تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 21 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 205

نام تاپيک: میخوام برم یه شهر دیگه زندگی کنم کجا رو پیشنهاد میکنید ؟

داره خودمونی میشه Hamid2545's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    خوانسار

12 خوانسار عروس شهرهای ایران

احسن گل گفتی خوانسار عروس شهرهای ایران یک باغ شهر زیبا با باغ ها و مناظر بدیعش ( از گلستان کوه تا سرچشمه و... تا مناظر کوهستانی اش) آب و هوای خوب و ... مردم مهربان و باصفایش هزینه کم اجاره خانه و... خلاصه هرچه بخواهی در خوانسار است خوانسار یک باغ شهر زیبا با مناظر بدیع و بی همتا می باشد که تقرینا 70 درصد وسعت شهر فقط باغ و درخت است .
    برای تحقیق در این مورد بهترین راه سفر به خوانسار است . بخصوص در این ایام که گلستان کوه غرق لاله شده و روز 20 اردیبهشت که روز خوانسار نام گزاری شده و جشن عسل در گلستان کوه برگزار می شود بهترین موقعیت است ( لازم به ذکر است که گلستان کوه محلی است که هرساله پر از گل های لاله واژگون می شود و تمام کوه یکسره قرمز می شود ) به هر حال از قدیم گفته اند حلوای تن تنانی تا نخوری ندانی برو و ببین

برای گرفتن اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراچعه کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Hamid2545; 17-05-2013 at 16:08. دليل: آوردن لینک معرفی خوانسار در ویکی پدیا

2. 3 کاربر از Hamid2545 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام من و همسرم برای کارو زندگی می خوایم بیایم شمال.نمیدونم کدوم منطقه هاو شهرکا بهتره و مطمئنه.از حدودای چالوس تا نور ممنون میشم راهنماییم کنین نمیدونم کجا ویلا بگیرم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

بچه های شمال اگه میشه راهنمایی کنن نوشهر برا زندگی چطوره کدوم محله هاو شهرکا میشه با 200ملیون جای امن و اروم گرفت.نور چطور؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

شهر شمالی - منطقه آزاد فقط بند انزلی ... + همه شهرهای گیلان ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام من و همسرم برای کارو زندگی می خوایم بیایم شمال.نمیدونم کدوم منطقه هاو شهرکا بهتره و مطمئنه.از حدودای چالوس تا نور ممنون میشم راهنماییم کنین نمیدونم کجا ویلا بگیرم .
    رامسر
    محمودآباد

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    در مورد این سه شهر میخوام بهم اطلاعات بدین
    1 نوشهر
    2 بهشهر
    3 آزادشهر

به ترتیب کدام یک شهرهای مهم تری اند ؟
    آب و هوای هر یک را جداگانه تفسیر کنید...

لطفا زودتر جواب بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من 5 ساله در شهرستان مراغه زندگی میکنم ( تا قبلش تهران بودم) و کارم با پرورش گیاهان و گلخانه داری ارتباط داره و چون خیلی به طبیعت و آب و هوای پاک علاقه دارم و با توجه به اینکه من همه پستها رو مطالعه کردم فکر کنم دو شهرستان خوانسار و محلات با خصوصیات من جور باشه از بهترین گزینه ها برای نقل مکان بحساب بیاد؛ مخصوصا واسه آدمایی مثل من که کل عمرشونو تهران بودن و از دود و دم تهران و شلوغیهاش فرارین.

من نمیدونستم که شهرستان محلات مرکز پرورش گل هستش وگرنه زودتر یه سر میرفتم از نزدیک میدیدم، حالا که اینجوریه حتما در اولین فرصت میرم خصوصا اینکه یه سیستم جدید و کاملا پربازده در پرورش گیاهان رو اینجا در مراغه آزمایش کردم و جواب بسیار خوبی گرفتم (که تازه برای گیاهان میوه دار مثل توت فرنگی، خیار، گوجه فرنگی و لوبیا سبز عالی جواب داده و من مطمئنم واسه گل های تزئینی که دیگه غوغا میکنه) اگه بتونم اونجا با اشخاصی که تو این زمینه فعالن شریک بشم (پدر این بی پولی بسوزه ) اصلا یک فاز جدید تو پرورش گل بوجود میارم که شاید تو ایران اولی باشه.

از نظر مخارج و هزینه های زندگی، من فکر میکنم خورد و خوراک در همه شهرها تقریبا در یه سطحه .. چه خوانسار باشی چه تهران زیاد فرقی نمیکنه، همون غذا رو باید بخوری دیگه ... فقط مخارج شهرهای بزرگ بخاطر هزینه های رفت و آمد و کرایه های مسکونی بالاست که به آدم فشار میاره.

من خودم با این قضیه خورد و خوراک زیاد مشکلی ندارم چون خام گیاهخوار هستم و هر چی بخوام با سیستم خودم میکارم و میخورم ... که اگه گلخونه داشته باشم که فبها .. اونوقت دیگه زمستون و تابستون هم نداره ؛؛؛؛؛ البته فقط میمونه میوه که این یکیو دیگه باید از بازار تهیه کنم.

خوش باشید
    Last edited by chercheel; 26-10-2013 at 19:53.

9. این کاربر از chercheel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه XXS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به نظره من هیچ جابهترازمشهدسیتی نیست فقطزمستوناش مثل .... بایدبلرزیم.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

به نظره من هیچ جابهترازمشهدسیتی نیست فقطزمستوناش مثل .... بایدبلرزیم.
    نه باوا کجاش خوبه ؟
    یه بارون که میاد سطح خیابونا و معابر لجنزار میشه مث همین امروز (بس که آسفالت خیابونا چاله چوله داره)
    توی تاکسی نشسته بودم داشتم از سمت بولوار سجاد میومدم یه اصفهانیه هم اومده بود مشهد ، داشت با راننده کل مینداخت ... میگفت ما منطقه هشتمون (مث اینکه پایین شهر اونجا میشه) تو اصفهان از منطقه آس شما بهتره ... (تازه توی سجاد بودیم این حرفا رو میزد فک کن ... اگه خیابونای اون پایینا رو ببینه چی میگه؟)
    اون عمام جمعه هم که دهن مارو زده سرویس کرده ... یک کنسرت نداریم ...
    قبول دارم همه جا آدم خوب و بد هست ... اما از مشهدیا دل خوشی ندارم اصلا ...
    شهر شلوغ و پرازدحامی هم هست در کل ...
    اجانب (افغان و پاکی و عرب و ...) هم ول میچرخند توی شهر...
    ترافیک و گرونی (بخصوص مسکن) و ... هم که داره ...
    [حذف شد]
    تنها نکته ی مثبتش اینه که نسبتا از نظر امکانات (باتوجه به سایر شهرهای ایران منهای تهران) خوبه ... که اونم معلومه به چه خاطر هست !!!
    در کل مشهد شهر زندگی نیست ... من که خوشم نمیاد از اینجا ... دوست داشتم یکی از شهرهای شمالی زندگی کنم ...
    Last edited by SNOW PATROL; 30-10-2013 at 14:24. دليل: مشمول بند 11 قوانین انجمن

اگه نباشه جاش خالی می مونه XXS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب چاله چوله همه جاهست دوسته عزیزبرای این شاکی هستی؟من مشهدیم ساکنه سجادنیستم توی یه جای متوسط شهرهستم 15 ساله تواین منطقه هستیم مشکله خاصی من ندیدم بعدم مقایسه اصفهان بامشهدخنده اوره چون بیشترین بودجه دولتی رو بعدازتهران به اصفهان میدن اصلامشهد [حذف شد] حساب نمیکنند همین شهرداره قبلی شاکی بود برای اختصاص ندادن ردیف بودجه برای به قوله خودشون بزرگترین کلانشهره مذهبیه جهان.بقیه حرفاتوقبول دارم قصدتوهین ندارم ولی
    [حذف شد]
    Last edited by SNOW PATROL; 30-10-2013 at 14:28. دليل: ادبیات ناپسند + بند 11 قوانین انجمن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •