تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: یک دوربین خوب برای ادیوس! راهنمای استفاده از دوربین (زد وان)

داره خودمونی میشه lider9001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض یک دوربین خوب برای ادیوس! راهنمای استفاده از دوربین (زد وان)

با سلام و عرض ادب

اگر میخواهید اصل مطلب را بدانید... بروید ته مطلب را بخوانید.

ملاک برای ما ادیوسه به عرضم می رسید؟ بنا بر این
    اینجانب می خواهم یک دوربین بخرم
    می خوام دوربینی بخرم که با ادیوس همخوانی و همراهی و هماهنگی صد در صد داشته باشد. به عرضم می رسید؟
    خب اول اینکه آیا z1 خوبه یا نه دوم اینکه آیا ما تالار ِ فیلمبرداری هم داریم اینجا یا نه سوم اینه بی زحمت بذارید همین جا منتشر شه پیام من اینطوری بهتره. البته من دلایل و مستنداتی دارم که نیاز باشه عرض میکنم. به عرضم می رسید؟

( پس بهترین دوربین برای ادیوس چیست ( این بخش انحرافی نیست جدی عرض میکنم)

کسی راهنمای استفاده فارسی دوربین z1 داره؟ خدا رو چه دیدی یه وخت دیدی ما خریدیم یه شیرینی هم دادیم به رفقای ادیوسی. والسلام علی اصدقایی الادیوسی و روئسا هذالفروم و حمه اله و برکااته

-
    -
    سلام رفقا ... به یه نتایجی رسیدم...
    عرض شود که اساسا دور از جون شما آدم مگه مرض داره بره دوربین ِ مثلا z1 بخره؟... همین چند روز پیش یکی از بچه ها رو دیدمیه دوربین خریده بود ... یه کف ِ دست اما فول اچ دی... صد دیقه باطری... قابل ارتقا... لنز منز تشکیلات همه چی ردیف.. صدا مدا ریموت... من ازش پرسیدم... آخه اگه اینو خریدی یک و دویست!... و کیفیتش از زد وان ِ چهار تومنی هم بهتره... چرا اینهمه آدم هی میرفتن زد وان و اینا می خریدن و می خرن؟؟؟!... به این نتیجه رسیدیم که چون صدا سیما سستمش قدیمیه و فیلم باید باشه و ایضا... دوربین های دیجیتال هم یه ذره نازک نارنجی هستن... واسه این ملت می رفتن سراغ دوربین های امثال زد وان و سایر.... بنابراین یکی به من بگه فرق زد وان با دوربین های دیجیتال مثلا (ایکس 500 سونی!؟) چیه...؟؟؟ چرا ادم چار تومن بده زد وان ... چرا یه تومن نده سونی؟.... اینم بگم...نیست این ایجیتالا جثه و حجمی ندارن! .. آدم روش نمیشه تو مردم دست بگیره تصویر ورداره... ولی خب امیدوارم روزی پلاگینی بیاد نصب شه رو ما آدما که این مسئله هم حل شه.
    Last edited by lider9001; 22-04-2010 at 12:48. دليل: رسیدن به یه نتایجی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام
    دوربین Z1 یک دوربین فوق العاده پرتابل ، حرفه ای با قابلیت رپورتاژ خبری است .
    اچ دی است ، 2 میکروفون با جک کانونی بهش وصل می شود ، در نور کم با پائین آوردن دیافراگم و گین تصویر خوبی خواهید داشت ، قابلیت کاهش سرعت برای نوردهی دارد و در زمانهایی که از سوژه با سرعت بالا تصویر می گیرید می توانید سرعت را بالا ببرید و ان دی فیلتر بدید و ....
    در کل دوربین فوق العاده است که مدل های 5 و 7 آن نیز آمده است .... من خودم مدل 7 که دارای پک دیجیتال است را استفاده می کنم و تا مدتی قبل همین زد وان رو داشتم
    ولی حتما در وصل کردن به کامپیوتر باید دوربین خاموش باشد وال 1394 آن می سوزد و باید یک برد 800 تومانی تعویض کنید.

3. 2 کاربر از mh2002ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

قیمتش چنده؟

5. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zx7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اگر کسی از این مدل یا مدل پایینتر مثل fx1 or fx1000 داشته باشه من میخوام

7. این کاربر از zx7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام
    اگه شما پی دی 170بگیرید بهتر از 2 مدل مورد نظر است
    درسته که دو مدل فوق اچ دی هستند ولی 170 خیلی بهتره
    مشخصات:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این هم مشخصات و قیمت دوربین های حرفه ای سونی :
    کد:
    Last edited by mh2002ir; 07-04-2010 at 00:35.

9. این کاربر از mh2002ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

[QUOTE=lider9001;4783739]با سلام و عرض ادب

( پس بهترین دوربین برای ادیوس چیست

pd 170 بسیار بهتر از z1 است به دو دلیل .

1- لنز قویتر که در محیط های با نور کم تصویر بهتری دارید
    2- تصویر برداری با FORMAT DVCAM با کیفیت بهتری نسبت به Z1

11. این کاربر از baghbanzadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    170 بهتر از اف ایکس وان و اف ایکس 1000 است ..... صحبت از زد وان نیست !! زد وان دوربین فوق العاده ای است که خرید آن در صورت توان مالی به همه پیشنهاد می گردد.
    ولی اگر قصد ندارید روی اچ دی سرمایه گذاری کنید و فرمت دی وی کم مناسب کارتان است قطعا 170 بهترین است ....
    من با اف ایکس وان کار کرده ام ! خیلی کم توان و بازاری است ولی 170 عمری و پرتوان است و زد وان نیز آخر کارهای رپورتاژ خبری و فیلمبرداری صنعتی است ....
    ولی اگه پول دارید ! زد 7 بخرید !!!!!

13. این کاربر از mh2002ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SevenART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

سلام
    دوربین Z1 یک دوربین فوق العاده پرتابل ، حرفه ای با قابلیت رپورتاژ خبری است .
    اچ دی است ، 2 میکروفون با جک کانونی بهش وصل می شود ، در نور کم با پائین آوردن دیافراگم و گین تصویر خوبی خواهید داشت ، قابلیت کاهش سرعت برای نوردهی دارد و در زمانهایی که از سوژه با سرعت بالا تصویر می گیرید می توانید سرعت را بالا ببرید و ان دی فیلتر بدید و ....
    در کل دوربین فوق العاده است که مدل های 5 و 7 آن نیز آمده است .... من خودم مدل 7 که دارای پک دیجیتال است را استفاده می کنم و تا مدتی قبل همین زد وان رو داشتم
    ولی حتما در وصل کردن به کامپیوتر باید دوربین خاموش باشد وال 1394 آن می سوزد و باید یک برد 800 تومانی تعویض کنید.
    z1 ... هه خندم گرفت ... اون در حد این کلمات نیست .. hd ..... خوابشو ببینید .... این یه دوربین بی خودیه که فقط تنها موردش اینه که مانور داره .... و اینکه Z7 اومده و هنوز هم به پای DVCAM 400P نرسیده ... بهترین دوربین حال حاضر و اینکه تو ایران هست همین دوربین می باشد ... البته بهتر از اون هم هست ..... و اینکه دوربین اصل HD بی سی میلیونی کوچیکشه .... ه Z1...

15. 2 کاربر از SevenART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه lider9001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض عجب

سلام
    اگه شما پی دی 170بگیرید بهتر از 2 مدل مورد نظر است
    درسته که دو مدل فوق اچ دی هستند ولی 170 خیلی بهتره
    مشخصات:
    کد:
    این هم مشخصات و قیمت دوربین های حرفه ای سونی :
    کد:

یعنی 170 از z1 بهتره ؟ یه چی می گی هاا...البته بحث بهتری بدتری نیست ولی کلا اچ دی با دی وی به نظر شما در یک سطح هست؟... درود

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

[RIGHT][QUOTE=SevenART;4834697]z1 ... هه خندم گرفت ... اون در حد این کلمات نیست .. hd ..... خوابشو ببینید .... این یه دوربین بی خودیه که فقط تنها موردش اینه که مانور داره .... و اینکه Z7 اومده و هنوز هم به پای DVCAM 400P نرسیده ... بهترین دوربین حال حاضر و اینکه تو ایران هست همین دوربین می

........................ متاسفانه کلی مطلب نوشته بودم که به خاطر ادیت های زیاد از بین رفته .......
    حیف شد .............
    Last edited by mh2002ir; 15-04-2010 at 20:53.

18. این کاربر از mh2002ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •