تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 436 از 539 اولاول ... 336386426432433434435436437438439440446486536 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,351 به 4,360 از 5390

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

زارع‌ پور وعده داد با پای کار آمدن اپراتورها جهت توسعه فیبر نوری در کشور، طی یک تا دو ماه آینده مردم می‌توانند با وارد کردن کد پستی خود در سایت iranfttx.ir از زمان و وضعیت فیبرکشی در محله‌شان مطلع شوند.
    هه باشه حتما

اخه میدونی چی این خنده داره ؟؟

کد پستی تو محله هایی مثل ما اصلا وجوود نداره

کد پستی مسخره ترین چیز تو ایرانه

کد پستی ی اصولی داره

شما برید اداره پست بگید کد پستی بهتون برا اون ادرس رو بهتون گواهی بده هر بار تغیر کرده بهتون میده!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام از وقتی تعرفه جدید رو پرداخت کردم سرعتم قشنگ نصف شده!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سلام از وقتی تعرفه جدید رو پرداخت کردم سرعتم قشنگ نصف شده!
    درسته.منم همین مشکلو داشتم تا تعرفه جدید و پرداخت کردم سرعتم نصف شد. کلی پیگیری کردم و آخر از خود مخابرات زنگ زدن گفتن دستوالعمل جدیده امثال هرکی تعرفه جدید رو پرداخت کنه هر سرعتی رو بگیره نهایت دوبرابر همون سرعت بهش تعلق میگیره یعنی سرعت ۲۰ بگیری میسه ۴۰ یا ۵۰ بگیری میسه ۱۰۰. هم دوبرابر کردن تعرفه قیمت رو هم سرعت نصف. هزینه بیشتر میگیرن و خدمات کمتر ارائه میدن . انگار چه فرقی داره هنوز نفهمیدن سرعت بیشتر سود و مزتیاش برا خودشون بهتره. ولی اینا هم دنبال پولن هم اصل اذیت کردن مردمه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

برای من هم بعد از تمدید کردن سرعتم از ۲۰۰ به ۱۰۰ کاهش پیدا کرد
    امروز تماس گرفتم ۲۰۲۰ طرف بهم میگه خوب سرعت شما باید ۵۰ باشه چون شما ۵۰ خریدی کم مونده بود بدهکار بشم بیخیال شدم فعلا همین ۱۰۰ باشه تا ببینیم چچی میشه
    داداش
    دزدیدن فیبر بیشتر خرابکاری هست تا دزدی
    چون فلز نداره که آب کنن بفروشن
    فیبر دزدی یه ریال هم ارزش نداره
    بچه محل های خودت بودن
    محله ما هم یه بار دو تا لاغر اومده بودن میخواستن خرابکاری کنن
    داشتن از دیوار میرفتن بالا

ممکنه مثلا یکی تو همین فروم که دوست باز هم هست تو تلگرام و اینا یه چیزی دربارت بافته
    گفته برین فیبرشو بدزدین
    از اینا زیادن تو تلگرام و واتس آپ

در مورد سرعت هم کاری از دستت برنمیاد
    همین دو زاری ها که adsl دارن شاکی ان چرا ما سرعت مون کمه
    ظاهر سازی حکومت از سرعت کابرای ftth زدن که بگن مساوات ه
    برو خر خانوم های اصلاح طلب را بچسب که کمپین راه میندازن
    دوست من اون کسی که میاد سیم رو میکشه میبره یا دزدی میکنه و هر چی خبر نداره داره چی میدزده و به دلیل داشتن سیم مهار فکر میکنه چه چیز مهمی رو داره میدزده و براش پول میشه و در بعضی مواقع هم معتادان هستن پس کاری نداره فقط میکنن و بعد که میفهمن ارزشی نداره دیگه نمیان اون رو بکنن مگر اینکه آدم جدید باشه.
    اینگه بگیم دو زاریها خوب ببین خیلیها هستن دسترسی پیدا نمیکنن به سرویس فیبر و یا به دلیل هزینه بالا امکانش براشون نیست پس نگیم دوزاری بنده خدا بقیه هم دوست دارن سرویس بی دردسری داشته باشن.
    اینکه بگیم برای مساوات زدن نیست.. ببین سرویسی که فروختن به ما ۵۰ مگ هست و اگر تا امسال سرعت تا حداکثری باز بود فقط برای نمایش و مشتری مداری بوده.. اما الان به دلیل نداشتن پهنای باند بالا و نیز زیاد شدن مشتریان فیبر اینکار رو انجام میدن.. همیشه همینطوری بوده تا یک تایمی این موضوع رو ادامه میدن و بعد احتمال حتی رسیدن به سرعت اصلی هم هست یعنی چیزی که خریدیم رو بهمون میدن و برای سرعت بیشتر باید پول بیشتر تری بدیم.. من دقیقا ۱ماه پیش با یکسری از دوستان سر همه ی این مسایل بحث میکردم و جالب بود که به من میگفتن تو ساکت شو.. اما دقیقا کاری رو که از قبل براش برنامه چیدن رو دارن اعمال میکنن و هیچکاری هیچکاری از دست هیچ شخصی بر نمیاد چونکه با یه کلمه اونی که خریدی چند مگ بوده؟ و همینه که هست تمامش میکنن.
    امیدوارم این موضوع فیبر با این هزینه ها که گرفته میشه بلکه روزی برسه سرعت و کیفیت بهتری به همه ما ارایه بشه.. حداقل پولی که میدیم حیف و میل نشه و بهمون رسیدگی بشه.. البته چشمم آب نمیخوره ولی میشه امیدوار بود.

5. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

دوست من اون کسی که میاد سیم رو میکشه میبره یا دزدی میکنه و هر چی خبر نداره داره چی میدزده و به دلیل داشتن سیم مهار فکر میکنه چه چیز مهمی رو داره میدزده و براش پول میشه و در بعضی مواقع هم معتادان هستن پس کاری نداره فقط میکنن و بعد که میفهمن ارزشی نداره دیگه نمیان اون رو بکنن مگر اینکه آدم جدید باشه.
    اینگه بگیم دو زاریها خوب ببین خیلیها هستن دسترسی پیدا نمیکنن به سرویس فیبر و یا به دلیل هزینه بالا امکانش براشون نیست پس نگیم دوزاری بنده خدا بقیه هم دوست دارن سرویس بی دردسری داشته باشن.
    اینکه بگیم برای مساوات زدن نیست.. ببین سرویسی که فروختن به ما ۵۰ مگ هست و اگر تا امسال سرعت تا حداکثری باز بود فقط برای نمایش و مشتری مداری بوده.. اما الان به دلیل نداشتن پهنای باند بالا و نیز زیاد شدن مشتریان فیبر اینکار رو انجام میدن.. همیشه همینطوری بوده تا یک تایمی این موضوع رو ادامه میدن و بعد احتمال حتی رسیدن به سرعت اصلی هم هست یعنی چیزی که خریدیم رو بهمون میدن و برای سرعت بیشتر باید پول بیشتر تری بدیم.. من دقیقا ۱ماه پیش با یکسری از دوستان سر همه ی این مسایل بحث میکردم و جالب بود که به من میگفتن تو ساکت شو.. اما دقیقا کاری رو که از قبل براش برنامه چیدن رو دارن اعمال میکنن و هیچکاری هیچکاری از دست هیچ شخصی بر نمیاد چونکه با یه کلمه اونی که خریدی چند مگ بوده؟ و همینه که هست تمامش میکنن.
    امیدوارم این موضوع فیبر با این هزینه ها که گرفته میشه بلکه روزی برسه سرعت و کیفیت بهتری به همه ما ارایه بشه.. حداقل پولی که میدیم حیف و میل نشه و بهمون رسیدگی بشه.. البته چشمم آب نمیخوره ولی میشه امیدوار بود.
    من هنوز سرویس نخریدم منتطرم اساتید توئیت بزنن ارزون بشه. خییییلی هم مطمئن بودن ظاهرا به کارشون )))))) بندگان خدا دلم براشون میسوزه

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان به نظر شما این پارامتر ها درستن ؟
    transmitted power 2.77dBm
    received Power -32.21 dBm

داره خودمونی میشه farhang_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

دوستان به نظر شما این پارامتر ها درستن ؟
    transmitted power 2.77dBm
    received Power -32.21 dBm

دوست عزیز مقدار RX یا همون Receiving Optical Power برای شما خیلی زیاد هست این عدد البته در مودم های مختلف هم دقیقا
    یکسان نیست اما در حالت کلی باید بین 10 تا نهایت 27 باشه ، پیشنهاد میشه ابتدا اتصالات (پچ کورد) و OTO (پریز نوری) بررسی
    بشه و سپس فیوژن ها

9. این کاربر از farhang_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزیز مقدار RX یا همون Receiving Optical Power برای شما خیلی زیاد هست این عدد البته در مودم های مختلف هم دقیقا
    یکسان نیست اما در حالت کلی باید بین 10 تا نهایت 27 باشه ، پیشنهاد میشه ابتدا اتصالات (پچ کورد) و OTO (پریز نوری) بررسی
    بشه و سپس فیوژن ها
    کابل اشتراک ما متاسفانه تا حالا ۴ بار قطع شده و وصله زدن امروز هم دیدم درب جعبه سر کوچه رو با بست کمری بستن
    ۱ هفته هم هست هر وقت نت قظع میشه پینگ میره بالا باید زنگ بزنم پشتیبانی تا درستش کنن
    اینم وضعیت ما

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

کابل اشتراک ما متاسفانه تا حالا ۴ بار قطع شده و وصله زدن امروز هم دیدم درب جعبه سر کوچه رو با بست کمری بستن
    ۱ هفته هم هست هر وقت نت قظع میشه پینگ میره بالا باید زنگ بزنم پشتیبانی تا درستش کنن
    اینم وضعیت ما
    شما اول از همه برو یک عکس از اون باکس FAT بگیر و بعد اون عکس رو ببر مرکز نشون بده و همون عکس رو هم برای سایت بازرسی مخابرات ارسال کن . bazresi.tci.ir و براشون از مشکلی هم که داری توضیح بده.. این بار هم اگر پیمانکار اومد برای کشیدن فیبر بگو یک سره باید بکشه تا باکس و باکس رو هم منظم کنن و برای کشیدن فیبر شما حتما راهی پیدا کنید تا در دسترس برای کندن نباشه . مثلا بالاتر بسته بشه و یا از راه دیگری کشیده بشه. هر راهی که ممکنه کمک کنه به این موضوع.سرویس شما رو هم باید حتما اول با پایین ترین نویز اماده کنن و تحویل بدن وگرنه منطقی نیست..
    اما در کنارش هم شما یکبار مستقیم فیبر رو به مودم خودتون وصل کنید شاید بهتر شد فقط قبل حتما یکبار فوت کنیدش و همینطور از باکس ATB هم یکبار فوت کنید شاید کمکی کرد و برای اینکه این تعطیلات رو بگذرونید کمتر شد نویز.. فقط توجه کن که باید پچ کور رو دوباره درست و محکم وصل کنی.. و بعد نویز رو چک کن.

12. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من هنوز سرویس نخریدم منتطرم اساتید توئیت بزنن ارزون بشه. خییییلی هم مطمئن بودن ظاهرا به کارشون )))))) بندگان خدا دلم براشون میسوزه
    فدا سرت .. مهم اینکه یاد گرفتن قضاوت الکی نکنن و اول برن بررسی بیشتر و درستی کنن در مورد موضوع تا اینکه بیان اینجا قلدر نمایی کنن.. و اگر رهگذر هستن همونطوری مثل یک رهگذر برن پی زندگیشون..

اگر نیاز به سرویس داری حتما زودتر بگیر. کارشون رو حساب کتاب نیست اسیر نشی.

14. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

1. alireza93633

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •