PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با acronis true image 11

Mostafa.yey
12-11-2008, 13:07
سلام
من از درایو c خودم backup گرفتم تو خود ویندوز ولی وقتی می خوام با دیسک بوت recover کنم هارد رو نمی شناسه !!!
به نظر شما چیکار کنم؟؟

p_s_m
12-11-2008, 19:38
من با acronis true image 11 نسخه بتا 2 کار میکنم و باید بگم که تا حالا این مشکل رو نداشتم .

1. شما این نرم افزار رو دقیقا از کجا آوردین و آیا تا حالا با سیدی بوتیبلش کار کرده بودین ؟ ( از سالم بودنش

مطمعن هستید ؟)

2. چرا ایمیج درایو c رو می خوای برگردونی ؟( سیستم ویروسی شده بود ؟)

3 . الان ویندوز قبلیت بالا میاد یا نه ؟

4. با نرم افزار های bootable دیگه هم هاردتو نمیشناسه ؟

5. مارک هارد دیسکت ؟

Mostafa.yey
12-11-2008, 20:41
1-از سایتش دانلود کردم
2- ویروسی نشده
3- واسه اینکه ویندوزم بالا نمیاد
4- چرا میشناسه
5- مکستور 500 گیگ

p_s_m
13-11-2008, 00:47
شما اینکارو انجام بدین :

1. اگه پارتیشن هاتون نوع ntfs هست با Avira NTFS4DOS Personal با روشی که می گم اونا رو اسکن کنید.

نرم افزار رو از لینک زیر دانلود کنید :

Avira NTFS4DOS Personal

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونو نصب کنید و یه فلاپی بوت باهاش بسازید و با اون فلاپی سیستم رو راه اندازی کنید و تمام پارتیشن ها

رو اسکن کنید ( وقتی پرسید در حالت read only چک کنم no بزنید )

2. اگه پارتیشنها از نوع FAT32 هست با یک فلاپی بوت 98 سیستم رو بوت کنید و دستور scandisk رو برای تمام

درایوها اجرا کنید.

اگه با این روشها کارتون راه نیفتاد باید با partition table doctor بیفتین به جون هارد !!

Mostafa.yey
14-11-2008, 08:55
سلام
به پیشنهاد یکی از دوستان Acronis True Image 12 رو از سایتش دانلود کردم و سیستمو باهاش بوت کردم و هارد رو شناخت. ممنون از راهنماییت.

sammey
14-01-2009, 12:57
سلام من هم به مشکل نشناختن هارد دچار شدم بعد از مدتی جستجو فهمیدم باید اکرونیس رو در حالت safe mode اجرا کرد البته هنوز خودم امتحان نکردم چون دارم یه فایل iso بوت رو از تورنت دانلود میکنم که دانلودش تموم نشده چون نسخه ای که من دارم حالت safe mode نداره.
اگه درست شد خبر میدم
به امید دیدار