PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک Fifa 08 + حواشی !

صفحه ها : [1] 2 3 4

Sam Fisher 11
26-09-2007, 17:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FIFA 08

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سازنده: EA Canada
ناشر: EA Sports
سبک: Soccer Simulator
پلتفرم: Multi platform: PC ,PS2, PSP, DS, XBOX360, PS3, NINTENDO Wii
تاریخ اتشار در آمریکا: Oct 9, 2007 برای X360 و PC . نسخه PS3 هم Oct 16, 2007 عرضه خوهد شد.
تاریخ انتشار در اروپا: sep 28,2007
سایت رسمی بازی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
دیدم بحث راجع به ریلیز FIFA 08 بالا گرفته و مدام تاپیک های جدید درمورد زمان پخش این بازی زده میشه پس این تاپیک رو زدم تا همه چیز اینجا مطرح بشه !
همونطور که بالای صفحه هم میبینید فروشگاه سایت هم این بازی رو برای فروش گذاشته :
P30world Shopping center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حتما میدونید که گرافیک نسخه PC این بازی به پای نسخه X360 ، PS3 نمیرسه ! و به قول معروف Next-gen نیست ! هر کسی میخواد FIFA 08 Next-gen بازی کنه باید Next-gen Console داشته باشه .
البته نسخه PC هم خیلی خوب عالی کار شده و گیمرهای طرفدار FIFA رو راضی خواهد کرد . دلیل این کار اینه که نسخه Next-gen گرافیک خیلی بالایی داره و به علاوه رفلکس ها بازیکن ها بسیار نرم کار شدن که نیاز به PCهای قدرتمند داره و EA هم به همین دلیل نسخه PC رو Next-gen نزده !

نسخه PC
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر نسخه Next-gen روی X360
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه Wii هم متفاوت کار شده و با دو نسخه دیگه فرق داره !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PS2

boy iran
26-09-2007, 17:18
آقا امروز گرفتیم اینو یعنی نیم ساعت پیش

در حال نصب است

خدائی نه جلدی نه کاوری

البته اولش هست اینجوری

خدا رحمت کنه پدر مخترع رایتر رو:27:

Sam Fisher 11
26-09-2007, 17:18

اینم توضیحات خوبه mhnmohsen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز که زحمت کشیدن و این مطالب رو در تاپیک اخبار بازی قرار دادن !

FIFA 08 (که با نامهای FIFA Football 08 ،FIFA Soccer 08 و FIFA 2008 نیز شناخته می شود) بازی فوتبال ویدیویی از شرکت Electronic Arts بخش EA Sports است که در سری بازی فیفای این شرکت برروی پلت فورمهای Xbox 360, PS3, Wii, PS2, PSP, DS, PC, Mobile, و N-Gage در روز 28 سپتامبر 2007، برابر با 6 مهر ماه 1386 عرضه خواهد شد.

این بازی در دو نوع ویرایش از لحاظ قابلیت gameplay و گرافیک ارایه می شود: Current-Gen و Next Gen. نسخه Next-Gen فیفا 08 بخاطر دارا بودن قابلیت بالای گرافیکی و گیم پلی، فقط برروی کنسولهای PlayStation3 و Xbox360 ارایه می شود، و Current Gen برای پلت فورمهای دیگر مانند PC و PS2 عرضه می شود.

FIFA 08، پانزدهمین سری بازی فیفا است که از شرکت Electronic Arts از سال 1994 تا کنون تولید و عرضه می شود.

تمامی بازی های سری فیفا، تحت مجوز و نظارت سازمان بین المللی فیفا، توسط شرکت EA تولید می شود.
--------------------------------------------------------------------------------
تجهیزات لازم جهت اجرای FIFA 08 برروی کامپیوترهای شخصی (PC)
• پردازنده (پروسسور): 1.3 مگاهرتز (1.5 مگاهرتز برروی Windows Vista)
• حافظه (رم): 256 مگابایت (512 مگابایت برروی Windows Vista)
• کارت ویدیویی (گرافیک کارت): 64 مگابایت
• کارت صدا: سازگار با DirectX 9.0c
• درایو DVD: هشت سرعته
• هارد دیسک: 4 گیگابایت
--------------------------------------------------------------------------------
لیگ های موجود در فیفا 08
فیفا 08 حاوی 620 تیم، 30 لیگ، و بیش از 15000 بازیکن می باشد، که حجم بانک اطلاعاتی تیمها و بازیکنان این نسخه، نسبت به نسخه قبلی، یعنی فیفا 07، بیش از 20 درصد افزایش داشته. لیگهای جدید FIFA 08 شامل لیگهای ایرلند، جمهوری چک و استرالیا می شود.

در زیر فهرست لیگهای FIFA 08 را مشاهده می کنید:

• Hyundai A-League
• Austrian Bundesliga
• Belgian Jupiler League
• Brazilian Campeonato Brasileiro
• Czech Gambrinus Liga
• Danish Superligaen
• Dutch Eredivisie
• English Premier League
• English Football League Championship
• English Football League One
• English Football League Two
• French Ligue 1
• French Ligue 2
• German Bundesliga 1
• German Bundesliga 2
• FAI Premier Division
• Italian Serie A
• Italian Serie B
• Korean K-League
• Major League Soccer 5
• Primera División de México
• Norwegian Tippeligaen
• Polish Orange Ekstraklasa
• Portuguese BWINLIGA
• Scottish Premier League
• Spanish Primera División
• Spanish Segunda División
• Swedish Allsvenskan
• Swiss Axpo Super League
• Turkcell Super League

خصوصیات فیفا 08

• سیستم کنترلی بهبود یافته
در فیفا 08 سیستم کنترلی طبیعی تر شده و اکثر حرکات به بازیکن سپرده شده است. دخالت در کنترل دروازه بان در موقعیتهای تکت به تک و انتخاب بازیکن با جهتدهی دسته راست گیم پد نمونه هایی از این خصوصیات هستند.

• حالت Be A Pro
با این ویژه گی می توانید، نقش یک بازیکن حرفه ای را در FIFA 08 به عهده گیرید و پله ترقی را پله به پله در دنیای مجازی فوتبال طی کنید. "Be A Pro" این امکان را مهیا میسازد تا بازیکن دلخواه خود را خلق کنید و در زمین فقط بجای آن بازی کنید.

• قالبندی دلخواه
استراتژی و تاکتیک تیم خود را کاملا به دلخواه طراحی کنید. پست دقیق بازیکنان خود را به روش خود مشخص کنید.

• هوش مصنوعی (AI) پیشرفته
سیستم هوش مصنوعی پیشرفته در فیفا 08 با روشی بهبود یافته بازیکنانی که توسط CPU کنترل می شوند را هدایت می کند. در AI جدید شیوه های تدافعی پیشرفته تر عمل می کنند و بازیکنان برای جایگیری در پست خود نسبت به زمان بهترین تصمیم را می گیرند.

این قابلیت در نسخه Next Gen کاملا متحول شده است. هر حرکت برای هر بازیکن شصت هزار الگو برای تصمیم گیری ارایه می کند.

• بهسازی در Manage Mode
بازی های پیش فصل به شما کمک می کند تا قبل از شروع لیگ تیم خود را محک زنید و بازیکنانتان را آماده کنید. خصوصیات جدید در تمرین به شما این امکان را می دهد تا بهتر در ترکیب چینی تصمیمگیری کنید.

• Share Replays (برای PC)
با این ویژه گی می توانید ساده تر لحظات حساس (highlights) را حتی به عنوان ویدیو ذخیره کنید و آنرا در اختیار دوستان یا رقبای خود بگذارید. همچنین از این پس می توانید یک بازی کامل را ذخیره کنید و آنرا در آلبوم بهترین بازی های خود قرار دهید.

• Footii Party (برای Wii)
این خصوصیت سه نوع روش بازی را ارایه می کند: روپایی، شوت زنی و فوتبال دستی.

• آکادمی فوتبال (برای Wii)
با یادگیری 30 روش پایه ای فوتبال یاد بگیرید چطور برروی زمین کنترل و حفظ توپ کنید و هر کاری که مایلید برروی چمن انجام دهید!
موزیکهای متن (Soundtracks) فیفا 08

در این فهرست نام 50 هنرمند از 27 کشور دیده می شود. سبک آهنگها نیز، راک، هیپ هاپ، رپ، پاپ، تکنو و ... هستند. در زیر این فهرست قابل مشاهده است:

Atrist / Song
!!! - All My Heroes Are Weirdos
Apartment - Fall Into Place
Art Brut - Direct Hit
Aterciopelados - Paces
The Automatic Automatic - Monster
Babamars - The Core
Bodyrox ft. Luciana - What Planet You On?
Bonde do Role - Solta O Frango
CAMP - From Extremely Far Away
Carpark North - Human
The Cat Empire - Sly
CeU - Malemolencia
Cheb i Sebbah - Toura Toura: Nav Deep Remix
CSS - Off the Hook
Datarock - Fa-Fa-Fa
Digitalism - Pogo
Disco Ensemble - We Might Fall Apart
Dover - Do Ya
Heroes & Zeroes - Into the Light
The Hoosiers - Goodbye Mr. A
The Hours - Ali In The Jungle
Ivy Queen - Que Lloren
Junkie XL - Clash
Jupiter One - Unglued
Kenna - Out of Control (State of Emotion)
K-Os - Born to Run
La Rocca - Sketches (20 Something Life)
Lukas Kasha - Love Abuse
Madness ft. Sway and Baby Blue - I’m Sorry
Maximo Park - The Unshockable
Melody Club - Fever Fever
Mexican Institute of Sound (MIS) - El Microfono
Modeselektor feat. Sasha Perera - Silikon
Noisettes - Don’t Give Up
Pacha Massive - Don’t Let Go
Peter Bjorn and John - Young Folks
Planet Funk - Static
Robyn - Bum Like You
Rocky Dawuni - Wake Up the Town
Santogold - You Will Find a Way
Simian Mobile Disco - I Believe
Superbus - Butterfly
Switches - Drama Queen
The Tellers - More
Tigarah - Culture, Color, Money, Beauty
Travis - Closer
Tumi and the Volume - Afrique
Vassy - Wanna Fly
Wir Sind Helden - Endlich Ein Grund Zur Panik
Yonderboi - Were You Thinking Of Me?
تصاویر برروی جلد (Covers) فیفا 08
برروی جلد تمام نسخه های محلی FIFA 08 تصویر Ronaldinho، به همراه یکی از بازیکنان زیر (بسته به منطقه عرضه محصول) قرار خواهد داشت:

• آلمان: Miroslav Klose از تیم Bayern Munich
• بریتانیا: Wayne Rooney از تیم Manchester United
• آمریکای شمالی: Guillermo Ochoa از تیم Club América و Jozy Altidore از تیم Red Bull New York
• فرانسه: Franck Ribéry از تیم Bayern Munich
• اسپانیا: Sergio Ramos از تیم Real Madrid
• پرتغال: Cristiano Ronaldo از تیم Manchester United
• سوییس: Tranquillo Barnetta از تیم Bayer Leverkusen
• اتریش: Andreas Ivanschitz از تیم Panathinaikos FC
• لهستان: Euzebiusz Smolarek از تیم Racing Santander
• استرالیا و نیوزلند: Wayne Rooney از تیم Manchester United

*PiNk PaNTHeR*
26-09-2007, 17:26
ای بابا پس گیم اسپات چی نوشته؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
9 اکتبر بود که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_3000
26-09-2007, 17:30
نسخه Wii هم متفاوت کار شده و با دو نسخه دیگه فرق داره !(توضیحات قبلا داده شده )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا این جوری بود من توضیحاش رو نخوندم

یه توضیح بدید ماا بفهمیم

M I S H A
26-09-2007, 22:41
دوستان، اگه تمام تنظیمات گرافیکی بازی را در آخرین حد قرار بدم بازی را میشه با نسخه next-gen مقایسه کرد؟

shepesh
26-09-2007, 23:14
الان تو بازار هست بخریم یه تست بزنیم...یا تو اروپا اومده تو ایران پیدا میشه؟؟؟
فکر کنم ارزش امتحان کردن رو داره تا pes بیاد.

Amin Asterix
27-09-2007, 00:08
ولی شما توجه کن من میگم از زمانی که سگا بود فیفا رو بازی کردم و یکی از بزرگترین ضعف های فیفا اینه که 2 روز بازی کنی دیگه دستت میاد چه جوری تو سخت ترین درجه گل بزنی و بازی رو ببری ولی تو پی ای اس چنین چیزی وجود نداره - اصلآ یکی از دلیلاش اینه که بعضی از دوستان تحمل سختی رو ندارن & وقتی 6 گل به فلان تیم میزنن میگن عجب بازی هست - ولی اگه یه چند وقت با pes بازی کنید و یاد بگیرید خودتون بعدآ قضاوت میکنید.
چرا شایعه میسازی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من خودم به تیمای پرو مثل ماست گل میزنم.کاری نداره که.اون موقعا که زیاد بازی میکردم تا 10-12 میزدم .الان دیگه زیاد بازی نمی کنم اما بازم 5 تا رو می تونم بزنم.تو فیفا هم همینقدر میزنم.هوش مصنوعیه جفتشون در حد پیازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

از طرف دیگه هم هنوز بعضی ها وقتی اولین بار بازی پی ای اس رو میبینن و اشکال بزرگ لیسانس نداشتنشو میگن عجب بازی بدی ولی نمیدونن که با یه آپشن فایل تمام اون مشکلات حل میشه.
و من هنوز برام این تعجبه که چرا فیفا با اینکه چند ساله داره کم میاره بازیش رو تغییر نمیده & سعی نمیکنه درستش کنه - باور کنید من خودم هر سال روز اول میرم بازی رو میخرم 2 روز بازی میکنم میندازم کنار
امسالم باز رفتم به امید اینکه واقعآ امسال تغییر کرده باشه ولی بازم حالمو گرفت.
یا علی
مشکل از لیسانس نیست که!مشکل لیگ مسخره پرو نسبت به فیفاس.اصلا تو مستر لیگ بازیکن تیم ملی آلمان مهم نیست که ما پچشو بخوایم.
واسه اونایی که علاقه به بازیه تکی دارن مطمئنا فیفا بهتره و برای همینه که به دفعه اول میندازنش دور بر عکس شما!!!پرو بازا بیشتر 2 نفری بازی میکنن تا لیگ و بازیه تکی.اصلا اگه بخوای با مستر لیگ بری جلو سر 2 روز حوصله ات سر میره اما یکی مثل من لیگ فیفا رو چند فصل ادامه میده حتی 10 فصل منیجر بازی میکنه چون واسه من خود فوتبالم مهمه نه فقط گیم پلی.وقتی منیجر میرم واقعا احساس میکنم که رفتم تو محیط واقعیت ولی پرو اینارو نداره که همه از همون لیسانسشه متاسفانه!

pes6
27-09-2007, 00:26
عزیز من منظور رو نگرفتی درسته تو هر دوتاشون گل میشه زد ولی تفاوت پی ای اس اینه که همیشه تیم قویتر برنده نیست - حالا هی بگید . شما توی pes میتونین با ضعیف ترین تیم قوی ترین تیمو ببرین و این اشکال نیست بلکه به مربی گری & چیدن & .......... شما تو بازی بستگی داره ولی خدا وکیلی تو فیفا بجز سیستمای معروف خودت میتونی سیستم بسازیو .......... - بعدشم کی گفته مستر لیگ خوب نیست شما به اطلاعات دل بستی یا ......
اینم بدون که مستر لیگ یه لیگ 15 فصل هستش و خیلیها بجز من ازش لذت میبرن
بعد ازون داداش من اینجا نیومدم که مثلا روی شما رو کم کنم - ما کوچیک شما هم هستیم.
فقط به قول شما یادمون باشه این دوتا سلیقه ای هست & اینو بگم خیلیا هنوز بلد نیستن با کیت سرور pes کار کنن و.......... که اگه آگاه بشن تو خیلی چیزا میفهمن که pes بهتره همونطور مثل خیلی چیزاکه فیفا بهتره ( صدای عالی )
یا علی

Amin Asterix
27-09-2007, 00:43
مستر لیگ 100% کمتر از کرییر هست در این شک نکن.این دیگه سلیقه نیست که یک لیگ من در اوردی رو با لیگای واقعی مقایسه کرد.این حقیقته.فیفا 30 تا لیگ داره ولی پرو 5 تا!!!5 تا رو هم درست نداره.اصلا ترانسفرش مشکل داره.از هر نظر که بگی ایراده.من خودم مستر لیگو یکی دو فصل رفتم جلو اما به نظرم جای اینکه قشنگ شه بدترم شده!کجای دنیا یک بازیکن ستاره رو ازت مثلا 10 تا میخرن و یکی مثل اونو 50 میدن؟این خیلی قشنگ و طبیعیه؟
خیلی مسخره اس مقایسه این دو لیگ.من همون مستر لیگ قدیمیو ترجیح میدم.شاید من 50 دور لیگای مستر لیگ پلی استیشنو رفتم(همون فوتبال 2004 که گرونترین بازیکنش 50 ملیون بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ).
حرفی در مورد خود بازیم ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .انقدر سیستمای فیفا مسخره اس که اصلا جای حرف نداره.برای خودم فوتبال پرو بیشتر از فیفا دوس دارم.

عزیز من منظور رو نگرفتی درسته تو هر دوتاشون گل میشه زد ولی تفاوت پی ای اس اینه که همیشه تیم قویتر برنده نیست - حالا هی بگید . شما توی pes میتونین با ضعیف ترین تیم قوی ترین تیمو ببرین و این اشکال
مگه تو فیفا شما نمیتونی؟یک چیزی میگیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi nba
27-09-2007, 00:48
عزیز من درسته فیفا یک سری ایرادا و باگای الکی داره اما همون لیسانسش کلی می ارزه.من 2 تا بازیو دوست دارم و بازی می کنم.اصلا برام فرقم ندارن اما فیفا کریرش راحت میتونه روزی چند ساعت سرگرمت کنه.واسه من که خودم باید تنهایی بازی کنم کرییر بازی کردن خیلی بیشتر حال میده تا بشینم مستر لیگ برم!
اما اگه بخوام با کسی بازی کنم 100% میگم پرو بهتره چون گیم پلیش فوق العادس.زمین بازیشم خیلی طبیعیتره و...
اینکه کدوم بهتره 32435435% سلیقه اس عزیز من.اگه شما میبینی فردا یکی میاد میگه فیفا قشنگتره برا اینه که سلیقه اون اونو میگه و به حرف شما هم کار نداره!حالا هی بگو فیفا فلان...
اینجا همه از بحث خوششون میاد مثل اینکه!نه؟!

کاملا موافقم....

فیفا اونقدر فضای لیگ باشگاهی رو طبیعی ساخته که ادم مزه یک لیگ کامل با تمام فراز و نشیب هاشو میچشه.

ولی pes یک لیگ داره که اونم نمیتونی توش ترانسفر کنی.فقط میمونه مستر لیگ که اونم خیلی یک نواخته و اصلا

مثل فیفا جذاب نیست و به قول دوستمون خیلی زود خسته میشی.و نمیتونی دوران یک لیگ رو با کوچکترین مسایلش ببینی.

mahdi nba
27-09-2007, 00:57
من خودم در سال هم فیفا رو میخرم و هم ساکر.

در فیفا به کوچکترین مسایل لیگ و غیره توجه شده به طوری که ادم سریع خسته نمیشه.

در ساکر فقط به نوع بازی(game play) توجه شده و به جزییات متاسفانه توجه نشده به همین دلیل خیلی خسته کننده هست.

اینا نظر من بود.

Mahdi.M
27-09-2007, 01:06
من خودم در سال هم فیفا رو میخرم و هم ساکر.

در فیفا به کوچکترین مسایل لیگ و غیره توجه شده به طوری که ادم سریع خسته نمیشه.

در ساکر فقط به نوع بازی(game play) توجه شده و به جزییات متاسفانه توجه نشده به همین دلیل خیلی خسته کننده هست.

اینا نظر من بود.

آفرین.خودشه !

mahdi nba
27-09-2007, 01:10
شما فکر کن بخوای بری با کسی بازی کنی واست کدوم مهمتره؟معلومه میگی گیم پلی.واسه همین یک عده دشمن فیفا شدن دیگه.البته عده کمیم تکی میشینن بازی میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که اصلا دو نفره بازی نمیکنم.برای همین فیفا رو به ساکر ترجیح میدم.

fandak
27-09-2007, 07:41
این تاپیک فیفا 2008 یا تاپیک فرق بین فیفا و pes ؟

hadi_gamer
27-09-2007, 10:01
آقا ما بریم بخریم یا نسخه بهترش میاد؟

pes68
27-09-2007, 11:57
من نمیدونم چرا هر وقت صحبت از فیفا می شه این pes ها زرت خودشون رو قاطی بحث می کنند

Amin Asterix
27-09-2007, 12:18
بابا شماها همه حالتون خرابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تاپیک و فرومو ساخته شده واسه تباذل نظره.حالا یکی اومده نظرشو گفته دیگه!
================
آقا نسخه دیگه نداره.اگر خیلی مایلین میتونین 20 روز صبر کنین بعد به یکی پول بدین براتون نسخه اصلیشو از خارج بیاره!ایران همین کی رو فقط میزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
27-09-2007, 13:54
سم جان کاش مینوشتی بحث نکنن.
برایی همینه که من طرف بازیهای ورزشی نمیرم:2:
یک جور بحث میکنین انگار صاحب کونامی و Ea هستید.

shakerifar
27-09-2007, 15:39
اون هایی که خریدن بگن خوبه یا نه
برم بخرم؟
حداقل تا پرو بیاد

keylogger
27-09-2007, 15:47
همین امروز این بازی رو که مال شرکت سرزمین بود خریدم واقعا یکی از عالی ترین ها بود دیگه انگار از فوتبال دراومده شده یه فیلم از بس با کیفیته !!!!!!!!!!!!!!!

V A H I D
27-09-2007, 17:42
خداییش این ایرانی ها هم سرعت عالیی دارند ها من پریروز که تازه لینک هاش رو خودم دیدم وقتی از مدرسه بر
می گشتیم با بچه ها دیدم Dvd ش هم اومده ...

Sam Fisher 11
27-09-2007, 18:04
سم جان کاش مینوشتی بحث نکنن.
برایی همینه که من طرف بازیهای ورزشی نمیرم:2:
یک جور بحث میکنین انگار صاحب کونامی و Ea هستید.
سلام
اتفاقا خیلی از پستها هم به همین خاطر پاک شدن !

من نمیدونم چرا اکثر شما (پرو بازا) اصرار دارین که ما(فیفا بازا) پروباز بشیم ؟!!! اگر بازی خوبیه بچسب به بازیت و کاری به دیگران نداشته باش ! مگر روزی ما میام بگیم آقا پرو بازی نکن ؟! عجب گرفتاری شدیم ....

دیگه پستی راجع به اینجور موضوعات نبینم ! وگرنه علاوه بر پاک شدن پست خود نویسنده هم اخطار میگیره حالا از هر گروهی که باشه !

Amin Asterix
27-09-2007, 18:23
خوب شد شماها مدیر سایت فوتبالی نشدین.یک روز برین پارسفوتبال ببینین ملت چه می کنن با هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .بابا هر کسی حق دارحرف بزنه.توهین که به همدیگه نکردیم که شما ناراحتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته موافقم چون همیشه پرو بازا جای زدن در مورد بازی فقط دوست دارن طرفو بیارن تو خط پرو!!!
================
یک سوال از کسایی که بازیو خریدن:
این وورژن 07 ترانسفراش ناقصه؟یا درسته؟

saman rossi
27-09-2007, 21:04
من رفتم فيفا 08 رو گرفتم خدايي اخر خندس در حد بازي سگاست

sAsAn.K
27-09-2007, 21:16
saman rossi احتمالا طرفدار PES هستی که این حرف رو میزنی نه ؟!
اگر طرفدار PES نیستی که هیچ ولی اگر طرفدار PES هستی باید بگم که PES بنظرت بیشتر شبیه بازی سگا ئه یا FIFA ؟!
بازکن داره راه میره یهمو جهت عوض می کنه طوری که قشنگ رویه یه زاویه 90 درجه حرکت می کنه . البته FIFA هم همین طوری ولی خدایی طبیعی تره مثل PES نیست .

Amin Asterix
27-09-2007, 22:11
جفتشون خنده دارن و در حد پیازم هوش مصنوعیشونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان داره نصب میشه.تازه الان رسیده به مشهد کوفتی.نمیدونم چرا انقدر دیر اووردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .برم ببینم چه فرقی کرده.ولی حیف next gen... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
27-09-2007, 23:39
برای خنده خوب بود نصبش.اصلا تابلو نبود EA واسه پول اسکیل میده.کارشناساشم که از همین کابل خودمون برده اونجا.واقعا جای تاسف داره همچین اسکیلایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باز خوب بود این ترکیب چینیرو یکم دست کاری کرده بودن.فورمیشن دستیش جالب بود!
قیافه ها هم بد نبود.بالاخره ماتراتزی هم توش گزاشتن فقط نمی دونم چرا موهای کامبیزو قرمز کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این قسمتای جدیدش هم زیاد جالب نیست.یعنی چی بریم تبدیل به یک نفر شیم؟نامردا پاس نمیدادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گرافیکشم همون بود.ولی تغییرات زیاد کرده خارج از گیم پلی.اونم متاسفانه تو next gen تغییر دادن که به ما نمیرسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
27-09-2007, 23:44
این قسمتای جدیدش هم زیاد جالب نیست.یعنی چی بریم تبدیل به یک نفر شیم؟نامردا پاس نمیدادن
این یه تیکه رو عین FIFA Manager اومدن...

Sam Fisher 11
27-09-2007, 23:53
حد اقل یه بار بازی کنی بعد مقایسه کنی دلیلشم به خاطر اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام
اینو به یکی بگو که پرو بازی نکرده باشه. همین پرو آخری رو سال قبل چند ماه بازی کردم(دلیلش بماند) . نه با PC که با PS2 یعنی اصلش ! بازیه قشنگیه نمیگم بده ... فقط میدونید قضیه چیه ؟ وقتی از تلویزیون فوتبال میبینم بی اختیار هوس fifa میکنم !

Amin Asterix
28-09-2007, 00:16
این یه تیکه رو عین FIFA Manager اومدن...

بابا منیجر رو آدم برا فوتبال بازی نمی کنه.واسه اون مخلفاتشه.تازه همونم گزاشتن توش ما خدا رو شکر می کردیم اما فلسفه اش تو فیفا معلوم نیست.میگه برو 2 تا کرنر بگیر!!!!فوتبال ماموریتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .50 تا بخور ولی 2 تا کرنرو بگیر:41:
ولی من هنوز تو کف این اسکیلا و تیم چمیستریا و قیافه بعضیا موندم.واقعا مسخره بود.فقط اعصابمو به هم ریخت.رسما توهین کرده به شعور ملینوها نفر آدم فوتبالی تو تمام دنیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
28-09-2007, 00:21
در حال حاظر که هنوز گیم اسپات نمره ای نداده.
بهتره تا نمره و رنکش میاد صبر کرد.

hadi_gamer
28-09-2007, 00:23
آقا بالاخره بگیریم یا نه؟
از 07 بهتره یا نه؟

Amin Asterix
28-09-2007, 00:36
بگیر آقا بد نیست.گیم اسپاتم ولش کن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
28-09-2007, 00:40
اینو به یکی بگو که پرو بازی نکرده باشه. همین پرو آخری رو سال قبل چند ماه بازی کردم(دلیلش بماند) . نه با PC که با PS2 یعنی اصلش ! بازیه قشنگیه نمیگم بده ... فقط میدونید قضیه چیه ؟ وقتی از تلویزیون فوتبال میبینم بی اختیار هوس fifa میکنم !
این قسمت رو خیلی باهات موافقم.

hadi_gamer
28-09-2007, 00:41
امین اینجور که تو تعریف کردی هر کی هم میخواست بگیره پشیمون شد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
28-09-2007, 01:18
من شرمنده ام. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اهل پرو بازی کردنی نگیر.چون این همون فیفاس.اما اگه قبلا فیفا بازی می کردی بگیر.یکم فرق کرده.
اون اسکیلا هم همش واسه تبلیغات و پوله.خودت درست کن.فقط موهای کامبیاسو رو نمیشه از قرمز در اوورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chaos theory
28-09-2007, 01:28
آقا اصلا fifa با pes قابل مقايسه نيست گرافيك و گيم پلي fifa به گرد pes هم نميرسه درسته به نكات ريز فوتبال اهمييت دادن اما خداييش از حق نگذريم گرافيك fifa توف ماليه آشغاله من اصلا 5 دقيقه بازي كردم حالم بد شد .

Sam Fisher 11
28-09-2007, 01:39
تقصیر EA هست که به فکر PCهای ضعیفه ! وگرنه باید همون نسخه Next-Gen رو برای PC هم میداد بیرون تا این همه بهش ایراد نگیرن. میتونست تنظیمات گرافیکی پیشرفته تر بذاره تا بشه هر PC بنا به قدرتش اونو رندر کنه و گرافیک رو به طور فاحش تغییر داد .
شایدم این کار EA به خاطر مایکروسافت بوده باشه ؟!! تا فیفابازا رو به سمت کنسول خودش بکشونه ولی آخه قضیه اینه که قرار بود این نسخه تنها یک سال در انحصار 360 باشه و سال بعد(یعنی امسال) برای PC هم بیاد (خبرش در تاپیک بازیهای آینده هست) حالا چرا امسالم اینطوری شده ...؟!

ولی از من میشنوید اگر فیفا بازید حتما یه کنسول نسل جدید بگیرید تا حالشو ببرید !

Amin Asterix
28-09-2007, 01:56
همون next gen هم مشکل داره.هنوز این مشکلات پیش پا افتاده شو فیفا حل نکرده.مث اینکه وقتی میخوای شوت بزنی زاویه براش مهم نیست!(این خودش کلی بحث داره)
یا همین اندازه زمینش که خیلی کوچیک میزنه.در عرض 3 ثانیه کل محوطه جریمه رد میشه!!!
اینا هنوزم بر طرف نشده.EA فقط اومده به گرافیک و هوش مصنوعیش کرم ریخته تو nest gen.
حالا اگه کسی تونست بازی کنه بیاد بگه تغییراتشو.شاید اینا هم درست شده!!!(دموهاش که اینو نشون نمیداد)

nokhale2_3
28-09-2007, 02:26
آقا من امروز خریدم وبازی کردم
من legundery فیفا 07 رو 6تا 6تا می زدم
ولی از world class فیفا 08 ، 4-0 باختم
خیلی سخت شده، دیگه مثله 07 کامپیوتر زیاد با توپ ور نمیره
در ضمن امکان ایجاد فرمیشن جدید هم وجود داره و ...

Amin Asterix
28-09-2007, 03:00
باز خوبه من دفام خوبه.کلا یک بازی کردم رو وورد کلسهمونم گل نخوردم.اما شوتم نتونستم زنم.(البته چندماه بود بازی نکرده بودم،یادم رفته بود.داشتم میزدم زیر توپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Masoud King
28-09-2007, 03:42
next gen برای pc هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sam Fisher 11
28-09-2007, 06:11
next gen برای pc هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
متاسفانه نه ...

Amin_Asterix جان میشه ازتون خواهش کنم کمتر اینجا پست بدید ! به نظر خودت یکم زیادی حرف نمیزنی !
شرمنده بهت برنخوره ...

fandak
28-09-2007, 08:22
بازی زو من هم خریدم جالبه بد نیست

Sam Fisher 11
28-09-2007, 10:11
بازی زو من هم خریدم جالبه بد نیست
سلام
مبارکتون باشه
راستی بگم تعجب نداره که بازی زودتر اومده چون تاریخ آمریکا 9 اکتبره ولی این بازی همزمان با اروپا تو ایران ریلیز شد ! تو اروپا زودتر ریلیز شد.

chaos theory
28-09-2007, 11:30
تقصیر EA هست که به فکر PCهای ضعیفه ! وگرنه باید همون نسخه Next-Gen رو برای PC هم میداد بیرون تا این همه بهش ایراد نگیرن. میتونست تنظیمات گرافیکی پیشرفته تر بذاره تا بشه هر PC بنا به قدرتش اونو رندر کنه و گرافیک رو به طور فاحش تغییر داد .
شایدم این کار EA به خاطر مایکروسافت بوده باشه ؟!! تا فیفابازا رو به سمت کنسول خودش بکشونه ولی آخه قضیه اینه که قرار بود این نسخه تنها یک سال در انحصار 360 باشه و سال بعد(یعنی امسال) برای PC هم بیاد (خبرش در تاپیک بازیهای آینده هست) حالا چرا امسالم اینطوری شده ...؟!

ولی از من میشنوید اگر فیفا بازید حتما یه کنسول نسل جدید بگیرید تا حالشو ببرید !
sam fisher عزیز منظورت از pc ضعیف رو میشه واسه همه توضیح بدی آقا جون این fifa داره رو 256 تا رم و کارت گرافیک 64 onboard اجرا میشه کجا ea به فکر pc های ضعیفه این حرفا کدومه الان در سال 2007 این pc با این مشخصات که گفتم فاجعه ست.
ضعیف چیه ؟
بعدشم پس باید بگیم ea واسه گرافیک و گیم پلی بازی حسابی اندازه 10 سال باید update بشه خیلی عقبه قبول کن من نه طرفدار pes هستم نه طرفدار fifa اما از حق نمیشه گذشت.
بازم شرمنده به طرفدارای ea و fifa بر نخوره باور کنید قصد توهین و بی احترامی به علایق کسی نداشتم.

Sam Fisher 11
28-09-2007, 11:39
sam fisher عزیز منظورت از pc ضعیف رو میشه واسه همه توضیح بدی آقا جون این fifa داره رو 256 تا رم و کارت گرافیک 64 onboard اجرا میشه کجا ea به فکر pc های ضعیفه این حرفا کدومه الان در سال 2007 این pc با این مشخصات که گفتم فاجعه ست.
ضعیف چیه ؟
بعدشم پس باید بگیم ea واسه گرافیک و گیم پلی بازی حسابی اندازه 10 سال باید update بشه خیلی عقبه قبول کن من نه طرفدار pes هستم نه طرفدار fifa اما از حق نمیشه گذشت.
بازم شرمنده به طرفدارای ea و fifa بر نخوره باور کنید قصد توهین و بی احترامی به علایق کسی نداشتم.
چمیدونم والا منم تو کار این EA موندم ... چرا نسخه PC نسل بعدی نیست ؟...

*PiNk PaNTHeR*
28-09-2007, 11:43
چمیدونم والا منم تو کار این EA موندم ... چرا نسخه PC نسل بعدی نیست ؟...

ب هنظر برای کشورهای آفریقایی باشه.
همچنین برزیل. من میتونم شرط ببندم دلیلش برزیله.

Sam Fisher 11
28-09-2007, 12:06
ب هنظر برای کشورهای آفریقایی باشه.
همچنین برزیل. من میتونم شرط ببندم دلیلش برزیله.
شاید ...
آخه میدونید این بازی تو دنیا وحشتناک طرفدار داره(اگر باز دعوا راه نندازید). این حرفمو فروش وحشتناک هر ساله فیفا ثابت میکنه.
ممکنه دلیلش همین باشه Ea واسه اینکه فروشش تو اینجور کشور ها پایین نیاد این کار رو کرده !

CFC_JESTER99_EF
28-09-2007, 12:47
5 ساله دارم فیفا بازی می کنم هیچ وقت اجازه ندادم کسی به فیفا و ea توهین کنه.
ولی خودمونیم تکلیف اون کسی که سیستم قدرتمندی داره چیه؟
این سیستم منه:
Cpu: E4300
VGA:8600 GTS
Ram: 2GB
دیگه بسه ، نه از Ea طرفداری میکنم نه از فیفا.
از همین حالا رفتم سراغ pes.

hadi_gamer
28-09-2007, 13:38
حالا تا pes7 بیاد که میتونیم باهاش حال کنیم.
جالبه تو اروپا و آمریکا که برای خرید این بازی 70-60 دلار میدن صداشون هم در نمیاد و کلی هم حال میکنن.حالا ما میخواهیم 1000 تومن بدیم دی وی دی بازی رو بخریم کلی هم غر میزنیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin Asterix
28-09-2007, 13:40
متاسفانه نه ...

Amin_Asterix جان میشه ازتون خواهش کنم کمتر اینجا پست بدید ! به نظر خودت یکم زیادی حرف نمیزنی !
شرمنده بهت برنخوره ...

فکر نکنم این کار شما باشه.تو فرومه و هر کسی آزاده نظرشو بگه.مگخ اینکه شما تحمل حقیقتو نداشته باشی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fandak
28-09-2007, 14:45
این هم از عکس اول بازی که من خریدمش و بازی کردم

Amin Asterix
28-09-2007, 14:55
یک سوال:
این حرکات تکنیکیش چه جوریه؟یا حتی انتخاب دروازه بان.من جوی استیکم دارم اما کاری انجام نمیده.تو تریلرای بازی دیدم که با همین جوی استک داشت تکنیکی کار میکرد اما میدونم چرا نمیشه.کسی بلد نیست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Neoonline
28-09-2007, 17:05
آقا من از 98 تا همین امروز دارم نسخه های مختلف فیفا رو بازی میکنم، ولی خدائی چرا تو این 08 دروازه بان رو که میذاری روی World Class نابغه میشه دیگه اصلا گل نمیخوره؟! توی کریر با منچستر شروع کردم 10 تا بازی فقط 3 تا گل زدم!!!

CFC_JESTER99_EF
28-09-2007, 22:55
حالا تا pes7 بیاد که میتونیم باهاش حال کنیم.
جالبه تو اروپا و آمریکا که برای خرید این بازی 70-60 دلار میدن صداشون هم در نمیاد و کلی هم حال میکنن.حالا ما میخواهیم 1000 تومن بدیم دی وی دی بازی رو بخریم کلی هم غر میزنیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بحث 1000 تومن نیست.
خیلی از فیفا بازها مدتهاست که منتظر این بازی هستن.
بعد این ea میاد این گرافیکه... تحویل مردم میده.
خوش به حال اونایی که X360 یا PS3 دارن.
ea فقط و فقط به پول فکر میکنه.

Masoud_kp
28-09-2007, 23:00
به نظر من که یه Face Maker پیس هستم و کلی هم روی پیس غیرتیم فیفا امسال بد کار نکرده حالا از نظر من که جنبه گیم پلیش خیلی خوبه ولی واقعا در نگاه اول هیچ تفاوتی با ورژن قبلی نداره!
تا پیس بیاد همینم خوبه!

Sam Fisher 11
29-09-2007, 01:22
فکر نکنم این کار شما باشه.تو فرومه و هر کسی آزاده نظرشو بگه.مگخ اینکه شما تحمل حقیقتو نداشته باشی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از کی تا به حال اسپم شده حقیقت !
پست درست حسابی بدی کسی کاریت نداره فقط اسپم نده !

نسخه 360 هنوز نیومده ... امیدوارم امروز بیاد... مردیم بس که دمو و اسکرین شاتو نگاه کردیم !

Amin Asterix
29-09-2007, 01:27
از کی تا به حال اسپم شده حقیقت !
پست درست حسابی بدی کسی کاریت نداره فقط اسپم نده !
کدوم اسپم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسپم اگه قبلا همون پستای بی ربط و نیم خطی نبود؟جدیدا شده بحث در مورد فیفا؟یا گفتن بدیاش؟

Mohsen6558
29-09-2007, 01:34
ایول 08 ایول EA
خداییش من اهل بازی به طور حرفه ای نیستم اما FiFa کجا Pes کجا!!!!
از نسخه 97 تا حالا داریم بازی می کنیم یه جورایی با فیفا بزرگ شدیم!!!

Sam Fisher 11
29-09-2007, 01:53
ایول 08 ایول EA
خداییش من اهل بازی به طور حرفه ای نیستم اما FiFa کجا Pes کجا!!!!
از نسخه 97 تا حالا داریم بازی می کنیم یه جورایی با فیفا بزرگ شدیم!!!
سلام
چه عجب یه چندتا فیفا باز اصیل داره پیدا میشه !
من یک سال دیرتر از FIFA98 :31:

Sam Fisher 11
29-09-2007, 06:49
چند اسکرین شات جدید از نسخه Next-Gen
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fandak
29-09-2007, 06:53
من هم از فیفا 94 شروع کردم

Sam Fisher 11
29-09-2007, 07:14
من هم از فیفا 94 شروع کردم
خیلی خوبه .... من 95 بازی کردم ولی خیلی کم چون اون موقع زیاد تو باغ فیفا نبودم و بازیهای فوتبالی دیگه ای(روی سگا و میکرو) میکردم. از 98 به طور جدی فیفا باز شدم .
اینم آمار ریتینگ هایی که تا حالا کاربرای GameSpot به FIFA 08 دادن :

تصویر کاملا گویاست

superb (عالی- امتیازهای 9 به بالا) 57 درصد !
great (خیلی خوب-8 به بالا) 21 درصد !

البته هنوز GS این بازی رو ریویو نکرده و امتیازی بهش نداده .

kindman2535
29-09-2007, 07:33
منم روز 5 شنبه گرفتم خيلي كيفيت بازي بالاست

jak_1300
29-09-2007, 09:54
خدا كنه اين بازي سخت باشه من فيفا 07 يا چمپيون ليگ 07 رو رويه ورلد كلاس ميذاشتم خيلي آسون بود و حال نميداد اما اجبارا بازي ميكردم خدا كنه اين 08 سختتر شده باشه

amir69_k
29-09-2007, 14:38
آقا خداییش ول کنید دیگه فیفا از پرو بهتره از هر نظر ادامش را بخون تا بگم چرا

گرافیکش که همیشه در ps2 xbox360 بالا تر از پرو بود حخودم به شخصه تجربه کردم
داوری درش صد برابر از پرو بهتره هی فرت فرت خطا نمیگیره
پرو آسونه فقط یعنی من خودم هرجا میرم الین را میگم تا دلیل داشته باشم من خودم در حالت bigner چلسی منچستر 10 ***1 بردم ازش دیگه فقط مونده بود با دروازه بان بهش گل بزنم و در کل چون بازی کنا داخلش نرمه من همیشه دوتا زیدانی پشت هم میزدم در صورتی که در فیفا به این راحتی ها نمیشه با حرکات نمیایشی دریبل بزنی این یک واقعیت هرکی میگه نه اشتباه میکنه من خودم که اینقدر ادعا دارم و توی لایو بازی کردن از این حرفها هستم خیلی نمایشی کار نمیکنم مگر حریف خیلی سوسک باشه ولی توی پرو همچین برات بازی میکنم که با fifa street اشتباه بگیریدش

namber_one
29-09-2007, 17:33
من از 96 تو سگا دنبال فیفا بودم
خداییش این 08 رو امروز گرفتم یه چیز دیگه هستش
راستی یه پچی چیزی نیست بشه گرافیکش رو برد بالا
گرافیک رو تا ته زیاد کردم بازم دلچسب نیست
ولی در کل نسبت به 07 تغییرات زیادی داشته

MeMri
29-09-2007, 18:03
می شه یکی از دوستان سریال (برای نصب) رو لطف کنه !:41:

CFC_JESTER99_EF
29-09-2007, 18:08
می شه یکی از دوستان سریال (برای نصب) رو لطف کنه !:41:

X8MM-RWM9-FIFA-KFLT-FIFA

MeMri
29-09-2007, 20:48
من که زیاد خوشم نیمد! همون فیفا 07 بود! ولی بعضی تیکه هاش (مثل دریبل زدن) خیلی قشنگ کار شده بود! صحنه های گل یا قسمت های تو بازی مثل فیفا 07 هست! راستی دوستان این Next Gen چیه؟!

mohsen.rajabi
29-09-2007, 21:03
ببخشید اینی که تو فروشگاه سایت می فروشه کاملشه
کلا ارزش خریدن داره

Sam Fisher 11
29-09-2007, 21:15
راستی دوستان این Next Gen چیه؟!
پست اول تاپیک را بخون !
ولی دوباره و مختصر بگم که نسخه Next-Gen تنها برای کنسول های جدید یعنی PS3 و X360 عرضه شده و اختلاف بسیار فاحشی(عکس هارو ببین) با نسخه PC هم از نظر گرافیک و هم گیم پلی دارد که اصلا قابل مقایسه نیستن !
پست اول رو حتما ببین !

Amin Asterix
29-09-2007, 21:29
جناب سم شما این حرکات تکنیکی و یاد نداری؟یا انتخاب دروازه بان رو.هنوز من هنوز یاد نگرفتم!

spz
30-09-2007, 00:02
دروازبان رو چه جوری میشه کنترل کرد ؟

بقیه کنترل های ججدیشو هم بگید !

بعد هرتز مانیتور من از 85 بیشتر نمیشه ! ماله چیه ؟

Sam Fisher 11
30-09-2007, 06:31
جناب سم شما این حرکات تکنیکی و یاد نداری؟یا انتخاب دروازه بان رو.هنوز من هنوز یاد نگرفتم!
اکثرا با شیفت و E هستن یا ترکیبی. دروازه بان ! تو تعویض ها دیگه ... من نسخه PC رو نگرفتم که بدونم تکنیکاش با چه دکمه ایه منتظر 360 هستم...

دروازبان رو چه جوری میشه کنترل کرد ؟
بقیه کنترل های ججدیشو هم بگید !
بعد هرتز مانیتور من از 85 بیشتر نمیشه ! ماله چیه ؟
دروازبان رو نمیشه کنترل کرد فقط میشه بیرون آورد. دکمه اش هم Qیا E یا W هست بستگی داره دکمه هارو چجور تنظیم کرده باشی. اگر تغییر نکرده باشه باید همون دکمه سرعت باشه البته وقتی توپ دستت نیست.

jak_1300
30-09-2007, 09:12
عجب بازييه دمشون گرم

اين دروازبان چجوري ميشه رو گيم پد چيكار بايد بكنيم

ولي يه عيب من توش ديدم نسبت بخ نسخه قبلي اونم اينه كه تو 07 وقتي توپ دست من نبود رويه كيبورد دكمه s رو ميزدم بازيكنها عوض ميشدن منظورم كنترل بازيكانم بود ولي رو اين نسخه اينجوري نيست كسي ميدونه چيكار ميشه كرد تنظيمي چيزي نداره

در ضمن من تو بازي ديدم كه واقعا ورلد كلاسش سخت تر شده و همينطور ديدم بازيكنايه حريف دريبل زيداني ميزنن و دريبل هاي ديگه اما من هر كار ميكنم دريبل نميزنه جريان چيه در ضمن اوت انداختن فرق كرده

hadi_gamer
30-09-2007, 11:07
عجب بازييه دمشون گرم

اين دروازبان چجوري ميشه رو گيم پد چيكار بايد بكنيم

ولي يه عيب من توش ديدم نسبت بخ نسخه قبلي اونم اينه كه تو 07 وقتي توپ دست من نبود رويه كيبورد دكمه s رو ميزدم بازيكنها عوض ميشدن منظورم كنترل بازيكانم بود ولي رو اين نسخه اينجوري نيست كسي ميدونه چيكار ميشه كرد تنظيمي چيزي نداره

در ضمن من تو بازي ديدم كه واقعا ورلد كلاسش سخت تر شده و همينطور ديدم بازيكنايه حريف دريبل زيداني ميزنن و دريبل هاي ديگه اما من هر كار ميكنم دريبل نميزنه جريان چيه در ضمن اوت انداختن فرق كرده
عوض کردن بازیکن با E هست.

Amin Asterix
30-09-2007, 11:21
اکثرا با شیفت و E هستن یا ترکیبی. دروازه بان ! تو تعویض ها دیگه ... من نسخه PC رو نگرفتم که بدونم تکنیکاش با چه دکمه ایه منتظر 360 هستم...

دروازبان رو نمیشه کنترل کرد فقط میشه بیرون آورد. دکمه اش هم Qیا E یا W هست بستگی داره دکمه هارو چجور تنظیم کرده باشی. اگر تغییر نکرده باشه باید همون دکمه سرعت باشه البته وقتی توپ دستت نیست.

سم جان میشه کنترل کرد.مثل بازیکنا.حالا شما 360 رو بگیری دیگه راحتی.با دسته آموزش داده اما برای پیسی نمیشه.یعنی من هنوز یاد نگرفتم.
اگه کسی تونست دریبلارو با جوی استیک پیسی بزنه یا دروازه بانو سوییچ کنه به بقیه هم یاد بده:10:

boy iran
30-09-2007, 11:26
یادش بخیر قدیما یک تیم از دسته سه انگلیس برمیداشتم میاوردم قهرمان اروپاش می کردم :20:

ببخشید دوستانی که مهارت دارن از جمله فیشر عزیز

وقتی تو قسمت لیگش میری یعنی با یک تیم بازی کنی و به مراحل بالاتر بیاریش اول میگه سه تا بازیکن بساز و بعد هر کاری می کنی ادامه نمیده نمیدونم چه جوری شده

از دوستان خوب هر کسی میدونه راهنمائی کنه ممنون میشم :10:

fandak
30-09-2007, 11:57
خیلی توپه

پیشنهاد می کنم

دوستانی که امتیاز به دست اوردند هر روز اینجا بنویسن

مثلا تو بازی چند points به دست اوردند

mhnmohsen
30-09-2007, 12:18
از تمامی دوستانی که این بازی رو خریدن باید بگم متاسفانه این نسخه بازی دزدی است

و شما دوستان از بیشترین امکانات بازی نمی توانید استفاده کنید.

محض اطلاع دوستان بازی که خود فروشگاه p30World هم عرضه می کند از این جریان مستثنا نیست

دوستان درباره اطلاعات بیشتر در این موضوع به تایپیک اخبار رجوع کنند

بنده اونجا یک تایپیک قرار دادم

Thank you mhnmohsen:11:

jak_1300
30-09-2007, 13:15
يعني چي فكر نميكنم فرقي داشته باشه

jak_1300
30-09-2007, 13:23
من خوندم اون تايپيكت رو عزيزم نسخع اورجينالش نيست كو پس اگه هست بگو تا بريم تهيه كنيم اينكه ميگي بسياري از امكاناتش رو نداره چي رو مثلا نداره مثلا اينكه نميتونيم انلاين بازي كنيم اگه هم ميتونستيم ما نميتونستيم انلاين بازي كردن نياز به اينترنت پرسرعت داره نميشه عزيزم نميشه اينجا ايرانه

shepesh
30-09-2007, 14:36
امروز داشتم Fifa بازی می کردم یاده فوتبال میکرو و سگا افتادم:5:...شماها دلتون رو به چیه این خوش کردین ...:41:

مملي ه ف
30-09-2007, 14:54
سلام بچه ها من وقتي ميرم داخل ستينگ و نحوه بازي و دروازه باني رو روي World Class قرار ميدم همه بازي ها رو مساوي ميكنم مي خواستم ببينم روش گلزني خواستي داره يا من بازيم بد شده خواهشن زودتر جواب من رو بدهيد

saman rossi
30-09-2007, 15:26
امروز داشتم Fifa بازی می کردم یاده فوتبال میکرو و سگا افتادم:5:...شماها دلتون رو به چیه این خوش کردین ...:41:
منم اين نكته رو قبلا گفتم ولي قبول نميكنن:31:

joey jordison
30-09-2007, 15:30
یه سوال
چرا برای pc امسال nextgen نیست و ایا سال بعد برای pc هم nextgen میشه یا نه

Amin Asterix
30-09-2007, 16:38
سلام بچه ها من وقتي ميرم داخل ستينگ و نحوه بازي و دروازه باني رو روي World Class قرار ميدم همه بازي ها رو مساوي ميكنم مي خواستم ببينم روش گلزني خواستي داره يا من بازيم بد شده خواهشن زودتر جواب من رو بدهيد
خوب معلومه بازیت بدتر شده.امثال فیفا تو کارای دفاعی و دروازه کمی بهتر عمل کرده واسه همین من بهت پیشنهاد میکنم جای اینکه جو گیر شی بری بزاری رو آخرین درجه یک هفته آماتور بازی کن تا لمش دستت بیاد بعد کم کم برو بالا.:46:

یه سوال
چرا برای pc امسال nextgen نیست و ایا سال بعد برای pc هم nextgen میشه یا نه

جواب اینو سم فیشر تو صفحه های قبل داد.خلاصه اش اینه که EA به فکر فقیر فقرا افتاده و بازی ای که به پی سی های ضعیف می خوره ساخته تا بتونن همه استفاده کنن.(خواستن فروش پایین نیاد!)
سال دیگه معلوم میشه.:19:

spz
30-09-2007, 17:05
دروازبان رو نمیشه کنترل کرد فقط میشه بیرون آورد. دکمه اش هم Qیا E یا W هست بستگی داره دکمه هارو چجور تنظیم کرده باشی. اگر تغییر نکرده باشه باید همون دکمه سرعت باشه البته وقتی توپ دستت نیست

vaghti shift ba rast ro ham mizanim harjaye bazi bashe miyad ro gooler!!

jak_1300
30-09-2007, 17:09
شيفت + راست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورت از راست چيه

rainysky50
30-09-2007, 18:11
من الان بازی رو نصب کردم!ولی ایکونی توی دسکتاپم نیومد!!مال شما هم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
30-09-2007, 18:12
من الان بازی رو نصب کردم!ولی ایکونی توی دسکتاپم نیومد!!مال شما هم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب حتما توی Start<<<<<<All Program هست.

Aryan.kh
30-09-2007, 19:25
سلام به همگی به این عکس ها توجه کنید و مقایسه کنید ( به نظر شما کدوم بهتره ؟ )
البته نسخه فیفا 08 نسخه اصلی هست و نسخه PES2008 دمو هست

Aryan.kh
30-09-2007, 19:34
اول خودم

به نظر من PES2008 نسبت به FIFA08 گرافیک بسیار بهتری داره ( با وجود اینکه نسخه دمو هم هست )
اما از طرفی فیفا نسخه next gen نیست و نسخه next gen فیفا فقط بر روی ps3 , x360 اومده
اما واقعا مقایسه 2 نسخه PC کاملا به نفع PES هست

saman rossi
30-09-2007, 19:58
دوست عزيز شما بايد بازي fifa رو با بازي super star soccer delux مقايسه كني نه با pes

Amin Asterix
30-09-2007, 20:49
این حرکات خفن فیفا با 360.برین ببینین یاد بگیرین.با کامپیوتر که نمیشه متاسفانه!

CFC_JESTER99_EF
30-09-2007, 21:04
یادش بخیر قدیما یک تیم از دسته سه انگلیس برمیداشتم میاوردم قهرمان اروپاش می کردم :20:

ببخشید دوستانی که مهارت دارن از جمله فیشر عزیز

وقتی تو قسمت لیگش میری یعنی با یک تیم بازی کنی و به مراحل بالاتر بیاریش اول میگه سه تا بازیکن بساز و بعد هر کاری می کنی ادامه نمیده نمیدونم چه جوری شده

از دوستان خوب هر کسی میدونه راهنمائی کنه ممنون میشم :10:

آره منم همین مشکل رو داشتم.
باید 4تا درست کنی تو یکی از اون 4 قسمت اسم پروفایلت نوشته شده باید واسه اون هم یکی درست کنی یا اصلا میتونی درست نکنی و یکی از بازیکن های تیم مورد نظرت رو بذاری.
خودم نفهمیدم چی نوشتم:31:

@R3Z
30-09-2007, 21:09
pes 2008 یه چیز دیگست خدایی با این که دموشه خیلی بهتره.

Evolution37
30-09-2007, 22:42
کونامی تنها در زمینه چهره به موفقیت نرسیده !کافیه به لباسهاشون هم توجه کنید!

martin_superhuman
30-09-2007, 22:47
مثل این که فیفا 2008 آپدیت شده فیفا 2007 هست.چون توی بازی که تغییر زیادی حاصل نشده.فقط اومدن تم رو عوض کردند و نقل و انتقالها رو انجام دادند.:13::13::13:

chaos theory
01-10-2007, 00:04
مثل این که فیفا 2008 آپدیت شده فیفا 2007 هست.چون توی بازی که تغییر زیادی حاصل نشده.فقط اومدن تم رو عوض کردند و نقل و انتقالها رو انجام دادند.:13::13::13:
دقیقا درسته

faraz_n
01-10-2007, 00:17

دقیقا"
تازه قیافه ها هم خیلی تابلوئه
عین همونه مثل اینکه سازندگان فیفا از 1 ماه پیش تازه شروع به ساختش کردند:27:
تورو خدا یه نگاه به قیافه لوکا تونی و کریس رونالدو و مسی بندازین:2:
این بازی 30 دقیقه بیشتر رو کامپیوتر من دووم نیاورد و فوری Uninstall کردم
خداییش دیگه فیفا با اون بازیکناش که مث اردک راه میرن و با این 08 باید بره جلوی pes لنگ بندازه

MORINIO
01-10-2007, 00:44
خوب شد گفتین وگرنه پولم حروم میشد :13:

rainysky50
01-10-2007, 00:45
سلام.بچه ها کمک.من فیفا 2008 رو از شرکت بی شعور تکین خریدم و روی پک دی وی دی نوشته بدون نیاز به کرک و سریال ولی هم به سریال نیاز داره وهم به کرک!!!!!خواهشا لینک یک کرک مناسب رو برای من قرار بدید!خواهش میکنم این کار رو بکنید!

Aryan.kh
01-10-2007, 05:22
کسی عکسی از ورژن X 360 نداره ؟
اصلا هنوز منتشر شده ( نه از عکس های انتشاری از EA که 95 % ادیت شدست) اگر خودتون بازی رو تهیه کردید مقایسه کنید و در سایت قرار بدید

jak_1300
01-10-2007, 08:42
شيفت + راست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورت از راست چيه

Sam Fisher 11
01-10-2007, 09:47
کسی عکسی از ورژن X 360 نداره ؟
اصلا هنوز منتشر شده ( نه از عکس های انتشاری از EA که 95 % ادیت شدست) اگر خودتون بازی رو تهیه کردید مقایسه کنید و در سایت قرار بدید
صفحه اول و صفحات قبلی گذاشتم !

عزیز من مگر بچه بازیه که شرکت بزرگی مثل EA بیاد خودش رو با چندتا عکس ادیت شده مسخره عام و خاص بکنه . عکس هایی که گذاشتم همه معتبر هستن و از محیط بازی گرفته شدن .

نسخه 360 هم که متاسفانه هنوز نرسیده . ولی فردا پس فردا تو بازار ...

jak_1300
01-10-2007, 10:28
اين دي وي دي رو من بعد از زير رو رو كردن ميدانه توپخونه وكلي گشتن بلاخره تويه نارمك گير اوردم اين بازي برايه من بدون دي وي دي اجرا نميشه يعني حتما بايد دي وي دي داخل دي وي دي رام باشه تا بخونه بخاطره همين منم مجبور شدم يه ايمج بگيرم ازش كه ديگه هي نخوام از دي وي دي رام استفاده كنم شما برايه شما چطوره همينطوره؟

rainysky50
01-10-2007, 11:52
اين دي وي دي رو من بعد از زير رو رو كردن ميدانه توپخونه وكلي گشتن بلاخره تويه نارمك گير اوردم اين بازي برايه من بدون دي وي دي اجرا نميشه يعني حتما بايد دي وي دي داخل دي وي دي رام باشه تا بخونه بخاطره همين منم مجبور شدم يه ايمج بگيرم ازش كه ديگه هي نخوام از دي وي دي رام استفاده كنم شما برايه شما چطوره همينطوره؟

من فیفا 2007 رو اینجوری تونستم اجرا کنم ولی 2008 رو حتی ایمیج هم گرفتم ولی میگه سی دی یا دی وی دی اصلی رو باید قرار بدم!دی وی دی بازی رو میزارم ولی باز هم همین ارور رو میده!!یه نفر یه کرک خوب و معتبر بزاره!ازتون خواهش کردم ولی هنوز به درخواستم رسیدگی نکردید!!:19::19::19::11::11::41::20::8::19:: 11:

jak_1300
01-10-2007, 12:41
بخدا من خونه نيستم الان كه كمكت كنم

saee
01-10-2007, 13:31
واقعا مردشور بازی های کرک شده را ببرن.
همین که بازی اومد به همراهش یک دسته هم گرفتم اما حالا که مسخره بازی های EA را دارم تحمل میکنم.مساله control اعصابمو خورد کرده.حالت کنترل از classic به new تغییر نمیکنه (عوضش که میکنی بعد سیوش میکنی , سیو نمیشه) .کنترل کلاسیکش هم واقعا مسخرست.
حالا پچی چیزی راه حلی برای این موضوع نیومده؟

saee
01-10-2007, 13:33
من فیفا 2007 رو اینجوری تونستم اجرا کنم ولی 2008 رو حتی ایمیج هم گرفتم ولی میگه سی دی یا دی وی دی اصلی رو باید قرار بدم!دی وی دی بازی رو میزارم ولی باز هم همین ارور رو میده!!یه نفر یه کرک خوب و معتبر بزاره!ازتون خواهش کردم ولی هنوز به درخواستم رسیدگی نکردید!!:19::19::19::11::11::41::20::8::19:: 11:
اگر با nero ایمیج بگیری جواب میده .

jak_1300
01-10-2007, 13:41
من با نرو ايمج گرفتم جواب داد

jak_1300
01-10-2007, 13:42
واقعا مردشور بازی های کرک شده را ببرن.
همین که بازی اومد به همراهش یک دسته هم گرفتم اما حالا که مسخره بازی های EA را دارم تحمل میکنم.مساله control اعصابمو خورد کرده.حالت کنترل از classic به new تغییر نمیکنه (عوضش که میکنی بعد سیوش میکنی , سیو نمیشه) .کنترل کلاسیکش هم واقعا مسخرست.
حالا پچی چیزی راه حلی برای این موضوع نیومده؟

دمت گرم خوب شد گفتي منم گيم پد دارم ش.ك دار هستش تو همه بازي ها شوك داره اما تو فيفا نداره دقيقا منم همين مشكل رو دارم اگه كسي چيزي ميدونه لطفا كمكمون كنه

Amin_0913
01-10-2007, 14:23
چه شکلی میشه تو این Fifa 08 دریبل زد؟

jak_1300
01-10-2007, 14:26
ما هم در پيه كشفشيم

jak_1300
01-10-2007, 15:36
سلام بچه ها من بازي رو كه گرفتم جلد نداره ميشه هر كه جلد داره يه اسكن بكنه از عكسه رويه جلدش ميخوام پرينت بگيرم
البته عكسه جلوش رو پيدا كردم عكسه پشتش رو ميخوام اونجا كه نوشته سيستم بازي چي باش رو ميخوام

اين عكسه رويه جلدشه

spz
01-10-2007, 16:20
سلام به همگی به این عکس ها توجه کنید و مقایسه کنید ( به نظر شما کدوم بهتره ؟ )
البته نسخه فیفا 08 نسخه اصلی هست و نسخه PES2008 دمو هست

\

فکر نکنم که فیفا هایکولیتی باشی عکس هاش !!

میدیومه احتمالن

Amin Asterix
01-10-2007, 16:33
جناب spz نمی خوای به ما یاد بدی چه جوری دروازه بانو سوییچ کنیم؟شیفتو راست نبود عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bax_021
01-10-2007, 17:58
Pes2008 اگر از لحاظ ليسانس يكم مشكل داره (كه اونم با ريختن آپشن فايل حل مي شه) سگش مي ارزه به فيفا
بازيكنا تو فيفا شبيه معلولان
از عكسايي كه تو صفحه هاي قبل گرفته شده معلومه
واقعا نمي دونم چرا فيفا بازي مي كنيد :27:

hasan_saleh_figo
01-10-2007, 18:09
اين fifi 08 براي xbox360 كي مياد تو ايران:20:

*PiNk PaNTHeR*
01-10-2007, 18:36
اين fifi 08 براي xbox360 كي مياد تو ايران:20:

به نظر اومده.
به محضی که لینک دانلودش بیاد میاد:12:

MeMri
01-10-2007, 18:54
Pes2008 اگر از لحاظ ليسانس يكم مشكل داره (كه اونم با ريختن آپشن فايل حل مي شه) سگش مي ارزه به فيفا
بازيكنا تو فيفا شبيه معلولان
از عكسايي كه تو صفحه هاي قبل گرفته شده معلومه
واقعا نمي دونم چرا فيفا بازي مي كنيد :27:

چرا طرفدارهای PES هی می یان ایراد می گیرند؟!:13:

اگه شما عکس هاش رو برای کنسول XBOX یا PS3 ببینید متوجه می شوید:27::21:

Aryan.kh
01-10-2007, 19:00
درسته ممکنه کیفیت ps3 و x BOX 360 در حد مطلوبی باشه اما فیفا با این کار درصد زیادی از طرفداراش رو از دست داد و این یعنی مدیریت غلط ... ( EA اشتباه بزرگی کرد که Next Gen رو روی PC نبرد )
راستی یه دوستی در مورد کیفیت تصاویر گفته بود
هر دو هم pes2008 و هم fifa08 گرافیکشون در اون عکس های مقایسه High هست

rainysky50
01-10-2007, 19:39
من طرفدار هر دو بازی پرو اوولوشن سوکر و فیفا هستم و بر اساس چیزهایی که دیدم نظر میدم!به نظر من پرو سوکر به جزییاات بازی خیلی اهمیت میده ولی فیفا این گونه نیست!منوهای فیفا خیلی کاملتر و بهترند ولی پرو این گونه نیست!بازیکنان پرو واضح تر و بزرگترند ولی فیفا اینجوری نیست!صداگذاری و گزارشگر فیفا بهتره و لی پرو این طوری نیست!در مورد فیفا و پروی 2008 باید بگم که مثل اینکه قراره پرو امسال بهتر باشه!در مورد اون عکسها باید بگم که عکسهایی که از فیفا گرفته شده اند نیز در حالت های کوالیتی بوده اند!چون من الان که فیفا بازی میکنم با اینکه بازی رو روی های کوالیتی قرار دادم و رزولوشن بالا رو انتخاب کردم ولی تصویر ماته!فیفا امسال تصویر رو مات کرده تا گرافیک بازی بهتر به نظر برسه!!به نظر من طرفدارای فیفا امسال باید شکست رو بپذیرند!باز هم میگم که من هر دو بازی رو همیشه نصب کرده ام و هر دو بازی رو دوست دارم چون سبک هر دوتاشون با هم فرق میکنه! الان هم فیفا 2008 نصبه و لی پرو 2008 رو ندارم!من بر اساس دیده های خودم نظر دادم پس کسی به من ایراد نگیره !

hassan-2005
01-10-2007, 20:23
در مورد این که بازیکنان در فیفا معلول هستند شکی نیست چرا که در Pes بازیکناش بیشتر شبیه غول هستند تا بازیکن؟

amirpers
02-10-2007, 01:54
دوستان بیاید بحث تفاوت و برتریهای Fifa و Pes رو پایان بدید .
هر کدوم از این گیمها مزیتها و معایبی برای خودشون دارند . نمیشه گفت کدوم بهتره .
اینجا هم تاپیک Fifa 08 هستش .
اگه دوست دارید در این مورد بحث کنید به تاپیک خودش مراجعه کنید .

jak_1300
02-10-2007, 09:30
از بازي بگين خداييش سخت شده ها من بيچاره شدم ******** دريبل زيداني ميزنن خيلي پرو شدن بايد حالشون رو بگيرم
من هر كاري ميكنم نميتونم توپ رو برم لب خط سانتر كنم يعني ميشه ها اما به سختي دهنه ادم ********

پاس دادن ها خيلي طبيعي تر شده رويه كرنر زدن من چون با گيم پد بازي ميكنم قبلا تو فيفا 07 كات دار سانتر ميكردم ولي الان نميتونم كات بدم

ویرایش توسط امین

jak_1300
02-10-2007, 09:32
سلام بچه ها من بازي رو كه گرفتم جلد نداره ميشه هر كه جلد داره يه اسكن بكنه از عكسه رويه جلدش ميخوام پرينت بگيرم
البته عكسه جلوش رو پيدا كردم عكسه پشتش رو ميخوام اونجا كه نوشته سيستم بازي چي باش رو ميخوام

اين عكسه رويه جلدشه

آقا خبري نشد ؟؟؟ من عكسه پشتش رو ميخوام

jak_1300
02-10-2007, 09:33
بچه اگه كسي عكسه پشتش رو داره برام اسكن كنه من نياز دارم

wantonboy13
02-10-2007, 09:45
سلام ،
میگم کسانی که فیفا رو نصب کردند... با DirectX مشکلی پیدا نکردند ؟؟
چون کامپیوتر من به تمام بازیهایی که DirectX میخوان Error !! میده ... :41:
راستی حجمش حدودا" چقدره؟؟ و باز هم باید روی دیسکی که ویندوز نصبه ، نصب بشه؟؟ :13:

jak_1300
02-10-2007, 09:51
كي گفته بازي بايد رو ديسكي كه ويندوز نصب ميشه نصب كني ؟؟؟؟ مشخصات كامپيوترت چيه؟

wantonboy13
02-10-2007, 09:56
كي گفته بازي بايد رو ديسكي كه ويندوز نصب ميشه نصب كني ؟؟؟؟ مشخصات كامپيوترت چيه؟

تمام فیفا هایی که تا الان داشتم نصب اولیه رو به طور اتوماتیک رو دیسک C نصب میکرد که حدود 5 مگ فضا
میگرفت...
بعد نصب ثانویه !! هم داشت که حدود 3 مگ بود و اون رو میتونستی تو مسیر دلخواه بندازی.

rz21
02-10-2007, 10:02
بازیش فرقی زیاد نکرده ولی قشنگ شده مثلا وقتی بازی شروع میشه هیچ فرقی با سال پیش نکرده در کل گیم پلی خیلی بدی داره باید یک فکری بکنند

Amin Asterix
02-10-2007, 11:43
تمام فیفا هایی که تا الان داشتم نصب اولیه رو به طور اتوماتیک رو دیسک C نصب میکرد که حدود 5 مگ فضا
میگرفت...
بعد نصب ثانویه !! هم داشت که حدود 3 مگ بود و اون رو میتونستی تو مسیر دلخواه بندازی.

داداش مثل اینکه شما اطلاعاتت از پیسی خیلی بالاس:10:
گیگ نه مگ.بعدشم به راحتی میتونستی بریزی تو یک درایو دیگه.در ضمن همه بازیای دنیا directx می خوان.معلوم نیست شما چی کار میکنی!:27:

jak_1300
02-10-2007, 11:53
تايييد ميشود پست بالايي

namber_one
02-10-2007, 12:34
حجم بازی 2.94 gig هستش و روی هر درایوی بخوای نصب میشه

boy iran
02-10-2007, 12:56
با سلام به دوستان

داشتم بازی میکردم به یک نکته جالب برخورد کردم

دقیقه نود بود و تیم من دو بر یک جلو بدو برای حریف کرنر شد بعد زننده کرنر با دست اشاره کرد یهو دیدم دوربین گلر رو نشون داد که داره سریع میاد تو محوطه جریمه

خیلی جالب بود وقتی کرنر ارسال شد دفاع منم نامردی نکرد توپ رو دفع کرد و مهاجم هم حمله کرد و دروازه خالی رو باز کرد

جالب بود برام و فکر کنم تو نسخه های قبلی همچنین چیزی نبود

ولی از گرافیک یکم بد بازی بگزریم یک واقعیتهائی داره که واقعا حس بازی رو به آدم میده

+++++++++

یک درخواست اگر کسی میدونه چطوری تو fan shop همه توپها و پیراهنها آزاد میشه بگه لطف کرده

jak_1300
02-10-2007, 13:01
خيلي سخت شده بازي بوي ايران جان تو بازي رو رويه ورلد كلاس بازي ميكني؟؟

G G Game
02-10-2007, 13:17
ولی از گرافیک یکم بد بازی بگزریم یک واقعیتهائی داره که واقعا حس بازی رو به آدم میده

در کل بازی های فیفا اینجوری هسنتد

بازیکنان انگار مثل فرفره توی میدان می لغزند.من که ایطور احساس میکنم.

jak_1300
02-10-2007, 14:24
خيلي سخت شده بازي بوي ايران جان تو بازي رو رويه ورلد كلاس بازي ميكني؟؟

Amin Asterix
02-10-2007, 15:03
یک درخواست اگر کسی میدونه چطوری تو fan shop همه توپها و پیراهنها آزاد میشه بگه لطف کرده
شما با قهرمانی تو جامهای مختلف امتیاز میگیری که میتونی اونارو با امتیازات بخری.اه امیازا رو خواستی برو به challenge mode اونجا نوشته هر کاری چقدر امتیاز داره.واسه بعضی چلنجا هم از تو خود challenge mode بری تو بازی تا امتیاز بگیری

dsa
02-10-2007, 15:58
بازي به نظر من بهتر شده و خيلي خيلي واقعي تر ولي اينSWITCH PLAYER شو نمي تونم تحمل كنم .آخه چرا كردنش Q مگه همون S كه سالين سال بود و همه عادت داشتن چش بود .
روي auto هم كه ميذاري يه جوريه، آدم كلافه مي كنه.

boy iran
02-10-2007, 16:00
شما با قهرمانی تو جامهای مختلف امتیاز میگیری که میتونی اونارو با امتیازات بخری.اه امیازا رو خواستی برو به challenge mode اونجا نوشته هر کاری چقدر امتیاز داره.واسه بعضی چلنجا هم از تو خود challenge mode بری تو بازی تا امتیاز بگیری

شرمنده دوست خوب ولی اینو یکی که یک روز هم بازی کرده باشه بلده

میخواستم بدونم مثلا pes پچی چیزی نداره که آزاد بشه

بزرگی میگفت : همیشه حرف نزدن بهتر از حرف ناقص زدن است :46:

jak_1300
02-10-2007, 16:09
دمت گرم دهنه منم سرويس كردن سر همين سويچ بازيكنا كه گذاشتنش كيو راهي نداره درستش كنيم

dark fear
02-10-2007, 17:15
به نظر من که خیلی عالی شده خیلی رو گیم پلیش کار کردن
و مهم ترین تغییرش اینه :
روی سایم پروش از ورد کلاس فیفا 07 خیلی خیلی خییل سخت تره !!!!!!
من که دارم بازی میکنم حال میکنم دیگه دلیلی نمیبینم که بازی دیگه ای بتونه ازش
جلو بزنه

namber_one
02-10-2007, 18:01
شرمنده دوست خوب ولی اینو یکی که یک روز هم بازی کرده باشه بلده

میخواستم بدونم مثلا pes پچی چیزی نداره که آزاد بشه

بزرگی میگفت : همیشه حرف نزدن بهتر از حرف ناقص زدن است
صبر کن هکش کنم فردا پس فردا یه سیو واسش میذارم

rainysky50
02-10-2007, 21:14
با با ای ول!پی 30 ورلد هکر هم داشته ما نمیدونستیم!!؟؟؟دست خوش!یه نوا هم به ما برسون!

Masoud King
02-10-2007, 23:30
منم کلی با فیفا حال کردم ولی از دست switch player که گیج شدم!!!!!!

Masoud King
03-10-2007, 00:05
اینم از پچ آنلاکر فیفا08

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud King
03-10-2007, 00:07
:31::31::31:من زودتر هکش کردم:31::31::31:

شوخی کردم:31::31::31:

wantonboy13
03-10-2007, 00:37
داداش مثل اینکه شما اطلاعاتت از پیسی خیلی بالاس:10:
گیگ نه مگ.:27:
مگ نه گیگ... حالا ما سر صبحی خابالو بودیم یه چیزی گفتیم !!

wantonboy13
03-10-2007, 00:49
.در ضمن همه بازیای دنیا directx می خوان.معلوم نیست شما چی کار میکنی!:27:

من یه 1 سالی میشه که کامپیوترم به بازی هایی که DirectX میخوان error میده و از هر جا که بگی DirectX رو
نصب کردم و گفته با موفقیت نصب شده ولی سر نصب بازیها error میده. تا حالام کسی نتونسته از این کامپیوتر
پیچیده من سر در بیاره... خلاصه یه چیز عجیبیه !!
حتی سر این موضوع ویندوز عوض کردم و از سایت مایکروسافت آخرین directX رو با حجم 36 mg دانلود کردم
و بعد نصب گفت با موفقیت نصب شده ولی بازهم سر نصب برنامه های و یا بازیهایی که DirectX میخوان error
میده :13:
فکر کنم آخرین بازی که رو کامپیوترم بازی کردم fifa 07 خدا بیامرز بود...:45:
یعنی میشه بازم تو زندگیم فیفا بازی کنم... :37:

Amin Asterix
03-10-2007, 01:29
منم شوخی کردم بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصات سیستمت و اروری که میده رو بزار تا بچه ها کمکت کنن.بالاخره یکی پیدا میشه موضوعو بفهمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویندوزم اگه عوض نکردی عوض کن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wantonboy13
03-10-2007, 03:02
منم شوخی کردم بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصات سیستمت و اروری که میده رو بزار تا بچه ها کمکت کنن.بالاخره یکی پیدا میشه موضوعو بفهمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویندوزم اگه عوض نکردی عوض کن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خسته نباشی برادر...
من که گفتم ویندوزمو عوض کردم ولی نشده !!
حالا جدیدا" به یکی از دیسک هام مشکوک شدم... همین امروز فردا میزنم فرمتش می کنم ببینم به کجا میرسه!!
آخه تقریبا" از زمانی که روی دیسک G کامپیوترم یه بازی نصب کردم و اون بازی مشکلاتی در کامپیوترم به وجود
آورد که فکر کنم از همون موقع هم با DirectX مشکل پیدا کردم.
حالا یه گردگیری اساسی میکنم ببینم چی میشه... حتما" خبرشو بهتون میدم و از نگرانی درتون میارم:10:
در ضمن من 6 ماه پیش یه پستی دادم تو همین پی سی ورلد راجع به مشکلم ولی تا 1 ماه بعد هم کسی
جواب نداد .:thumbsdow ( دستشون درد نکنه... :20:)

saee
03-10-2007, 05:39
دوستان یه فکری واسه control بازی کنید.
آخه نمیشه عملکرد دکمه های دسته را از classic به new تغییر داد.:19::19::19::19::19:

djmd
03-10-2007, 06:12
عزیز من منظور رو نگرفتی درسته تو هر دوتاشون گل میشه زد ولی تفاوت پی ای اس اینه که همیشه تیم قویتر برنده نیست - حالا هی بگید . شما توی pes میتونین با ضعیف ترین تیم قوی ترین تیمو ببرین و این اشکال نیست بلکه به مربی گری & چیدن & .......... شما تو بازی بستگی داره ولی خدا وکیلی تو فیفا بجز سیستمای معروف خودت میتونی سیستم بسازیو .......... - بعدشم کی گفته مستر لیگ خوب نیست شما به اطلاعات دل بستی یا ......
اینم بدون که مستر لیگ یه لیگ 15 فصل هستش و خیلیها بجز من ازش لذت میبرن
بعد ازون داداش من اینجا نیومدم که مثلا روی شما رو کم کنم - ما کوچیک شما هم هستیم.
فقط به قول شما یادمون باشه این دوتا سلیقه ای هست & اینو بگم خیلیا هنوز بلد نیستن با کیت سرور pes کار کنن و.......... که اگه آگاه بشن تو خیلی چیزا میفهمن که pes بهتره همونطور مثل خیلی چیزاکه فیفا بهتره ( صدای عالی )
یا علی

شما تو بازی بستگی داره ولی خدا وکیلی تو فیفا بجز سیستمای معروف خودت میتونی سیستم بسازیو
bale daghighan toye 08 mishe:27:

shakerifar
03-10-2007, 07:19
من دیروز رفتم گرفتم یک چیزی که باید بگم اینه که به ننسبت نسخه های قبلیش خیلی پیش رفت کرده

wantonboy13
03-10-2007, 07:36
من دیروز رفتم گرفتم یک چیزی که باید بگم اینه که به ننسبت نسخه های قبلیش خیلی پیش رفت کرده
بله بسیار سخن بجا و دقیقی بود و بعد از 16 صفحه اطلاعات بیسیار مهمی رو راجع به این بازی دادید.حتما" به
مدیر بخش میسپاریم که به عنوان یک نکته کیلیدی بچه ها ازش استفاده کنن... :27:

بعدشم کجای استقلال شبیهه منچستره من موندم... البته شاید حجازی یه جوراییی شبیهه فرگوسنه :31:

dark fear
03-10-2007, 11:16
دوستان اگه سوییچ پلیر عادت ندارید دکمه ها رو روی new بذارید (البته باید جای شوت و سانتر رو هم عوض کنید)
بعد خیلی راحت میشه بازی کرد سریع عادت میکنید

general Granger
03-10-2007, 13:38
سویچ پلیر با باید با q انجام بدین بعضی موقع ها خود کامپیوتر سوییچ پلیر می کنه اما خیلی کند این کار را می کنه اگه می خواهین دستی سوییچ کنین با q انجام بدین .
ارگم می خواین خود کامپیوتر سریع سوییچ پلیر کند تو خود کنترل فیفا درجه سوییچ پلیر را زیاد کنید

general Granger
03-10-2007, 13:41
تو فیفا 2007 هم میشد کنترل دروازه بان کرد . مثلا هنگام ضربه ازاد یا کرنر دروازه بانتو خوب جا به جا کنی
تو 2008 هم میشه . جالب اینه که می تونی به عنوان بازیکن ازش استفاده کنی مثلا هنگام کرنر زدن بیاریش بیرون یا در حین بازی باهاش حمله کنی. خیلی جالبه نه؟

wantonboy13
03-10-2007, 16:34
تو فیفا 2007 هم میشد کنترل دروازه بان کرد . مثلا هنگام ضربه ازاد یا کرنر دروازه بانتو خوب جا به جا کنی
تو 2008 هم میشه . جالب اینه که می تونی به عنوان بازیکن ازش استفاده کنی مثلا هنگام کرنر زدن بیاریش بیرون یا در حین بازی باهاش حمله کنی. خیلی جالبه نه؟

نه... :21:

wantonboy13
03-10-2007, 16:36
آقایون خان...( خانم کجا بود؟؟) ، من امروز کرج رو زیر و رو کردم ؛ گفتن که فیفا 08 از اوایل هفته میاد !!:18:

dark fear
03-10-2007, 18:07
آقایون خان...( خانم کجا بود؟؟) ، من امروز کرج رو زیر و رو کردم ؛ گفتن که فیفا 08 از اوایل هفته میاد !!:18:
دوست عزیز کرج یه یه هفته ای از دنیا عقبه !!

Masoud King
03-10-2007, 18:19
کسی اون پچ لازمش نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟!؟! !؟!

Amin Asterix
03-10-2007, 18:25
نه ما به روش دزدی کار نمی کنیم.:27:.البته لینکاتم خیلی تو هم بود!فکر نکنم کسی بتونه استفاده کنه:3:

Masoud King
03-10-2007, 22:32
نه ما به روش دزدی کار نمی کنیم

نه بابا!!!!!!!!!:2:

پس فیفا بازی نکن چون اونم دزدی بید جیگر

Mr.K2
03-10-2007, 22:43
سلام دوستان...

ببخشید این 08 چه سیستمی میخواد ؟؟؟ حداقل ؟؟؟؟

Masoud King
03-10-2007, 22:47
سلام دوستان...

ببخشید این 08 چه سیستمی میخواد ؟؟؟ حداقل ؟؟؟؟

سلام
تو صفحه اول نوشته.

Amin Asterix
03-10-2007, 22:47
ram 256
gerafik 64
رو همه سیستما اجرا میشه!

Mr.K2
03-10-2007, 22:56
ram 256
gerafik 64
رو همه سیستما اجرا میشه!

ممنون میرم سراغش...حتما...

مثل 06 که دیگه مشکل اجرا نشدن با پچ نداره که ؟؟

wantonboy13
04-10-2007, 01:02
دوست عزیز کرج یه یه هفته ای از دنیا عقبه !!
خوب نسبت به اهواز بله...
شهرهایی که به مرز نزدیک ترند جنس ها زودتر میرسه !!:27:
بعدشم ما به مغازه دار ها میگیم اومده ها.... یا میگن هفته بعد میاد یا میگن حالشو نداشتیم بریم بازار ،
هفته بعد میریم :18:
این که چیزی نیست ، من به یکی گفتم بازی فیفا 08 اومده ها... گفت : ااااااا..... دیگه بازی جدید چی اومده؟؟
:2:

wantonboy13
04-10-2007, 01:05
این رو از سایت اختصاصی فیفا 08 گرفتم ... گفتم شاید به درد بخوره :10:
-----------------------------------------------------------------------------------------

FIFA 08 Wii Producer talks about FIFA 08 on the Wii
FIFA Soccer 08 Wii Blog - FreeMotion™ Controls

Brad Porteous Lead Producer/Designer

Welcome to the official FIFA Soccer 08 Wii blog! It’s been an exciting year, and designing FIFA 08 for the Nintendo Wii has been a lot of fun. We have really gone out of our way to add a lot of features specifically just for the Wii, and give Wii gamers a customized game experience.

In this week’s blog, I’ll be focusing on the controls. We’ve worked hard at creating a fun control scheme that will appeal to both the hardcore gamers and also those new to gaming in general.

EA SPORTS™ Family Play
When first starting the game, you will need to decide which control scheme you’d like to try, Family Play or Advanced. If you are a new gamer, Family Play would probably be the best choice. In this control scheme, just the Wii Remote is needed to play the game. The computer handles all player movement for you, which lets you focus on learning the core controls, such passing and shooting.

Passes are performed by pressing the A button, and shots are performed by swinging the Wii Remote up or down.

Swing up if you want a high shot, and swing down if you want a low shot. The power of the shot is determined by the strength of the swing.

There are plenty of other controls, but we will get to those in a bit.

If you get stuck in the middle of the game, and forget some of the controls, don’t worry. At any stoppage in play, a help image appears, illustrating the controls you need to know at that moment. If you’d like to practice the control, press the 1 button to try them out. The 1 button can be pressed at any time for help with controls.

All the Wii Remote controls you learn in Family Play work in Advanced mode, which makes it easy when you feel you want to switch. To switch, all you have to do is attach the Nunchuk and you will be playing in Advanced mode. It’s as easy as that!

Soccer Academy Once you’ve made the switch to Advanced mode, you should probably enter Soccer Academy to see what new controls are available to you.

The Soccer Academy is an interactive tutorial system, where you can practice the following on the training pitch:

-The basics (I.e. shooting, passing, throw-ins, headers)
-More advanced (I.e. Chip shots, long passes)
-Set Pieces (I.e. free kicks, corner kicks, penalty shots)
-Keeper Controls (I.e. saving, penalty shootout)
-Tricks (I.e. 360’s, dekes)

There are over 20 drills that can be played.

After completing each of the above category of drills, a Time Challenge becomes unlocked. Time Challenges have a series of drills that you’ll need to finish quickly in order to get a Gold, Silver, or Bronze medal. Controls Below is a general breakdown of how the controls are set up:Shooting Line up your shot using the Control Stick, and then swing the Wii Remote up for a rising shot at the net, or swing it down for a lower, more accurate shot. You can add curve to the ball by tilting the Wii Remote. The more you tilt, the greater the curve. While this is great for some spectacular goals, you’ll need to make sure to adjust your aim to allow for the curve.

Passing
There are a variety of ways to pass the ball in FIFA 08. Pressing the A button performs a standard pass directly at the player’s feet. Holding it down longer and then releasing passes to the furthest player from you.
Another way to pass the ball is with the B button, which does a through pass. Use this when you want to pass it in front of the player, so he can run onto it. When you want to lob the ball to a player, or cross it into the box, hold down both the A and B buttons. The longer you hold them down, the farther the ball travels.

In FIFA 08 Wii, we also have directional passing. This allows you to continue running in one direction while passing in another. To do this, hold down the passing button of choice, and swing the Wii Remote in the direction you want the pass to go. Alternatively, the +ControlPad can also be used. Holding down the C button while performing passes or shots provides additional controls, such as chip shots, or lobbed through passes.

Defending
When you are on defense, pressing A allows you to switch players. Holding down the B button will cause your player to perform a standing tackle. You can also try to poke the ball away with a sliding tackle, which is done by swinging the Wii Remote downwards.

Similar to how directional passing works when you are on offense, there is directional player switching when you are on defense. To do this, hold down the A button and swing the Wii Remote in the direction you want to select the player. For example, flick the Wii Remote to the right if you want the player on the right of the active player to be selected. The +ControlPad can also be used. This is for advanced users who want to select the exact player they want to fit their play style.

In addition to the player controls, there are also goalkeeper controls, which are performed with the - (Minus) button. These can be used to make a manual save, or charge your opponent when he is not expecting it.

Tricks
A variety of trick moves can be performed. I won’t get into all of them here, but they are advanced moves that can be pulled off by holding down the C button and swinging the Nunchuk or the Wii Remote in certain directions when the user has the ball.

spz
04-10-2007, 01:17
اصلا نمیشه گل زد به دروازه بان

خیلی مزخرفه ...

Masoud King
04-10-2007, 01:27

خیلی مزخرفه ...

خوبی بازی به همونه که سخت شده.
اگه راحت گل بزنیو باس بدی و.... اون که فایده نداره و حال نمیده!!!!

Masoud King
04-10-2007, 02:31
کسی نمیدونه کرنر و چیکار باید کرد تا گل بشه.چون من هر جور زدم یا دروازبان گرفته یا دفاع !!!!!!!

dark fear
04-10-2007, 12:46

خیلی مزخرفه ...
بلد نیستی گل بزنی چرا به بازی گیر میدی ؟ اگه برات سخته برو تو گیم ستینگز دیفیکالتی دروازبانا رو بزار رو
آماتور
اتفاقا سیستم شوت زنیش فوق العاده شده خیلی طبیعی شده

dark fear
04-10-2007, 12:48
کسی نمیدونه کرنر و چیکار باید کرد تا گل بشه.چون من هر جور زدم یا دروازبان گرفته یا دفاع !!!!!!!
جهت بالا + A
اگه بلدی کات دار بزنی چه بهتر
برای کات دادن باید :
جهت بالا + جهت چپ یا راست + A

همه کارا بالا رو میشه هم از سمت راست به چپ و هم بالعکس انجام داد البته باید این کارا قبل از اقدام به ظربه انجام بشن

namber_one
04-10-2007, 13:17
من هر وقت میخوام صحنه های بازی رو سیو کنم بازی dont send میده و خارج میشه
نمیدونید مشکل از چیه

dark fear
04-10-2007, 16:06
من هر وقت میخوام صحنه های بازی رو سیو کنم بازی dont send میده و خارج میشه
نمیدونید مشکل از چیه
احتمالا درایوت فضای لازمو نداره
هم درایو ویندوز و هم درایو بازیتو چک کن

namber_one
04-10-2007, 16:16
احتمالا درایوت فضای لازمو نداره
هم درایو ویندوز و هم درایو بازیتو چک کن
هر کدومش حدود 200 گیگ فضای خالی داره
امروز هم چند بار وسط سیو صحنه ها از بازی خارج شد!!؟؟!

fandak
04-10-2007, 16:19
بازی جالب شده

Aryan.kh
04-10-2007, 16:21
من بعد از Fifa2005 دیگه Fifa نخریده بودم وpes بازی می کردم امروز رفتم و بعد سال ها Fifa 08 رو خریدم چه قدر عوض شده عین فوتبال واقعیه باید گفت هر چی گرافیکش مزخرفه اما گیم پلی بازی عالی هست واقعا کیف کردم باید منتظر موند و دید که Pes2008 چه طوره به نظر من فیفا واقعا عالی شد فقط چه طوری میشه دریبل زد ...

namber_one
04-10-2007, 16:28
من بعد از Fifa2005 دیگه Fifa نخریده بودم وpes بازی می کردم امروز رفتم و بعد سال ها Fifa 08 رو خریدم چه قدر عوض شده عین فوتبال واقعیه باید گفت هر چی گرافیکش مزخرفه اما گیم پلی بازی عالی هست واقعا کیف کردم باید منتظر موند و دید که Pes2008 چه طوره به نظر من فیفا واقعا عالی شد فقط چه طوری میشه دریبل زد ...
شما گرافیک رو تا ته زیاد کن
تا دیگه نگی گرافیک مزخرفه

narafigh
05-10-2007, 00:33
دوستان من بازی را نصب کردم و تمام کارهاش را به ترتیب نصب فارس پیش رفتم و کامپیوتر هم تمام نیازهای این بازی را دارد اما وقتی روی آیکن آن کلیک می کنم یک صفحه تیره میاد و هر قدر هم منتظر ماندم هیچ اتفاقی نیفتد حتی یک بار بازی را پاک کردم و دوباره نصب کردم اما دوباره همان صفحه تیره میاد و فقط چاره ای جز ریستارت ندارم حالا شما دوستان به من کمک کنید تا چطوری بتونم وارد بازی بشوم
خیلی متشکر می شم اگه جواب من را بدید چون من بازی را از p30world خریداری کردم.:46:

Aryan.kh
05-10-2007, 00:56
گرافیک تا ته است عزیز دل همه چیز High هست اما واقعا گرافیکش به Pes4 هم نمی رسه اما گیم پلی عالی داره من واقعا دارم باهاش حال می کنم اساسی بازی سخت و طبیعی شده ( کاشکی گرافیکش هم خوب بود )

Aryan.kh
05-10-2007, 00:59
من اصلا قصد تبلیغ ندارم اما امروز بازی Fifa08 رو از شرکت Easy Setup خریدم خیلی راحت نصب و اجرا شد
رو همین حساب هم نمیدونم مشکل شما چی هست

Amin Asterix
05-10-2007, 01:05
من نمیفهمم منظورا از گرافیک چیه؟اتفاقا گیم پلی بازی که خیلی بدتره.نوع شوتا و پاسا .حرکتای بازیکنا و...
مگه وقتی بازی سخت شه طبیعیه؟
اما گرافیکش 80% مثل قبلیاس.من منظورتو نمیفهمم

namber_one
05-10-2007, 10:25
دوستان من بازی را نصب کردم و تمام کارهاش را به ترتیب نصب فارس پیش رفتم و کامپیوتر هم تمام نیازهای این بازی را دارد اما وقتی روی آیکن آن کلیک می کنم یک صفحه تیره میاد و هر قدر هم منتظر ماندم هیچ اتفاقی نیفتد حتی یک بار بازی را پاک کردم و دوباره نصب کردم اما دوباره همان صفحه تیره میاد و فقط چاره ای جز ریستارت ندارم حالا شما دوستان به من کمک کنید تا چطوری بتونم وارد بازی بشوم
خیلی متشکر می شم اگه جواب من را بدید چون من بازی را از p30world خریداری کردم.
عزیزم سیستمت رو بنویس

general Granger
05-10-2007, 11:13
بچه ها اگه می خواین بازیتون پیشرفت کنه بهترین کار اینه که تو be a pro بازی کنین و وقتی تموم شد فیفا ی معمولی بازی کنین
بازیتون خیلی پیشرفت می کنه . باور کنین

general Granger
05-10-2007, 11:14
در مورد کرنر هم اگه با شوت سانتر کنین دروازه بان اصلا نمی تونه مهار کنه و یا مهاجم تو می زنه و یا مدافعش

rainysky50
05-10-2007, 11:33
من دیشب ربع ساعت تمرین کردم سپس تیم ارسنال رو انتخاب کردم!!تمام تنظیمات روی ورلد کلاس بود!!!من منچستر رو بعد از 120 دقیقه تلاش 3 بر 2 بردم!اول 2 هیچ افتادم جلو سپس بازی رو کمی دست کم گرفتم مثل اب خوردن به من 2 گل زدند!بعد به وقت اضافی کشیده شد!!در اون زمان در وازه بان تیم حریف توپ رو گرفت و میخواست با دیت اروم پاس بده به مدافعانش و لی بد پاس داد و توپ رو گرفتم و زدم تو گل!!!میزان سختی دروازه بان هم روی ورلد کلاس بود و این اشتباه از سوی دروازه بان در این بازی جای تامل داره!!!!

milad_ss
05-10-2007, 13:46
به نظر من Pes خوب نيست
يعني اينكه با سليقه من جور در نمياد واقعا" 08 بازي جالبيه
و من از وقتي كه 07 گرفته بودم داشتم 07 بازي ميكردم
اما از الان به بعد بزن بريم 08

hamid_hitman47
05-10-2007, 13:47
تو این یه هفته ای که بازی رو گرفتم:
به نظر من که گیم پلیش فوق العاده....شوت ها و پاس ها که خیلی طبیعیه...مخصوصا شوت از راه دور ها و سانتر های بلند و 40 _50 متری که واقعا حرفه ای و خیلی هم کاربردی شده...درست مثل فوتبال واقعیه...کنترل دروازه بان هم تو هر زمانی که دوس داشته باشی هم خیلی ایده جالبی بود...قسمت Be A Pro که یک قسمت جدید تو بازی های فوتبال هست هم خیلی هیجان آور و جذابه...
سختی بازی هم اصلا غیر طبیعی نیست ...واقعا تیم های حریف هوش مصنوعی خوبی دارند و خیلی خوب بلدند کارای تدافعی رو انجام بدند و این یه خورده بازی رو سخت تر و البته جذاب تر کرده...اون قسمتی که هم میتونی یه ترکیب دلخواه واسه خودت بچینی هم خیلی خوبه...به دوستان پیشنهاد میکنم حتما یه سری بهش بزنند......
تاکتیک های بازی (همون 2_4_6_8 ) خیلی کاربردی شدند و تو هجوم و دفاع خیلی به آدم کمک می کنند...
یه نکته ی جالبه دیگه اینه که میتونی تو بازی علاوه بر آمار بازی تعداد پاس های کوتاه و بلند و وپاس های عمقی تیم خودت و حریف رو مشاهده کنی که خیلی جالبه.....در کل باید بگم که گیم پلی بازی خیلی پیشرفت کرده ....
البته گرافیک بازی حرف زیادی واسه گفتن نداره و تغیر زیادی نکرده....ولی با گیم پلی عالی که فیفا پیدا کرده این مورد رو میشه نادیده گرفت..........

این نظر شخصی من بود...

Honradez
05-10-2007, 13:49
سلام دوستان.

من يک مشکل با اجراي Fifa 08 دارم. مشکلم اينکه که بعد از بازکردن بازي، صفحه سياه ميشه و هيچي نمياد. فقط هم با ريستارت درست ميشه. چکار کنم؟ گفته کارت گرافيک 64 مي‌خواد ولي مال من 128 جي‌فورسه.

لطفا کمک کنيد.
با تشکر. ;)

aristotel
05-10-2007, 13:54
من یکشنبه سفارش دادم ولی هنوز نیاورده چیکار کنم؟

dark fear
05-10-2007, 14:14
فقط چه طوری میشه دریبل زد ...
با آنالوگ های دسته (با کیبورد نمیشه) میشه هر دریبلی زد

narafigh
05-10-2007, 14:18
دوست عزیز سیستم من این:
win xp- SP2-کارت گرافیک 64- رم 512 مگ -cpu intel(R) 2.00 GHz
ولی بعد از نصب فقط یه صفحه تیره میاد و فقط میشه ریستارت کرد.
خواهشا کمک کنید

dark fear
05-10-2007, 14:21
سلام دوستان.

من يک مشکل با اجراي Fifa 08 دارم. مشکلم اينکه که بعد از بازکردن بازي، صفحه سياه ميشه و هيچي نمياد. فقط هم با ريستارت درست ميشه. چکار کنم؟ گفته کارت گرافيک 64 مي‌خواد ولي مال من 128 جي‌فورسه.

لطفا کمک کنيد.
با تشکر. ;)
احتمال داره از کرک باشه احتمال هم داره این بازی با نوع کارت گرافیکت سازگاری نداشته باشه

Aryan.kh
05-10-2007, 14:29
مشکلات وضعف های بازی :
گرافیک بازی : برای اینکه گرافیک به نظر بالا بیاد صحنه ها در دمو های بازی مات انتخاب شده که به رفع این مشکل کمک کرده و گرافیک پایین رو تا حدودی مخفی کرده مخصوصا در مورد تماشاچیان اما مات و بی رنگ و رو بودن بازی واقعا آزار دهنده هست صورت بازیکن ها واقعا ضعیف کار شده و بازیکن های زیادی در بازی اصلا شبیه نیستند که واقعا از شرکتی مثل الکترونیک آرتز بعیده توپ های بازی برای هر لیگ جداگانه طراحی شده اما گرافیک توپ ها وقعا ضعیف هست مو های بازیکن ها بسیار بد و ضعیف طراحی شده و با فیفا 2004 هم تفوتی ندارد و گویی جزیی از صورت بازیکن هست و اصلا بافتی ندارد که حس مو را به بیننده القا کند برای مثال مو های آرین روبن در تیم رئال نمونه کاملی برای این ضعف هست که واقعا افتضاح است باگ های گرافیکی عجیب در بازی هست مثل زمانی که گل زده میشه نصف توپ از تور بیرون میره و این واقعا برای یک بازی در سال 2008 وحشتناک هست لباس تیم ها واقعا ضعیف و رنگ رو رفته هست و مسوولان حتی به خودشون زحمت ندادند که شماره ها و اسم های رو لباس ها رو مطابق لباس های اصلی طراحی کنند مثال خوب در این مورد لباس تیم ملی ایتالیا هست که فونت لباس های پوما در اون رعایت نشده و حتی شماره وسط لباس درج شده نه در گوشه در یک کلام بازی از نظر گرافیک حتی نمره 3 از 10 را هم نخواهد گرفت ( من به این دلیل بود که گفتم افتضاح است ) شما نگین که گرافیک نسبت به فیفا 07 تغییر نکرده پس چرا می گید گرافیک مزخرفه من می گم مزخرف چون الان بازی ها وارد نسل جدید شدن و گرافیکشون عالی شده اما فیفا داره در جا میزنه

نقاط قوت :
صدا گذاری : مثل همیشه عالی و بی نقص

گیم پلی : پیشرفت بسیار زیادی داشته و بسیار به فوتبال واقعی نزدیک شده نه چون سخت شده بلکه به خاطر روش هایی که کامپیوتر برای مقابله انجام میده به خاطر شوت ها سانتر ها و پاس های در عمق که واقعا پیشرفت کرده

در کل اگر کسی هیجان براش مهم تر از گرافیک باشه بازی عالیه اما اگر گرافیک مهم باشه اصلا بهتره بازی رو تهیه نکنه

cully_4u
05-10-2007, 15:10
من بازی رو دیروز تهیه کردم . مثل همیشه یه گندکاریه دیگه از شرکت Ea.

نقدی رو که پیارسال توی همین فروم واسه Fifa 06 نوشته بودم رو به راحتی میشه دوباره Copy Paste کرد و به جای نقد Fifa08 تحویل داد.

فکر کنم سازنده هاش کورن که این همه باگ توی فیزیک بازی و گیم پلی رو توی این همه سال ندیدن و رفعش نمیکنن .

واقعا با بودن بازی مثل Pes اینا چجوری به خودشون اجازه ساخت این مسخره بازی رو میدم ؟

بیچاره اونایی که هر سال توی خارج 50 60 دلار پول میدن بابت یه همچین چیز مزخرفی...

hamid_hitman47
05-10-2007, 15:51
من بازی رو دیروز تهیه کردم . مثل همیشه یه گندکاریه دیگه از شرکت Ea.

نقدی رو که پیارسال توی همین فروم واسه Fifa 06 نوشته بودم رو به راحتی میشه دوباره Copy Paste کرد و به جای نقد Fifa08 تحویل داد.

فکر کنم سازنده هاش کورن که این همه باگ توی فیزیک بازی و گیم پلی رو توی این همه سال ندیدن و رفعش نمیکنن .

واقعا با بودن بازی مثل Pes اینا چجوری به خودشون اجازه ساخت این مسخره بازی رو میدم ؟

بیچاره اونایی که هر سال توی خارج 50 60 دلار پول میدن بابت یه همچین چیز مزخرفی...

ولی من اصلا با نظر شما موافق نیستم......به هر حال هر کسی یه نظری داره دیگه...سلیقه ای..به نظر من فوتبال واقعی رو فقط میشه تو فیفا بازی کرد..

نظرمم تو صفحه قبل گفتم:

به نظر من که گیم پلیش فوق العاده....شوت ها و پاس ها که خیلی طبیعیه...مخصوصا شوت از راه دور ها و سانتر های بلند و 40 _50 متری که واقعا حرفه ای و خیلی هم کاربردی شده...درست مثل فوتبال واقعیه...کنترل دروازه بان هم تو هر زمانی که دوس داشته باشی هم خیلی ایده جالبی بود...قسمت Be A Pro که یک قسمت جدید تو بازی های فوتبال هست هم خیلی هیجان آور و جذابه...
سختی بازی هم اصلا غیر طبیعی نیست ...واقعا تیم های حریف هوش مصنوعی خوبی دارند و خیلی خوب بلدند کارای تدافعی رو انجام بدند و این یه خورده بازی رو سخت تر و البته جذاب تر کرده...اون قسمتی که هم میتونی یه ترکیب دلخواه واسه خودت بچینی هم خیلی خوبه...به دوستان پیشنهاد میکنم حتما یه سری بهش بزنند......
تاکتیک های بازی (همون 2_4_6_8 ) خیلی کاربردی شدند و تو هجوم و دفاع خیلی به آدم کمک می کنند...
یه نکته ی جالبه دیگه اینه که میتونی تو بازی علاوه بر آمار بازی تعداد پاس های کوتاه و بلند و وپاس های عمقی تیم خودت و حریف رو مشاهده کنی که خیلی جالبه.....در کل باید بگم که گیم پلی بازی خیلی پیشرفت کرده ....
البته گرافیک بازی حرف زیادی واسه گفتن نداره و تغیر زیادی نکرده....ولی با گیم پلی عالی که فیفا پیدا کرده این مورد رو میشه نادیده گرفت..........

این نظر شخصی من بود...

pouria007
05-10-2007, 16:10
بچه ها تیم ملی ایران توش هست یا نه؟

amirpers
05-10-2007, 16:54

نه عزیزم نیست .

MeMri
05-10-2007, 16:54

نه نیستش!:13:

Amin Asterix
05-10-2007, 17:14
امروز یک چندتا گل با سانتر رو خط وسط زمین زدم.چه باگ گیریم من:3:

Aryan.kh
05-10-2007, 18:17
من نظرم رو در مورد گیم پلی پس می گیرم امروز 2 تا باگ پیدا کردم که همیش از اونجا توپ گل میشه یکی وسط زمین هست و یکی هم شوت به جای سانتر از توی محوطه دروازه بان مشت می کنه توی دروازه خودش
منو باش گفتم امسال Ea یه کارایی کرده ولی مثل اینک باید منتظر Pes بود

Amin Asterix
05-10-2007, 18:37
ته شده توسط hamid_hitman47

این نظر شخصی من بود...
یعنی خدایی شما اینارو جز گیم پلی میدونی؟این که سانتراش عین بادکنکه قشنگه؟اصلا هیچکی نمیتونی اون مدلی سانتر کنه.کلا فیفا 3-4 سالیه جلوی ضربه سر رو تو بازیش گرفته.فقط شانسی یا اگه محوطه خالی باشه میشه با سر گل زد.دروازه بان راحت توپو میگیره یا دفاع رو سرت سر میزنه همیشه!تاکتیک و انتخاب دروازه بانم که ربطی به گیم پلی نداره!
البته شوتاش بهتر شده اما بازم مورد داره.پاساش بدون تفاوته.برگشت توپه دروازه بان رو واقعا متحول کردن.این یکم جالب بود برام!قبلا میشوتیدی یا عینا توپو به یک شکل میزد تو کرنر یا مینداخت جلو پای مهاجم(موقعی که از زاویه میشوتیدی).الان راحت توپو میزنه تو کرنر اونم به شکلای مختلف.اما بازیه دوست داشتنی ایه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .نمیدونم چرا ولی بازم با بازیش حال میکنم.خدا کنه روزی این ایراداش بر طرف شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davoud_abd
06-10-2007, 02:43
سلام
با اينكه من pes رو بيشتر فيفا قبول دارم ولي چه ميشه كرد تا
اومدن pes بايد همين فيفا رو بازي كرد
من adsl دارم
ميخواستم ببينم چجوري ميشه آنلاين بازي كرد
من رو play online ميزنم وارد يه جايي ميشه بعد مينويسه نميدونم
بايد مثل اينكه آپديتو از اين سايت بگيري

لطفا راهنمايي كنيد

Masoud King
06-10-2007, 11:26

احتمالا تا یکی دو هفته دیگه پچ تیم ملی میاد .
اگه اومد براتون میزارم.

به شرطی که باز amin_asterix جون نگه دزدیه:31::31::31:

Masoud King
06-10-2007, 11:30
با آنالوگ های دسته (با کیبورد نمیشه) میشه هر دریبلی زد

اتفاقا با کیبورد خیلی راحت تره!!!!!!!!!!!!!!

amirpers
06-10-2007, 13:20
عزیزان ، هیچ پچی برای بازی منتشر نشده که بشه اون رو بدون Dvd اجرا کرد ؟

dark fear
06-10-2007, 13:55
اتفاقا با کیبورد خیلی راحت تره!!!!!!!!!!!!!!
یعنی شما میتونی با کیبورد دریبل زیدانی بزنی ؟ گمون نکنم:13:

dark fear
06-10-2007, 14:00
من نظرم رو در مورد گیم پلی پس می گیرم امروز 2 تا باگ پیدا کردم که همیش از اونجا توپ گل میشه یکی وسط زمین هست و یکی هم شوت به جای سانتر از توی محوطه دروازه بان مشت می کنه توی دروازه خودش

1.مگه مجبوری از وسط زمین گل شوت بزنی ؟
2.منظورت رو نفهمیدم جمله بندیت خوب نیست :31:

jak_1300
06-10-2007, 14:14

ببين برايه كرنر از دكمه دي يا همون شوت استفاده كن سعي كن به تير اول بفرستي گل ميشه من از اين راه تونستم گل بزن به بازي اون فايل كه گفتي پچ هستش رو آپلود كرده بودي چي بود به چه دردي ميخوره؟

rz21
06-10-2007, 14:30
فیفا باز ها بیان متفرقه مسابقات فیفا 08 ادرسش تو امضام هستش
ممنون

jak_1300
06-10-2007, 14:32
یعنی شما میتونی با کیبورد دریبل زیدانی بزنی ؟ گمون نکنم:13:

من گيم پد شوك دار دارم چجوري ميشه دريبل زد با گيم پد به من ياد بده لطفا

راستي چرا كات دار نميزنه چجوري ميشه در حاله حركت رويه دروازه سانتر كات دار زد؟

Masoud King
06-10-2007, 15:25
عزیزان ، هیچ پچی برای بازی منتشر نشده که بشه اون رو بدون Dvd اجرا کرد ؟
صفحه 16 رو ببین !!!!!!!!!!!!

یعنی شما میتونی با کیبورد دریبل زیدانی بزنی ؟ گمون نکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
با c میزنه

سلام
من adsl دارم

برای بازی آنلاین باید نسخه اورجینال رو داشته باشی.

Oracle_Eldorado
06-10-2007, 15:27
ببخشید یه نفر که بازی کرده بگه ببینیم چه تغییراتی کرده . از Fifa 07 بهتر شده یا همونه ؟

Oracle_Eldorado
06-10-2007, 15:33
نه عزیزم نیست .

بابا فیفا 2001 که از این بهتره ! لیگ ایران رو هم داره!!!!!

Masoud King
06-10-2007, 15:38
ببخشید یه نفر که بازی کرده بگه ببینیم چه تغییراتی کرده . از Fifa 07 بهتر شده یا همونه ؟

08 رو میتونی یک پچ خوب برای07 در نظر بگیری.
گراقیک بهتر. گیم پلی خیلی بهتر

Masoud King
06-10-2007, 15:41
بابا فیفا 2001 که از این بهتره ! لیگ ایران رو هم داره!!!!!

اگه لیگ ایران رو داشته باشه همه ی تیمها باید بدون ستاره باشند:31:

dark fear
06-10-2007, 16:19

با c میزنه

برای بازی آنلاین باید نسخه اورجینال رو داشته باشی.

یعنی با شما با C دریبل زیدانی بلدی ؟ به ما هم بگو تا یاد بگیریم

dark fear
06-10-2007, 16:21
گیم پلیش خیلی خیلی پیشترف داشته (باید بازی کنی تا بفهمی چی میگم)
خیلی سخت تر شده
شوت زنیش خیلی بهتره
چمنش هم بهتره
نور پردازیش و رنگ پردازیش توی شب و روز خیلی طبیعی شده
خلاصه اگه نگرفتیش ضرر کردی

dark fear
06-10-2007, 16:31
سلام
من adsl دارم

لطفا راهنمايي كنيد
اگه میخای با رفیقت بازی کنی که با دایال آپ هم میشه یعنی 90 درصد بازیا میشن
البته باید قبلش یه کارایی انجام داد اگه خواستید آموزشش رو میذارم (یه کوچولو دنگ
و فنگ داره ولی میرزه مثلا فکرشو بکن بارفیقت فوتبال یا کانتر یا ... بازی کین :8: )

Amin Asterix
06-10-2007, 18:29
خوب اگه بلدی بزار دوست عزیز!ما هم بدمون نمیاد آنلاین فیفا بزنیم

davoud_abd
06-10-2007, 20:04
ممنون ميشم اگه اون دنگ و فنگو توضيح بدين

پيشاپيش تشكر ميكنم

ghoz123
06-10-2007, 22:39
یک نسخه کامل ریپ شده رو پیدا کردم با حجم 700 مگابایت

Pass : nikkinoo

فقط باید No cd رو هم براش دانلود کنید

amirpers
07-10-2007, 01:36

ممنون عزیزم ولی تو صفحه 16 فقط آنلاکر گذاشته شده که برای باز کردن قفتهای توی بازی هستش نه اینکه با اون بشه بازی رو بدون DVD اجرا کرد .

حالا یه چیزی . آیا همه دوستان گیم رو با DVD اجرا میکنن یا فقط مال من اینطوریه ؟

Kav3h
07-10-2007, 03:09
اصلا حال نداد ؛
ابته من اهل بازی نیستم،کلا باهاش حال نکردم...
Pes 6 خیلی بهتره ..

rainysky50
07-10-2007, 12:11
عزیزم برای اینکه بدون دی وی دی بازی رو اجرا کنی مثل من باید یه ایمیج از دی وی دی با نرم افزار نرو یا الکل 120 درصد بگیری!

Aryan.kh
07-10-2007, 14:15
من از شرکت easy setup گرفتم نه Crack داره و نیازی به dvd هم نداره در هنگام اجرا ...

saee
07-10-2007, 15:13
دوستان هنوز راه حلی برای اینکه بشه توقسمت کنترل برای گیم پد حالت new را بجای classic انتخاب کرد پیدا نشده؟

Amin Asterix
07-10-2007, 15:30
چرا من انتخاب میکنم.اما اگه با موس اینکار رو بکنی بهتره.اگه با دکمه های جوی استیک بزنی سیو نمیشه.البته واسه من اینجوری بود!

jak_1300
07-10-2007, 15:33
در حال حركت چجوري ميشه با گيم پد سانتر كرد؟

jak_1300
07-10-2007, 15:35
دوستان هنوز راه حلی برای اینکه بشه توقسمت کنترل برای گیم پد حالت new را بجای classic انتخاب کرد پیدا نشده؟

منم همين مشكل رو دارم تازه ويبره هم نميشه البته همون اول كه ميخواد بياد بالا بازي ويبره يه دفعه ميلرزونه اما تو بازي نميشه

dark fear
07-10-2007, 16:50
باشه توضیح میدم (این روش برای هر سرعتی از دایال آپ کار آمده حتی من که با سرعت 24 وصل میشم هم
مشکلی ندارم !!!!!)

1.به قسمت start - conect to - show all conections برید
2.create a new conection - next - conect to internet - set up my ... - dial up modem - isp - number of your friend - choose a username and password - and finish
3. again create a new conection - set up a home ... - akse telefono tik dar konid

خوب حالا کانکشنا ساخته شده و آماده اید برای وصل شدن به هم یکی از شما میره و دیگری تماس میگیره (از طریق اون کانکشنی که ساختید ) و پسورد و یوزر نیم رو باید پسورد و یوزرنیمی رو زد که طرف مقابل برای isp
خودش انتخاب کرده بعد رو دیال بزنید بعد خونه اونا زنگ میخوره اگه اون تلفونه تیک دار نباشه که هیچ اتفاق خاصی
نمیفته اما اگه تیک دار باشه کامپیوتر خودش گوشی رو برمیداره و صدایی شبیه به وصل شدن به اینترنت میده
بعد که وصل شدید میتونید برید تو هر بازیی صفا کنید
توجه داشته باشید که بعد از اتمام بازی اون تیک رو دوباره بردارید وگرنه هر کی با تلفن به شما زنگ بزنه کامپیوتر
گوشی رو بر میداره و سر و صدا میکنه !!
در ضمن تنها فرق این جور بازی کردن تا تو گیم نت بازی کردن اینه که : در این روش فقط کامپیوتر هایی که به هم
وصلن (یعنی فقط شما و دوستتون) میتونن بازی کنن ولی تو گیم نیت این طور نیست

برای دو نفره بازی کردن تو 08 باید :
1. به game modes - multi player chose a name - multi player lan برید
2.یکیتون گیم رو ایجاد کنه و دیگری جوین بزنه

امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم

Amin Asterix
07-10-2007, 17:03
دستت درد نکنه فقط ما که adsl داریم باید چیکار کنیم؟نمیدونی؟

general Granger
07-10-2007, 18:15
باشه توضیح میدم (این روش برای هر سرعتی از دایال آپ کار آمده حتی من که با سرعت 24 وصل میشم هم
مشکلی ندارم !!!!!)

1.به قسمت start - conect to - show all conections برید
2.create a new conection - next - conect to internet - set up my ... - dial up modem - isp - number of your friend - choose a username and password - and finish
3. again create a new conection - set up a home ... - akse telefono tik dar konid

خوب حالا کانکشنا ساخته شده و آماده اید برای وصل شدن به هم یکی از شما میره و دیگری تماس میگیره (از طریق اون کانکشنی که ساختید ) و پسورد و یوزر نیم رو باید پسورد و یوزرنیمی رو زد که طرف مقابل برای isp
خودش انتخاب کرده بعد رو دیال بزنید بعد خونه اونا زنگ میخوره اگه اون تلفونه تیک دار نباشه که هیچ اتفاق خاصی
نمیفته اما اگه تیک دار باشه کامپیوتر خودش گوشی رو برمیداره و صدایی شبیه به وصل شدن به اینترنت میده
بعد که وصل شدید میتونید برید تو هر بازیی صفا کنید
توجه داشته باشید که بعد از اتمام بازی اون تیک رو دوباره بردارید وگرنه هر کی با تلفن به شما زنگ بزنه کامپیوتر
گوشی رو بر میداره و سر و صدا میکنه !!
در ضمن تنها فرق این جور بازی کردن تا تو گیم نت بازی کردن اینه که : در این روش فقط کامپیوتر هایی که به هم
وصلن (یعنی فقط شما و دوستتون) میتونن بازی کنن ولی تو گیم نیت این طور نیست

برای دو نفره بازی کردن تو 08 باید :
1. به game modes - multi player chose a name - multi player lan برید
2.یکیتون گیم رو ایجاد کنه و دیگری جوین بزنه

امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم

من میگم شما امتحان کنید .اگه بشه با هم مسابقات فیفا بصورت انلاین اجرا کنیم
البته اگه لگ نزنه

general Granger
07-10-2007, 18:18
دستت درد نکنه فقط ما که adsl داریم باید چیکار کنیم؟نمیدونی؟

میگم اگه تو فیفا حرفه ای هستی یه قرار با هم تو گیم نت بذاریم با هم بازی کنیم

Amin Asterix
07-10-2007, 18:23
نه بابا حرفه ای کجا بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدشم من مشهدم چه جوری بیام گیم نت؟اینو برای این می خوام که با بچه های فامیل بازی کنیم نه با حرفه ای که سوراخم کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Antonio Andolini
07-10-2007, 21:50
من از طرفداران فیفا هستم ولی اگه از حق نگذریم فیفا چندتا مشکل داره:
یکی این که گل زدن از روی پاس کوتاه در هنگام ضربه ی آزاد فوق العاده راحت هست
و این که بازیکناش خیلی راحت دریبل می خورند و این که تور دروازه اش یه کم سفته و مثل pes نیست که وقتی گل می زنی موج برداره ولی یه نقطه ی قوت فیفا داره که فکر نکنم pes به پاش برسه اونم گزارشگری اون هست مخصوصا نوع تلفظ بازیکنان برزیلی که خیلی خفن می گه!
حالا اون هایی که فیفا خریدن این مشکلاتش رفع شده؟

sulfur99
07-10-2007, 21:52
من هیچ مطلبی رو اینجا نخوندم فقط میگم آشغال تری نسخه ی فوتبال و فیفا هست.

wantonboy13
08-10-2007, 06:00
نظر لطفتونه... :27:

MOH333EN
08-10-2007, 08:43

سلام دوست عزيزم
بابا آخه اينجا جاي اين حرفاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟ ولي يك جاش كه فرموديد:10: منم با شما كاملا موافقم 2onya pro evolution soccer x هر سال بهتر از سال قبلش ميشه برعكس فيفا با يكي از دوستام فيفا بازي ميكرديم بابا زيكن خودي دروازه بانو دريپل كردم و رفتم توي دروازه ميدونيد داور چي گرفت؟ كورنر :18:

در جواب اون دوست عزيزم هم كه فرموده بودند تور دروازه بگم كه تور دروازه اين فوتبال من چند سالي كه بازي ميكنم و آشنايي نسبتا كامل با بازي ها دارم هميشه سوراخه يعني شما شوت محكم كه از كناره دروازه بزني بره پشت از تور هر از گاهي رد ميشه و داورم گل محسوب ميكنه:31:

به نظر من بيخيال اين بازي پر اشتباه و بي معني بشيد با سپاس فراوان قصد جسارت نداشتم :40:

MOH333EN
08-10-2007, 08:49
در ضمن منتظر pro evolution soccer 7 باشيد يك شاهكاره و خودتون تصميم بگيريد

jak_1300
08-10-2007, 09:08
مگه ميشه چه باحال جدي ميگي
اونوقت سرعتش چي ميشه؟