تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 86 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 853

نام تاپيک: ***پروژه بازسازی کامارو 1970***

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

راستی مگه واسه اینجور ماشینها پلاک مخصوص ماشینهای کلاسیک نمیدن؟
    سلام.
    قراره یه همچین قانونی تصویب کنن.ولی فعلآ تصویب نشده.
    اگرم تصویب بشه اینقدر مکافات داره به این راحتیا به هر ماشینی پلاک کلاسیک نمیدن.

2. 2 کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام.
    من هم شنیدم و این جریان با کمک راهنمایی و رانندگی..سازمان میراث فرهنگی..انجمن اتومبیل رانان ایران...و چند جای دیگه قراره قوانینش بر قرار بشه اما هنوز اول راهه..گویا یه لیست بلند و با لا از ماشینهای کلاسیک و آنتیک و کلکسیونی ترتیب دادن و حتما کامارو و موستانگ و پونتیاک هم جزو آنهاست..ولی چیز خوبی که شنیدم این بود که هر ماشین دیگه هم اگر سالم باشه و معاینه فننی رو بگذرونه حتی اگر کلاسیک و...هم به حساب نیاد باز میتونه پلاک ویزه بگیره و حرکت بکنه شاید همین اخبار بوده که باعث شد قیمت اینها یه دفعه سر به فلک بزنه..

از جناب مرد خسته خبری نیست..از ایشان سوال داشتم.
  4. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

کلاسیک بخش بزرگی رو در بر گرفته دوستان بعدا یه بحث مفصل در بارش میکنیم
    فقط اینو بگم که میگن اگه ماشینی بازسازی بشه و قطعاتش در حد امکان با نمونه اصلی تعویض بشه میتونه مجوز حرکت بگیره .
    ولی این قوانین این رو نمیگه که شما میتونید یه ماشین نمایشی یا حتی واسه درگ نمیتونید جم کنید .شاید این ماشین مجوز تردد خیابانی نگیره ولی میتونه پلاک ریس یا فدراسیون بگیره .
    کلا به ماشینهای ویژه فدراسیون یه امکانی میده که مجوز تردد بگیرن .

6. 3 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من هم شنیدم و این جریان با کمک راهنمایی و رانندگی..سازمان میراث فرهنگی..انجمن اتومبیل رانان ایران...و چند جای دیگه قراره قوانینش بر قرار بشه اما هنوز اول راهه..گویا یه لیست بلند و با لا از ماشینهای کلاسیک و آنتیک و کلکسیونی ترتیب دادن و حتما کامارو و موستانگ و پونتیاک هم جزو آنهاست..ولی چیز خوبی که شنیدم این بود که هر ماشین دیگه هم اگر سالم باشه و معاینه فننی رو بگذرونه حتی اگر کلاسیک و...هم به حساب نیاد باز میتونه پلاک ویزه بگیره و حرکت بکنه شاید همین اخبار بوده که باعث شد قیمت اینها یه دفعه سر به فلک بزنه..

از جناب مرد خسته خبری نیست..از ایشان سوال داشتم.
    ممنون از مطالبتون دوست عزیز... من همین دور و بر هستم.. امری هست در خدمتم...

8. 2 کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام و تشکر.

من دنبال شماره تلفن و آدرس یدک فروشهای فورد آمریکایی در خیابان اکباتان و سعدی میگردم..نمی دونم هنوز توی همون رسته کار میکنن یا عوض شده..این رو دوستای تهران میتونن بگن..
  10. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    کامارو جان یه سوال:
    کامارو شماه هم لای درزهای شیشه دربش باز بود؟
    من دادم شیشه ها رو برام بستن یعنی خیر سرم پیش یکی بردم که کارش تو اصفهان خیلی معروفه برام درست کرد ولی خوب چفت نشده....خیلی هم سفارش کردم حتی پول خون پدرش رو ازم گرفت برای نصب 2 تا شیشه بغل(60 تومن)
    باید یه بار دیگه ببرمش تا دوباره ریگلاژش کنه.
    البته اکثر کامارو هایی که دیدم همین مشکل رو داشتن.

12. این کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام.

این مشکل بیشتر توی ماشینهایی که درب آنها کلاف نداره دیده میشه(کلاف همان ریل و چهار چوبیه که شیشه موقع بالا و پایین رفتن داخل آن قرار گرفته)

البته برای کامارو پونتیاک و موستانگ و..ماشینهایی که کلاف ندارند این مسئله بیشتر به 2 دلیل پیش میاد

1.فرسوده شدن لاستیکهای دور ستون و محل کیپ شدن با شیشه.این نوارهای لاستیکی باید موقع بسته شدن در و زمانی که شیشه بالا است بتونن کاملا آب بندی کنن اما بدلیل فرسوده شدن و خشک شدن دیگه نمیشه روش حساب کرد و باید تعویض بشه..این لاستیکا توی بازار ایران پیدا نمیشه و سال 84 من کل بازار تهران و میدان شوش را برای این لاستیکها گشتم اما فقط چند تا دست دوم پیدا کردم که دیدم مال ماشین خودم از آنها سالمتره!
    یه نفر توی چراغ برق تهران هم بود که بصورت دست ساز از این لاستیکها درست میکرد.یکی برای امتحان خریدم(فکر کنم 6 یا 7 هزار تومن بود) اما اصلا جواب نداد و دوباره قبلی را سوار کردم..فرم ناودانی و خاص این لاستیکها و البته نسبت نرمی و قطر آن خیلی باید حساب شده انتخاب بشه.
    کاری که من انجام دادم صرف وقت و حوصله زیاد و با یک ابتکار ساده بود:
    داخل ماشین نشستم و شیشه را بالا کشیدم و از یه نفر خواستم تا مثل زمانی که باران میبارد روی ماشین آب بریزد.
    تمام محلهایی که از دور شیشه آب به داخل نفوذ میکرد را علامت زدم .
    بعد از این کار محل را کاملا خشک کردم و محلهای علامت زده شده را با چسب سلیکون سیاه که همرنگ خود لاستیک بود ترمیم و پر کردم البته با دقت و ضرافت زیاد تا کاملا شبیه خود لاستیک باشه.بعد حد اقل 2 تا 3 روز صبر کردم تا چسب کاملا خشک بشه و آزمایش باران رو دوباره انجام دادم..
    این کار را آنقدر انجام دادم تا به بهترین نتیجه برسم البته گاهی لازم میشه از چسبی که زدی کمتر یا بیشتر بکنی و این کار حساس و دقیقی است...
    برای صاف کردن سطح چسب خیس از یک قاشق غذا خوری که آغشته به مایع ظرفشویی باشه استفاده کردم و مثل ماله چسبها رو فرم و شکل و حالت میدادم.گاهی هم که چسب خشک شده بود برای فرم دادن از تیز بر استفاده میکردم.
    در کل نتیجه ای که گرفتم بهتر از لاستیک قدیمی و دست ساز بود.

2.اینجور که فهمیدم شیشه های بغل کامارو شما شکسته بوده و حالا دوباره شیشه جدید گذاشتید..
    اگر شیشه دست دوم و اصل آمریکایی باشه که موردی نداره و اشکال از همون لاستیکها و البته درست رگلاز نبودن شیشه است.
    اما اگر شیشه ایرانی نصب شده که باید بگم اصلا بدرد نمی خوره.
    توی چند تا کامارو دیده بودم شیشه ایرانی نصب شده بود و همه این مشکل را داشتند که اگر شیشه بالا بود درب بسته نمی شد و لبه شیشه با ستون و سقف برخورد میکرد و اگر بسته بود و شیشه بالا باز کردن امکان نداشت چون به همان وضعیت باز به ستونها و لبه سقف گیر میکرد..هیچ رگلازی هم فایده نداشت و انگار که اصلا شیشه نافرم بود.
    من اندازه گیری دقیق کردم و دیدم شیشه های ایرانی چیزی بین 4 تا 6 میل بزرگتر ساخته شده!!یعنی اینکه استاندارد نیست .
    اگر شیشه ایرانی است که باید پس بدید و دست دوم آمریکایی بگیرید..
    قیمتی که تعمیرکار از شما گرفته خیلی زیاد بوده!البته من هیچ وقت پیش کسی نبردم و مثل اکثر کارها همه چیز را خودم انجام میدادم...نمی دانم شاید هم اینقدر هزینه داشته اما به هر حال شما هزینه دادید و باید مشکل شما را حل بکنه..

14. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و تشکر.

من دنبال شماره تلفن و آدرس یدک فروشهای فورد آمریکایی در خیابان اکباتان و سعدی میگردم..نمی دونم هنوز توی همون رسته کار میکنن یا عوض شده..این رو دوستای تهران میتونن بگن..
    سلام کامارو جان... والا من که دیگه فکر نمی کنم لوازم فروش خاصی منحصرا واسه فورد دیگه وجود داشته باشه.... ولی می پرسم ببینم چیزی هست یا نه؟؟! راستی شما چی می خوای؟ و مربوط به چه مدلی از فورد؟

آقا خسرو هم که بهتون گفته بودم... اگه از لوازم فروش ها به نتیجه ای نرسیدید، اون می تونه کمک کنه.. خودش هم یه gt-350 داره و تو کار جمع کردن فورد هستش..

16. 2 کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممد جان چراغا چی شد ؟!

18. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام.

از لطف شما متشکرم..در حال حاظر قصد ندارم چیزی بخرم اما احتمال کمی وجود داره که در آینده(معلوم نیست دقیقا کی..) یه آمریکایی بگیرم..و این ممکنه که یک فورد موستانگ مک وان باشه..شاید مدل 72 یا 73 که برای بازسازی کار زیادی داره..در اهواز هیچ وقت لوازم فورد آمریکایی نبوده..تهران چندتا بودن که نمی دونم الان هستن یا نه .فعلا در حد جمع آوری اطلاعات عمل میکنم.
  20. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •