تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 522 از 543 اولاول ... 22422472512518519520521522523524525526532 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,211 به 5,220 از 5429

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام اره تو سایت زده ولی سایت مناطق تحت پوشش را درست نشان نمیده .اگه از مخابرات میخوای بگیری حتما تو کوچتون باید ببینی این باکس fat وجود داره یا نه یا یه کوچه بالا و پاییین تون رو هم بایدد روی دیوار ها دنبال این باکس باشی.منم تو سایت درخواست زدم اون 30 روز هم گذشت و خبری نشد.2020 هم تماس بگیری بازم کاری برات انجام نمیدن . فقط مراجعه حضوری به مرکز مخابرات منطقه اونجا فرم درخواست رو بگیر و پر کن.شماره پیمانکار هم ازشون بگیر و بهش زنگ بزن.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام اره تو سایت زده ولی سایت مناطق تحت پوشش را درست نشان نمیده .اگه از مخابرات میخوای بگیری حتما تو کوچتون باید ببینی این باکس fat وجود داره یا نه یا یه کوچه بالا و پاییین تون رو هم بایدد روی دیوار ها دنبال این باکس باشی.منم تو سایت درخواست زدم اون 30 روز هم گذشت و خبری نشد.2020 هم تماس بگیری بازم کاری برات انجام نمیدن . فقط مراجعه حضوری به مرکز مخابرات منطقه اونجا فرم درخواست رو بگیر و پر کن.شماره پیمانکار هم ازشون بگیر و بهش زنگ بزن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

داخل سایت iranfttx یه سری مناطق تحت پوشش مخابرات اومده کسی پرسیده؟ الان ثبت درخواست زدم نوشت تا 30 روز باید بدن، داستان چیه؟
    بله درسته که یه سری مناطق به نقشه اضافه شده (تحت پوشش مخابرات) ولی من خودم امروز حضوری به مرکز مخابراتمون مراجعه کردم و اعلام کردند که فعلا امکانش نیست که سرویس بدن.خانمی که متصدی بود گفت اگر تحت پوشش بودید شمارتون رو به پیمانکار میدادم که باهاتون تماس بگیره.
    گفتند یک ماه دیگه سر بزنید که من هم گفتم عملا میشه بعد از عید دیگه و ایشون هم تایید کرد.
    هزینه کابل کشی هم اعلام کردند در صورت امکان سرویس دهی 4 میلیون به بالا هست (فقط کابل کشی).

خلاصه صحبتم یعنی اینکه این نقشه سایت پوشش دهی الکیه پا نشید برید مثل من یه ساعت علاف بشید.اینا فیبر بده نیستن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان

من فیبر شاتل نصب کردم، اما سرعت خیلی از انتظارات کمتره بنظرتون علت چیه؟ (در بهترین حالت با گوشی نزدیک مودم با حالت وایفای5جی نزیک 78 مگ میگیره)

- - - Updated - - -

سلام دوستان

من فیبر شاتل نصب کردم، اما سرعت خیلی از انتظارات کمتره بنظرتون علت چیه؟ (در بهترین حالت با گوشی نزدیک مودم با حالت وایفای5جی نزیک 78 مگ میگیره)

5. این کاربر از galxyj7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2023

پيش فرض

سلام دوستان

من فیبر شاتل نصب کردم، اما سرعت خیلی از انتظارات کمتره بنظرتون علت
    چیه؟ (در بهترین حالت با گوشی نزدیک مودم با حالت وایفای5جی نزیک 78 مگ میگیره)

- - - Updated - - -

سلام دوستان

سلام؛همه مودم ها و اپراتور ها همین جوره، نهایت ۸۰..۹۰مگ روی وای‌فای سرعت میده بهت،اگه نهایت سرعتو میخوای باید با کابل LAN وصل بشی،کدوم شهری؟چند روزه سرویسو بهت تحویل دادن؟
    Last edited by aliyousefi85; 11-02-2024 at 22:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

مشهد

کابل لن هم میگن حداکثرش 100 مگه
    دانگل های وایفای چطورن؟( برای لپ تاپ)

- - - Updated - - -

مشهد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

مشهد

- - - Updated - - -

مشهد

کی گفته کابل لن 100 مگابیته؟
    اون کارت شبکه س که ده، صد و هزار مگابیته. مثلاً الان کارت شبکه من هزار مگابیت یا همون یک گیگابیت هستش و کارت لن های جدیدتر هستن که سرعت بیشتری هم دارن.
    مثلاً کابل لن Cat 6 سرعت اون رو زده ده گیگابیت بر ثانیه و Cat5 رو زده هزار مگابیت بر ثانیه.
    مگر اینکه کابل لن مال عهد بوق باشه.
    Last edited by epaaeiz; 12-02-2024 at 11:15.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

مشهد

- - - Updated - - -

مشهد

سلام مبارک باشه
    مودمی که بهتون دادن چی هست و کدام مدل هست؟
    اگه پورت گیگ داشته باشه مودم باید سرعت بالایی بتونید بگیرید .
    شاتل که میگه تا 1000 مگابیت سرعت به مشترکینشون میده
    حتما با خودشون تماس بگیرید . سرعت با وای فای 5 خیلی بالاتر از این باید باشه.

- - - Updated - - -

مشهد

- - - Updated - - -

مشهد

سلام مبارک باشه
    مودمی که بهتون دادن چی هست و کدام مدل هست؟
    اگه پورت گیگ داشته باشه مودم باید سرعت بالایی بتونید بگیرید .
    شاتل که میگه تا 1000 مگابیت سرعت به مشترکینشون میده
    حتما با خودشون تماس بگیرید . سرعت با وای فای 5 خیلی بالاتر از این باید باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان,محدودیت سرعت تعرفه های مخابرات از پارسال هنوز روی 100 محدود شده؟چون یه مدت یادمه اکثرا تا 300 مگ میگرفتن ولی بعدش اکثرا 100 مگابیت محدود شدن..هرچند مودم من از همون اول روی 100 مگابیت محدود بوده ولی الان که میخواستم مودمو ارتقا بدم به یه مودم جدید وای فای 6 دار خواستم بپرسم حداکثر سرعتش تو شهر کرج چجوریه؟راستش تعرفه های آسیاتک و شاتل رو دیدم با سرعت 1 گیگابیت سرویس میدن وسوسه شدم..هرچند تعرفه هاش خیلی بنظر گرون تر بود...
    تعرفه من هم از سال 99 تا الان 50 مگابیت 12 ماهه پس پرداخت بوده و از لحاظ ترافیک تقریبا راضیم اما میخواستم با وجود اینکه اینترنت گرونتر شده سرعت منم بیشتر بشه چون اوایل این تعرفه ای که من دارم 160 تومن در ماه بود...
    اون تعرفه های 1گیگابیتی هم برای ماهایی که گیم AAA میزنیم و دانلود میکنیم خیلی میتونه مفید باشه..هرچند حجمش ته میکشه با اون سرعت مگر اینکه تعرفه شبانه ای چیزی داشته باشن.
    Last edited by elinbarrage; 12-02-2024 at 20:01. دليل: spam

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

اون کارت شبکه س که ده، صد و هزار مگابیته. مثلاً الان کارت شبکه من هزار مگابیت یا همون یک گیگابیت هستش و کارت لن های جدیدتر هستن که سرعت بیشتری هم دارن.
    مثلاً کابل لن Cat 6 سرعت اون رو زده ده گیگابیت بر ثانیه و Cat5 رو زده هزار مگابیت بر ثانیه.
    من با وایرلس خود لپ تاپ متصل میشم ، وایو سونی مدل سال 2012
    راهکارتون برای ارتقا سرعت چیه؟ دانگل وایفای چطوره؟
    پیچ و تاب کابل فیبر از جعبه تقسیم تا مودم باعث افت سرعت میشه؟
    سپاس

- - - Updated - - -

من با وایرلس خود لپ تاپ متصل میشم ، وایو سونی مدل سال 2012
    راهکارتون برای ارتقا سرعت چیه؟ دانگل وایفای چطوره؟
    پیچ و تاب کابل فیبر از جعبه تقسیم تا مودم باعث افت سرعت میشه؟
    سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •