تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 486 از 540 اولاول ... 386436476482483484485486487488489490496536 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,851 به 4,860 از 5391

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

من ADSL مخابرات دارم و مثلاً DS توی DSLAM روی ۲۳ مگ بسته شده، ولی از طریق سرور اکانتینگ روی همون ۱۶ سابق مونده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

الآن کمپین ابر و باد و مه و خورشید برای ثبت نام FTTH هم در دسترس نیست؟
    این طوری دوزار نمیارزه و همون تک و توکی هم که ممکن بود به این سرویس مهاجرت کنن منصرف میشن

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

من ADSL مخابرات دارم و مثلاً DS توی DSLAM روی ۲۳ مگ بسته شده، ولی از طریق سرور اکانتینگ روی همون ۱۶ سابق مونده
    پنل adsl و ftth یکی هست بله
    ولی نوع اینترنت خیر .

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

الآن کمپین ابر و باد و مه و خورشید برای ثبت نام FTTH هم در دسترس نیست؟
    این طوری دوزار نمیارزه و همون تک و توکی هم که ممکن بود به این سرویس مهاجرت کنن منصرف میشن
    ابر و باد فقط 100 مگ سریع تر از سرویس معمولی هست .
    اونم به خاطر اتفاقات شهریور پارسال میدادن
    ولی این اینترنت خوراک گیمه
    اگر از مخابرات نگرفتی از آسیاتک و شاتل حتما بگیر .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان ، من یک مشکل عجیب با اینترنت فیبر نوریم دارم، با اینکه پینگ خیلی خوبی در بازی ها میده ولی نمیتونم به سرور های خیلی از بازی ها متصل بشم ، مثلا در کالاف دیوتی یا مدت ها در جستجوی بازی میمونه(هر از گاهی Connecting هم مینویسه ولی دوباره بعد چند ثانیه دوباره به جستجوی بازی میپردازه) در نهایت هم اگه متصل شد بسیار بد و ظاهرا با پکت لاس بالاست(با اینکه خود بازی چیزی اعلام نمیکنه) در بازی های دیگه مثل بتلفیلد 2042 هم اینجوریه بعد تموم شدن تایمر بعد پیدا کردن بازی و سیاه شدن تصویر برا کانکت شدن به بازی و لود مرحله، چند ثانیه بعد به صفحه قبلی برمیگرده.
    میخواستم بدونم شما به این مشکل برنخوردین؟ نت تایپ هم در کنسول هم در بازی ها Open است و همچنین Full Cone NAT هم فعاله..
    ضمنا این مشکل فقط در اینترنت فیبرنوریم دارم و با اینترنت مبین نت با اینکه پینگ بدتری میده ولی این مشکلاتو در هیچ کدوم از بازی ها که گفتم ندارم
    Last edited by sinasinahm; 20-04-2023 at 18:24.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

سلام دوستان ، من یک مشکل عجیب با اینترنت فیبر نوریم دارم، با اینکه پینگ خیلی خوبی در بازی ها میده ولی نمیتونم به سرور های خیلی از بازی ها متصل بشم ، مثلا در کالاف دیوتی یا مدت ها در جستجوی بازی میمونه(هر از گاهی Connecting هم مینویسه ولی دوباره بعد چند ثانیه دوباره به جستجوی بازی میپردازه) در نهایت هم اگه متصل شد بسیار بد و ظاهرا با پکت لاس بالاست(با اینکه خود بازی چیزی اعلام نمیکنه) در بازی های دیگه مثل بتلفیلد 2042 هم اینجوریه بعد تموم شدن تایمر بعد پیدا کردن بازی و سیاه شدن تصویر برا کانکت شدن به بازی و لود مرحله، چند ثانیه بعد به صفحه قبلی برمیگرده.
    میخواستم بدونم شما به این مشکل برنخوردین؟ نت تایپ هم در کنسول هم در بازی ها Open است و همچنین Full Cone NAT هم فعاله..
    ضمنا این مشکل فقط در اینترنت فیبرنوریم دارم و با اینترنت مبین نت با اینکه پینگ بدتری میده ولی این مشکلاتو در هیچ کدوم از بازی ها که گفتم ندارم
    از سامانه رادار گیم ورازت ارتباطات یا سامانه های مشابه استفاده کنید.

- - - Updated - - -

از سامانه رادار گیم ورازت ارتباطات یا سامانه های مشابه استفاده کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

رنج آی پی مخابراتی که میگیری چیه؟
    کال آفی که بازی میکنه کدومشه؟
    روی مودم دی ان اس کلود فلر و گوگل رو ست کن..
    توی دستگاه هم نگاه کن دی ان اس ست نکرده باشی.
    اگر کردی از دی ان اس رادار یا الکترو و یا یکسری دیگه هست بهم بگو خصوصی برات میفرستم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

استفاده کردم، تغییری حاصل نمیشه، فقط هم با فیبر نوری اینطوریه و اینترنت مبین نت با اینکه پینگ بدتری داره هیچ مشکلی نداره.

9. این کاربر از sinasinahm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

شکن را هم ایمتحان کن .
    اگر کالاف را باز کنه بتلفیلد هم مشککلی نداره / .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

رنج آی پی مخابراتی که میگیری چیه؟
    کال آفی که بازی میکنه کدومشه؟
    روی مودم دی ان اس کلود فلر و گوگل رو ست کن..
    توی دستگاه هم نگاه کن دی ان اس ست نکرده باشی.
    اگر کردی از دی ان اس رادار یا الکترو و یا یکسری دیگه هست بهم بگو خصوصی برات میفرستم.
    به اراجیف این اسپم گذار تاپیکها هم توجه نکن .. فقط اسپم میذاره
    والا الان آی پیم 2.184.207.75 است، تقریبا همیشه تو همین مایه هاست
    کالاف دیوتی بلک آپس کلد وار، ونگارد، وارزون 2 همشون این مشکلات رو دارم. بتلفیلد 2042 هم وارد نمیشه.. فقط بازی ایپکس لجندز مشکلی نداره.
    دی ان اس هم چون دستگاه اصلیم ایکس باکس است محبورم از دی ان اس های تحریم شکن مثل شکن و الکترو استفاده کنم البته با دی ان اس گوگل رو پلی استیشن هم تست کردم بازم مشکل رو حل نکرده.
    در رابطه با ست کردن دی ان اس بر روی مودم میتونین راهنمایی کنید چجوریه؟ من مودمم زایکسله.
    Last edited by sinasinahm; 20-04-2023 at 21:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (3 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

1. Mi74d,
  2. mirsina1979,
  3. luches

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •