تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 42 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 413

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2013-2014

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

این جاناتان والترس باز چه گندی زده ؟ یکی از دوستان گفتا

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

توی لیگ انگلیس انتخاب مهاجم سخته
    من اولش لمبرت و بنتکه رو توی ترکیبم داشتم ولی به مرور ترکیبم رو چند بار تغییر دادم و جفتشون حذف شدن
    به جاشون آنلکا و بونی رو اوردم. آنلکا که توی بازی های پیش فصل وست بروم خیلی خوب گل زده بود و قیمتی هم نداشت همین طور بونی که تازه به سوانسی اومده جالبه بدونید که پارسال توی لیگ هلند با 30 گل آقای گل شده!
    یه هافبک خوب هم روی نیمکت دارم که خیلی عالی امتیاز گرفته و شاید بعدا حسرت بخورم که چرا روی نیمکت گذاشتمش یعنی وایتکر که توی نوریج بازی می کنه
    ولی فعلا من زیاد توی ترکیبم تغییر نمیدم و بعضی از بازیکنا یه هفته جواب ندن دیگه هفته بعد حتما جواب میدن و باید توی فوتبال فانتزی بلند مدت فکر کرد

بازیهای هدتوهد هم قرعه کشی شد
    هفته اول
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یک عدد ناظر فوتبال داخلی در مقابل همکار خارجیش
    این جاست که شایستگیها مشخص میشه
    آقا من اعتراض دارم. به قول یه بنده خدایی اصلا باورم نمیشه که این برنامه دستکاری نشده باشه و این برنامه سخترین برنامه فوتبال فانتزی من توی دو سال اخیره
    فعلا معراج جلوئه ولی نوبت دو تا بازی چلسی برسه امتیازم جبران میشه
    فقط حیف که کاپیتانمون مشترکه و از این لحاظ نمیشه برتری توی امتیاز داشت
    راستی تیم من به این صورته و نسبت به اون تیمی که اول چیدم خیلی فرق کرده:

امیدوارم این تعویض اتوماتیک رو فعال کرده باشم.یه دفاع 8-9 امتیازی رو نیمکت دار و یک هافبک که بازی نکرده؟!!!
    نمیدونم دفاع را جای هافبک تو میاره یا نه؟
    فکر نمی کنم نیاز به فعال کردن باشه و برای همه این قابلیت تعویض اتوماتیک وجود داره
    به این صورته که بازیکنی که تعویض اوله به طور اتوماتیک جای بازیکنی توی هر پست که اصلا بازی نکرده جزو ترکیب اصلی میاد و اگه تعویض اول هم خودش بازی نکرده بود نوبت به تعویض دوم می رسه و ...

3. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

این جاناتان والترس باز چه گندی زده ؟ یکی از دوستان گفتا

والترز دقیقه 89 جلوی لیورپول پنالتی خراب کرده

منم فعلآ 22 امتیاز بیشتر نگرفتم و بقیش میره واسه بازیهای فردا چون از سوانسی و یونایتد بازیکنی ندارم تو ترکیبم

این بازیهای ملی کار دست خیلیامون داده بعضی بازیکنا که فیکس تیمشون هستن بازی نکردن امروز یا تعویضی اومدن تو مثل کازورلا

راستی لیگ امسال چقدر شلوغه 38 تیم واسه همین باید فکر دبل کردن رو از ذهنتون بیرون کنید چون امسال فقط با یه تیم رفت و برگشت بازی خواهید کرد

5. 3 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

وحید جان یه لطفی بکن اون لیستی که درست کرده بودی رو از بچه ها درخواست کن بذارن صفحه اول................
    وایتکر هم دفاع هستش وحید،نه هافبک............

+
    Red_devils کیه؟!
    از بچه های P30 بید؟!
    لیست کو پس یخورده کل کل کنیم!؟
    Last edited by Alex Fera; 17-08-2013 at 20:01.

7. 3 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سانتی کازورلا هم گند زده.......

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

یه هافبک خوب هم روی نیمکت دارم که خیلی عالی امتیاز گرفته و شاید بعدا حسرت بخورم که چرا روی نیمکت گذاشتمش یعنی وایتکر که توی نوریج بازی می کنه

فکر نمی کنم نیاز به فعال کردن باشه و برای همه این قابلیت تعویض اتوماتیک وجود داره
    به این صورته که بازیکنی که تعویض اوله به طور اتوماتیک جای بازیکنی توی هر پست که اصلا بازی نکرده جزو ترکیب اصلی میاد و اگه تعویض اول هم خودش بازی نکرده بود نوبت به تعویض دوم می رسه و ...
    Whittaker دفاعست.تا الان 10 امتیاز گرفته و احتمالا 3 امتیاز جایزه هم میگیره...منم گذاشتمش روی نیمکت ولی خوبیش اینکه تنها نیمکت نشینی که بازی کرده اونه و یک بازیکن هم توی ترکیبم دارم که بازی نکرده

خودش گفته برای فعال کردن باید یک بازیکنی رو بگیری بکشی یک جای روی نیمکت تا در این قابلیت فعال بشه!!من این کار رو کردم و منتظرم ببینم چی میشه

10. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

کریستین بنتکه را تو ترکیب داشتم گذاشتمش بیرون امروز همه کار کرده 2 تا گل زده پنالتی زده کارت زرد گرفته.... شانسه ما داریم

12. این کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی لیگ امسال چقدر شلوغه 38 تیم واسه همین باید فکر دبل کردن رو از ذهنتون بیرون کنید چون امسال فقط با یه تیم رفت و برگشت بازی خواهید کرد
    این صد در صد کار دست های پشت پرده ست که مانع لذت دبل شدن

Red_devils کیه؟!
    از بچه های P30 بید؟!
    لیست کو پس یخورده کل کل کنیم!؟
    وحید جان یه لطفی بکن اون لیستی که درست کرده بودی رو از بچه ها درخواست کن بذارن صفحه اول................
    آره اون تیمی که گفتی مشخص شده که برای کدومیک از بچه ها اینجا ست

لیست رو من دیگه توی پست مورد نظر ویرایش نهایی کردم و اینجا می ذارم
    ایمان جان می تونن اینو توی پست اول بذارن و هر بار ویرایش کنن یا اینکه به یکی از مدیرا این گفته بشه
    فقط این جاهای خالی نام یوزر پی 30 یکمی اذیت می کنه
    چند تا اسم تکراری هم دیده میشه!
    امیدوارم همه از بچه های اینجا باشن تا رقابت جذابتر بشه و همه موقع بازی هد تو هد خودشون بدونن که برای کی کری بخونن

ردیف
    نام یوزر پی سی ورلد
    نام یوزر فوتبال فانتزی
    نام تیم فوتبال فانتزی
    تیم مورد علاقه
    1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ♆ ♍an Utd ♆ منچستر
    2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Team 17 -----
    3 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Blues چلسی
    4 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] choobin_north منچستر
    5 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] GAGOOLS -----
    6 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The Blue Army چلسی
    7 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dire Wolf چلسی
    8 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PalangeCheshGhashang منچستر
    9 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Blue Stars -----
    10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Satorkhordegan سوانسی
    11 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Amirito هال سیتی
    12 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AminCFC1994 چلسی
    13 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Pooya-Chelsea چلسی
    14 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Eleven Devil آرسنال
    15 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LINCHAN منچستر
    16 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The Red Army منچستر
    17 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Aboumoslem چلسی
    18 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DOOD منچستر
    19 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] steghlal -----
    20 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mashhadsiti -----
    21 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Royal Arsenal آرسنال
    22 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nikita منچستر
    23 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Se7eN منچستر
    24 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Murkyheima آرسنال
    25 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] United 4 Ever منچستر
    26 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FC . EMAD آرسنال
    27 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FC MANI -----
    28 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] chel30vil چلسی
    29 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] UNITED منچستر
    30 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Red_Devils منچستر
    31 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Blue Starz من سیتی
    32 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] red_devil منچستر
    33 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mahboub-UTD منچستر
    34 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fc arsenal آرسنال
    35 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Red_Army -----
    36 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VivaRossoneri -----
    37 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HoomaN -----
    38 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ManUtd_IR منچستر

14. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به جاش با جدولی که وحید درسته کرده امسال رو میذاریم رو جدال لندنیها(چلسی آرسنال) با منچستر
    تقریبا هم تعداد برابره
    Whittaker دفاعست.تا الان 10 امتیاز گرفته و احتمالا 3 امتیاز جایزه هم میگیره...منم گذاشتمش روی نیمکت ولی خوبیش اینکه تنها نیمکت نشینی که بازی کرده اونه و یک بازیکن هم توی ترکیبم دارم که بازی نکرده

خودش گفته برای فعال کردن باید یک بازیکنی رو بگیری بکشی یک جای روی نیمکت تا در این قابلیت فعال بشه!!من این کار رو کردم و منتظرم ببینم چی میشه
    پارسال که اینطور نبود الانم تو قوانین همچین چیزی نمیبینم
    [SPOILER]
      محتوای مخفی: Automatic substitutions 

• I think my automatic substitutions are wrong.
      Your team must have 1 goalkeeper, at least 3 defenders and at least 1 forward selected at all times.
      If your starting team has 3 defenders, and one of them played 0 minutes, he can only be replaced by another defender who played.

[/SPOILER]
    تو ترکیب شما هم اون بازیکن به جای هافبک هم تیمیش میاد تو 4 دفاعه میشی

پ ن: FC Taro رو نمیبینم تو لیست
    حجت نیومده؟

16. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

پس تیمFC . EMAD برای king of the kings هست

پارسال که اینطور نبود الانم تو قوانین همچین چیزی نمیبینم
    چرا پارسال هم اینجوری بود
    To change your automatic substitution order for outfield players, drag a player to a different position on the bench.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •