PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی تمامی برنامه های Prank ( برنامه های سرکاری و مردم آزاری در حد شوخی )

K A R I M I
25-07-2007, 23:17
سلام
تو این تاپیک قصد دارم که برنامه های Prank را برای شما عزیزان معرفی کنم . من این برنامه ها رو به 10 دسته تقسیم کردم که آن ها را تو 10 پست اول معرفی می کنم ( برای منظم شدن این تاپیک ) ، چنانچه شما هم از این گونه برنامه ها سراغ دارید می تونید تو این تاپیک معرفی کنید ...
من خودم روزانه 4 / 5 تا معرفی خواهم کرد ...
یه مطلب مهم : من از آنتی ویروس NOD32 استفاده می کنم و همیشه به روز نگش میدارم و برنامه هایی رو که اینجا می زارم اول رو سیستم خودم اجراش می کنم تا ببینم که ویروس دارند یا نه ! پس برنامه هایی رو که شما دانلود می کنید سالم هستند چون قبلا رو سیستمم یه بار اجرا شدند ، دوستانی که از آنتی ویروس هایی مثل کاسپر ، مک آفی و ... استفاده می کنند حتما در جریان هستند که آنتی ویروسشون به این جور فایل ها زیاد گیر میده من خودم یه زمانایی از کاسپر استفاده می کردم و گذاشته بودمش رو امنیت بالا و نمی گذاشت که این جور برنامه ها تکون بخورند ! بگذریم من این مطلب رو یاداوری کردم که بگم فایل هایی رو که من واسه دانلود می زارم همه سالم هستند ...

دوستان عزیز ، من دارم یکی یکی برنامه ها رو براش توضیح می نویسم ، شا اونایی که تو پارسا اسپیس آپلود شده رو دانلود کنید ...
این تاپیک هر روز آپدیت میشه ! پس بهش سر بزنید ...
اگر میتونید همه برنامه ها رو دانلود کنید و نگاه به توضیح من نکنید چون شاید یه برنامه خیلی باحال رو من بد توضیح داده باشم و شما دانلودش نکنید و از دستتون بره !! :دی

K A R I M I
25-07-2007, 23:19
مردم آزاری از طریق دکمه

clickme : یه دکمه ای هست که روش نوشته شده clickme خوب اگه می تونید روش کلیک کنید !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HOMOsEXUAL : با این برنامه میتونید برنامه های فان درست کنید ، منتها اول باید یه Ok ازش بگیرید !

fun3 : این برنامه محیط ویندوز 98 رو براتون نمایش میده و یه دکمه استارت توش هست که عمرا بتونید روش کلیک کنید !

VOTE : خوب اینم یه نظر سنجی سر کاری دیگه ، طرف می خواد Yes رو بزنه ولی سر کاره !

MEANING : دوست دارین معنی زندگی رو بفهمین ؟ پس این برنامه رو دانلود کنید !

salary : من کلی از دست این برنامه خندیدم ، این برنامه بیشتر به درد مدیر های کارخانه میخوره ، اگه اجراش کنید ازتون میپرسه آیا از حقوقتان راضی هستید ؟ خوب شما یا باید بگید آره یا نه !!

s e xuality : وای ، اینقدر از این نوع برنامه ها دوست دارم ، یادتون باشه حتما روی ورژن 3 کلیک کنید !

stupidity_test : این یکی هم مثل بالایی هست ولی موضوش فرق می کنه !

K A R I M I
25-07-2007, 23:20
مردم آزاری از طریق کیبورد

replacekey : با این برنامه میتونید تعیین کنید که هر چند ثانیه کلید های کیبورد جاشون رو با هم عوض کنند ( میتونید همیشگیش کنید ) .

crazy_ncs : با این برنامه هم میتونید تنظیم کنید که در یه مدت معین Num Lock یا Caps Lock یا Scroll Lock کامپیو ترتان فعال و غیر فعال شود ! ( خیلی باحاله )

randomkey : این آخر هر چی برنامست ، به درد تایپیست ها میخوره !! هر 60 ثانیه یه بار واسه خودش یه حرف دیگه تایپ میکنه !

K A R I M I
25-07-2007, 23:22
مردم آزاری از طریق پیغام

1000_windows : اگه این برنامه رو اجرا کنید بیچاره میشید ، چون بعدش 1000 تا پیغام میده و شما مجبورید هی OK کنید !

add_remove : از دوستانتون کی بیشتر ترسو هست ؟ این برنامه خوراک اونه ! ابتدا کلیه برنامه های نصب شدش رو بهش نشون میده و بعدا به صورت فیک شروع میکنه به پاک کردنشون !

(@) : این یه فیلم هست که توش نشون میده آنتی ویروس پاک میشه و یه ویروس خفن میاد تو کامپیوتر !

createmessage : با این برنامه هم میتونید به شکل حرفه ای پیغام های فیک درست کنید و بدین به طرف !

downhoax : اگر این رو اجرا کنید به صورت فیک شروع میکنه به دانلود کردن تو IE !

danger : این برنامه هم اول اسم طرف رو میگیره و بعد با پیغام های متوالی بیچارش میکنه !

de-upgrade : این برنامه هم به صورت فیک سیستم رو میخواد آپگرید کنه ولی وسط راه اررور میده ، حالا بیا و هی بزن کنسل رو !

digital_husband : طرف کافیه که این برنامه رو اجرا کنه و بعد یه دکمه رو فشار بده ، اونوقت پا میشه میزاره میره !

drive_vacuum : اگه طرف این برنامه رو اجرا کنه مجبوره که یه درایوش رو فرمت کنه ، میتونید امتحان کنید !

email : اگه این برنامه رو اجرا کنید به صورت فیک شروع میکنه به فرستادن ایمیل !

ErrorMessageGenerator : این یه برنامه هست برای ساخت ارورهای فیک ، ولی پیشنهاد می کنم دانلودش نکنید !

errormsg : اینم یه برنامه باحال با امکانات فوق العاده برای ساخت ارورهای فیک میتونید زمان بندی هم بکنید که مثلا هر 10 ثانیه اجرا بشه !

fakedel : این برنامه هم به صورت فیک در صورت اجرا شدن شروع میکنه و تمامی فایل های سیستمی رو پاک میکنه !

fakeerror2k : این برنامه برای درست کردن ارور های فیک هست و امکانات جالب داره !

fatalerror : در صورت اجرای این برنامه یه ارور میاد و طرف اگر هر چی رو بزنه مجبور میشه که پاک شدن پوشه ویندوز رو ok کنه !

flipit : این یرنامه هم یه چیز تو مایه های sms سرکاری هستش ، پس خودتون ببینید که چی هستش !

FunFormat : اگر این برنامه رو اجرا کنید ناخواسته فرمت میشه هاردتون !

message manager : یک ابزار فوق العاده حرفه ای و قدرتمند برای ساخت فیک مسیج ، حتما دانلودش کنید ...

message : خیلی ساده فقط یک عدد توی برنامه مینویسید ، از این به بعد به ازای اون عدد واسه طرف پیغام میاد !

m_maker : اینم یکی دیگه از ابزار های ساخت فیک مسیج به صورت حرفه ای !

netsend : با این برنامه هم میتونید از راه دور یه نفر رو بمب بارون کنید باید IP طرف رو داشته باشید ، تو شبکه هم میتونید ازش استفاده کنید ...

netsend : این برنامه هم برای بمب بارون از راه دور هستش که rjl ساختتش ، خوبیش اینه که توضیح داره و باهاش میتونید تو شبکه یا کلا از تو اینترنت یه نفر رو مسیج بارون کنید ...

oops : این یکی خیلی باحاله ، توضیح دربارش نمیدم فقط دانلود کنید و بخندید !

password : اینم یه برنامست که به محض اجرا از طرف پسورد میخواد ، حالا طرف هر چی بزنه قبول نمیکنه !

pirate : این خودتون دانلود کنید و بفهمید که کارش چیه ، من که نفهمیدم !

search : این هم برای طرف میگرده دنبال از اون نوع برنامه ها !! :دی

syscan2000 : اینم برای سر کار گذاشتن خوبه بشینید ببینید چی کار میکنه !

tip : اینم یه سری جمله های مشخص رو واسه طرف میاره ، خودتون میتونید هر جمله ای رو بنویسید ( به صورت راهنما )

virusprotection101 : این هم یه آنتی ویروس فیک برای حال گیری ! حتما دانلودش کنید ...

warning : اگه این رو دانلود کردید اصلا اجراش نکنید !

windows_failure : این هم یه چند تا ارور مشتی میده بعد مانیتور رو سیاه میکنه !

K A R I M I
25-07-2007, 23:23
مردم آزاری از طریق موس

avoid : این برنامه دکمه Start رو یه کم شیطون می کنه ، وقتی که شما بخواهید روش کلیک کنید نمی تونید و دکمه Start از دستتون فرار می کنه !

copycursor : اگر این برنامه رو اجرا کنید گاهی اوفات می بینید که یه کپی از موستون رو صفحه میفته و صفحه کم کم پر از موس میشه !

dirty : این برنامه موستون رو یه کم تنبل میکنه وسط راه یدفه موستون وای میسه و 2 ثانیه استراحت میکنه !

ButtonShyMouse : اگه این برنامه رو اجرا کنید دیگه نمی تونید رو کلمات کلیدی مثل OK و NO و ... یا یه جاهای بخصوص دیگه کلیک کنید ! در ضمن هر کی تونست بعد از اجرای این برنامه روی استارت کلیک کنه به من بگه !!

FOLLOWME : این برنامه ایندفعه دکمه استارت رو خیلی مودب و حرف گوش کن می کنه ، هر جا که موستون رو ببرید همراهش میره ( تو تسکبار ) !

DrunkMouse : این برنامه موس رو کمی دیوونه میکنه ، در حین کار با موس یدفعه یه ور دیگه میره !

cursorfun : با این برنامه می تونید مدیریت کنید که شکل موس در مدتی معین به صورت متوای تغییر کنه ، یه سری امکانات دیگه هم داره !

droppings : با اجرای این برنامه در طی مدت کوتاهی مانیتور شما پر از نقطه های سیاه میشه ( که این نقطه ها از موس می ریزه ) !

finger : این برنامه موس رو در هر چند ثانیه تبدیل به یک حالت زشت می کنه ( روم نمیشه بگم ) !

Kill : اگه این برنامه رو هم اجرا کنید روی هر چیزی که کلیک کنید بسته میشه ( جالبه ، نه ؟ ) !

messedup : این برنامه دیگه موس رو به طور کامل دیوونه می کنه به طوری که کنترلش خیلی سخت و طاقت فرسا میشه !

mouseclicks : با این برنامه هم میتونید مدیریت کنید که در طی مدتی معین کلیک چپ یا راست یا هر دو از کار بیفتند !

K A R I M I
25-07-2007, 23:24
مردم آزاری از طریق صفحه ( مانیتور )

water. : اگر این برنامه رو اجرا کنید مانیتور شما پر از آب میشه و موس تبدیل به ماهی میشه ( با زدن کلیک راست ) دقت کنید که این گونه فایل ها رو تغییر نام ندید ...

VS7 : این مردم آزاری نیست و با اجرا کردنش یه بسم الله الرحمن الرحیم کل صفحه رو می گیره !

snow : این برنامه کاری می کنه که طرف تو کامپیوترش شاهد ریزش برف باشه !

redesk : با جرای این برنامه مانیتور رنگ عوض می کنه و دیگه نمی تونید روی چیزی کلیک کنید !

optical : در صورت اجرای این برنامه یه دایره دوران برای طرف ظاهر میشه و بعدش به هر جا که نگاه کنه همون دایره رو می بینه ! امتحانش ضرری نداره ...

mossi : اگه این برنامه رو اجرا کنید به یه دنیای دیگه ای میرید !

HAHA : اگر این برنامه رو اجرا کنید همه آیتم های موجود در دسکتاپ مخفی میشند !

HEADACHE : اینم یه برنامه ای که با عث میشه طرف سردرد بگیره ! صفحه مانیتور رو همراه با صدا سیاه و سفید میکنه ...

Bwdes : با اجرای این برنامه رنگ مانیتور سیاه و سفید میشه و امکان کلیک بر روی آیتم های دسکتاپ از شما گرفته میشه !

showhide : با این برنامه میتونید تعیین کنید که در ممدتی معین دسکتاپ مخفی و دوباره نشان داده بشه !

rotate : اگه این برنامه رو اجرا کنید دسکتاپتون چپکی میشه !

addict : اینم یه چیزی تو مایه های صفحه مرگ واسه طرف میاره !

flasher : اگر طرف این برنامه رو اجرا کنه صفحه مانیتورش شروع میکنه به رنگ عوض کردن !

K A R I M I
25-07-2007, 23:24
مردم آزاری از طریق صدا

burp : با اجرای این برنامه ( با عرض پوزش ) یک سری باد های معده که راهشون رو گم کرده اند و از دهان خارج می شوند رو شما صداهاشون رو می شنوید !( صداهای متفاوت و راندوم و اجرا در تایم های راندوم )

Desktop Dot : به جرات می تونم بگم که این بهترین برنامه مردم آزاری هست ولی باید شما به سلیقه خودتان ویرایشش کنید . با اجرای برنامه هر صدایی که تو پوشه برنامه می باشد به طور راندوم ( میتونید دستیش کنید ) پخش میشه ، فقط یه مشکلی داره که وقتی برنامه اجرا میشه یه نقطه روی دسکتاپ میاد دوستانی که تو کار هک برنامه هستند ببینند می تونند اون نقطه رو حذف کنند یا نه ... خوب شما هم می تونید به جای صداهای برنامه صدای خودتون رو بزارید ( اسم فایل ها رو نباید تغییر بدید ) و اونوفت ...

K A R I M I
25-07-2007, 23:25
مردم آزاری از طریق پرینتر

printer : با این برنامه میتونید تعیین کنید که در چند وقت پیا پی از یک صفحه خالی پرینت بگیره ! ( این دیگه آخر هر چی مردم آزاریه ! )

K A R I M I
25-07-2007, 23:26
مردم آزاری از طریق Floppy

floppy : این برنامه تو هر دقیق سعی میکنه که به فلاپی درایو نفوذ کنه ، بیچاره اون کسانی که فلاپی درایوشون خرخر می کنه !

K A R I M I
25-07-2007, 23:27
مردم آزاری از طریق CD Rom

OPEN_CD : هر بار که این برنامه اجرا بشه ، CDROM هم باهاش باز میشه !

drvopn : این برنامه هم یکی از ابزار های مورد علاقه من است ، اگر بزاریدش تو استارت آپه یکی و اگه تازه کار باشه اشکش در میاد چون دیگه نمی تونه هیچی CD تو CDROM خودش بزاره چون این برنامه کاری میکنه که به محض وارد کردن CD سریعا در CDROM باز بشه !

K A R I M I
25-07-2007, 23:28
مردم آزاری از طریق راه های دیگه !

clickstart : اگه این برنامه رو اجرا کنید هر 45 ثانیه منوی استارت باز میشه و رو اعصابتون راه میره !

sillymonkey : چون دوستون دارم ، بهتون میگم که این یکی رو اصلا دانلود نکنید ! فکر کنم که هر چی بدوبیرا بلده بهتون میگه !

zalienz2p : با اجرای این برنامه یه صف از آدمهایی رو می بینید که یه موجود فضایی میاد و با اشعه لختشون می کنه و قتی که تموم شد اشعه رو طرف شما می گیره پس شما سریعا از جلوی مانیتور برید کنار !

TRAVELER : بدترین مردم آزاری به نظر من همینه ! کافیه شما این برنامه رو تو استارت آپ بزارید اونوقت طرف رو دیوونه می کنید چون بدون اینکه حادثه ای ( تابلو ) رخ بده ساعت کامپیوترش مدام به هم می ریزه !

Stresssi : با اجرای این برنامه یه آدم رو می بینید که استرس داره !

Sheep : هر بار که این برنامه رو اجرا کنید یه گوسفند زنده از بالای مانیتور میافته رو تسکبار و به اندازه گوسفند های زنده ای که دیدید شیطونی می کنه !

pheart : اگه این برنامه رو اجرا کنید یه چیز عجیب غریب میاد و یه کم راه میره بعد میره رو هوا ! ( به حق چیزای ندیده )

love : اینم طرف رو یه جور دیگه می بره سره کار ، یه عشق سنج الکیه !

new : اگه روی این برنامه کلیک کنید و صفحات اینترنتون رو با اکسپلورر 6 باز کنید بیچاره میشید چون بی نهایت صفحه این مرور گر باز میشه ، در باره اپرا یا فایر فاکس خودتون امتحان کنید !

DAVIDS : به این برنامه نمیشه گفت مردم آزاری ، ولی برنامه جالبی هست که با اجراش یه ادگارد داویدس مجازی رو دسکتاپتون میاد و شما میتونید باهاش کارای مختلفی رو انجام بدید !

SCARE : این برنامه هم به طور مجازی شروع به پاک کردن فایل های سیستم میکنه !

fakefmt : این برنامه هم در نوع خودش جالبه ، با اجرای اون شروع میکنه درایو c طرف رو فرمت کنه ( جالبیش اینه که اگه طرف برنامه رو اجرا کنه میبینه که واسه فرمت هست و میاد و کنسل میزنه ولی فرمت آغاز میشه !

Y2k : این برنامه هم به طور کامل طرف رو اذیت میکنه که همه 10 تقسیم بدی این تاپیک رو شامل میشه !

restart : اگه طرف این برنامه رو اجرا کنه در نهایت مجبور میشه که کامپیوترش رو ری استارت کنه ( به صورت فیک ) !

coffeetime : این برنامه هم خیلی مسخره هست شما تعیین می کنید که به صورت مجازی خود ویندوز یا کامپوننت هاش در یک مدت زمان معین نصب شوند ، بیشتر برای استراحت کردن هست !

fakedos : این دیگه آخر هر چی مردم آزاری هستش ، این یه فیک داس هست که هرچی دستور توش بنویسید حالیش نمیشه ! نمی دونم میشه یا نه ولی اگه بتونید به جای cmd.exe بذاریدش دیگه خیلی نفرت انگیز میشه !

fax_pro : با تنظیم این برنامه تعیین می کنید که سر ساعت مقرر واسه طرف فیک فکس بیاد !

ASRE.NOVIN
25-07-2007, 23:29
سر کاریه
مثل اینکه از همین تایپیک شروع شده

K A R I M I
26-07-2007, 17:25
ببخشید ؟؟!!
میتونم بپرسم چی سرکاریه ؟
تاپیک یا برنامه ها ؟

mehdi_vsgh
26-07-2007, 19:39
بقیه اش را چرا نیمزاری؟

مردم ازرای از طریق ماوس و سی دی رام؟

Carl
26-07-2007, 20:18
سلام
خیلی برنامه های باحالی بودند!
در ضمن خیلی هم مردم آزار هستی!

ASRE.NOVIN
26-07-2007, 20:55
ببخشید نمی دونم تا امروز ظهر هرچی وارد تایپیک شما می شدم تمام پست ها تون خالی بودن
ولی حالا درست شدن
باز هم معذرت می خواهم

کیوان71
26-07-2007, 22:25
مطمئنم تایپیک جالبو زیبایی می شه خیلی ممنون

K A R I M I
27-07-2007, 00:21
دوستان توجه کنند که بنده دایل آپ دارم دانلود این گونه برنامه ها و چک کردنشون و بعد آپلودشون زمان بر است من گفتم روزی 4 الی 5 تا براتون آپلود می کنم ، پس عجله نکنید !

javad_raouf_danger
27-07-2007, 00:54
خیلی تاپیک باحالیه لطفا بقیش رو هم بزار

saeed774
27-07-2007, 01:51
دمت گرم
با اين Add&Remove کلي ها رو ترسوندم

javad_raouf_danger
27-07-2007, 03:15
ایول همه با حالاشو گذاشتم تو اشتارت آپ یوزر های دیگه حال همه رو می گیرم

BehzadKiNG
27-07-2007, 03:27
بعضی هایش خیلی با حال اند ...

aminspy12
27-07-2007, 04:07
بغیر از کلمه "خفنگ" هیچ چیز دیگه ای برای این تاپیک به ذهنم نمیرسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!

SANR
27-07-2007, 08:21
خیلی جالب هست.مرسی.

higher_sense
27-07-2007, 13:51
آقا جان مادرت تاپیک رو نیمه کاره ول نکن تا آخرش برو کلی باهات حال کردم.

Vallio
27-07-2007, 16:20
اینا دیگه آخرشه...

mehdi_vsgh
27-07-2007, 22:00
مردم آزاری از طریق پرینتر

printer : با این برنامه میتونید تعیین کنید که در چند وقت پیا پی از یک صفحه خالی پرینت بگیره ! ( این دیگه آخر هر چی مردم آزاریه ! )

اینش خیلی باید بامزه باشه...

K A R I M I
27-07-2007, 22:24
اینش خیلی باید بامزه باشه...
آقای آقا مهدی ( به احتمال خیلی زیاد ! )
همه برنامه ها بامزه هستند ! اگه یه چند روزی هم صبر کنید برنامه های با مزه تر هم خواهم گذاشت !

AB
27-07-2007, 22:54
اینا فقط یه بار اجرا میشن یا دست بردار نیستن؟

K A R I M I
27-07-2007, 23:04
عزیز بستگی داره که کدوم رو اجرا کنی ، مثلا یه برنامه هست که با اجراش Cdrom باز میشه و دیگه تموم و در عوض یه برنامه هست که با اجراش هر 45 ثانیه منوی استارت رو باز میکنه یا یه برنامه دیگه هست که باعث میشه که دکمه استارت از دست موس فرار کنه ... ، اون اولیه که هیچی ولی دوم و سومیه رو شما باید با اتفاده از تسک منیجر از کار بندازید ( بعضی ها هم رو میتونید با بردن موستون به بالای سمت چپ مانیتور از کار بندازید ) .

AB
27-07-2007, 23:48
عزیز بستگی داره که کدوم رو اجرا کنی ، مثلا یه برنامه هست که با اجراش Cdrom باز میشه و دیگه تموم و در عوض یه برنامه هست که با اجراش هر 45 ثانیه منوی استارت رو باز میکنه یا یه برنامه دیگه هست که باعث میشه که دکمه استارت از دست موس فرار کنه ... ، اون اولیه که هیچی ولی دوم و سومیه رو شما باید با اتفاده از تسک منیجر از کار بندازید ( بعضی ها هم رو میتونید با بردن موستون به بالای سمت چپ مانیتور از کار بندازید ) .

پس میشه از کا انداختشون
راستی ویندوز رو خراب نمیکنن؟ میخام خودم یکیش رو اجرا کنم ببینم چجوریه

K A R I M I
28-07-2007, 04:45
نه عزیز ، خیالت راحت باشه ! اینا کوچکترین آسیبی رو به شما نمی زنند ...
من خودم تک تک برنامه هایی رو که معرفی می کنم اول رو سیستم خودم تست می کنم و بعد به بچه های فروم معرفی می کنم !

mobiledead
28-07-2007, 09:08
ممنون عزیز
باحال بودن
من که همشو دانلود کردم

K A R I M I
28-07-2007, 18:00
سلام دوستان
پسورد و یوزر هاستی رو که من روش فایل هام رو آپلود میکردم از من دزدیده شد !
دعا کنید که این فایل ها رو پاک نکنه ...
چون دیگه حال ندارم مجددا با این سرعت ... آپلودشون کنم .

higher_sense
28-07-2007, 19:36
متاسفانه فکر کنم دزدیده شده چون نتونستم دانلود کنم اگر دیدی واقعا دزدیده شده خواهش میکنم به کارت ادامه بده خیلی کارت عالیه...

K A R I M I
28-07-2007, 21:28
چه قدر زحمت کشیدم که دونه دونه اینا رو آپلود کردم ...
برنامه های جدید رو هم آپلود کرده بودم ولی حیف ...
فعلا یه چند روزی تاپیک رو هوا بمونه تا من ببینم چی کار می تونم بکنم !
از مدیران و همکاران محترم تقاضا دارم که تاپیک رو قفل نکنند من بعد از چند روز کارم رو مجددا از نو شروع خواهم کرد ...

mirmohammadi
29-07-2007, 16:05
سلام
من که حتی یک دونه هم نتونستم دانلود کنم
هیچ کدومش روی سرور نیست

EHSANRF
30-07-2007, 10:27
نميشه همه اينا رو توي يه فايل براي دانلود بذاري؟

higher_sense
30-07-2007, 19:54
ایشون که گفتن چند روزی صبر کنید تا بر گردن اونم با دست پر حتما میان قول دادن...

toadstool
30-07-2007, 23:34
دوستان عزيز براتون آپيدم (البته با اينترنت زغالي)

البته كامل نيست تمام چيزهايي بود كه من دانلود كردم ليستش رو براتون مي زارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود :

Viren
30-07-2007, 23:38
دستت درد نکنه عزیز.

shabah
31-07-2007, 15:55
ممنون ولی من همشو دارم خیلی باحالن بازم دستت درد نکنه زحمت کشیدی مرسی

higher_sense
31-07-2007, 16:02
دستت درد نکنه دارم همشو دانلود میکنم ولی اگر میشد مثل سابق در مورد تک تکشون توضیح میدادی خوب بود و اینکه بازم به کارت ادامه بده دوست من.
موفق باشی

farid0485
01-08-2007, 06:09
اگه يه پسورد به اسم سايت روش ميذاشي ديگه هر كي مي خواست به اسم خودش روش كپي بزنه نمي تونست:10:

K A R I M I
01-08-2007, 22:55
اگه يه پسورد به اسم سايت روش ميذاشي ديگه هر كي مي خواست به اسم خودش روش كپي بزنه نمي تونست:10:
نه بابا ...
کار ما از این جور حرفا گذشته ! من می خوام که بچه ها این گونه برنامه ها رو بسط بدن ...
اگه جز این فکر می کردم حتما به حرف شما عمل می کردم ...

AB
18-08-2007, 22:05
کجایید؟
بازم بزارین

keshish
14-11-2007, 09:52
لينكها ديگه كار نمي كنند.

Mehran NZ
17-11-2007, 04:45
دوستان عزيز براتون آپيدم (البته با اينترنت زغالي)

البته كامل نيست تمام چيزهايي بود كه من دانلود كردم ليستش رو براتون مي زارم

دانلود :

متاسفانه اينم باطل شد

aminspy12
17-11-2007, 17:45
لينكها ديگه كار نمي كنند.

متاسفانه اينم باطل شد

بفرمایید دوستان:

من قبلا دانلودشون کرده بودم...البته مطمئن نیستم همشون باشن. احتمالا یکی دو تا کمن...دقت کنید که بیشترشون Malware هستن. البته خطرناک نیستن و آسیبی به سیستم نمیزنن به هیچ وجه. Malware به نرم افزارهایی گفته میشه که بدون اینکه کاربر بدونه اجراشون میکنه و اونوقت این برنامه یکم سرکارش میذارن و حالشو میگیرن. تعریف انگلیسیشون دقیقا اینه:

keshish
18-11-2007, 11:03
شرمنده ولي اين لينك هم كار نمي كنه.
تو رو خدا ما رو در يابيد.

Mehran NZ
18-11-2007, 11:51

نه دوست عزيز من ديروز دانلود كردم سالم بودن

aminspy12
18-11-2007, 22:16

تقصیر من نیست. سایت ParsaSpace داونه. خودتون یه سری بزنید میبینید. من آپلود کرده بودم...

dizgah
23-11-2007, 10:27
آقا ممنون از راهنماییات

S0R3N4
30-11-2007, 12:59
دوست عزیز
تمامی لینک ها پاک شده

aminspy12
30-11-2007, 17:02
دوست عزیز
تمامی لینک ها پاک شده

دوست عزیز!
من آپلودشون کردم...تو صفحه قبلی هم لینکشو گذاشته بودم:

Hаnnibal_ir
19-12-2007, 20:28
نرافزار جالبیه

polisoftco
19-12-2007, 22:13
لام عزیز من تازه اینا رو دیدم از اسم و توضیحاتی که دادین معلومه چیزای خیلی توپی باید باشن اما میک مشکل داره نمیشه دانلود کرد تو صفحه ای که باز میشه میگه فایلت حذف شده چی چی میگه یک چیزایی میگه دیگه اگه میشه درستش کنین چون من چند روز دیگه پروژه دارم و باید یک چیز توپ و جالب گیر بیارم و بدم دست استاد...!

S A M
21-01-2008, 17:10
مردم آزاری از طریق CD Rom

OPEN_CD : هر بار که این برنامه اجرا بشه ، CDROM هم باهاش باز میشه !

drvopn : این برنامه هم یکی از ابزار های مورد علاقه من است ، اگر بزاریدش تو استارت آپه یکی و اگه تازه کار باشه اشکش در میاد چون دیگه نمی تونه هیچی CD تو CDROM خودش بزاره چون این برنامه کاری میکنه که به محض وارد کردن CD سریعا در CDROM باز بشه !

اينا چيجوري دانلود ميشن؟

Saeed-Totti
21-01-2008, 22:52
از بچه هایی که دوباره برنامه ها رو upload کردند ممنونم

S A M
22-01-2008, 14:41
برنامه رو گرفتم اينا بيشتر ازار هستن براي سرگرمي ديگه چي هستش؟

K A R I M I
22-01-2008, 15:09
برای سرگرمی هم برنامه زیاد هست ، اگر صبر کنید من کارم رو از فردا یا پس فردا شروع میکنم ...

kar1591
21-02-2008, 18:48
سلام
جالب بود
خسته نباشی

dc_error691
21-02-2008, 22:54
اينا چيجوري دانلود ميشن؟
Drive Opener
آقای K A R I M I الان 20 روز گذشته پس کوش

dc_error691
21-02-2008, 23:06
اینم چند تای دیگ ببخشید اگه تکراریه:
با باز شدن این برنامه سیستم قربانی به صورت تصادفی بعضی کلید ها رو نمی گیره که حال طرف بدجوری گرفته میشه(.net framework 2 or later is required(:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید==================================
اینم برعکسه هر سی ثانیه یه کلید فشار داده میشه!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید==================================
پایین بردن سرعت ساعت سیستم قربانی تا 10%: هر دقیقه 6 ثانیه هر ساعت6 دقیقه هر روز 144 دقیقه!

این یکی هر 10 دقیقه یک Tip of the Day (راهنمایی روز) رو صفحه میاره که سرکاریه!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید=================================
امیدوارم تکرارای نبوده باشه راستی حجم همه فایلها زیر 10 کیلوبایته!

Arshia001
21-02-2008, 23:52
خیلی باحالیش خیلی باحاله،ولی مثل اینکه زیادی باحال بوده چون فیل-تر شده!

dc_error691
22-02-2008, 13:47
شرمنده واسه من فیـلتر نیود به هر حال اینجا همشو آپ کردم بگیرین:
حجم کل 23 کیلو بایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیرور:

dc_error691
23-02-2008, 13:31
اینم ادامه:
beep-1
evilsmiley-2
minimizer-3
mousemove-4
1-بوق زدن مادر بورد به مدت 1 ثانیه و با فاصله زمانی 1.5 ثانیه
2-ظاهر شدن یک صورتک زشت روی صفحه و حرکت
3-مینی مایز کردن پنجره فعال هر 20 ثانیه
4-پرش موس به یک نقطه شانسی هر 30 ثانیه
لینک دانلود با حجم 14 کیلوبایت:

dc_error691
24-02-2008, 12:55
مثل اینکه دیگه این prank ها طرفدار نداره در هر حال برنامه اي که پيدا کردم يه کلکسيون 9 پرنکي هست که بعد از نصب در منوي استارت ميانبر به هر يک از پرنکها وجود داره توجه کنيد که پرنکها رو نميشه از هم جدا کرد چون همه از يه فايل با پارامترهاي متفاوت با ميانبرها باز ميشن اين ليست پرنک ها:
1-Run away
فرار پنجره ها از دست موس!
================================================== =========
2-Move Curser
موس در صفحه هي به اينطرف و اونطرف پرش ميکنه!
3-Mouse Drift
موس در صفحه آرام آرام به سمت بالا حرکت ميکنه
4-Mirror Mouse
اين يکي باعث ميشه موس برعکس عمل کنه اگه موس رو بخوايد بالا ببريد ميره پايين چپ ببريد ميره راست و ...
5-Clip Curser
موس رو دائماً در يک مستطيل فرضي شانسي محدود مي کنه
6-Window Drift
تمام پنجره هاي باز به حرکت در مي آن
7-Execute Apps
تمام برنامه هاي منوي استارت رو يکي يکي باز مي کنه
8-Caleidoscope1
اکثر رنگهاي صفحات پنجره ها و نوشته ها به صورت تصادفي تغيير مي کند
9-Caleidoscope2
مثل مورد قبل با اين تفاوت که در هر ثانيه فقط رنگ يک چيز عوض ميشه (و نه با هم)
لينک دانلود با حجم 1.49 مگابايت:

يا:

K A R I M I
24-02-2008, 14:09
ممنون ازشما ...
من امروز یه کلکسیون با حجم بالای 40 مگ از نرم افزار های پرنک جمع کردم ، تا فردا آپلودشون می کنم ...

zidane
24-02-2008, 14:11
ممنون dc_error691 بازم به کارت ادامه بده

dc_error691
25-02-2008, 14:05
ممنون ازشما ...
من امروز یه کلکسیون با حجم بالای 40 مگ ...
خواهش. بالای 40 مگابایت! وای به حال Dial-up ی هایی مثل ما!
اینم واسه امروز:
======================================
پس از نصب بر روی سیستم کامپیوتر از طریق پیغام با کاربر حرف می زند!
618 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید======================================
پس از نصب و اجرا با حرکت موس صفحه سیاه شده و مانیتور چشمک می زند.
613 کیلوبایت

=====================================
چشمک زدن پی در پی عکسی دلخواه شما بر روی صفحه طرف
266 کیلوبایت

K A R I M I
25-02-2008, 14:15
برنامه ها رو آپلود کردم ولی باید بشینم تستشون کنم که چه کاری انجام میدن تا حداقل ضمن معرفی یه توضیح کوچیکی در بارشون داده باشم ...

dc_error691
25-02-2008, 14:57
ممنون منتظریم

3tareh
28-02-2008, 08:48
K A R I M I جان و بقيه دوستاني كه لطف مي كنن و آپ مي كنن...
لطفا فايلها رو در يك جاي مطمئن بريزيد كه في لتر نشده باشه. مثلا اين سايت في لتر شده:

ولي من با
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مشكلي نداشتم. من فكر مي كنم اگه در آپلود سنترهايي كه ايراني هستند (Uploadbazar يا parsaspace) يا... مناسب باشند.

با تشكر

K A R I M I
28-02-2008, 11:00
دوست عزیز ، اگر پست اول من رو بخونید نوشتم که اونایی که تو پارساهستند رو دانلود کنید ، چون من یه بار اینا رو یه جا دیگه آپ کرده بودم و پسوردش رو یه نامرد عوض کرد ، حالا دوباره تو پارسا آپ کردم و دارم تک تک معرفی می کنم ...

DaRiOuShJh
01-03-2008, 14:05
مرسی کریمی جان!
پس راسته که میگن مردم آزاری دولا دولا نمیشه!!!
ایول
همه رو دانلود میکنم
بعضی هاشون رو قبلا داشتم مسنکه
ولی با حالن باز:12:

caca_caca888
01-03-2008, 15:46
دستت درد نکنه
تقریبا همشو دانلود کردم

charlize
12-03-2008, 17:04
دمت گرم........
كلي ملت رو گزاشتيم سر كار..........
بخصوص يه بار تو ......
آره ديگه.....!!!!
ادامه بده........

orlan2magic_66
15-03-2008, 17:00
اينا كه شد همش مردم آزاري...

orlan2magic_66
15-03-2008, 17:01
يه جور هك كردن ديگه شما مي گي براي شوخي؟

dc_error691
15-03-2008, 17:16
يه جور هك كردن ديگه شما مي گي براي شوخي؟
کجاش هک کردنه که یارو فکر کنه مثلاً کامپیوترش ویروسیه یا هاردش داره فرمت میشه!فقط شوخیه

bache.qomy
16-03-2008, 02:17
ای ول داداش خیلی ردیف بود.

Mohsen6558
22-03-2008, 20:15
این برنامه هیچ کاری نمی کنه فقط یه صفحه می آره که نوشته داره اطلاعاتتون پاک می شه در حالی که هیچ اتفاقی رخ نمی ده برای ترسوندن عالیه:27:

Ever wanted to prank your friend whit a virus?

Now you can with these completly safe viruses they are all fake and dont harm their PC.

What does it do: Make a black screen with red text saying its deleting EVERYTHING and shutsdown their PC. Funy-Tested safe

hermion gringer
02-04-2008, 12:58
مطمئنی هيچ كاری نمی كنه؟ يك وقت كار دستمون نده!؟

Sajad2006
02-04-2008, 12:59
ای ول چیز جالب و لازمیست.
ممنون.

rezaete
02-04-2008, 13:40
چطور کار میکنه ؟ یعنی باید روی چی چی کلیک کنه ؟

3tareh
02-04-2008, 16:14
كريمي جان:
همه اين برنامه ها حتما يه جوري بايد غير فعال بشن... لطفا طريقه غير فعال كردن هر كدومشون رو هم ذكر كن.
مثلا من randomkey يا اون كه هر چند ثانيه يك بار ارور مي ده رو روي سيستم خودم اجرا كردم و به هيچ طريقي غير فعال نمي شن! (هنوز رستارت نكردم كه ببينم واقعا غير فعال مي شن يا نه).
با تشكر

hermion gringer
02-04-2008, 16:50
[quote=K A R I M I;1351574]

replacekey : با این برنامه میتونید تعیین کنید که هر چند ثانیه کلید های کیبورد جاشون رو با هم عوض کنند ( میتونید همیشگیش کنید ) .

اين برنامه رو من رو سيستم يكی اجرا كردم و انتخاب كردم كه هر وقت دگمه a رو بزني بنويسه e. تازه هميشگيش كردم(انقدر حال داد). حالا به پام افتاده كه بيا درستش كن. يك بار رفتم نشد. برنامه ارور ميداد و باز نمی شد. حالا بايد چی كنم؟

hermion gringer
02-04-2008, 17:04
با اين كه می ترسيدم امتحان كردم. فقط كافيه برنامه رو اجرا كنی. اولش تو يك محيط يك نوشته هايی رو با خط قرمز مياره. بعدش می بينی كه سيستم داره شات داون ميشه. يك ثانيه شمار هم برای شات داون شدن مياد.ولی آخرش نميشه. ثانيه شمارش مثل اونی است كه برای خاموش كردن كامپيوتر تو Notepad يك چيزايی می نويسند، بعدش با پسوند bat ذخيره می كنند.

S A M
02-04-2008, 17:36
[quote=K A R I M I;1351574]

اين برنامه رو من رو سيستم يكی اجرا كردم و انتخاب كردم كه هر وقت دگمه a رو بزني بنويسه e. تازه هميشگيش كردم(انقدر حال داد). حالا به پام افتاده كه بيا درستش كن. يك بار رفتم نشد. برنامه ارور ميداد و باز نمی شد. حالا بايد چی كنم؟

تکراری............

Mohsen6558
03-04-2008, 00:21
ساده هست
یه صفحه داس وا می شه و می نویسه که اطلاعات شما داره می ره پیش خدا در حالی که هیچ طوری نمی شه!
بعد یه صفحه ی رستارت می آد و سیتسم رستارت می شه
تا ویندوز بیاد بالا جون کاربر به لبش می رسه و تو ذهنش مجسم می کنه فایلهایی رو که برا جمعشون زحمت کشیده بود یه حسنش هم اینه به فکر بک آپ می افته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dc_error691
03-04-2008, 17:09
ممنون ولی بهتر بود اینجا میذاشتی:

Mohsen6558
03-04-2008, 22:59
ندیدم چون مهم نبود اون تاپیک پایین بود
ادغام می شه بزودی
مرسی

biz_x
19-04-2008, 17:49
ایول عجب تاپیکی.
برم از اول بخونم.
ممنون.

peyman_nn
02-05-2008, 00:26
50 Funny Computer Pranks All-In-One

1- AddRemove v1.00
2- Avoid v1.01
3- Back Pack Prank
4- Blue Screen of Death Prank
5- Bomb v1.02
6- Buttons Prank
7- Click Me v1.01
8- ClickStart v1.00
9- Clippy v1.00
10- Copy Cursor v1.00
11- Crazy Num Caps Scroll v1.04
12- Cursor Fun v1.01
13- Dirty Mouse v1.00
14- DownHoax v1.02
15- Email Fun v1.00
16- Enhance Your Mouse Prank
17- Exit P Prank
18- Fake Delete v3.05
19- Fake Format v1.05
20- Fake Shutdown v1.00
21- Fake Start Menu 95 v1.00[Sters,continea virus!]
22- Flasher v1.00
23- Flip It v1.00
24- Floppy Madness v1.00
25- Follow Me v1.00
26- Gas Gripe v1.00
27- HeadAche v1.01
28- Image Capture Prank
29- IQ Test Prank
30- Message Manager Lite v1.06
31- Mouse Droppings v1.00
32- Mouse Move v1.00
33- MouseClicks v1.00
34- Password Prank v1.00
35- Pirated Software v1.00
36- Popup Prank v1.00
37- Print Me v1.00
38- Program - WAV Launcher v1.07
39- Random Burper v1.00
40- Relationship Test Prank
41- ReplaceKeys v1.00
42- Rotate v1.00
43- Screen Screw v1.00
44- Shakedown v1.00
45- Show - Hide Desktop v1.00
46- Swap Mouse Buttons Prank
47- The v1.01
48- Time Traveler v1.00
49- Windows Wordpad Prank
50- Y2K Joke v2.00

password :

23 مگ بید :27:

yahoda
04-05-2008, 15:49
برنامه های جالبیه:21: لطفا ادامه بدین .. ( برنامه های کم حجمتر هم بذارین )

farhadx5
05-05-2008, 10:09
واي خيلي جالبن..رو سيستمه خودم اكثرشونو تست كردم
همه چي قرو قاتي شده..موسم ديگه انقد برنامه ريختم روش داره پرواز ميكنه:31:

:18:

sltavakoli
20-06-2008, 23:24
من خودم برنامه نویس هستم.

اگه دوست داشتین بگین تا چند تا از اینا براتون بسازی.

پیشتهاد و طرح از شما.ساختن از ما.

HEGOR
14-07-2008, 18:53
دوستان اگه کسی بخواد این ها رو خنثی کنه باید چیکار کنه با پاک کردنه ای برنامهها خنثی میشن

Havbb
16-07-2008, 14:03
خوب بود ولی من با یه ترفند روی همه اون دکمه هایی که نمیشد کلیک کنی کلیک کردم :31:

hatami1372
21-07-2008, 11:50
با سلام به همگی
من یه چند تا از این برنامه ها که مثل این گوسفنده است می خوام
هرچی سریع تر باشه بهتره

pejmangame
11-09-2008, 01:37
عالي بود@@@@

vahid_vaezinia
11-09-2008, 04:23
ممنون عالی بود !

خوب بود ولی من با یه ترفند روی همه اون دکمه هایی که نمیشد کلیک کنی کلیک کردم

همچنین !

mahdi.a81
20-10-2008, 22:58
خوب بود ولی من با یه ترفند روی همه اون دکمه هایی که نمیشد کلیک کنی کلیک کردم :31:

آقا به ما هم ياد بدين
ممنون ميشم

bersam
15-07-2009, 21:28
آقا به ما هم ياد بدين
ممنون ميشم
خيلي ساده ! شما با استفاده از space مي توني روش كليك كني ! البته فرقي نميكنه ! فقط جا به جا ميشه !

reza3600
28-07-2009, 09:22
اگه این برنامه ها اجرا شد بعد رسیدن به هدف! چطوری از مردم ازاری دست برداریم! یعنی چطوری این برنامه ها رو خنثی کنیم تا دیگه شورش درنیاد!

sinaaeeni
28-07-2009, 10:26
سلام
دوستان اگه کسی سورس ا ین برنامه ها رو داره لطفا آپلود کنه :11:

bersam
30-07-2009, 01:03
اگه این برنامه ها اجرا شد بعد رسیدن به هدف! چطوری از مردم ازاری دست برداریم! یعنی چطوری این برنامه ها رو خنثی کنیم تا دیگه شورش درنیاد!
توي task manager خيلي راحت اسم برنامه رو بيدا كن و end task بزن !!! يه ريست هم بكني (اكه طرف نزاشته باشه توي start up منوت ) همش باك ميشه ... ولي اكه كذاشته بود توي استارت اب و هر وقت اومدي اجرا شد برو توي Run==>msconfig توي تب srart up اون كزينه ي مورد نظر اون برنامه رو قطع كن و طرف رو هم اكه دستت بهش رسيد سير بزنش !!! D: !!!
البته قبلش برو توي start==>all programs==>startup
رو جك كن ببين فايل رو توي اين نزاشته باشه ! ولي در كل خيلي نرم افزار هاي باحالي هستن !!!! D:

p30pro
02-08-2009, 21:52
لينكها خرابه مخصوصا اونا كه w810 داره

nasrin_1213
17-08-2009, 08:38
سرعت ADSL بیشتره یا فیبر نوری؟

hamed s
30-08-2009, 13:00
وحشتناکترین شوخی تا بحال که رتبه 5 را از دیدگاه سافتپدیا با بیش از 1000 دانلود دارد

1: قبل از استفاده کاملا متن را بخوانید
2: مسئولیت اجرای آن بعهده خودتان است
3 : درسته که فعالیت من و دوستان بخاطر تشکر نیست ولی اینیکی تایپ و ترجمش سخت و طولانی بود و چیز تاپی هم هست از دکمه تشکر حتی الامکان استفاده کنید

این برنامه شبیه ویروس عمل میکند ولی در واقع ویروس نیست در اولین اجرا یک پیام میدهد که سیستم شما ویروسی شده و سه گزینه به شما میدهد

اولی فرمت هارد دیسک:
اگر این انتخاب شود یک پروسه مشابه فرمت اجرا میشود در حالیکه اینگونه نیست و اگر کنسل شود صفحه آبی ظاهر میشود

دومی فرمت پوشه ویندوز
اگر این انتخاب شود شروع به اسکن میکند و پروسه ای شروع میشود که نشان میدهد که فایلهای شما در حال پاک شدن است که حتی یوزرهای حرفه ای هم گول آنرا میخورند

سومی پاک کردن محتویات لوکال دیسک
اتخاب اینیکی مشابه قبلیها است فولدرهی و فولدرهای روت را اسکن کرده و....

ولی هنوز تمام نشده بعد از تمام شدن مراحل یک رستارت قلابی رخ میدهد روی صفحه مشکی داس یک پیغام ظاهر میشود کهویندوز در حالت بوت رفته و بعد یک صدای بوق شنیده خواهد شد و یک پیغام ترسناک ظاهر میشود که BIOS image شما آسیب دیده است و مادربورد شما به مشکل برخورده است وکلیک کنید تا دوباره سعی شود زمانیکه این کار سه بار انجام شد پیام دیگری ظاهر خواهد شد که مادربرد کاملا آسیب دیده است
حالا شوخی بپایان میرسد وهیچ تاثیری بر سیستم نخواهد گذاشت البته بجز استرس وحشتناکی که به دوست شما میدهد
مهم نیست که دوست شما تازه کار باشد یا یک یوزر کاملا حرفه ای گول این قضیه را خواهد خورد

The Ultimate Virus 1.20 (Prank Software) | 5.4 Mb

If you love to making fun to your friend, then we presents a greatest computer prank for you. The Ultimate Virus is the best prank software ever known on the net. Over 1000 downloads and 5 rating on Softpedia.com, then it proves that The Ultimate Virus is a right choice for prank your friend!

This program acts like a virus, but it's not a real virus.
At first run, a progress bar appears, inform user if virus loading is in progress. Then, the taskbar and desktop icons are disappears. A dialog box displayed that contains three choices :

Format Hard disk
If you click this button, a progress bar will appears that formatting is in progress but actually it's not. If user click "Cancel" button, then a fake "Blue Screen Of Death" will appear!

Appearance of "BSOD" is different depends on your system. If user has run this program on Windows 9x system, then Windows 9x "BSOD" will appear. Otherwise if user has run this program on Windows XP, then a Windows XP "BSOD" will appear.

Delete Windows Folder
This program will scan all files and folders on your Windows folder. After that, a progress bar appears that displaying deletion progress. An advanced Windows user will be tricked because it displays all files on their systems are being deleted!

Delete All Contents on Local Disk
Similar to above, but it just scan folders on your root folder. Because there is a ton of files is stored on hard disk, so it's impossible to scan all files and folders on your hard disk because it will lag the application.

But it's not finished yet. After all progress is finished, this program will does a fake restart. It displays black screen and text with MS-DOS style, so your friend will be tricked that their computer is being in boot mode. Then, a beep coming from computer speaker, and a frightening text appear: "BIOS image has been corrupted. There is a problem with your motherboard ROM. Press any key to try again” When your friend reach three attempts, a text appears that their motherboard is permanently damaged!

This prank is best for prank your friends, no matter that your friend is a newbie, even an advanced Windows user will be got tricked too! Actually this program DOES NOT damage your system, but gives a big effect to your friend!

Okay, prank is over, now how to remove this program?
I got so many question on how to remove this program. Simply delete The Ultimate Virus program from your computer and it won’t run again. Please note that this program DOES NOT install itself to system. If you found this program run at startup, maybe your friend who do that. Check on startup folder on Start Menu or run MSCONFIG then check Startup tab.

hamed s
30-08-2009, 13:05
همین حالا هم چک کردم توی سافتپدیا تعدا دانلودش به 6986 رسده است

اینم لینک سافتپدیاش برای دانلود کردنش

moj63
09-09-2009, 00:26
وحشتناکترین شوخی تا بحال که رتبه 5 را از دیدگاه سافتپدیا با بیش از 1000 دانلود دارد

[

The Ultimate Virus 1.20 (Prank Software) | 5.4 Mb

این خو سایزش تو سایت 566 KB است چطور شده اینجا 5.4 Mb ؟؟؟

AMIR TERROREST
11-09-2009, 00:12
خنثی کردن این ها که کاری نداره Task Manager رو بیار و به قسمت Proceesses برو اسم برنامه ای که اجرا کردی را در لیست پیدا کن روش کلیک کن و End Proceesses رو بزن جالبه که بدونید این روش رو اینجانب با تجربه خود بدست آوردم

hamed s
11-09-2009, 18:48
این خو سایزش تو سایت 566 KB است چطور شده اینجا 5.4 Mb ؟؟؟
متاسفانه اینی که در سافتپدیا گذاشته ناقصه و بد آپلود شده لینکهای دیگه رو استفاده کنید

خنثی کردن این ها که کاری نداره Task Manager رو بیار و به قسمت Proceesses برو اسم برنامه ای که اجرا کردی را در لیست پیدا کن روش کلیک کن و End Proceesses رو بزن جالبه که بدونید این روش رو اینجانب با تجربه خود بدست آوردم

شما کافیه اینکارو بکنی میبینی که اون صفحه آبی معروف میاد

موفق باشی

hesam 63
17-09-2009, 14:41
سلام
تو یکی از فرومها ( البته اینجا نه )متاسفانه شخصی اومده و با یه برنامه ای کل فروم رو به هم ریخته !
طوری که در هر دقیقه صد ها پیام یکسان می فرسته و باعث بی نظمی در فروم شده
دو تا سوال داشتم
یک اینکه با چه برنامه ای این کارو کرده
دو : راه مقابله با این برنامه چیه
ممنون می شم توضیح کامل بدین

MrGee
23-09-2009, 12:06
سلام
تو یکی از فرومها ( البته اینجا نه )متاسفانه شخصی اومده و با یه برنامه ای کل فروم رو به هم ریخته !
طوری که در هر دقیقه صد ها پیام یکسان می فرسته و باعث بی نظمی در فروم شده
دو تا سوال داشتم
یک اینکه با چه برنامه ای این کارو کرده
دو : راه مقابله با این برنامه چیه
ممنون می شم توضیح کامل بدین

این که کاری نداره با یه برنامه نویسی ساده می شه یه چیز مثل این رو درست کرد

gog2000
25-09-2009, 12:48
سلام K A R I M I عزیز

امکان دانلود برنامه های صفحه اول وجود نداره دوباره قرارشون بده

MrGee
25-09-2009, 20:57
سلام K A R I M I عزیز

امکان دانلود برنامه های صفحه اول وجود نداره دوباره قرارشون بده

امکان داونلود بعضی ها فقط.
توی یکی از صفحه ها هم مجموعه همه اینها وجود داره حجمش هم 5 مگ هست.

hesam 63
09-10-2009, 02:59
این که کاری نداره با یه برنامه نویسی ساده می شه یه چیز مثل این رو درست کرد
آیا نمونه این برنامه هست ؟ یا به فروم یا انجمن مربوطه ربط داره ؟

MrGee
14-11-2009, 18:27
نه باید به یه برنامه نویس بگی این کار رو بکنه البته راه های زیادی
هست برای این کار و هم جلوگیری از اون.

sepoli
28-04-2010, 19:11
خیلی عالی حرف نداره
فقط مادام العمر این جوری می شه یا با بستن نرم افزار تمام می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
اخه خدا را خوش نمی یاد دیگه

Geeksboy
02-05-2010, 22:33
بابا بیخیال...
دمت گرم.

tanatos
15-06-2010, 09:38
ممنون از همگی منتها اینها رو تا وقتی میشه شوخی خطاب کرد که بشه این مشکل رو حل کرد ولی اکثر این کارهایی که اینجا درج شدند قابل برگشت به صورت ساده نیستند.

7evil
20-06-2010, 02:13
سلام لطفا اگه میشه اون برنامه های صفحه ی اول و دوم رو یه بار دیگه اپ کنین چون هیچ کدوم کار نمیکنن

shadow-striker
15-07-2010, 09:14
مرسی داداش خیلی باحال بودن دمت گرم خیلی حال کردم:46::10::40::11:

t.vanguard
11-08-2010, 21:34
سلام
همشون ارور ميدن.هيچ كدوم باز نميشه
لطفا دوباره بذارين:5:

farid0485
12-08-2010, 17:39
سلام
همشون ارور ميدن.هيچ كدوم باز نميشه
لطفا دوباره بذارين:5:

عزيز اين تاپيك به قول معروف مل عصرتيركمون شاه هستش نه حالا............پس بهتر كه توش زياد نگردي..........هيچ چيزي بدرد بخوري نيست..........

lllpixielll
18-08-2010, 22:16
عزيز اين تاپيك به قول معروف مل عصرتيركمون شاه هستش نه حالا............پس بهتر كه توش زياد نگردي..........هيچ چيزي بدرد بخوري نيست..........
ایییی
پس ما تازه واردا چه کنیم؟:31:

pouria_br
26-08-2010, 23:07
ایییی
پس ما تازه واردا چه کنیم؟:31:
یه کار میتونی بکنی.
دوباره درخواست میدی که اگه کسی لینک جدید داره بزاره.:31:

kian-sh
28-08-2010, 16:14
تاپیک باحالیه ولی چرا 99درصد لینک ها خرابند لطفا یه جای خوب آپ کنید.:41:
با تشکر :31:

caca_caca888
28-08-2010, 22:40
من ششمین پستم تو صفحه هشتمه این تاپیکه

انتظار نداری که باز شه؟

kian-sh
01-09-2010, 16:56
من ششمین پستم تو صفحه هشتمه این تاپیکه

انتظار نداری که باز شه؟
دوباره برو یه نگاه بنداز.ببین چند تا لینک کار میکنند.:13:

saeidraei
16-09-2010, 20:38
همه ی لینکاش که الکیه

gog2000
17-11-2010, 20:20
چرا کسی این لینکها را درست نمیکنه
الان خیلی وقته این طوریه
خاب اگه درست نمیشن تایپیک حذف بشه چون بی فایده و است و فقط بیخودی وقت کاربرا را میگیره

emperor of light
19-11-2010, 22:27
خیلی ممنون....بابا خیلی باهال بود .... یه ملت رو باهاش سرکار گذاشتم.البته اون HEADACHE کار دستم داد.یه کتک مفصل خوردم.
:37:

Ship Storm
19-11-2010, 23:07
تاپیک قدمیه و مربوط میشه به 3 سال پیش و لینک ها هم مربوط میشن به اون زمان
در حال حاضر لینک ها هم در دسترس ما نیستند که بخوایم جای دیگه قرار بدیم تا به راحتی بتونید استفاده کنید

JIGSAW2
25-11-2010, 15:19
جالب بود.دمت گرم

JIGSAW2
25-11-2010, 15:21
ایول.راهنمایی خوبی بود

Witcher6610
26-11-2010, 13:05
چرا هیچ کدوم از لینک ها کار نمی کنه؟
من هر چی نتا حالا تست کردم کار نکرد لطفا بررسی کنید...
و مردم آزاری نکنید!!!!

caca_caca888
26-11-2010, 14:49
آقاجان چرا انقدر پست میدید اینجا؟

یه بار گفتم بازم میگم:
من ششمین پستی که زدم تو این تاپیکه!تاپیک واسه سه سال پیشه.
خوب بالاخره اطلاعات پاک میشن دیگه

دوباره برو یه نگاه بنداز.ببین چند تا لینک کار میکنند.
همونطور که خودت گفتی 1% شون سالمه!

میتونید تاپیک رو با قرار دادن برنامه های جدید دوباره سر کار بیارید

Witcher6610
26-11-2010, 15:05
پس لطفا این لینک ها زو پاک کنید که ملت الاف باقی نمونن :31::27:

nab nab
20-01-2011, 22:18
واه چرا اينجا اينجوري س انگار بي فايد س بريم باب دلمان نبود . هي :41:

nab nab
20-01-2011, 22:19
اخه اين ديگه چه جوريشه ها

nab nab
با تشکر از ارسال این مطلب !
لطفا توجه فرمایید ، مطلب ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت قابل نمایش است ... لطفا از ارسال چند باره مطلب خودداری کنید . با سپاس

shah1425
10-03-2011, 15:03
خیلی به نظر باحالن ولی چرا دانلود نمیشه!!

iCe m@n
10-03-2011, 16:33
لینک ها فکر کنم مشکل دار شده
دانلود نمیشه