تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 944 از 1045 اولاول ... 4448448949349409419429439449459469479489549941044 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,431 به 9,440 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

گاهی اوقات توی Word 2013 میخوام بین جمله فارسی، کلمات انگلیسی تایپ کنم اما نمیشه و به جاش فارسی تایپ میکنه

یعنی موقعی که Alt+Shift رو میزنم و کیبرد کامپیوتر به انگلیسی تغییر میکنه، باز فارسی تایپ میکنه و خیلی بدجور روی اعصابه.

همه فونتها رو امتحان کردم و فرقی نکرد، متن رو انتخاب کردم و روی گزینه Clear All Formating کلیک کردم ولی باز فرقی نکرد،

چند بار Ctrl+Shift چپ رو راست رو زدم و فایده نداشت، نمیدونم مشکل از کجاست، از اساتید محترم فروم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

گاهی اوقات توی Word 2013 میخوام بین جمله فارسی، کلمات انگلیسی تایپ کنم اما نمیشه و به جاش فارسی تایپ میکنه

یعنی موقعی که Alt+Shift رو میزنم و کیبرد کامپیوتر به انگلیسی تغییر میکنه، باز فارسی تایپ میکنه و خیلی بدجور روی اعصابه.

همه فونتها رو امتحان کردم و فرقی نکرد، متن رو انتخاب کردم و روی گزینه Clear All Formating کلیک کردم ولی باز فرقی نکرد،

چند بار Ctrl+Shift چپ رو راست رو زدم و فایده نداشت، نمیدونم مشکل از کجاست، از اساتید محترم فروم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
    یه گزینه ای هست تو قسمت اول تنظیمات Options > Advanced که زبان کیبرد رو به زبان دور و بر نشانه (Cursor) تغییر میده. توی بخش اول Advanced هست فکر کنم. پیداش کنید و تیکش رو بردارید.

3. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام. چه جوری میشه تو یه صفحه هدر نداشت و در ادامه داشت. منظورم اینه که مثلا در ده صفحه اول هدر داشته باشیم صفحه 11 نداشته باشیم. دوباره از 11 به بعد داشته باشیم. و اینکه چه جوری میشه نوشته هدرها با هم متفاوت باشه. چون وفتی رو یکی کلیک میکنم هر چی مینویسم بقیه همه همون نوشته میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام , من با شماره گذاری صفحات مشکل دارم و نمیتونم فارسی شماره گزاری کنم یعنی مثلا اگه شماره رو بزارم به صورت 1 فارسی بزنم دیگه خود word به ترتیب نمیزنه 2 و 3 و... و همه صفحه ها رو 1 میزنه برای انگلیسی جنین مشکلی ندارم .
    سوال دومم اینه من چنتا فایل word دارم میخوام یکیشون شماره صفحهش به جای 1 مثلا از 70 شروع کنه چیکار کنم ؟
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    من یک فایل ورد دارم که خط هاش به هم ریخته و نمیتونم چیزی رو توش ببینم
    چکار باید بکنم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام , من با شماره گذاری صفحات مشکل دارم و نمیتونم فارسی شماره گزاری کنم یعنی مثلا اگه شماره رو بزارم به صورت 1 فارسی بزنم دیگه خود word به ترتیب نمیزنه 2 و 3 و... و همه صفحه ها رو 1 میزنه برای انگلیسی جنین مشکلی ندارم .
    سوال دومم اینه من چنتا فایل word دارم میخوام یکیشون شماره صفحهش به جای 1 مثلا از 70 شروع کنه چیکار کنم ؟
    با تشکر
    در رابطه با سوال دومتون باید بگم قسمت insert/page number/formatpage number وقتی رفتید تو format page number یه گزینه داره start as اونو بزنید 70 از 70 شروع میکنه به شماره گذاری

8. این کاربر از تیشتر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

یه گزینه ای هست تو قسمت اول تنظیمات Options > Advanced که زبان کیبرد رو به زبان دور و بر نشانه (Cursor) تغییر میده. توی بخش اول Advanced هست فکر کنم. پیداش کنید و تیکش رو بردارید.

این گزینه نیست :

Automatically switch keyboard to match language of surrounding text

10. این کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

کسی از دوستان نمی تونه راهنماییم کنه که چکار کنم فایلم رو درست کنم

داره خودمونی میشه LiveTime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان یه سوال دارم
    میخوام توی کپشن گذاشتن ، عدد رو داخل پرانتز بذاره
    چیکار باید بکنم
    اینطوری
    شکل (1)
    ؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سیلیام ایلیکم :d

تو یه صفحه یه کتابی دیدم که تو یه سطر چند تا bullet گذاشته بود من که نتونستم! چطوریه؟
    مثلا: جمله جمله جمله

این سه تا جمله که نوشتم اینجا نمیشه فاصله گذاشت ولی شما فک کنید بینشون فاصله هست و اول هر کدوم از اون جمله ها یه دونه bullet هست.

و

برنامه ای احتمالا باید باشه که بشه مثلا دو تا فایل بهش بدم که شبیه به هم باشه ولی فقط یه چند تا کلمه توشون حذف یا تغییر داده شده باشه و نشون بده کدوم کلمات؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •