تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1124 از 1130 اولاول ... 124624102410741114112011211122112311241125112611271128 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,231 به 11,240 از 11291

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2022
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

[QUOTE=mamal3899;9196690]

با توصیفی که شما از این جعبه فیوز کردین حتما میرم سراغش باهاش میجنگم تا از جاش درش بیارم
    در مورد چراغ که گفتین شاید از پمپ ترمز باشه این مطلب من نمیدونستم واقعا جالبه که اونموقع این ماشین ها اینقدر امنیت بالایی داشتن و با مکانیکی بودنشون همه جور آپشنی روش فعال بود
    سلام دوست عزیز
    اون مورد چراغ ترمز که گفتم روشه از همون فشنگی که روی پمپ ترمز نصب هست از اون بود فیش جدا کردم چراغ خاموش شد و وقتی که وصلش میکنم چراغ روشن میشه روغن ترمز هم خیلی پر هست ولی دلیل اینکه چراغ روشن میشه رو نمیدونم ولی این احتمال رو میدم که احتمالا اون فشنگی خراب شده یا اینکه کثیف یا جرم گرفته که خوب تشخیص نمیده .
    خواستم نظر شما رو بدونم در این مورد که اون فیش و فشنگی هم فعال کنم برای موارد خاص که اگه روغن کم شد متوجه بشیم و اینکه ماشین از حالت فابریک خارج نشه خیلی قشنگتره

2. 4 کاربر از mamal3899 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Moodi98's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2023
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام متقابل
    با این پیش فرض که کلا موقع استفاده از این نوع زاپاس باید مسافت کم و با سرعت کم پیموده بشه، روی همه ماشینها قابل استفاده هست.
    در ماشینهای امریکایی همونطور که گفتین فضای زیادی به صندوق اضافه میشه و نمای بهتری هم پیدا میکنه و ظاهرا از دهه 90 ، بعضی هاشون بطور فابریک دارن.
    قطعا نصب اون در محل زاپاس فابریک میسر هست البته برای استفاده بهینه از فضای صندوق یعنی اینکه کاملا در گوشه صندوق نصب بشه همونطور که گفتین باید باید پیچ بلند اتصال زاپاس رو قدری تغییر شکل داد.
    تا حالا به این موضوع فکر نکرده بودم ولی ایده خوبیه. اگه رینگش رو گیر بیارم میگیرم و آزمایش میکنم.
    راستی با توجه به عکس پروفایلتون، به نظر میرسه این ماشین قبلا مال همشهریتون آقا حمید بوده که عضو همین کلوپ بودن و پستهای مفیدی میزاشتن.

- - - Updated - --
    سلام
    عرض ادب
    بله این ماشین متعلق به عموی بنده بود
    من هم در کنار ایشان افتخار شاگردی داشتم.
    سپاس از لطف شما

4. 4 کاربر از Moodi98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

بابا ی من کادیلاک داره .

6. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه usa302's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام و ارادت خدمت دوستان و اساتید

از اینکه تایپک فعاله و هنوز تعدادی از دوستان اینجا فعالیت میکنن سپاس گذارم
    دوستان بنا به شرایطی نیاز به خرید یه موتور 350 دارم یه مورد پیدا کردم که 10 سال خواب بوده میخواستم بدونم اصلا ارزش خرید داره ؟ میشه بدون تعمیر استفاده کرد باتوجه به خواب بودنش و اینکه چه نکاتی رو باید موقع خرید این موتورها با این شرایط رعایت کنم که بدونم چی دارم میخرم.
    یه مورد دیگه ام پیدا کردم که واسه بیوک لسابر هستش موتور 403 اینچ میباشد
    ایا وسایل این موتور گیر میاد؟
    ایا استارت و کارب بیوک روش نصب میشود؟
    ممنونم از راهنمایی های شما

8. 3 کاربر از usa302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2023
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

به جز موتور ۳۵۰ و ۲۵۰ شورلتی بقیه شون کمیابه قطعاتشون.
    به جز موتور استوک، بقیه موتور های بعد از خرید باید یه اورهال بشن.

10. 3 کاربر از Moodi98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه DaaVooD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    اول اینکه خیلی خرسندم ازینکه این تاپیک همچنان به حیات خودش داره ادامه میده حتی به این شکل کم فروغ.
    بنده بخاطر علاقه و آشنایی که از دوران نوجوانی با خودروهای آمریکایی داشتم، همواره پیگیر این تاپیک بودم. از همه الخصوص جناب camaro it تشکر ویژه دارم.
    حدودن 3 سال پیش، با توجه به نزدیک شدن به دهه چهارم زندگیم و پیمودن نصف عمرم (در بهترین حالت) تصمیم گرفتم دست دست کردنو کنار بذارم و یکی از خودروهای مورد علاقمو تهیه کنم.
    یک کاپریس مدل 93 هست که ls swap روش توسط مالک قبلی انجام شده. بله همون کاپریس تخم مرغی شهیر یا تخت روان ...

از دوستان 2تا سوال دارم:

1. با توجه به تعدد پیج های لوازم فروشی که حقیقتن سردرد میشم هروقت قطعه میخوام، آیا دوستان پیشنهادی یرای تامین
    قطعات موتوری و فنی، قطعات بدنه و تزیینی و لوازم داخل اتاق دارند؟

2. بوش مندل های عقب قبلی خودرو پلی ارتان بود که به صدا افتاده بودن و بسیار خشک... بنده با بوش مندل های مارک موگ تعویض کردم اما
    تعلیق ماشین هنوز رضایت بخش نیست. در قدم بعدی میخام کمک فنر گازی تهیه کنم. نظر دوستان چیه؟ اصن پیدا میشه؟

توی پرانتز بگم که در مورد بوش مندلها همونطور که میدونید متریال مختلفی وجود داره: تفلون، پلی اورتان و .... اینها عمر کوتاهی دارند و وقتی به صدا میوفتن ماشین صدای درشکه میده. طبق تجربه هرگز استفاده نکنین.

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

- - - Updated - - -

12. 3 کاربر از DaaVooD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hamid-48's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=mamal3899;9196755]

سلام دوست عزیز
    اون مورد چراغ ترمز که گفتم روشه از همون فشنگی که روی پمپ ترمز نصب هست از اون بود فیش جدا کردم چراغ خاموش شد و وقتی که وصلش میکنم چراغ روشن میشه روغن ترمز هم خیلی پر هست ولی دلیل اینکه چراغ روشن میشه رو نمیدونم ولی این احتمال رو میدم که احتمالا اون فشنگی خراب شده یا اینکه کثیف یا جرم گرفته که خوب تشخیص نمیده .
    خواستم نظر شما رو بدونم در این مورد که اون فیش و فشنگی هم فعال کنم برای موارد خاص که اگه روغن کم شد متوجه بشیم و اینکه ماشین از حالت فابریک خارج نشه خیلی قشنگتره
    درود بر شما
    پیشنهاد میکنم اول پمپ ترمز رو هواگیری کنید. به احتمال زیاد مشکل حل میشه چون اون فشنگی یا سنسور داخل پمپ که برق چراغ رو وصل میکنه خیلی به ندرت خراب میشه. اگر با هواگیری مشکل حل نشد اونوقت باید رفت سراغ فشنگی که البته نمیدونم یدک اون پیدا میشه یا نه.
    من هم با شما موافقم که تجهیزات فابریک ماشین بهتره که همیشه سالم و فعال باشن.

14. این کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2023
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر
    موتور کاپریس مدل بالایی انژکتوری در ظاهر چه تفاوتی با نمونه های کاربراتی داره (305)
    من در اینترنت دنبال نرم‌افزار دیاگ ecu این مدل گشتم چیزی پیدا نکردم.
    اگر میشه درباره تنظیم موتور این مدل توضیح بدید.
    با سپاس

16. 2 کاربر از Moodi98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2023
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر
    موتور کاپریس مدل بالایی انژکتوری در ظاهر چه تفاوتی با نمونه های کاربراتی داره (305)
    من در اینترنت دنبال نرم‌افزار دیاگ ecu این مدل گشتم چیزی پیدا نکردم.
    اگر میشه درباره تنظیم موتور این مدل توضیح بدید.
    با سپاس.

18. این کاربر از Moodi98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

خبر مهم

هم قطارانی که کارت سوخت ندارند یا سوزونده شده الان در پلیس + 10 ثبت نام می کنن مدارکی که برای ثبت نام کارت سوخت نیازه اینها هستند
    1- کارت ماشین
    2- بیمه
    3- کارت ملی
    4- کارت بانکی
    5- کد پستی

بهتره که صاحب ماشین خودش مراجعه کنه ، هر چه زودتر اقدام کنید چون مشخص نیست تا کی ثبت نام می کنند از فرصت پیش آمده استفاده کنید. در ضمن گفتند که پست 20 یا 30 روزه به آدرسی که دادید کارت سوخت را میاره .

20. 3 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •