تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 86

نام تاپيک: سوالات و مشكلات در مورد انواع قولنامه و مبایعه‌نامه (خرید، اجاره و... | املاك، خودرو و ...)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نه مقدار مشخصی نداره، ولی از بنگاه دارها بپرسید یه درصدی از مبلغ کل قرارداد هستش. ارگانش هم اگه بخواد طرفمقابل شکایت کنه شورای حل اختلافه در وهله اول اگه مبلغ مورد ادعا زیر 5 میلیون باشه.
    خب اینکه خیلی بده ممکنه بنگاه هر مبلغی دلش بخواد بگه... اگه بالای 5 میلیون باشه کدوم ارگان باید مراجعه کنه؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خب اینکه خیلی بده ممکنه بنگاه هر مبلغی دلش بخواد بگه... اگه بالای 5 میلیون باشه کدوم ارگان باید مراجعه کنه؟
    هر مبلغی که نمیتونه یه عرفی داره بازار یه درصدی بابت فسخ قرارداد میگیرن خیلی نباید باشه، دادسرا .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

هر مبلغی که نمیتونه یه عرفی داره بازار یه درصدی بابت فسخ قرارداد میگیرن خیلی نباید باشه، دادسرا .
    نمیشه تخمین زد؟ واسه 60 میلیون حدودا چقدر میشه؟ چون من میخوام ببینم ارزش داره واقعا فسخ کنم یا اینکه مابقی پول قرارداد رو یه جوری جور کنم...

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

نمیشه تخمین زد؟ واسه 60 میلیون حدودا چقدر میشه؟ چون من میخوام ببینم ارزش داره واقعا فسخ کنم یا اینکه مابقی پول قرارداد رو یه جوری جور کنم...
    عرف محل مورد قرارداد ملاکه ، مثلا تو بعضی شهرها لاستیک زاپاس جزو ماشین معامله میشه تو بعضی شهرها نمیشه. اصلا شاید طرف ندونه همچین چیزی رو یا شاید نخواد بگیره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr Unknown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

دوستان من یک ماهه قرداد اجارم تموم شده ولی موجر میگه تا پیدا شدن مستاجر باید بشینی منتها من خونه گرفتم و میخوام تخلیه کنم
    حالا ما رفتیم دفتر املاک و مشاور املاک گفت بیاید یا توافقنامه بنویسید
    حالا میخواستم بدونم این توافق معتبره؟میتونم کلیدو تحویل ندم تا دادن پولم یا چون نوشتیم خونه رو تحویل میدم باید بدم بهش؟
    ممنون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

پروفشنال tazevared2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه سوال در مورد رهن اپارتمان دارم. اینایی که میزنن "دارای انباری و پارکینگ" حالا مثلا من انباری رو بخوام پارکینگ رو نخوام چه میشه کرد؟ تاثیری هم توی قیمت داره؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

من یه سوال در مورد رهن اپارتمان دارم. اینایی که میزنن "دارای انباری و پارکینگ" حالا مثلا من انباری رو بخوام پارکینگ رو نخوام چه میشه کرد؟ تاثیری هم توی قیمت داره؟
    سلام
    این چیزها قانون نداره , توافقی هست
    یعنی ممکنه صاحب خونه بگه اگر از پارکینگ استفاده نمیکنین پس 100 تومن از اجاره ی ماهیانه کم میشه
    شاید هم بگه انباری و پارگینگ به قول معروف آش کشک خالته , بخوری پاته نخوری پاته

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

دوستان من یک ماهه قرداد اجارم تموم شده ولی موجر میگه تا پیدا شدن مستاجر باید بشینی منتها من خونه گرفتم و میخوام تخلیه کنمحالا ما رفتیم دفتر املاک و مشاور املاک گفت بیاید یا توافقنامه بنویسیدحالا میخواستم بدونم این توافق معتبره؟میتونم کلیدو تحویل ندم تا دادن پولم یا چون نوشتیم خونه رو تحویل میدم باید بدم بهش؟ممنون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    سلام

مشکل شما حل شد ؟ اگر بله , چطوری
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

دوستان خواهش کمک کنید
    این سوال برام گنگ شده.
    موقع قولنامه نوشتن یارو در مورد اینکه شهردای سه تا مالیات میگیره الان یکی ارزش افزوده و یکی هم بر درآمد و یکی هم برای تمیز کردن خیابونا.
    تو قولنامه نوشته که مغازه صحیح و سالم با تسویه آب و برق و گاز و تلفن شهرداری تحویل مستاجر قرار گرفته اسن.بعد از پایان یکسال با پرداخت و تسویه موارد فوق تحویل موجر قرار دهد.
    تو صحبت کردنش گفته که فیش شهرداری برای تمیز کردن اینجاست که پرداخت کردم و برق هم همینطور بقیه رو صفر کن.
    الان طبق این متن نوشته شهرداری چون مشخص نکرده چی یه دفعه بامبول در بیاره که مالیات و اینا رو تو باید بدی حرف درسته؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستان خواهش کمک کنید
    این سوال برام گنگ شده.
    موقع قولنامه نوشتن یارو در مورد اینکه شهردای سه تا مالیات میگیره الان یکی ارزش افزوده و یکی هم بر درآمد و یکی هم برای تمیز کردن خیابونا.
    تو قولنامه نوشته که مغازه صحیح و سالم با تسویه آب و برق و گاز و تلفن شهرداری تحویل مستاجر قرار گرفته اسن.بعد از پایان یکسال با پرداخت و تسویه موارد فوق تحویل موجر قرار دهد.
    تو صحبت کردنش گفته که فیش شهرداری برای تمیز کردن اینجاست که پرداخت کردم و برق هم همینطور بقیه رو صفر کن.
    الان طبق این متن نوشته شهرداری چون مشخص نکرده چی یه دفعه بامبول در بیاره که مالیات و اینا رو تو باید بدی حرف درسته؟

شما به عنوان مستاجر باید تسویه های زیر را انجام بدید 1-مالیات مشاغل 2- پسماند شهرداری ( همون اشغال هایی هستش که از مغازه شما خارج میشه و داخل سطال اشغال ریخته میشه ) 3- مفاصا حساب شهرداری برای مشاغل )
    اب برق گاز تلفن هم که مشخصه نهایت موجر میتونه یه مبلغی رو به عنوان امانت پیشش بمونه تا فیش ها رو تسویه کنه

12. این کاربر از راشا تهرونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •