تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 849 اولاول ... 24248495051525354555662102152552 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 8486

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام به دوستان
    امروز مودم بیرونی ایرانسل را خرید کردم به همراه سیم کارت بقیمت 400 هزار تومان.
    این نمونه ایرانسل با نام ZW101 میفروشه و هیچ نام و نشونی از سازنده نداره که البته کور خونده.
    این مودم واقعا با کیفیت و دریافت سیگنال عالی داره،ابتدا این رو ذکر کنم که با سیم کارت 4جی یا 3جی ایرانسل هم کار میکنه و سرعت و کیفیت دریافت سیگنالش با مودم قبلی 5172 واقعا بالاتر و سریعتر هستش.
    من هنوز طرح های TD رو فعال نکردم چون طرح یکساله 170 هزار تومنی رو دارم .
    این رو اضافه کنم که ایرانسل با نصب فریمور خودش بعث شده مودم تنها به سیم های ایرانسل سرویس بدهد و تنها راهش هم تعویض فریمور هست و شرکت سازنده رو پیدا کردم و اشتباهیکه کردم حرف راست بهشون زدم و نام اپراتور و کشور رو درست دادم و اگر نام کشور دیگه ای داده بودم فریمور رو برای من ارسال میکرد.
    خودشون گفتند که این مودمها روی هیچ اپراتوری قفل نیست و فری هستش ولی در ایران نمیتونیم بدیم.
    خلاصه این سایت سازنده و اطلاعت در مورد مودم ZW101 TD-LTE که در اصل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش.
    دوست عزیز لطفا یک تست سرعت هم با این مودم قرار بدید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

درود بر همگی
    دوستان من وایمکس ایرانسل دارم که دارن جمعش میکنن. حالا دنبال یه سرویس دیگه هستم؛ میخوام از شمایی که مودم ثابت ایرانسل رو میگیرد بپرسم که چرا از اینترنت همراهش استفاده نمیکنید؟ در واقع چه قابلیتهای بیشتری داشته؟
    ممنون میشم پاسخ بدید
    والا تا اونجايي كه من ميدونم فعلا اصلا و ابدا TD-LTE توصيه نميشه چون نه پوشش دهي درست و حسابي داره و هم اينكه تنوع بسته هاش خيلي نسبت به FD-LTE كمتره. من الان خودم تقريبا نه ماه هست كه ADSL رو جمع كردم و دارم با اينترنت فورجي معمولي ايرانسل اينترنت كل خونه رو تامين ميكنم و همه هم راضي هستن از سرعت و كيفيت نت. ولي در آينده احتمال اين ميره كه قيمت اينترنت ثابت ايرانسل بياد پايين و همچنين سرعت بالاتري ارائه بشه كه اونوقت ميشه واسه مهاجرت به TD-LTE فكر كرد

3. این کاربر از Mohammad Aghaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام به دوستان
    امروز مودم بیرونی ایرانسل را خرید کردم به همراه سیم کارت بقیمت 400 هزار تومان.
    این نمونه ایرانسل با نام ZW101 میفروشه و هیچ نام و نشونی از سازنده نداره که البته کور خونده.
    این مودم واقعا با کیفیت و دریافت سیگنال عالی داره،ابتدا این رو ذکر کنم که با سیم کارت 4جی یا 3جی ایرانسل هم کار میکنه و سرعت و کیفیت دریافت سیگنالش با مودم قبلی 5172 واقعا بالاتر و سریعتر هستش.
    من هنوز طرح های TD رو فعال نکردم چون طرح یکساله 170 هزار تومنی رو دارم .
    این رو اضافه کنم که ایرانسل با نصب فریمور خودش بعث شده مودم تنها به سیم های ایرانسل سرویس بدهد و تنها راهش هم تعویض فریمور هست و شرکت سازنده رو پیدا کردم و اشتباهیکه کردم حرف راست بهشون زدم و نام اپراتور و کشور رو درست دادم و اگر نام کشور دیگه ای داده بودم فریمور رو برای من ارسال میکرد.
    خودشون گفتند که این مودمها روی هیچ اپراتوری قفل نیست و فری هستش ولی در ایران نمیتونیم بدیم.
    خلاصه این سایت سازنده و اطلاعت در مورد مودم ZW101 TD-LTE که در اصل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز من این مودم و مودم دی۳۵۰ رو دارم از لحاظ قدرت سیگنال هیچ فرقی نمی کنه فقط قابلیت نصب در فضای باز داره که باعث میشه سیگنال بهتری بگیرین
    ولی توصیه نمیکنم اصلا
    بعدا شما چه سیمکارت میخواستی رو اینا امتحان کنی؟! الان هیچ شرکت دیگه ای رو باند۴۲ و ۴۳ سرویس نامیده که بخوای امتحان کنی
    این مودم فقط رو ۳۵۰۰ سرویس میده

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

متاسفم كه همچين مشكلي براتون پيش امد و واقعاً كي ميخوان مردم داري و مشتري مداري رو رعايت كنن خدا مي دونه.
    من سيم ٤جي كه قرار ميدم داخلش يك خونش روشنه و بعضي مواقعه دوتا ميشه اما با سيم خود TD دوخونه ميشه.حالا همين سيم ٤جي روي مودم ٥١٧٢هواوي ٥تا خونه روشن هستش و البته sinrروي ٧ هستش و در مودم بيروني روي ١٠.
    در مورد پوشش منطقه هم خونه ي ما تقريبا انتهاي پوشش رو نشون ميده و هيچ مشكلي باهاش ندارم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دوست عزیز سیم ۴جی معمولی هم بزاری رو این مودم باز هم به دکلهای ۳۵۰۰ وصل میشی و کلا با ۴جی معمولی فرق داره واسه همین شما با مودم ۴جی ۵تا آنتنت پر هست
    سیم معمولی رو این کو دمهای تی دی سرعت کمتری میده البته از سیم خود تی دی

6. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud 206-16v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست عزیز من این مودم و مودم دی۳۵۰ رو دارم از لحاظ قدرت سیگنال هیچ فرقی نمی کنه فقط قابلیت نصب در فضای باز داره که باعث میشه سیگنال بهتری بگیرین
    ولی توصیه نمیکنم اصلا
    بعدا شما چه سیمکارت میخواستی رو اینا امتحان کنی؟! الان هیچ شرکت دیگه ای رو باند۴۲ و ۴۳ سرویس نامیده که بخوای امتحان کنی
    این مودم فقط رو ۳۵۰۰ سرویس میده
    رايتل يا همراه اول و تنها براي تست ران شدن سيم

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

رايتل يا همراه اول و تنها براي تست ران شدن سيم

ولی در حال حاضر لاک بودن یا نبودن مودم فرقی نمی کنه
    ولی نرم افزار روی مودم خیلی بد بنوشته شده و جالب نیست اصلا

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض TD-LTE Irancell / شرکت ایرانسل

ولی در حال حاضر لاک بودن یا نبودن مودم فرقی نمی کنه
    ولی نرم افزار روی مودم خیلی بد بنوشته شده و جالب نیست اصلا
    با سيم ٤جي ايرانسل من بسرعت دانلود ٧مگ رسيد با اينترنت دالود منيجير و قبلا با مودم ٥١٧٢بيشتر از ٤مگ نمي شد با اينكه ٥خط آنتن رو پر نشون ميداد.در كل خوش امد ازش اما اين جريان فريمورش روي اعصابمه و آخر تغييرش ميدم.سرعت دانلود با سم كارت خودش tdهم با دو خونه از سه خونه بسرعت ١١مگ با اينترنت داناود منجير رسيدم و واقعا شگفت زده شدم كه همون ١٠٠مگ شارژ خودش رو سريع سوزوند و حالا دارم با ٤جي دارم ازش استفاده ميكنم.
    شيراز -بلوار. بهشت(تاچارا)

در ضمن مي تونيد براحتي اكانت ف ي ل ppt... يا ltp2.... داخل خودش رو ست كنيد و براحتي به همه دستگاهاتون اينترنت آزاد برسونيد.من به lan٥١٧٢وصلش كردم و از طريق واي فاي اينترنت رو به بقيه دستگاه شر ميكنم.
    خلاصه ي حركتي ديدم

Last edited by Masoud 206-16v; 29-11-2016 at 23:46.

10. این کاربر از Masoud 206-16v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

با سيم ٤جي ايرانسل من بسرعت دانلود ٧مگ رسيد با اينترنت دالود منيجير و قبلا با مودم ٥١٧٢بيشتر از ٤مگ نمي شد با اينكه ٥خط آنتن رو پر نشون ميداد.در كل خوش امد ازش اما اين جريان فريمورش روي اعصابمه و آخر تغييرش ميدم.سرعت دانلود با سم كارت خودش tdهم با دو خونه از سه خونه بسرعت ١١مگ با اينترنت داناود منجير رسيدم و واقعا شگفت زده شدم كه همون ١٠٠مگ شارژ خودش رو سريع سوزوند و حالا دارم با ٤جي دارم ازش استفاده ميكنم.
    شيراز -بلوار. بهشت(تاچارا)

در ضمن مي تونيد براحتي اكانت ف ي ل ppt... يا ltp2.... داخل خودش رو ست كنيد و براحتي به همه دستگاهاتون اينترنت آزاد برسونيد.من به lan٥١٧٢وصلش كردم و از طريق واي فاي اينترنت رو به بقيه دستگاه شر ميكنم.
    خلاصه ي حركتي ديدم

چقدر فرکانس هست؟!
    یه عکس از صفحه سیگنال بزار هم با سیم معمولی هم سیم تی دی

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

چقدر فرکانس هست؟!
    یه عکس از صفحه سیگنال بزار هم با سیم معمولی هم سیم تی دی
    این سیم معمولی و امروز اگر وقت کردم سیم تی دی رو دوباره قرار میدم داخلش و عکس میگیرم
    فکر میکنم ایرانسل با این شرکت قرارداد بسته جهت تولید این مدل CPE بیرونی.
    Last edited by Masoud 206-16v; 30-11-2016 at 13:48.

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

این سیم معمولی و امروز اگر وقت کردم سیم تی دی رو دوباره قرار میدم داخلش و عکس میگیرم
    فکر میکنم ایرانسل با این شرکت قرارداد بسته جهت تولید این مدل CPE بیرونی.
    Snr
    ۱۳ خوبه کاملا ۵ مگ به بالا باید بگیری سرعت
    از صفحه lte
    عکس بزار اگه سیم تی دی خواستی عکس بگیری چون اون صفحه مقدار سیگنال رو هم نشون میده

14. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •