تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 18 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 176

نام تاپيک: آرایش غلیظ

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

جامعه ایران تا وقتی یاد نگیره ب پوشش / اعتقادات / افکار دیگران احترام بذاره وضعش همینه کاملا بحث بیخوده! در همین اروپا ی خانوم همونطور ک با پای لخت بیرون میاد میتونه با روسری و حجاب بیاد کار کنه ووو کسیم بهش نه کار داره نه قضاوت میشه.بارها دیدم ک میگم.چون این در بطن جامعه نهادینه شده! البته شما اگه با چادر بیاین مطمئنا بازخورد خوبی نمیگیرین دلیل هم داره چون ی چیز کاملا غیر طبیعی هست در کنار اینکه پلیسم باهاش مشکل داره چون خیلیا زیر همین چادرا بمب و چیزای دیگه قایم میکنن پس بی دلیل نیست!(این همونیه ک ج.ا خیلی در مورد مانور میده علیه غرب)
    این موضوع جدا از حجاب و ارایش ب دین و اعتقادات هم بر میگرده
    برای نمونه شما اگر ب نژاد یا دین کسی توهین کنید جرم حساب میشه شوخیم نیست دقیقا برکس اینجا ! جالبتر اینه ک همونطور کلیسا زیاده حتی مسجد هم هست! این نشون میده اونا قبول کردن هر کسی میتونه ی شکلی ی جوری باشه با اعتقادات خاص خود
    کاری هم ب کارت ندارن تا اون موقع ک ب کسی اسیب نرسونی با کارات
    موفق باشی

2. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

کی میگه که توی اروپا کسی میتونه با چادر بیاد بیرون.کم نمیشنویم که فلان زن مسلمان مورد ازار و اذیت پلیس قرار میگیره در اروپا و امریکا...بعشدم شما که میگی به همون تعداد کلیسا ها مسجد هست مطمئنی؟توی همین ایران خودمون مسیحیا و کلیمیا و یهودیا و .... بعضا یک تا دو نماینده دارن...کجای جهان یه همچین دموکراسی دیدین؟
    ببینید حتما قضیه اون کشتیرو شنیدین که کسی میخواد سوراخش کنه میگه اینجا جای خودمه و الی اخر....خوب الان نمیشه توی جامعه بگیم هرکی هرطور میخواد بگرده.البته بد برداشت نشه.همه حق دارن هرطور که میخوان عمل کنن و بگردن ولی تا جاییکه به حقوق دیگران توهین نشه یا دیگران زیر سوال نرن.مثلا توی یه محله خلاف کار زیاد باشه دقت کنین زیاد به معنای همه نیس اون محله کلا بد اسم میشه و اون خلاف کارا اخلاقا و شرعا باید جوابگوی بقیه افراد اون محله باشن که ادمای خوبین...
    حالا جامعمون رو که متشکل از همین محله هاست بررسی کنیم میفهمیم که قضیه از چه قراره...

Sent from my GT-I9082

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

کی میگه که توی اروپا کسی میتونه با چادر بیاد بیرون.کم نمیشنویم که فلان زن مسلمان مورد ازار و اذیت پلیس قرار میگیره در اروپا و امریکا...بعشدم شما که میگی به همون تعداد کلیسا ها مسجد هست مطمئنی؟توی همین ایران خودمون مسیحیا و کلیمیا و یهودیا و .... بعضا یک تا دو نماینده دارن...کجای جهان یه همچین دموکراسی دیدین؟
    ببینید حتما قضیه اون کشتیرو شنیدین که کسی میخواد سوراخش کنه میگه اینجا جای خودمه و الی اخر....خوب الان نمیشه توی جامعه بگیم هرکی هرطور میخواد بگرده.البته بد برداشت نشه.همه حق دارن هرطور که میخوان عمل کنن و بگردن ولی تا جاییکه به حقوق دیگران توهین نشه یا دیگران زیر سوال نرن.مثلا توی یه محله خلاف کار زیاد باشه دقت کنین زیاد به معنای همه نیس اون محله کلا بد اسم میشه و اون خلاف کارا اخلاقا و شرعا باید جوابگوی بقیه افراد اون محله باشن که ادمای خوبین...
    حالا جامعمون رو که متشکل از همین محله هاست بررسی کنیم میفهمیم که قضیه از چه قراره...

Sent from my GT-I9082
    اقای محترم سواد که داری این پست منو خوندی خوب؟
    البته شما اگه با چادر بیاین مطمئنا بازخورد خوبی نمیگیرین دلیل هم داره چون ی چیز کاملا غیر طبیعی هست در کنار اینکه پلیسم باهاش مشکل داره چون خیلیا زیر همین چادرا بمب و چیزای دیگه قایم میکنن پس بی دلیل نیست!(این همونیه ک ج.ا خیلی در مورد مانور میده علیه غرب)
    دوست گرامی شما نمیخواد به من چیزی یاد آوری کنی بنده خودم تو انگلیس شهر لندن درس خوندم خوب میدونم چی به چیه! اینجا هم ظاهرا بنا به سن پایین اطلاعات کافی نداری ک چی به چیه!
    اینکه شما شنیدی دلیل بر درست بودن نمیشه همینجا اسید میپاشن رو صورت یکی بخاطر حجابش هر چی هست تو انگلیس مسلمان زیاد دیدم ک با پوشش روسری تو جاهای مختلف کار میکنن ولی اینجا وارد هر جا بخوای بشی خواهرم حجابتو رعایت کن!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید!

5. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

دوست عزیز.چرا جو رو متشنج میکنی.هر چی من میام دوستانه صحبت بکنم شما میای تندش میکنی...بنده از نظرات شما استفاده میکنم.بله پست شما هم کامل خوندم...خوبه که جریان اسید پاشی هم گندش در اومد.همونطور که تو هر دولتی یه سری ادم نا جور هست مث همین دولت و دولت قبل و قبلتر از اون! توی جامعه هم هست...دولت بر خواسته از جامعست...بنده هم بدون سندیت حرف نمیزنم.مثلا همین استناد شما به اسید و اینا کاملا بی پایه و اساسه...خوب حالا طرف به هر بهانه ای که اینکارو کرده...الان توی عراق سوریه دارن به بهانه اسلام هم شیعه میکشن هم سنی هم مسیحی و...ولی این دلیل نمیشه که اونا مسلمانن.شاید بهتر باشه توی ایران ما هیچ وقت از سن بحثی پیش نیاد چون میشه پیراهن عثمان...بهتره بجای خرده گرفتن در مورد سن و یا هرچیز دیگه بیایم یک بحث کاملا مودبانه و متین راه بندازیم...نه اینکه یک کورس(کل)دینی سیاسی راه بندازیم...

Sent from my GT-I9082

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

دوست عزیز.چرا جو رو متشنج میکنی.هر چی من میام دوستانه صحبت بکنم شما میای تندش میکنی...بنده از نظرات شما استفاده میکنم.بله پست شما هم کامل خوندم...خوبه که جریان اسید پاشی هم گندش در اومد.همونطور که تو هر دولتی یه سری ادم نا جور هست مث همین دولت و دولت قبل و قبلتر از اون! توی جامعه هم هست...دولت بر خواسته از جامعست...بنده هم بدون سندیت حرف نمیزنم.مثلا همین استناد شما به اسید و اینا کاملا بی پایه و اساسه...خوب حالا طرف به هر بهانه ای که اینکارو کرده...الان توی عراق سوریه دارن به بهانه اسلام هم شیعه میکشن هم سنی هم مسیحی و...ولی این دلیل نمیشه که اونا مسلمانن.شاید بهتر باشه توی ایران ما هیچ وقت از سن بحثی پیش نیاد چون میشه پیراهن عثمان...بهتره بجای خرده گرفتن در مورد سن و یا هرچیز دیگه بیایم یک بحث کاملا مودبانه و متین راه بندازیم...نه اینکه یک کورس(کل)دینی سیاسی راه بندازیم...

Sent from my GT-I9082
    من وقتی صحبت میکنم برای شعور خواننده ارزش قائلم ! نه اینکه بیاد ی چیزی بلغور کنه بیاد بگه بهم!
    شما اومدی گفتی اونجا پلیس مشکل داره با اینا منم گفتم اینجا اینجوریه! مثل خودتون صحبت کردم بد کاری کردم؟

8. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

شما جوابی در مورد نمایندگی مجلس نداشتی این بحثو پیش کشیدی...ببینید اگر قرار باشه توی کلیسا کار نامناسب انجام بشه که شاید شده چون اگر خلافی صورت نمیگرفت خود مسیحیان میتونستن شکایت بکنن نیاز به وکیل مدافع نبود همون بهتر که تعطیل بشه...این که قران روی نیزه نیست.باید ببینی از اون کلیسا چجوری استفاده شده...حتی مورد مسجد هم داشتیم.فکر میکنم همین جناب محسن رضایی قبل از فرمانده سپاه شدن یه جریانی پیش میاد گه گروهک منافقی میرن توی یه مسجد و ایشون هم با مسئولیت خودشون مسجدو به گلوله میبندن...

شاید هم محسن رضایی نبود ولی احتمال زیاد همین ایشون بوده...

پس میفهمیم که یک مکان یا یک کتاب به خودی خو ارزشی نداره بلکه نحوه استفاده از اونه که بهش ارزش میده...
    حتما جریان زمین زدن تورات توسط حضرت موسی با روایات و آیات شنیدین که ایشون بعد از 40 روز میان میبینن ملتشون گاو میپرستن تورات که حکم قرانشون داشته رو زمین میزنن و میگن چرا شما از ولی که من مشخص کردم پیروی نکردین........
    من اگر مصداق میزنم برای اینه که این جریان محکوم به نادانی شدن به خاطر سن پایین که البته این روزا 17 سال سن کمی نیست چون اگه از همون 12-13 سالگی هم یه مطالعه موردی و جزئی میداشتم که داشتم الان خیلی بحثا میتونستم بکنم که دارم میکنم رو نقض بکنم فقط مسئله اینه که بعضا با کوچکتر از خودشون به زبان مرحمت و نصیحت صحبت میکنن عملا میگن کوچولو شما وارد بحث نشو...

Sent from my GT-I9082

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

ضمنا همونطور که قبلا هم گفتم من از صحبتای شما توی تاپیک بقلی خیلی استفاده کردم.این بحث رو هم بزارید پای تفاوت نظر بین دوستان...
    باشد که رفیق شویم!!!
    ال 2 آ

Sent from my GT-I9082

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

منم نظر شخصیمو میگم و کاری به کسی ندارم . بنده به شخصه با اونایی که هی سرشون میجنبه که ببینند کی چی پوشیده و چی نپوشیده و یا چطور آرایش کرده یا نکرده حال نمیکنم
    شما اگه تصمیم گیری رو به عهده آشنای مورد نظرتون گذاشته بودین به طور حتم این مسئله آرایش رو به ایشون گوشزد نمیکردین که در پایان بیاین و خود دانی رو بهش اضافه کنین .

فکر کنم جمله مطهری هم از همین قواعد شما[مقایسه ساپورت و لباس محلی] برای ارزش گزاری استفاده میکرده . البته انتظار دیگه ای هم نمیره .
    جامعه ای که مردمش طرف مقابل رو با نوع آرایش و نوع پوشش دسته بندی و نام گزاری میکنه تفکرش هم نمیتونه بیشتر از این رشد کنه .

اونی که چادر به تن داره با اونی که مانتو یا ساپورت داره هیچ فرقی نداره و هیچ برتری و کمبودی هم نسبت به همدیگه ندارن . برتری و کمبودها رو باید به روش دیگه مقایسه کرد نه با ظاهر افراد و لباس محلی یا ساپورتی که پوشیدن .
    ماشالله به شما.ولی مثلا بر فرض مثال شما قراره 4 سال با کسی هم دانشگاهی باشی و خیلی وقتا میبینیش این که دیگه دست خودت نیس...مثلا با کسی از 30 سال کار 10سالشو همکاری خود بخود مجبوری که باهاش تعامل داشته باشی...این اقتضای فعالیت های گروهیه.پس اینکه بگی من چشمو میبندم چ میدونم بالارو نیگا میکنم از این قبیل یکمی زیادی خوشبینیه...
    خداییش خودمونیم دیگه یکم روی این قضیه فکر کن...

Sent from my GT-I9082

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من باز هم با شما مخالف هستم.
    مثال اداره رو قبول دارم معمولا هر حرفه ای یه کد مشخص برای نوع پوشش افراد مرتبطش داره.
    ولی فارغ از اون و در وقت آزاد اشخاص باز هم بر حسب فاکتورهایی مثل سن و جنس و مکان و ... تو هر جامعه ای یه عرفی هست که رواج داره.
    بر خلاف گفته شما که یکی ممکنه بگه مثلا مانتو کوتاه باشه یا بلند یا چادر در عرف اینچنین نیست و معمولا طیف وسیعی رو در بر میگیره. الان یه خانم یا آقا با بیش از هزار نوع تنوع لباس و رنگ و طرح میتونه بیاد تو جامعه و هیچکدومش توی چشم یا به اصطلاح جیغ نباشه. پس حق انتخاب با در نظر گرفتن عرف جامعه بسیار هم بالاست.
    میمونه نظر افراد جامعه که همونجور که من به تمام انواع آزادی های فردی اعم از آزادی پوشش اعتقاد دارم همونجور هم میدونم که خواهی نخواهی افراد بر اساس پوشش یا بهتر بگیم بر اساس نوع ارائه خودشون به اجتماع در موردشون قضاوت میشه و این نکته ای هست که افراد باید در نظر داشته باشن.
    یک پرسش . شما پوشش تک تک افرادی رو که در محیط اجتماع می بینید قضاوت میکنید ؟! یا این که سراغ کیس های خاص و افرادی میرین که نوع پوشش و ظاهرشون توجهتون رو جلب کنه ؟!
    بر فرض این که یک پوشش و ظاهر خاص توجه شما رو جلب کته چه نیازی هست که حتمن در مورد اون شخص قضاوت بشه ؟!

از طرف دیگه پوشش ها در مکان های مختلف میتونه متفاوت باشه . خیلی راحت میشه در ادارات و مکان های دولتی دید که افراد برای جلب نظر نهاد مربوطه و یا راه افتادن کارشون خیلی راحت میتونن ظاهر و پوشش رو طوری تنظیم کنن که با روش و قاعده فکری حاکم بر اون نهاد هماهنگ بشه .
    در این جور مواقع که ظاهر و پوشش میتونه اینقدر متفاوت و گمراه کننده باشه شما و من نوعی چطور میخوایم و میتونیم بر اساس نوع پوشش و ظاهر افراد تصمیم گیری کنیم و شخصیت و باطن واقعی شخص رو کشف کنیم ؟

پس الان میشه فهمید که حدسیات و تفکرات ما که برخواسته از برانداز کردن ظاهر شخصی یک فرد هست میتونه چقدر غلط و اشتباه باشه .

13. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

یک پرسش . شما پوشش تک تک افرادی رو که در محیط اجتماع می بینید قضاوت میکنید ؟! یا این که سراغ کیس های خاص و افرادی میرین که نوع پوشش و ظاهرشون توجهتون رو جلب کنه ؟!
    بر فرض این که یک پوشش و ظاهر خاص توجه شما رو جلب کته چه نیازی هست که حتمن در مورد اون شخص قضاوت بشه ؟!

از طرف دیگه پوشش ها در مکان های مختلف میتونه متفاوت باشه . خیلی راحت میشه در ادارات و مکان های دولتی دید که افراد برای جلب نظر نهاد مربوطه و یا راه افتادن کارشون خیلی راحت میتونن ظاهر و پوشش رو طوری تنظیم کنن که با روش و قاعده فکری حاکم بر اون نهاد هماهنگ بشه .
    در این جور مواقع که ظاهر و پوشش میتونه اینقدر متفاوت و گمراه کننده باشه شما و من نوعی چطور میخوایم و میتونیم بر اساس نوع پوشش و ظاهر افراد تصمیم گیری کنیم و شخصیت و باطن واقعی شخص رو کشف کنیم ؟

پس الان میشه فهمید که حدسیات و تفکرات ما که برخواسته از برانداز کردن ظاهر شخصی یک فرد هست میتونه چقدر غلط و اشتباه باشه .
    در مورد قضاوت معمولا افرادی رو قضاوت میکنم که باهاشون در ارتباط هستم از کار گرفته تا دوستان و... و نه فقط پوشش بلکه کل نحوه ای که اون شخص خودش رو ارائه میده.
    نیازی نیست که حتما قضاوت بشه اما اون شخص باید طرز فکر نسبت به خودش رو بهش آگاه باشه. مثلا این پلنگ ها که تو کافی شاپ ها و پاساژ ها پلاس هستند جالبه بعضیاشون دو قورت و نیمشون هم باقیه که در مورد من چی فکر کردی ها؟!
    پوشش ها در مکان های مختلف قطعا متفاوت خواهد بود برای همین باید شرایط و موقعیت زمانی و مکانی در نظر گرفته بشه قبل از هر چیزی.
    من باز هم میگم نوع پوشش یه فرد یه دید کلی نسبت به اون شخص به ما ارائه میده و این هم اصلا چیز بدی نیست. شاید اون نگاه اولیه کمی متفاوت باشه با شناختی که بعدا از اون فرد پیدا میکنیم ولی باز اون دید کلی معمولا درست از آب در میاد.

15. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •