ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجور به وسيله مولتي مديا بيلدر فارسي بنويسم ؟

farshad_4017
23-02-2008, 16:09
سلام
چجور ميشه يه متن كه فارسيه تو مولتي مديا بيلدر نوشت ؟ و اونم البت نشون بده !
اصلا تو اينچنين نرم افزارهايي چجور ميشه كه فارسي نوشت ؟

farshad_4017
23-02-2008, 20:03
بابا بي خيال ! يعني كسي نيست كه تونسته باشه !!!

mahdi7610
23-02-2008, 23:07
سلام
چجور ميشه يه متن كه فارسيه تو مولتي مديا بيلدر نوشت ؟ و اونم البت نشون بده !
اصلا تو اينچنين نرم افزارهايي چجور ميشه كه فارسي نوشت ؟
سلام دوست عزیز
مالتی مدیا بیلدر فارسی را ساپورت می کنه .
شما می تونید روی سیستم خودتون فونت های زیبایی نصب کنید و با اونها توی محیط مالتی مدیا بیلدر فارسی تایپ کنید و برای اینکه اون فونتها توی سیستم دیگه ای که اون فونت را نداره بهم نریزه باید کارهای زیر را انجام بدید.

یه روش اینه که نوشته هات را تبدیل به عکس کنی. برای این کار بعد از اینکه تمام متنت را با فارسی نویس تایپ کردی همه متن هات را انتخاب کن و از منوی Arrange و زیر شاخه Combine گزینه Object with background را انتخاب کن . با این کار دیگه متنها به هم نمی ریزند .

یا می تونی از دستور Install Font استفاده کنی که برای نصب Font دلخواه شما بر روی کامپیوتر کاربر است

یا میتونی فونت خودت را Embedded کنی .

یا می تونی فونت را داخل سی دی قرار بدی تا کاربر خودش اونا را نصب کنه .

موفق باشی .

mahdi7610
23-02-2008, 23:07
می بخشید دو بار ارسال شد .
ویرایش شد.

farshad_4017
24-02-2008, 01:33
من همون تيكه ولش مشكل دارم !
اصلا نمي تونم داخلش فارسي بنويسم ! حتي با فارسي نويس ( مريم ) نرم افزار درست كار مي كنه ! ولي نمي دونم چرا فونتهاش تو بيلدر كار نمي كنه ! يا علامت سوال ميده يا عجق وجق ميده بيرون !
كسي چاره اي مي دونه
( سيستم هم فارسي نصبه ! چون با فتوشاپ فارسي هم كار مي كنم ! )

mahdi7610
24-02-2008, 10:51
من همون تيكه ولش مشكل دارم !
اصلا نمي تونم داخلش فارسي بنويسم ! حتي با فارسي نويس ( مريم ) نرم افزار درست كار مي كنه ! ولي نمي دونم چرا فونتهاش تو بيلدر كار نمي كنه ! يا علامت سوال ميده يا عجق وجق ميده بيرون !
كسي چاره اي مي دونه
( سيستم هم فارسي نصبه ! چون با فتوشاپ فارسي هم كار مي كنم ! )
دوست عزیز شما باید همه فونتهایی که توی mmb هست را روی نوشته خودتون امتحان کنید . تا یکی از اونها بتونه علامت سوال را به فونت فارسی تبدیل کنه .
شما می تونید نوشته های خودتون را به صورت عکس وارد کنید . یعنی توی فتوشاپ نوشته خوتون را بنویسید و به صورت عکس توی mmb قرار بدید .
موفق باشید

TATAR1400
24-02-2008, 17:38
برای این کار باید ببینی ویندوز شما فارسی را ساپورت میکنه یا نه.واینکه باید ببینی که این را.....
میری Control Panel_Regional And Language Option سر برگ Language را انتخاب کن ببین Install Files for East Asian Language تیک نخورده باشه یا اگه تیک خورده نصب نشده باشه.اگه نصب شده باشه به صورت غیر فعال دیده میشه.اگه نصب شده باشه نمیتونی در بیشتر نرمفزار ها که فارسی را ساپورت میکنن،فارسی بنویسی.