تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: سریال تنهایی لیلا

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض سریال تنهایی لیلا

سریال تنهایی لیلا به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای از ۳ مرداد ۹۴ از شبکه سه سیما هر شب ساعت ۲۱ پخش میگردد.
    پیش از این قرار بود این سریال به صورت سه زبانه در ایام رمضان از شبکه ifilm پخش گردد.
    خلاصه داستان :
    داستان این سریال درباره محمد، متولی امامزاده‌ای است که در زلزله خانواده خود را از دست داده است. عشق دختری به نام لیلا، محمد را در شرایط ویژه‌ای قرار می‌دهد و ایمان او را محک می‌زند. فیلمنامه تنهایی لیلا را حامد عنقا نوشته است.
    همچنین محمدحسین لطیفی گفته است که شخصیت‌‌های شیرینی در متن سریال تعریف شده‌اند اما نه به این معنا که با سریال طنزی رو به‌رو باشیم. در واقع لحظاتی در این سریال وجود دارد که عین زندگی است.
    اسامی بازیگران تنهایی لیلا
    بهروز شعیبی / مینا ساداتی / اندیشه فولادوند / حسن پورشیرازی / آفرین عبیسی / سام قریبیان/ برزو ارجمند / رضا رویگری / سعید داخ / بهادر زمانی /علی صالحی / اکبر زنجان پور و ….

2. این کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

از محمد حسین لطیفی و شبکه 3 بعید بود همچین سریالی

4. 2 کاربر از rezza24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

چرا عالم بزرگ شیعه انگشتان دست خود را سوزاند

شب، طلبه جوانی به نام محمد باقر در اتاق خود در حوزه علمیه مشغول مطالعه بود به ناگاه دختری وارد اتاق او شد در را بست و با انگشت به طلبه بیچاره اشاره کرد که ساکت باشد.

شب، طلبه جوانی به نام محمد باقر در اتاق خود در حوزه علمیه مشغول مطالعه بود به ناگاه دختری وارد اتاق او شد در را بست و با انگشت به طلبه بیچاره اشاره کرد که ساکت باشد.

دختر گفت: شام چه داری ؟؟ طلبه آنچه را که حاضر کرده بود آورد و سپس دختر در گوشه‏ای از اتاق خوابید و محمد به مطالعه خود ادامه داد.

از آن طرف چون این دختر شاهزاده بود و به خاطر اختلاف با زنان دیگر از حرمسرا خارج شده بود لذا شاه دستور داده بود تا افرادش شهر را بگردند ولی هر چه گشتند پیدایش نکردند.

صبح که دختر از خواب بیدار شد و از اتاق خارج شد ماموران شاهزاده خانم را همراه محمد باقر به نزد شاه بردند شاه عصبانی پرسید چرا شب به ما اطلاع ندادی و ....

محمد باقر گفت : شاهزاده تهدید کرد که اگر به کسی خبر دهم مرا به دست جلاد خواهد داد شاه دستور داد که تحقیق شود که آیا این جوان خطائی کرده یا نه ؟ و بعد از تحقیق از محمد باقر پرسید چطور توانستی در برابر نفست مقاومت نمائی؟ محمد باقر 10 انگشت خود را نشان داد و شاه دید که تمام انگشتانش سوخته و ... لذا علت را پرسید طلبه گفت : چون او به خواب رفت نفس اماره مرا وسوسه می نمود هر بار که نفسم وسوسه می کرد یکی از انگشتان را بر روی شعله سوزان شمع می گذاشتم تا طعم آتش جهنم را بچشم و بالاخره از سر شب تا صبح بدین وسیه با نفس مبارزه کردم و به فضل خدا ، شیطان نتوانست مرا از راه راست منحرف کند و ایمان و شخصیتم را بسوزاند .
    شاه عباس از تقوا و پرهیز کاری او خوشش آمد و دستور داد همین شاهزاده را به عقد میر محمد باقر در آوردند و به او لقب میرداماد داد و امروزه تمام علم دوستان از وی به عظمت و نیکی یاد کرده و نام و یادش را گرامی می دارند. از مهمترین شاگردان وی می توان به ملا صدرا اشاره نمود .
    نفس اماره یکی از عواملی است که انسان را به ارتکاب گناه وسوسه می کند . قران کریم می فرماید : نفس اماره به سوی بدی‏ها امر می کند مگر در مواردی که پروردگار رحم کند ( سوره یوسف آیه 53) انسانهایی که در چنین مواردی به خدا پناه می‏برند خداوند متعال آنها را از گزند نفس اماره حفط می‏کند و به جایگاه ارزشمندی می‏رساند
    وبلاگ فانوس 90.

6. 4 کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

چند قسمت دیدم نظرم رو جلب نکرد و این حالت به من دست داد

8. 2 کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سریال خوبیه به نظر من اما زیباتر از سریال موسیقی آخرش با صدای زیبای علیرضا قربانی که شعری از زنده یاد استاد حسین منزوی را می خونه هست

بی تو به سامان نرسم ، ای سر و سامان همه تو

ای به تو زنده همه من ، ای به تنم جان همه تو

من همه تو ، تو همه تو ، او همه تو ، ما همه تو

هر که و هر کس همه تو ، این همه تو ، آن همه تو

10. 2 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من دو سه قسمت بیشتر ندیدم به نظرم نویسنده میخواد زندگی تحت تاثیر عرفان و مذهبو نشون بده و مشکلات و سختی هایی که سر راه هست اما نویسنده بسیار پشمالو عمل کرده یعنی نتونسته بستر و قصه مناسب پیدا کنه مثلا ساختن یک پسر دایی تقلبی از سوی دشمنان لیلا که خودشونو خیلی زرنگ میدونن بسیار ایده ابلهانه ای است ( ریسک کردم اینو گفتم چون زیاد در جریان سریال نیستم اگه اشتباه کردم بگین) داستان به سمت یک بار مصرف بودن پیش میره و شخصیتهای قوی در اون حضور نداره ... نفهمیدم این محمد چه ویژگی بارزی داره؟
    نیاز به راهنمایی دارم چون سریالو ندیدم خواستم بدونم دوستی که کامل دیده سریالو ، مثلا این شایان چطوری میخواد زمین ارثیو از لیلا بگیره؟ اصلا توجیه پذیره این کارهایی که شایان میکنه که لیلا رو از محمد جدا کنه برای گرفتن زمین؟ یا مسئله دیگه ای مثلا عشق به لیلا داره فکر کنم اینطوری منطقی تره ....

12. این کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

چند شب بود که شام خوردن من همزمان با این سریال بود
    واقعا چرا همش سریال های بدبختی و فلاکت و خاک بر سری مردم رو نشون میدن؟ همش بدبدختی و گریه زاری

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بازیگر نقش لیلا خیلی ضعیف دهنشو باز و بسته میکنه و حرف میزنه خیلی ضایع... نویسنده های ایرانی هم سوژه های غیر ازدواج و خواستگاری و زمین و زمین خواری ندارن .. من توی عمرم ندیدم یک سریال خارجی یا هالیوود درباره زمین خواری چیزی بسازن به این شیوه که همیشه در سریالهای ایرانی هست...

15. این کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بحث سر این هست که تا بوده یک نفر چه مرد و چه زن وجود داشته در سریال (یا فوقش یک خانواده) و اینها هم شبدبختی و بد شانسی و فلاکت دارن
    از سریال ماه رمضان که پایتخت باشه و سریال عید بگیر تا الان.
    اصلا شیوه سریال ساختن هاشون ، یکی هست. هیچ تغیری نمیکنه
    سریال مدینه پارسال در ماه رمضان کپی همین بود. فقط موضوع ش فرق داشت

داره خودمونی میشه mohammad20014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی.

آقا وقتتون رو سر این سریال تلف نکنید.

آخرش همه چیز به خوبی و خوشی تموم می شه.

مثل این ستایش2 که ملت رو کلی علاف کرد و آخرش هم هیچی به هیچی.

18. 2 کاربر از mohammad20014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •