تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 17 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 162

نام تاپيک: جدید ترین نرم افزارها در رابطه با طراحی وب

داره خودمونی میشه aliraad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط aminkarami
    سلام
    من با اين كه ميگيد براي مبتدي ها dreamweaver اشتباهه مخالفم چون وقتي برنامه اين هست كه به كدنويسي سرعت بيشتري مي ده چرا آدم بياد از notepad استفاده كنه . (مثل اين كه آدم بياد براي ساختن ماشين اول بياد چرخ مربعي رو امتحان كنه تا به دايره اي برسه چون براش تجربه شه و خوب از پايه ياد بگيره) در ضمن مي دونم اينو مي دونيد يا كه براي اين براي بچه هاي اول نمي زارن ماشين حساب استفاده كنند چون ذهنشون براي حساب هاي ذهني تقويت بشه چون محاسبه اعداد كوچيك با ذهن بسيار باعث سرعت مي شه و برعكس اگر بخواييم از ماشين حساب استفاده كنيم سرعت رو از ما ميگيره.
    مرسي
    عزيزم من نوت پد رو براي دو چيز پيشنهاد دادم. اول همين مورد كه خودت با ذكاوتت فهميدي يعني تربيت استعداد و پردازش سريع ذهني ولي نكته دوم كه از همه مهمتره جلوگيري از ايجاد كد هاي اضافي در برنامه هايي كه مولد كد هستن كه باعث كاهش كيفيت نتيجه ميشه.

داره خودمونی میشه mohseni12345's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

Rapid Htmlpad
    اینم تازه دانلود کردم همه چیز رو پشتیبانی میکنه

داره خودمونی میشه aminkarami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    زندانٍ دوستان

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز من كه نمي گم با designer برنامه كار كنيم. ولي تو همون قسمت كد شما مي توني با popup هايي كه باز مي شه كدتونو خيلي سريع تر بنويسيد و حالا نياز هم نيست ريز به ريز option هاي html رو بلد باشيد. بحث من اينه.
    مرسي امين

داره خودمونی میشه aliraad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط aminkarami
    سلام
    دوست عزيز من كه نمي گم با designer برنامه كار كنيم. ولي تو همون قسمت كد شما مي توني با popup هايي كه باز مي شه كدتونو خيلي سريع تر بنويسيد و حالا نياز هم نيست ريز به ريز option هاي html رو بلد باشيد. بحث من اينه.
    مرسي امين
    درسته كاملا حق با شماست/من در صحبت قبليم همين مورد رو ذكر كردم البته با اين روش به خواسته اول كه كيفيت در يادگيري هست كند تر دست پيدا خواهيم كرد ولي دقيقا حق با شماست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

CoffeeCup HTML Editor 2005
    یه چیزی تو مایه های NotPad هست
    البته ویژوال ادیتور هم داره که به درد خودش می خوره
    اگر می خواهید حرفه تر شوید قبل از استفاده از نوت پد چند وقتی باهاش کار کنید.
    ظاهری زیبا . رنگی کردن قسمتهای مختلف کد (نمی دونم اسم درستش چیه) . تگ لیست اچ تی ام ال و پی اچ پی و .....

blumentals RapidPHP,webuilder,htmlpad
    عالی هستند از تازه کار تا پروفشنال
    microsoft , IBM , ... مشتری هاشن
    امکانات فراوانی دارند به علاوه امکاناتCoffeeCup HTML Editor امکاناتی مثل Auto Compelet . spell chek . syntax chek . تولبار مخصوص HTML . PHP .CSS . Javascript . frames . form . tables و از همه مهمتر prefereces قدرتمند
    در کل امکاناتش خیلی فراوان است یک چنجمش رو هم ننوشتم یه قسمتی داره به اسم HTML Tidy که خیلی به درد حرفه ای ها می خوده

داره خودمونی میشه tizhoosh4com's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من آژاکس را از کجا می تونم دانلود کنم ؟
    اگه میشه یکم برای من از توانایی های این نرم افزار بگید.

پروفشنال hoseinquest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    خودم ‌اينجا‌ قلبم ‌بين‌الحرمين

پيش فرض

عزیزجان تیزهوش آجاکس بهتر ای جکس نرم افزار نیست یک تکنولوژیه که از جاوا اسکریپت و xml بهره میبره.

پروفشنال danyel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام يه نرم افزار توپ اسمش incomedia website x5 هستش توي 5 مرحله ميتونيد بهترين سايتي رو كه فكر ميكنيد بسازيد
    حدود 500 طرح حرفه اي داره هر چي بگم كم گفتم نسخه آزمايشي 7 مگابايت و نسخه اصلي 32 مگ است البته من يه نسخه 64 مگي هم ازش ديدم از طراحي قالب ومنو گرفته تا رمز گذاري براي ورود اعضا انقدر امكانت به طراح ميده كه كار كردن با بقيه نرم افزاره ها كاري بيهوده است نرم افزار آزمايشي اون همه امكاناتو داره فقط نميتوني سايتتو باهاش آپلود كني . براي دانلود ش به تاپيك "سايت خودتان را خودتان طراحي كنيد" برويد.
    بچه ها من يك مشكل با اين برنامه دارم نمي دونم چي كار كنم كه براي ديدن سايت ساخته شده توسط اين نرم افزار احتياجي به encoding نداشته باشيم و فارسي رو چطور ميشه سازگار كرد
    قالبهاشو هم نمي دونم چطور فارسي كنم لطف كنيد كمك كنيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض Incomedia Website X5 v5.0.7

نقل قول نوشته شده توسط danyel
    سلام يه نرم افزار توپ اسمش incomedia website x5 هستش توي 5 مرحله ميتونيد بهترين سايتي رو كه فكر ميكنيد بسازيد
    حدود 500 طرح حرفه اي داره هر چي بگم كم گفتم نسخه آزمايشي 7 مگابايت و نسخه اصلي 32 مگ است البته من يه نسخه 64 مگي هم ازش ديدم از طراحي قالب ومنو گرفته تا رمز گذاري براي ورود اعضا انقدر امكانت به طراح ميده كه كار كردن با بقيه نرم افزاره ها كاري بيهوده است نرم افزار آزمايشي اون همه امكاناتو داره فقط نميتوني سايتتو باهاش آپلود كني . براي دانلود ش به تاپيك "سايت خودتان را خودتان طراحي كنيد" برويد.
    بچه ها من يك مشكل با اين برنامه دارم نمي دونم چي كار كنم كه براي ديدن سايت ساخته شده توسط اين نرم افزار احتياجي به encoding نداشته باشيم و فارسي رو چطور ميشه سازگار كرد
    قالبهاشو هم نمي دونم چطور فارسي كنم لطف كنيد كمك كنيد.
    دانیل جان همچین تعریفی نداره
    با دریم ویور کار کن که همه چیز را ببینی و لذت ببری .

در هر حال من یک لینک سالم پیدا کردم و اونو اینستال کردم کار میکنه کی جن داره حدود 30 مگ است.
    آخرین ورژن هم هست .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بهترين برنامه Macromedia Dreamweaver MX 2004 است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •