تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 1004 اولاول ... 54551525354555657585965105155555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

در مورد كپي كارت ملي صاحب خط بايد بگم كه خود مخابرات هيچي نميخواد فقط پول اكانتشو ميگيره ولي كسايي كه از isp اكانت ميگيرن بايد كپي كارت ملي صاحب خط رو هم بدن چون مخابرات ازشون مي خواد !!!
    Last edited by urumchi; 06-03-2011 at 03:49.

2. این کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

4. این کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

بقیه رو نمیدونم ولی مخابرات داره اساسی به من حال میده! سرعت 128 گرفتم سرعت دانلود 35 هست! دمش گرم

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بقیه رو نمیدونم ولی مخابرات داره اساسی به من حال میده! سرعت 128 گرفتم سرعت دانلود 35 هست! دمش گرم
    نامحدود هست؟ چون من یه بار که مراجعه کردم امور مشترکین گفت ۳ گیگ در ماه بدون شبانه و...

داره خودمونی میشه ANAMORPH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    PERSIA

پيش فرض افت شدید سرعت در شب ( پارس آنلاین )

سلام
    منم پارس آنلاین دارم ( مرکز رودکی - بهداری )

حدود یک سالی میشه استفاده میکنم ( 128 - 9gb -ماهه 3 - 35.700)

روزها سرعت دانلودش خوبه حتی چند باری 170kb هم دیدم متاسفانه ثابت نیست و کم و زیاد میشه ولی برعکس از اولشم شبها افتضاحه یعنی از 1 به بعد که رایگانه، ( از اولین روزی که دارم از پارس انلاین استفاده میکنم شبها اینجوری بوده )
    حتی اونقدر پایین میاد که گاهی یه صفحه رو به زور باز میکنه

حدود 1 ماهی میشه که کلا سرعت پایین اومده

کسی از دوستان منطقه بهداری هست که این مشکل رو داشته باشه ؟ ( شبها ، افت سرعت )

شبها سرعت دوستانی که از پارس آنلاین استفاده میکنن مخصوصا از مرکز رودکی سرویس میگیرن چقدره ؟

راه حلی پیشنهاد میشه
    Last edited by ANAMORPH; 12-03-2011 at 15:50.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

نامحدود هست؟ چون من یه بار که مراجعه کردم امور مشترکین گفت ۳ گیگ در ماه بدون شبانه و...
    حجم سه گیگ هست شبانه 12 تا 8 صبح رایگان. خیلی جالب هم هست سرعت شبها بیشتر از روزها هست! تازه دارم مزه اینترنت رو میچشم.

9. این کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

حجم سه گیگ هست شبانه 12 تا 8 صبح رایگان. خیلی جالب هم هست سرعت شبها بیشتر از روزها هست! تازه دارم مزه اینترنت رو میچشم.
    شرایط و قیمتهاش هم اگه اطلاع داری ممنون میشم بگی قبلا که مخابرات برای خطوط خاصی رو سرویس میداد ولی مثل اینکه الان تمامی مراکز رو سرویس میده (اگه یادم باشه قبلا از شرکت خصوصی اینترنت داشتی )و شبانه هم گذاشته که خوبه.خبر داری برای سرعت بالاتر از ۱۲۸ شرایط خاصی دارن یا نه؟
    مرسی

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

شرایط و قیمتهاش هم اگه اطلاع داری ممنون میشم بگی قبلا که مخابرات برای خطوط خاصی رو سرویس میداد ولی مثل اینکه الان تمامی مراکز رو سرویس میده (اگه یادم باشه قبلا از شرکت خصوصی اینترنت داشتی )و شبانه هم گذاشته که خوبه.خبر داری برای سرعت بالاتر از ۱۲۸ شرایط خاصی دارن یا نه؟
    مرسی
    من 128 گرفتم حجم 3 گیگ یک ماله شب ها رایگان 10200 تومن.
    خیابان رودکی هستم

تا یک مگ هم سرعت میده. یه نفر می گفت 2 مگ هم میده ولی باید کارت دانشجویی ارائه بدی! همه قیمتهاش مناسب هستن.

12. این کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ناراحت نشي ولي فكر كنم اون خانومه كه ازش سوال كردي اصلا از قيافه ت خوشش نيومده چون اساسي پيچوندتت!(فكر كنم رفتي از اون خانومه تو باجه ي شماره3 پرسيدي چون اون خانوم با توجه به قيافه ي آدما جواب ميداد! )

اكانت نامحدود فقط در تهران ارائه ميشه لابد چون تهرانيها خوشگلتر از شهرستانيها هستن!
    سرويس هاي محدود شبانه رايگان دارن از ساعت 12 الي 8 صبح.

حداقل حجم هاشون 3 گيگ در ماهه ولي هر چقدر بخواي بهت ميدن.(بشرط اينكه از مقدار حداكثري كه تعيين شده بيشتر نباشه)
    مثلا اگه 3 ماهه 7 گيگ يا 11 گيگ بخاي اونجا با نرم افزار محاسبه ميكنن و بهت ميگن چقدر ميشه. كلا هر حجمي كه بخواي محاسبه ميكنن و
    ميگن كه چقدر ميشه و بهت ميدن.اينم بگم كه موقع تمديد اگه از دوره قبل شارژتون مونده باشه ميتونين به دوره جديد منتقل كنين.

اكانت256 سه ماهه 9گيگ رو ميدن 33 تومن و همون اكانت رو با 12 گيگ ميدن 42 تومن يعني براي اون 3گيگ اضافي 9 تومن ميگيرن، هر گيگ 3 تومن كه بنظر من قيمت منصفانه ايه.

از نظر ping مخابرات به معناي واقعي فاجعه س ( گوگل=345ms) در خلوت ترين ساعات (ساعت4:20)

در مورد دانلود هم بايد بگم از ساعت 12 تا 3 سرعت تقريبا پايين مياد اما از 3 تا 8 ماكزيمم ميشه.با اكانت 256 راحت 50 دانلود دارم.
    Last edited by urumchi; 13-03-2011 at 03:24.

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من 128 گرفتم حجم 3 گیگ یک ماله شب ها رایگان 10200 تومن.
    خیابان رودکی هستم

تا یک مگ هم سرعت میده. یه نفر می گفت 2 مگ هم میده ولی باید کارت دانشجویی ارائه بدی! همه قیمتهاش مناسب هستن.

نه دوست عزيز. 128 و 256 رو به همه ميدن. براي 512 كارت دانشجويي ميخاد.
    از طرف مقامات بالا ! بهشون گفتن اول تا ميتونن 128 و 256 و 512 بفروشن و كسي اگه 1 مگ و 2مگ ميخاد بهش بگن كه فعلا نميديم(چون من خودم 1 مگ ميخواستم ندادن)!!! ولي با پر شدن ظرفيت هاي سرعتهاي زير 1مگ اونوقت 1و2 مگ رو ميفروشن.
    Last edited by urumchi; 13-03-2011 at 03:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •