تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 526 از 539 اولاول ... 26426476516522523524525526527528529530536 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,251 به 5,260 از 5389

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

تانوما استاندارد 500 گیگ- قرارداد 12ماهه- 300Mb پس‌پرداخت به مبلغ ماهانه 3200000 ریال

خودم الان اینو خریدم و منتظرم که فعال بشه ( فعلا هیچ پولی ازم نگرفتن )
    پس پرداخت هر ماه باید پرداخت کنید. رو شماره مجازی که بهتون دادن یه قبض صادر میشه مثل قیض تلفن دقیقا و آخر هر ماه پرداخت می کنید برای همین بهش میگن پس پرداخت. 320 + 9%= 348800 چند ماه قبل 300 بود 20 گرون شده و من حجم بالاتر از این 500 گیگ در ماه ندیدم شاید رو پنل پس پرداخت نیست هیچ وقت پیش پرداخت نداشتم.

- - - Updated - - -

تانوما استاندارد 500 گیگ- قرارداد 12ماهه- 300Mb پس‌پرداخت به مبلغ ماهانه 3200000 ریال

خودم الان اینو خریدم و منتظرم که فعال بشه ( فعلا هیچ پولی ازم نگرفتن )
    پس پرداخت هر ماه باید پرداخت کنید. رو شماره مجازی که بهتون دادن یه قبض صادر میشه مثل قیض تلفن دقیقا و آخر هر ماه پرداخت می کنید برای همین بهش میگن پس پرداخت. 320 + 9%= 348800 چند ماه قبل 300 بود 20 گرون شده و من حجم بالاتر از این 500 گیگ در ماه ندیدم شاید رو پنل پس پرداخت نیست هیچ وقت پیش پرداخت نداشتم.

2. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

عدد RX شما چه مشکلی داره ؟ بین -27 تا -8 اوک هست تو پنل مودم هواوی حتی بالای 27 هم بره پشتیبانی میپرسه مگه قطعی چیزی دارید از نظرشون اوک هست مال من الان 24.20- هست درسته که بهترین حالت نیست هیچ کدوم ولی مشکل مهم تر اینترنت ایران این فیلترینگ شدید هست. TX هم 2.16 اوک هست. مشکل باید جای دیگه باشه.

4. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دیروز چراغ PON چشمک‌زن بود و امروز کلا خاموشه . پشتیبانی فنی FTTH مخابرات میگه هر کاری میکنن نمیتونن مودمم رو ببینن

ازم خواستن از پشت مودم عکس بگیرم و از صبح تا الان اون عکس رو واسه هفت هشت نفر آدم مختلف فرستادم ، دوستان کسی ایده ای داره

سلام مودم چه مارک و مدلی گرفتید؟

- - - Updated - - -

دیروز چراغ PON چشمک‌زن بود و امروز کلا خاموشه . پشتیبانی فنی FTTH مخابرات میگه هر کاری میکنن نمیتونن مودمم رو ببینن

ازم خواستن از پشت مودم عکس بگیرم و از صبح تا الان اون عکس رو واسه هفت هشت نفر آدم مختلف فرستادم ، دوستان کسی ایده ای داره

6. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

درود

HG8145V5

عدد RX شما چه مشکلی داره ؟ بین -27 تا -8 اوک هست تو پنل مودم هواوی حتی بالای 27 هم بره پشتیبانی میپرسه مگه قطعی چیزی دارید از نظرشون اوک هست مال من الان 24.20- هست درسته که بهترین حالت نیست هیچ کدوم ولی مشکل مهم تر اینترنت ایران این فیلترینگ شدید هست. TX هم 2.16 اوک هست. مشکل باید جای دیگه باشه.
    سپاس فراوان

پس با این مشخصات میشه سرعت 300Mb گرفت؟
    شما مشکل پینگ بالا و پکت لاس ندارید؟

- - - Updated - - -

الان از copilot پرسیدم ، گفت برای 300 این مشخصات جوابگو نیست
    Last edited by mehrabooni; 19-03-2024 at 15:20.

8. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

3 یا 4 سال پیش که تازه گرفته بودم ارتیاط رو تا 500 داخلی رو اسپید تست میداد بعضی وقتها به ندرت تست هم اینجا گذاشتم، و اکثرا رو 250 رو میداد رو PC و کابل لن پورت گیگ. و پینگ هم 1 یا 2 بود داخلی و عدد RX هم تو همین 22 به بالا بود. الان که رو 100 نهایت 120 بستن فکر کنم همه جا همین باشه مخابرات.. سرویس که دارم هم 500 گیگ 50 مگ هست سرویس 300 تو مرکز رفتم هم نگفتن هست و قیمت شما هم که همینه که من دارم چه جوری زده 300 ؟ یه مدت خیلی کمی یه کمپین باز شد ابرو باد بود فکر کنم سرعت اون بالا تر بود.مودم من HG8245H هست 4 پورت گیگ و دو تا تلفن... مودم شما هم پورت گیگ باشه باید راحت بده 300 رو اگه براتون باز گذشته باشن البته سرعت داخلی خارجی که بعید میدونم این سرعتها باشه با این شرایط

10. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پشتیبانی فنی مرکز استان میگه هنوز نمیتونن مودمم رو ببینن

اینجور که شما میگید به RX ربطی نداره

12. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پشتیبانی فنی مرکز استان میگه هنوز نمیتونن مودمم رو ببینن

اینجور که شما میگید به RX ربطی نداره

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

درود سال نو مبارک

دو روز پیش با کارشناس مخابرات که واسه تعمیر خط تلفن اومده بود مجتمع ما صحبت کردم و گفت چرا درخواست فیبرنوری یا VDSL نمیدین؟ میگفت برای VDSL هیچ هزینه ای نداره فقط باید مدیر مجتمع درخواست بده تا تجهیزاتی که لازمه تو کافو نصب کنیم و ...

دوستانی که تجربشو دارن نظرشونو بگن برم سراغ vdsl یا اگه بخوام فیبر رو اوکی کنم واسه خودم تنها چقدر هزینش میشه چون با مدیر مجتمع صحبت کردم گفت بخاطر هزینه هاش و فیبرکشی و این مسائل همسایه ها حاضر به همکاری نیستن

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

درود سال نو مبارک

دو روز پیش با کارشناس مخابرات که واسه تعمیر خط تلفن اومده بود مجتمع ما صحبت کردم و گفت چرا درخواست فیبرنوری یا VDSL نمیدین؟ میگفت برای VDSL هیچ هزینه ای نداره فقط باید مدیر مجتمع درخواست بده تا تجهیزاتی که لازمه تو کافو نصب کنیم و ...

دوستانی که تجربشو دارن نظرشونو بگن برم سراغ vdsl یا اگه بخوام فیبر رو اوکی کنم واسه خودم تنها چقدر هزینش میشه چون با مدیر مجتمع صحبت کردم گفت بخاطر هزینه هاش و فیبرکشی و این مسائل همسایه ها حاضر به همکاری نیستن
    وی دی اس ال داستان خاصی نداره و در صورت نزدیک بودن به کافو و کیفیت مناسب سیم کشی مسی خود مجتمع سرعت حوالی 70 مگ دان و 14-20 مگ اپ بهتون میده که سرعت خوبی هست و خود من هم دارم استفاده میکنم. میتونید 2020 زنگ بزنید درخواست بدید که امکان ارایه vdsl رو خط رو چک کنن و اگر اوکی بود ثبت نام کنین.
    فیبر تنها برای یک نفر انجام نمیدن . یا کل مجتمع فیبر کشی خواهد شد و یا هیچی. مخابرات سر این مسئله خیلی یک دنده هست و اگر مجتمع هم همکاری نکنه که همون جا ختم میشه. تفاوت سرعت هم در حال حاضر رو فیبر سرعت دان حوالی 100 مگ هست و 100 هم اپ .

در کل اگر بتونی vdsl بیگیری اصلا دردسری ندره و مثل همون adsl گرفتنه.

- - - Updated - - -

16. 2 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

وی دی اس ال داستان خاصی نداره و در صورت نزدیک بودن به کافو و کیفیت مناسب سیم کشی مسی خود مجتمع سرعت حوالی 70 مگ دان و 14-20 مگ اپ بهتون میده که سرعت خوبی هست و خود من هم دارم استفاده میکنم. میتونید 2020 زنگ بزنید درخواست بدید که امکان ارایه vdsl رو خط رو چک کنن و اگر اوکی بود ثبت نام کنین.
    فیبر تنها برای یک نفر انجام نمیدن . یا کل مجتمع فیبر کشی خواهد شد و یا هیچی. مخابرات سر این مسئله خیلی یک دنده هست و اگر مجتمع هم همکاری نکنه که همون جا ختم میشه. تفاوت سرعت هم در حال حاضر رو فیبر سرعت دان حوالی 100 مگ هست و 100 هم اپ .

در کل اگر بتونی vdsl بیگیری اصلا دردسری ندره و مثل همون adsl گرفتنه.

- - - Updated - - -
    ممنونم از توضیحاتت

با این تفاسیر برم همون سراغ vdsl بی دردسر تره

یه سوال از کجا میتونم تعرفه های vdsl رو ببینم؟ در حال حاضر خودم 6 ماهه پیش پرداخت میگیرم میخواستم ببینم چقدر اختلاف قیمت هست و چه بسته هایی داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •