تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 966 اولاول ... 4147484950515253545561101151551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 9655

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

آقا این فایلی که آپ کردی چیه الان؟ مال تهران هست فقط؟
    امسال هم باید بریم همون شهر انتخاب اول کنکور بدیم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سئوال دوم رو جواب ندادید ! اون مهمتره هااا ! باید بریم دوباره همون شهری که انتخاب اولمونه کنکور بدیم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

داداش شما چطوری میری تو سایت ازمون؟

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

داداش شما چطوری میری تو سایت ازمون؟
    من همینطوری رفتم....با اینترنت اکسپلورر
    دیگه نمیدونم ویروسی شد کام یا نه
    مهم نبود برام
    به زودی عوض میشه چون!

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

تاريخ نتايج اوليه ونهايي و ظرفيت پذيرش در کنکور سراسري 88 اعلام شد

گروه آزمون وسنجش : سي و نهمين دوره آزمون سراسري دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي کشور با رقابت بيش از يک ميليون و 392 هزار داوطلب در 5 گروه آزمايشي از صبح روز پنجشنبه چهارم تير ماه به صورت همزمان در394 شهر داخل و 17 حوزه خارج از کشور آغاز شده و تا امروز شنبه با برگزاري آزمون گروه آزمايشي علوم انساني ادامه خواهد داشت.
    به گزارش ايسنا، دکتر عبدالرسول پورعباس، رييس سازمان سنجش با تاکيد بر برگزاري کنکور 88 در امنيت و نظم کامل، اظهار کرد: نتايج اوليه کنکور در هفته اول مرداد ماه اعلام مي شود که طي آن علاوه بر مجاز شدن 250 هزار نفر در دوره هاي روزانه ، کليه متقاضيان دانشگاههاي غيرانتفاعي و پيام نور نيز مجاز به انتخاب رشته مي شوند.
    وي افزود: نتايج نهايي کنکور با پذيرش 600 هزار داوطلب نيمه دوم شهريور ماه اعلام مي شود، به عبارت ديگر امسال از هر 2 داوطلب کنکور يک نفر پذيرفته خواهد شد.
    رييس سازمان سنجش همچنين پيش از اين با اشاره به روال طراحي سوالات کنکور، تاکيد کرده بود که طراحان سوال براي جامعه و حتي خود ما ناشناس هستند و هيچ کس طراحان سوالات کنکور سراسري را نمي شناسد.
    وي در خصوص تدابير انديشيده شده جهت جلوگيري از تقلب در آزمون، تصريح کرد: پاسخنامه و دفترچه کنکور شخصي سازي شده است و همه پاسخنامه ها با چيدمان هاي مختلف است و در واقع اکان تقلب در کنکور امسال وجود ندارد. وي افزود: سال آينده پاسخ نامه و دفترچه هاي کنکور به صورت دفترچه شخصي سازي شده درون يک پاکت پلمپ شده قرار مي گيرد و چيدمان سوال ها با هم متفاوت است.
    وزير علوم:
    احتمال لو رفتن سوالات کنکور، "صفر" است
    همچنين دکتر محمد مهدي زاهدي وزير علوم، تحقيقات و فناوري در گفت وگو با ايسنا، با تضمين امنيت کنکور 88 به داوطلبان اطمينان خاطر داد که با توجه به تمهيدات امنيتي پيش بيني شده، کنکور 88 بدون هيچ مشکل و مساله اي برگزار مي شود و احتمال لو رفتن سوالات، "صفر مطلق" است.
    وي با اشاره به همکاري و تلاش سازمانها و نهادهاي مختلف در فرايند برگزاري ايمن کنکور، اظهار کرد: در تامين امنيت کنکور وزارتخانه هاي اطلاعات، کشور، راه و ترابري و ارتباطات و فناوري اطلاعات به ويژه بخش پست، سازمان هواپيمايي کشور و نيروي انتظامي همکاري داشته اند. در عين حال از سازمان بازرسي کل کشور هم خواسته ايم که در زمينه صحت و سلامت سوالات در تمامي مراحل طراحي، گزينش و چاپ نظارت داشته باشند.
    معاون اول رييس جمهور:
    پيشي گرفتن ظرفيتهاي دانشگاهي از تعداد داوطلبان
    به گزارش ايسنا، دکتر پرويز داوودي معاون اول رييس جمهور نيز روز گذشته در حاشيه بازديد از حوزه برگزاري کنکور در دانشگاه شهيد بهشتي، از پيشي گرفتن ظرفيتهاي دانشگاهي از تعداد داوطلبان و بررسيهايي براي ايجاد شهرک هاي دانشجويي در کشور خبر داد.
    وي ادامه داد: ظرفيت پذيرش دانشجو در دانشگاههاي کشور به يک ميليون و 500 هزار نفر رسيده، اين درحاليست که تعداد داوطلبين يک ميليون 300 هزار نفر است، در واقع تعداد داوطلبان بيش از ظرفيت پذيرش است.
    رييس کمسيون آموزش مجلس:
    مکانيزم جديد ارسال مستقيم سوالات به حوزه امتحاني درصد امنيتي را مضاعف کرده است
    بر پايه همين گزارش، دکتر علي عباسپور رييس کمسيون آموزش و تحقيقات مجلس در حاشيه بازديد از محل قرنطينه کنکور، با بيان اينکه دقت بسيار بالايي در تهيه، چاپ و ارسال سوالات تدارک ديده شده است، اظهار کرد: امسال براي نخستين بار سوالات در حوزه امتحاني باز مي شود و به عبارتي سوالات مستقيما از قرنطينه به سر جلسه امتحان ارسال مي شود و اين کار جديدي است که ضريب اطمينان را بالا مي برد. وي خطاب به داوطلبان خاطر نشان کرد: شايعات موجود در زمينه سوالات در سالهاي گذشته اساس و پايه نداشته است و مکانيزم جديد ارسال مستقيم سوالات به حوزه امتحاني درصد امنيتي را مضاعف کرده است و بايد ذکر شود که هيچ کس خبر ندارد که سوال طراحي شده در کنکور چيست . رييس سازمان سنجش آموزش کشور با بيان اينکه نتايج اوليه کنکور در هفته اول مرداد ماه اعلام مي شود، گفت: علاوه بر مجاز شدن 250 هزار نفر در دوره هاي روزانه، کليه متقاضيان دانشگاههاي غيرانتفاعي و پيام نور نيز مجاز به انتخاب رشته مي شود.
    به گزارش ايسنا دکتر عبدالرسول پورعباس در حاشيه بازديد از حوزه برگزاري کنکور 88 ، با اشاره به انتشار سوالات کنکور در کليه گروه هاي آزمايشي، 5 دقيقه بعد از برگزاري آزمون ها، گفت: کليد سوالات آزمون نيز دو ساعت بعد از برگزاري بر روي سايت سازمان سنجش قرار مي گيرد.
    وي با بيان اينکه نتايج نهايي نيمه دوم شهريور ماه اعلام مي شود، گفت: امسال در مجموع از طريق آزمون سراسري حدود 600 هزار نفر پذيرفته مي شوند ولي در مجموع آموزش عالي کشور ظرفيت بالاتر از يک ميليون و200 هزار نفر است که اين رقم از تعداد متقاضيان هم بيشتر مي باشد.
    250 هزار نفر در دوره روزانه مجاز به انتخاب رشته مي شوند
    وي با بيان اينکه پس از اعلام نتايج اوليه، مجازين مي تواند حداکثر تا 15 روز انتخاب رشته الکترونيکي را انجام دهند، اظهار کرد: در دوره روزانه حدود250 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته الکترونيکي مي شوند.

6. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ما که به لطف دوستان در این سایت جدول رو دریافت کردیم
    این مردم باید چی کار کنن؟ وقتی سایتش تروجان داره؟
    چرا بر طرفش نمیکنن؟

8. این کاربر از 1240 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بچه ها كسي كه شهرستان زندگي ميكنه ولي انتخاب اولش تهرانه بايد بره تهران امتحان بده ؟

داره خودمونی میشه asroma08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بچه ها كسي كه شهرستان زندگي ميكنه ولي انتخاب اولش تهرانه بايد بره تهران امتحان بده ؟
    بستگی داره که شما کد حوزه امتحانی رو چی زده باشی

ما که به لطف دوستان در این سایت جدول رو دریافت کردیم
    این مردم باید چی کار کنن؟ وقتی سایتش تروجان داره؟
    چرا بر طرفش نمیکنن؟
    واقعا جای تاسفه ! فردا یه گروه باید برن و کارتشونو بگیرن اما اطلاع ندارن ! من خودم به 7-8نفر از دوستان گفتم

11. 2 کاربر از asroma08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بستگی داره که شما کد حوزه امتحانی رو چی زده باشی

واقعا جای تاسفه ! فردا یه گروه باید برن و کارتشونو بگیرن اما اطلاع ندارن ! من خودم به 7-8نفر از دوستان گفتم
    من هم همین رو دارم میگم

13. این کاربر از 1240 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

پس كسايي كه براي كنكور آزاد امسال ثبت نام كردند و انتخاب اولشون تهرانه ، لازم نيست حتما بيان تهران امتحان بدن ؟

در واقع ميشه گفت حوضه اي كه امتحان دادن رو خودشون مشخص ميكنن ديگه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •