تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 543 اولاول ... 2402452492498499500501502503504505506512 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 5429

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام
    من که میکروتیک ندارم
    میخوام با همین کامپیوتر وصل بشم
    یه 15 سالی میشه با بریج وصل نشدم
    سوالم اینه ایا در حالت بریج با مک ادرس مودم وصل میشه یا مک ادرس کارت شبکه کامپیوتر ؟
    چون بریج که تنظیم کردم و اتصال کانکشن ساختم دکمه اتصال میزنم مینویسه کانکت شد اما هیچ صفحه ای باز نمیشه
    مخابرات هم میدونید دیگه رو یه مک ادرس قفل میشه تا زنگ نزنی نمیشه عوضش کنی
    والا یکی از اساتید تو این فروم به من گفت
    مخابرات تهران تایید مک آدرس MAC نیمخواد !
    فقط شهرستان ها اینجوری ان
    اگه اون عزیز دروغ گفت
    بازم لازم نیست زنگ بزنی مخابرات ..

برو تو Properties کارت شبکه

بعد قسمت Configure

یعد Advanced

اونجا دنبال Network address بگرد ..

و به جای پیش فرض ، مک مودم را که در مخابرات ثبت شده بدوش دش و خط فاصله سر هم وارد کن بعد Ok بزن تا آخر

این جوری مک مودم جایگزین مک کارت شبکه میشه و مشکلت راه میفته
    بدون زنگ زدن به 2020

- - - Updated - - -

سلام
    من که میکروتیک ندارم
    میخوام با همین کامپیوتر وصل بشم
    یه 15 سالی میشه با بریج وصل نشدم
    سوالم اینه ایا در حالت بریج با مک ادرس مودم وصل میشه یا مک ادرس کارت شبکه کامپیوتر ؟
    چون بریج که تنظیم کردم و اتصال کانکشن ساختم دکمه اتصال میزنم مینویسه کانکت شد اما هیچ صفحه ای باز نمیشه
    مخابرات هم میدونید دیگه رو یه مک ادرس قفل میشه تا زنگ نزنی نمیشه عوضش کنی
    اگه اون عزیز دروغ گفت

بعد قسمت Configure

یعد Advanced

اونجا دنبال Network address بگرد ..

و به جای پیش فرض ، مک مودم را که در مخابرات ثبت شده بدوش دش و خط فاصله سر هم وارد کن بعد Ok بزن تا آخر

این جوری مک مودم جایگزین مک کارت شبکه میشه و مشکلت راه میفته
    بدون زنگ زدن به 2020

2. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

چه قندشکنی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

قند شکن نه

تغییر dns

- - - Updated - - -

قند شکن نه

تغییر dns

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بعد از 4 سال استفاده از سرویس تانوما چند روز پیش رفتیم منزل جدید تو تهران پارس که فیبر نداره و خلاصه تنها چارمون استفاده TD ایرانسل بود. من حداقل 3 ساله دست به TD ایرانسل نزده بودم ولی میدونستم تهران پارس سیگنال خیلی خوبه. یک مودم X28 روشن کردیم و در یک کلام خیلی نامید شدم البته نه از TD بلکه از تانوما !!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اپلود طبیعتا پاینه و به درد گیم هم نمیخوره ولی کیفیت باز کردن پیجها و دانلود بسیار بهتره ! یعنی واقعا براشون متاسفم که برداشتن سرویس فیبرنوری رو طوری از هر طرف محدود کردن که TD ایرانسل رو دستش بلند میشه. دلم میسوزه چطور تکنولوژی روز حتی از 5% ظرفیتش هم استفاده نمیشه.

- - - Updated - - -
    Last edited by luches; 10-09-2023 at 05:01.

7. 2 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

بعد از 4 سال استفاده از سرویس تانوما چند روز پیش رفتیم منزل جدید تو تهران پارس که فیبر نداره و خلاصه تنها چارمون استفاده TD ایرانسل بود. من حداقل 3 ساله دست به TD ایرانسل نزده بودم ولی میدونستم تهران پارس سیگنال خیلی خوبه. یک مودم X28 روشن کردیم و در یک کلام خیلی نامید شدم البته نه از TD بلکه از تانوما !!

البته اپلود طبیعتا پاینه و به درد گیم هم نمیخوره ولی کیفیت باز کردن پیجها و دانلود بسیار بهتره ! یعنی واقعا براشون متاسفم که برداشتن سرویس فیبرنوری رو طوری از هر طرف محدود کردن که TD ایرانسل رو دستش بلند میشه. دلم میسوزه چطور تکنولوژی روز حتی از 5% ظرفیتش هم استفاده نمیشه.

- - - Updated - - -
    دادا 4 صبح تست زدی 150 مگ (تازه با اپلود خیلی ضعیف ک مطمعنا مشخصات سیگنالی خوبی نداری ) عشق میکنی دیگه همین سرعت رو دوروبر ساعت فیکس 10 شب تست هم بزن لطفا ببینم چطوره وضعیت و چقدر ازین سرعت چیش باقی میمونه

البته ن اینک بگم نت ایرانسل بده ها خودمم الان شاتل adsl رو جمع کردم بسیار هم راضیم ک ایرانسل تی دی دارم ولی اینطورم ک میگی نیست و همه جا ازین خبرا نیست
    این شرایط رو من جور کردم تا این سرعت هارو میگیرم
    تست همین الان

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دادا 4 صبح تست زدی 150 مگ (تازه با اپلود خیلی ضعیف ک مطمعنا مشخصات سیگنالی خوبی نداری ) عشق میکنی دیگه همین سرعت رو دوروبر ساعت فیکس 10 شب تست هم بزن لطفا ببینم چطوره وضعیت و چقدر ازین سرعت چیش باقی میمونه

البته ن اینک بگم نت ایرانسل بده ها خودمم الان شاتل adsl رو جمع کردم بسیار هم راضیم ک ایرانسل تی دی دارم ولی اینطورم ک میگی نیست و همه جا ازین خبرا نیست
    این شرایط رو من جور کردم تا این سرعت هارو میگیرم
    تست همین الان
    درست میگی عزیزم همه جا اینظور نیست. خدمتت عرض کردم من تا همین دیروز فیبر داشتم و سالها بود به ایرانسل دست نزده بودم. اگر تا 17 مگ اپلود میده میتونم روش بیشتر کار کنم و جا بهتر بزارمش. در طول روز همن همین حوالی 70-100 میچرخه که برای من بسیار تعجب بر انگیز بود . من انتظار حوالی 20 مگ داشتم .

مسئله من اینه اینجا که من 3 سال اول 200 مگ که سرعت داشتم عالی بود و این اوخر خودتون هم در جریان هستید رو 100 مگ محدود شد. من قبل از اینکه بیام این خونه مونده بودم الان بدون فیبر چی کار کنم که کلی بد عادت شدم بعد از این همه سال. البته علی رغم سرعتش فیبر برای من مشکلات خاص خودش رو داشت ولی من به خاطر سرعتش باهاش میساختم. الان یکهو دیدم با همون TD میشه حوالی فیبر یا خیلی بیشتر دانلود گرفت و تفاوت عجیب و محصوصی هم تو سرعت پیج باز کردن احساس میکنم. میدونم دارم الکی قور میزنم ولی خودتون میدونید فیبر گرفتن خیلی دویدن داره و الان چون تجربه کار باهاش رو دارم یکجوری مقایسه میکنم که الان که مخابرات این همه محدودیت ایجاد کرد عملا میشه اگر جای مناسب زندگی میکنی فیبر رو با TD جایگزین کرد و عملا خوب هم جواب میده و اگر بازی و اپلود نمی کنی فرق چندانی نداره. این کمی عصبیم کرد که اینا فیبر اینطوری لگد مال کردن. اگر یک سرویس بیسیم مثل TD به راحتی 100 مگ میده فیبر باید تا 500 مگ باز بشه ولی مخابرات اصلا ککشم نمیگزه. اگر یکی میومد زودتر به من میگفت اره من با TD این سرعت رو میگیرم و منم با فیبر دارم حداکثر همون رو میگیرم یک خرده میرفت رو اعصابم چون فیبر ایندست. اگر سرویس ابر و باد رو همگانی کنن اونوقت خیلی بهتر میشه . ببخشید بیشتر شد شبیه قور زدن ^^ .
    البته شاید سعی کنم تو این مجتمع جدید با مدیریت برای درخواست فیبر صحبت کنم چون 60 واحد داره و من دم در باکس مخابرات رو دیدم .
    -------------------------------
    دوست عزیز امکانش هست تو پیام خصوصی اگر کار خاصی جهت افزایش اپلود TD کردی من رو هم یک راهنمایی بکنی ؟ من سالهاست به TD ایرانسل دست نزدم و فقط مودم رو روشن کردم و همین ^^

- - - Updated - - -
    Last edited by luches; 10-09-2023 at 11:55.

10. 2 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اگه اون عزیز دروغ گفت

بعد قسمت Configure

بدون زنگ زدن به 2020
    سلام
    در کامپیوتر برای adsl
    بریج کردم این روش رو کار نکرد
    فکر کنم چون dsn مخابرات غیر فعال نمیشه

داخل مودم دی لینک اون قسمت ست کردم میبیند که حتی بعد از بریج و اتصال باز هم در کامیپوتر dns های مخابرات باز هم داره نشون میده
    Last edited by milad azad; 10-09-2023 at 23:17.

12. این کاربر از milad azad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان عزیز اینجا برای فیبر نوری مخابرات هست و اگر موضوعی که مربوط به ADSL میشه رو لطفا در تاپیک خودش بنویسید.. اینطوری بهتره.. اگر آموزشی هم هست میتونید تاپیک باز کنید و کامل آموزش بدید و یا لینک آموزش رو بذارید همینجا..
    مرسی

14. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام
    در کامپیوتر برای adsl

داخل مودم دی لینک اون قسمت ست کردم میبیند که حتی بعد از بریج و اتصال باز هم در کامیپوتر dns های مخابرات باز هم داره نشون میده

سلام

شبکه adsl و vdsl مخابرات به احتمال خیلی زیاد همون شبکه هست که ftth روش هست .

اگر تو اسپید تست ، TIC یا ITC نشون میده ..
    یکی هست وقتی پنل کاربری ش یکی هست احتمالا همون زیر ساخته فقط با سرعت بیشتر و پینگ کمتر .

وقتی مودم را روی بریج گذاشتی ، دیگه بیخیال DNS مودم شو . اونو برگردون به حالت اولیه . همه چی همون کارخونه باشه غیر از بریج به جای pppoe

جای Dns های پیش فرض مخابرات را باید دستی عوض کنی . اینجوری :

این ترکیب dns ، از کلود فلر و کواد 9 و گوگل تنها یا دوبل هم بهتر کار میکنه و سریع و آنی با سرعت نور باز میکنه .

سپس نسخه ماد شده کرمیوم (کروم بتا ) را دانلود میکنید از سایت woolesys
    یعنی تو گوگل سرچ میکنی ، Chromium download لینک خود گوگل را بیخیال میشی ، لینک بعدی یه همچین اسمی داره . آخرین نسخه را دان میکنید .
    تحریمه ولی فیلتر نیست (هنوز)

اینم یوتیوب :

ببین رو ip ملی هستم :

اینم اثباتش بود
    خالی بندی و فتوشاپ هم نیس مثل اون هکر ملاردی - اوکراینی
    واقعی واقعی
    یوتیوب و ... شبکه های اجتماعی دیگر حتی بهتر از یوتیوب ... اما آنها در مایکروسافت edge آخرین نسخه .
    این آموزش از نانوتکنولوژی و انرژی هسته ای ما هم جلوتر هست و من احتمالا برای اولین بار در ایران همچین کاری میکنم .
    کاری که من میکنم از کار رابین هود در انگلیس ارزشمند تر هست . دارم یوتیوب قانونی را که به وکلا گردن کلفت ها میدن رایگان در اختیار مشترکین ستم دیده مخابرات قرار میدم .
    فقط شما را به هر چه باور دارید این آموزش طلایی را در اختیار عرازشه و کسایی که لیاقت شو ندارن مثل خانوم های خونه دار قرار ندهید تا همین یه تفریح را هم از ما بگیرند.

بیشتر از این توضیح با مدرک و سند خواستی پیغام خصوصی بده را راهنماییت کنم
    چون الان اون یارو باز دست و پا نشسته میاد که من فیبر دارم شما ندارید برید یه جای دیگه

من هر چی به ذهنم رسید و خطور کرد mention کردم و این آموزش کامل است
    اگر هم عیبی تاخیری هست مال تبلیفات یوتیوب هست که به ip ایران میخورن ** گیجه میگیرن .

اثبات ش هم اینه که سایت های بهتر از یوتیوب ، همون تاخیر را هم ندارن . البته در ماکروسافت اج .

موفق باشید
    لازم نیست حتما فیبر داشته باشید .

- - - Updated - - -

سلام
    در کامپیوتر برای adsl

سلام

شبکه adsl و vdsl مخابرات به احتمال خیلی زیاد همون شبکه هست که ftth روش هست .

اگر تو اسپید تست ، TIC یا ITC نشون میده ..
    یکی هست وقتی پنل کاربری ش یکی هست احتمالا همون زیر ساخته فقط با سرعت بیشتر و پینگ کمتر .

وقتی مودم را روی بریج گذاشتی ، دیگه بیخیال DNS مودم شو . اونو برگردون به حالت اولیه . همه چی همون کارخونه باشه غیر از بریج به جای pppoe

جای Dns های پیش فرض مخابرات را باید دستی عوض کنی . اینجوری :

این ترکیب dns ، از کلود فلر و کواد 9 و گوگل تنها یا دوبل هم بهتر کار میکنه و سریع و آنی با سرعت نور باز میکنه .

سپس نسخه ماد شده کرمیوم (کروم بتا ) را دانلود میکنید از سایت woolesys
    یعنی تو گوگل سرچ میکنی ، Chromium download لینک خود گوگل را بیخیال میشی ، لینک بعدی یه همچین اسمی داره . آخرین نسخه را دان میکنید .
    تحریمه ولی فیلتر نیست (هنوز)

اینم یوتیوب :

ببین رو ip ملی هستم :

اینم اثباتش بود
    خالی بندی و فتوشاپ هم نیس مثل اون هکر ملاردی - اوکراینی
    واقعی واقعی
    یوتیوب و ... شبکه های اجتماعی دیگر حتی بهتر از یوتیوب ... اما آنها در مایکروسافت edge آخرین نسخه .
    این آموزش از نانوتکنولوژی و انرژی هسته ای ما هم جلوتر هست و من احتمالا برای اولین بار در ایران همچین کاری میکنم .
    کاری که من میکنم از کار رابین هود در انگلیس ارزشمند تر هست . دارم یوتیوب قانونی را که به وکلا گردن کلفت ها میدن رایگان در اختیار مشترکین ستم دیده مخابرات قرار میدم .
    فقط شما را به هر چه باور دارید این آموزش طلایی را در اختیار عرازشه و کسایی که لیاقت شو ندارن مثل خانوم های خونه دار قرار ندهید تا همین یه تفریح را هم از ما بگیرند.

بیشتر از این توضیح با مدرک و سند خواستی پیغام خصوصی بده را راهنماییت کنم
    چون الان اون یارو باز دست و پا نشسته میاد که من فیبر دارم شما ندارید برید یه جای دیگه

من هر چی به ذهنم رسید و خطور کرد mention کردم و این آموزش کامل است
    اگر هم عیبی تاخیری هست مال تبلیفات یوتیوب هست که به ip ایران میخورن ** گیجه میگیرن .

اثبات ش هم اینه که سایت های بهتر از یوتیوب ، همون تاخیر را هم ندارن . البته در ماکروسافت اج .

موفق باشید
    لازم نیست حتما فیبر داشته باشید .

16. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •