵۰ تومن برا نصب میگیره شاتل و مودمم امانی میدن . حجمشم گیگی هزار تومنه اونجوری که پشتیبانیش گفت
    درسته منم تماس گفتم مثل اینکه از اول نقشه حجم فروختن دارن مودم امانی هم برای زمان کوتاهی هست یکی دو ماه بعد دو یا دونیم میلیون حساب میکنن بدیش اینه که این سیستم بدعت میشه بقیه هم یاد میگیرن گند میخوره تو اینترنت ثابت هم مثل بقیه چیزا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2023

پيش فرض

درسته منم تماس گفتم مثل اینکه از اول نقشه حجم فروختن دارن مودم امانی هم برای زمان کوتاهی هست یکی دو ماه بعد دو یا دونیم میلیون حساب میکنن بدیش اینه که این سیستم بدعت میشه بقیه هم یاد میگیرن گند میخوره تو اینترنت ثابت هم مثل بقیه چیزا
    حجم فروختن که مشکلی نداره به نظرم . گیگی هزار تومنم مناسبه واقعا تقریبا هم قیمت ADSL خود شاتله . مودمی که میدن فعلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که قیمتش الان 3.5 زده .
    به هر حال به نظرم به هر شکلی انحصار این مخابرات مزخرف شکسته بشه مشکلی نداره . کم کم شرکتای دیگه هم که اضافه بشن قیمتا رقابتی میشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

حجم فروختن که مشکلی نداره به نظرم . گیگی هزار تومنم مناسبه واقعا تقریبا هم قیمت ADSL خود شاتله . مودمی که میدن فعلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که قیمتش الان 3.5 زده .
    به هر حال به نظرم به هر شکلی انحصار این مخابرات مزخرف شکسته بشه مشکلی نداره . کم کم شرکتای دیگه هم که اضافه بشن قیمتا رقابتی میشه
    اشتباه میکنی داداش
    مخابرات سوبسید دولتی داره دولت پشتشه .
    شرکت های دیگه باسش شاخ بشن یهو گیگ میده از خجالتشون در میاد .
    اونی هم که میگه اسپم میدی یه بچه ننره که انحصار طلبه ، فکر میکنه چون ftth داره تحم دوزرده گذاشته

- - - Updated - - -

اشتباه میکنی داداش
    اونی هم که میگه اسپم میدی یه بچه ننره که انحصار طلبه ، فکر میکنه چون ftth داره تحم دوزرده گذاشته

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

همه جا همینطوره مخابرات هم دیگه مودم رایگان نمیده
    اسمش هس رایگان ولی طرح عوض کنی پول شو ازت میگیرن

- - - Updated - - -

Fat مال شاتله تو عکس مشخصه . مخابرات fat نصب نداره نزدیکای ما
    ۳۵۰ تومن برا نصب میگیره شاتل و مودمم امانی میدن . حجمشم گیگی هزار تومنه اونجوری که پشتیبانیش گفت
    دومی مال کجاس ؟

- - - Updated - - -

دوستان عزیز سلام و درود

میشه لطفا راهنمایی کنید که از بین دو اینترنت تانومای مخابرات مشهد ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و اینترنت TDLTE ایرانسل کدوم رو بگیرم بهتره ؟
    5G همراه اول بگیر داداش
    گرون تر درمیاد ولی بهتره ایرانسل نه همراه اول مشهد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2023

پيش فرض

اشتباه میکنی داداش

- - - Updated - - -

اشتباه میکنی داداش
    خب رقابت ینی همین دیگه
    مخابرات گیگ بده با هزینه کمتر ملت میرن مخابرات میگیرن . باز شاتل یه امکانی میده که مخابرات نداره.
    انحصار ینی نابودی برای هر خدمت و صنعتی !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

دوستان تعرفه استاندارد ۵۰ مگ همون ۵۰ رو میده یا بازه؟
    یعنی هیچ کسی نداره ببینیم چه جوریه؟
    کلی پول ندم آخرش هم روی ۵۰ تا قفل باشه که روی LTE هم میشه به راحتی همین سرعت رو گرفت

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اشتباه میکنی داداش

- - - Updated - - -

اشتباه میکنی داداش
    آب رو بریز اونجا که سوخته عزیزم.. یه نگاه به قدمت اکانتت بکنی میفهمی هنوز خیلی ریزی برای این حرفا.. یادت میاد که بن شده بودی؟ دوست داری باز بن بشی راحته بهت قبلا هم گفتم پس زیپ رو بکش بشین سرجات تا حال و هواتو عوض نکردم.

سعی کن اندازه سایزت حرف بزنی تا کلید خاموشت رو نزدم گل پسر.

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام
    دیروز رفتم مرکز مخابراتیمون درخواست فیبر نوری دادم
    چند روزه جوابش میاد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

یعنی هیچ کسی نداره ببینیم چه جوریه؟
    کلی پول ندم آخرش هم روی ۵۰ تا قفل باشه که روی LTE هم میشه به راحتی همین سرعت رو گرفت
    من اولی که گرفتم 4 سال پیش 16 مگابیت گرفتم سرعت تا 200 باز بود و داخلی بالاتر و حجم کم آوردم کردم 30 مگابیت سرعت همون بود و بعد کم شد الان کردم 50 مگابیت 500 گیگ ماهی اونم بخاطر تموم شدن قرارداد و تفاوت قیمتی نه چندان بقیه تعرفه ها سرعت دیگه زیر 100 نمیاد کلا یعنی برای من هیچ فرقی نکرده از 16 تا 50 کندی بعدش هم بخاطر تغییر سیاست مخابرات و کاهش سرعت مخصوصا تو آپلود هست و جریانات اخیر دیگه زیر 100 یا 120 نیومده بازم بستگی به منطقه داره یه جاهای دوستان میگن 50 فیکس شده من تهران هستم

10. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

همه اشتراک های ثابت یه حجمی دارن که تموم بشه بعدش میتونید حجم بخرید من الان 500 گیگ دارم 300 هزار تومن میشه گیگ 600 تومن و بسته های حجم ساعت خاص هم هست برای کسی که دانلود زیاد داره مثلا بسته شب نشین ۱۰۰ گیگ - ۲ تا ۸ صبح 25 هزار تومن میشه گیگی 250 تومن و کمپین ابر و باد ماهی 700 گیگ هم داشت کمی بیشتر از قیمت 500 گیگ میشد. این که از اول حجم بفروشی من ندیدم تو اشتراک خانگی و ثابت. و مودم رایگان هم نگفتم جایی میده وقتی کلی تبلیغ میکنن برای یه ماه دو ماه این کجاش میشه رایگان مخابرات هم طرحهای کابل کشی و مودم رایگانش رو تعرفه جبران میکرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •