تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 543 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 5427

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اول اینکه سرویس جدید چیه و چجوری میشه گرفت. دوم اینکه اسپید تست دیگه مرجع اندازه گیری نیست چون وقتی تست میگیرم تا ۲۵۰ مگ نشون میده چون برای این سایت بخصوص سرعت و باز گذاشتن. ولی برای من سرعت دانلود مهمه که در حد ۲۰ و ۳۰ مگا بیت هست و عملا برام دیگه بلا استفادست چون من شغلم جوریه که با این سرعت نمیتونم کار کنم از زندگی افتادم. ولی سرعت دانلود تو سرورهای بیخود داخلی همون ۱۰۰ مگا بیت هست .
    شما مرجع اندازه گیری رو باید اسپید تست و دانلود از سافت ۹۸ و ماکروسافت بدونید و از این طریق میتونید شکایت داشته باشید چونکه بالاتر از این رو بلد نیستن و یا نمیتونن.
    اگر از سایت خاصی استفاده میکنید فایلی که روی اون سرور هست رو از طریق دانلود مینجر مورد دانلود قرار بدید و عسکش رو بذارید تا دیده بشه چه مقدار سرعت دانلود زده و همینطور از طریق پینگ گرفتن آدرس سایت و یا سرور فوق رو پینگ کن ببین تایم اوت داره و یا تایم بالا یا نرمال هست!! میگم نباید این مشکل رو داشته باشید اگر چنین مشکلی باشه امکان اینکه پهنای باند منطقه پایین باشه هست وگرنه حالت نرمال برای همگان عادی و بدون مشکل هست حالا چه سرویس ابر و باد باشه چه سرویس عادی.
    از سایتها و سرورهای دیگه هم دانلود انجام بده در همان زمان که سرعت افت کرده تا تکلیفش بیشتر معلوم باشه..
    امیدوارم که بشه مشکلت رو پیدا کرد و حلش کرد .

2. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه daniyal62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام من مشهدم و فاصله منزل تا جعبه فیبرنوری حدود 80 متر هست اما به من میگن چون سیمی که قراره بکشن مستقیم نیست و یکمی ممکنه چپ و راست بره طول سیم بیشتر از صد متر میشه و باید کل هزینه کابل کشی رو بدم حالا سوالم اینه مگه نباید تا صد متر رایگان باشه و هر چی بیشتر از صد متر بود خودم بدم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من سرویس ابر و باد دارم و حدود 5 ماه باقی مانده.اگه به پیش پرداخت تغییر بدم،کل حجم رو یک جا برام میریزن یا بازم ماه به ماه شارژ میشه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام من مشهدم و فاصله منزل تا جعبه فیبرنوری حدود 80 متر هست اما به من میگن چون سیمی که قراره بکشن مستقیم نیست و یکمی ممکنه چپ و راست بره طول سیم بیشتر از صد متر میشه و باید کل هزینه کابل کشی رو بدم حالا سوالم اینه مگه نباید تا صد متر رایگان باشه و هر چی بیشتر از صد متر بود خودم بدم؟
    مخابرات منطقه خودت حضوری رفتی ؟
    بستگی به مخابرات شهر و منطقه داره
    یکجا تا 300 متر رایگانه یکجا تا 100 متر ولی تا صد متر همون حرف خودت هست باید اونا بدن

داره خودمونی میشه daniyal62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مخابرات منطقه خودت حضوری رفتی ؟
    بستگی به مخابرات شهر و منطقه داره
    یکجا تا 300 متر رایگانه یکجا تا 100 متر ولی تا صد متر همون حرف خودت هست باید اونا بدن
    رفتم گفتن باید با 2020 تماس بگیری کلیه کارهای ثبت نام و کابل کشی با 2020 هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

شما مرجع اندازه گیری رو باید اسپید تست و دانلود از سافت ۹۸ و ماکروسافت بدونید و از این طریق میتونید شکایت داشته باشید چونکه بالاتر از این رو بلد نیستن و یا نمیتونن.
    اگر از سایت خاصی استفاده میکنید فایلی که روی اون سرور هست رو از طریق دانلود مینجر مورد دانلود قرار بدید و عسکش رو بذارید تا دیده بشه چه مقدار سرعت دانلود زده و همینطور از طریق پینگ گرفتن آدرس سایت و یا سرور فوق رو پینگ کن ببین تایم اوت داره و یا تایم بالا یا نرمال هست!! میگم نباید این مشکل رو داشته باشید اگر چنین مشکلی باشه امکان اینکه پهنای باند منطقه پایین باشه هست وگرنه حالت نرمال برای همگان عادی و بدون مشکل هست حالا چه سرویس ابر و باد باشه چه سرویس عادی.
    از سایتها و سرورهای دیگه هم دانلود انجام بده در همان زمان که سرعت افت کرده تا تکلیفش بیشتر معلوم باشه..
    امیدوارم که بشه مشکلت رو پیدا کرد و حلش کرد .
    ممنون از توضیحی که دادید.
    مشکل من از سرورهای داخلی نیست و اینترنت بین الملل هست. و تو ساعتهای مختلف خیلی نوسان داره. مثلا الان که ساعت ۱۰ شب هست دو نمونه تست از دانلود منیجر میذارم ببینید. یکی از سایت سافت۹۸ و یکی از سایت مایگروسافت تا تفاوت رو ببینید
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    مایکروسافت یک نمونه هست سرور گوگل و کلا سرورهای خارجی همگی یکی هست.
    تو اسپید تست چه با vpn چه بدون vpn سرعت ۱۰۰ مگابیت نشون میده.
    وقتی دانلود از سرورهای خارجی شروع میشه سرعت از ۱۲ شروع میشه و میاد پایین .
    سرعت از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر تو دانلود منیجر حداکثر ۵ مگابایت تو سرور خارجی هست. از ۵ به بعد تا تقریبا ۱ شب میشه اینی که عکسش رو گذاشتم. از ۲ شب تا تقریبا ۱۰ صبح سرعت سرور خارجی درست میشه. سرعت اسپید تست هم ۲۴ ساعت رو همون ۱۰۰Mb هست چه داخلی چه خارجی حتی وقتی سرعت تو دانلود منیجر حدود ۲مگ باشه. به هر جا هم مراجعه میکنم دری وری تحویل میدن . چه مخابرات چه ۲۰۲۰ باشه.

8. 2 کاربر از alirezabz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون از توضیحی که دادید.
    مشکل من از سرورهای داخلی نیست و اینترنت بین الملل هست. و تو ساعتهای مختلف خیلی نوسان داره. مثلا الان که ساعت ۱۰ شب هست دو نمونه تست از دانلود منیجر میذارم ببینید. یکی از سایت سافت۹۸ و یکی از سایت مایگروسافت تا تفاوت رو ببینید
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    مایکروسافت یک نمونه هست سرور گوگل و کلا سرورهای خارجی همگی یکی هست.
    تو اسپید تست چه با vpn چه بدون vpn سرعت ۱۰۰ مگابیت نشون میده.
    وقتی دانلود از سرورهای خارجی شروع میشه سرعت از ۱۲ شروع میشه و میاد پایین .
    سرعت از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر تو دانلود منیجر حداکثر ۵ مگابایت تو سرور خارجی هست. از ۵ به بعد تا تقریبا ۱ شب میشه اینی که عکسش رو گذاشتم. از ۲ شب تا تقریبا ۱۰ صبح سرعت سرور خارجی درست میشه. سرعت اسپید تست هم ۲۴ ساعت رو همون ۱۰۰Mb هست چه داخلی چه خارجی حتی وقتی سرعت تو دانلود منیجر حدود ۲مگ باشه. به هر جا هم مراجعه میکنم دری وری تحویل میدن . چه مخابرات چه ۲۰۲۰ باشه.
    شما توی سایت بازرسی مخابرات شکایتت رو ثبت کن.. اگر باهات تماس گرفتن بهشون اعلام بکن که مشکل نوسان سرویس هست که توی هر ساعتی به شدت تغییر میکنه و افت میکنه.. اگه گفت سرویس ۵۰ مگ باید ۵۰ مگ بگیره بگو زمانیکه من ثبت نام کردم به اسم سرویس باز تا ۳۰۰ بهت دادن و توی سایتتون هم حتی اعلام شده بود و الان هم که سرویس فروخته میشه اعلام میکنن سرویس تا ۳۰۰ پس این حرفها مسخره است.. بازم بگو من مشکل عمده و اصلیم نوسان بالا هست و باید رفع بشه.. باز جواب سر بالا داد باز هم شما درخواست رو تجدید نظر بزن تا بره بالاتر شخص دیگه نگاه کنه.. و بگو مثلا از سایت ماکروسافت میگیرم ۱۰۰ از داخلی ۲۰۰.. خوب چرا چنین محدودیتی هست.. شاید تغییری ایجاد بشه برات.

10. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان برای اینترنت فیبر نوری مخابرات کرج چه مودمی پیشنهاد میدین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان برای اینترنت فیبر نوری مخابرات کرج چه مودمی پیشنهاد میدین؟
    مودم پیشنهادی رو ولش کن
    پیمانکار نصاب هرچی بگه باید همون رو بگیری
    محل مادگی پشت مودم که کابل فیبر نوری میخوره یه رنگی داره متناسب با تجهیزات مخابراتی اون منطقه که باید مثل هم باشن وگرنه پولت هدر میره بهش میگن پچ کورد رنگ سبز داره و ابی داره

فقط زمانی که کارشناس گفت مثلا مودم زایکسل بگیر با مودم هواوی اینجا میتونی بهش بگی یه مودمی معرفی کن که وایفای دوبانده و حداقل وایفای 5 رو داشته باشه
    اگر هم روتر حرفه ای داری میتونی بهش بگی یه مودم بدون وایفای بهت معرفی کنه که روتر خودت رو بهش وصل کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

شما توی سایت بازرسی مخابرات شکایتت رو ثبت کن.. اگر باهات تماس گرفتن بهشون اعلام بکن که مشکل نوسان سرویس هست که توی هر ساعتی به شدت تغییر میکنه و افت میکنه.. اگه گفت سرویس ۵۰ مگ باید ۵۰ مگ بگیره بگو زمانیکه من ثبت نام کردم به اسم سرویس باز تا ۳۰۰ بهت دادن و توی سایتتون هم حتی اعلام شده بود و الان هم که سرویس فروخته میشه اعلام میکنن سرویس تا ۳۰۰ پس این حرفها مسخره است.. بازم بگو من مشکل عمده و اصلیم نوسان بالا هست و باید رفع بشه.. باز جواب سر بالا داد باز هم شما درخواست رو تجدید نظر بزن تا بره بالاتر شخص دیگه نگاه کنه.. و بگو مثلا از سایت ماکروسافت میگیرم ۱۰۰ از داخلی ۲۰۰.. خوب چرا چنین محدودیتی هست.. شاید تغییری ایجاد بشه برات.
    رفیق ففط یه سوال دیگه. این اعمال محدودیت تو سرعت به کجا مربوط میشه. ۲۰۲۰ یا مخابرات منطقه؟ میخوام بدونم که بکدومشون گیر بدم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (3 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

1. Ed96win,
  2. peyman_omnia2,
  3. tohid100

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •