PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتوماتیک بیرون امدن DVD Writer

mahdi17729
22-10-2009, 15:11
نمیدونم چرا بعضی از موقها این DVD Writer الکی و بصورت اتوماتیک یهو Eject میشه
چند بار هم که میزنم بره داخل دوباره eject میشه

tohidkh
22-10-2009, 16:41
نمیدونم چرا بعضی از موقها این DVD Writer الکی و بصورت اتوماتیک یهو Eject میشه
چند بار هم که میزنم بره داخل دوباره eject میشه
سلام.

اونطور که معلومه مشکل شما سخت افزاریه.

ظاهرا Case شما، جای سی دی رام داره و شما با فشار دادن دکمه Case سی دی رو بیرون میارید؟

اینطور نیست؟

منظورم این بود که وقتی شما دکمه Eject رو از روی کیس میزنید، اون هم دکمه Ejectd سی دی رام رو میزنه و این باعث میشه سی دی بیرون بیاد.

حالا چیکار کنید؟

دستگاه سی دی رام رو حدودا یک میلیتر به عقب بکشید.

موفق باشید :11:

mahdi17729
22-10-2009, 17:38
نه از این کیس در دارا نیست

luke70
22-10-2009, 17:55
سلام

منم این مشکل را داشتم. مشکل از ویروس هست.

mehdi_halla
22-10-2009, 23:59
اگه از ویروس نباشه:
دی وی دی رایتر منم اینجوری شد.مربوط به ویروس نبود.ولی بازش کردم و یه خورده بهش ور رفتم درست شد.
شما میتونین بازش کنین یه خورده تمیز کازی و روغن کاری (ریلش)و تسمه (کش) روی چرخ دنده ای که سینی رو میبره داخل عوض کنین.

Mohammad King
23-10-2009, 12:47
اگه از ویروس نباشه:
دی وی دی رایتر منم اینجوری شد.مربوط به ویروس نبود.ولی بازش کردم و یه خورده بهش ور رفتم درست شد.
شما میتونین بازش کنین یه خورده تمیز کازی و روغن کاری (ریلش)و تسمه (کش) روی چرخ دنده ای که سینی رو میبره داخل عوض کنین.

دوست من شما منظور ایشون را قشنگ نفهمیدین. ایشون میگن که دی وید رایتر خود به خود بیرون میاد. پس یه این چیزها ربطی نداره/

چند تا مشکا وجود داره.

1ـ شما بایاس را آپدیت کن ببین درست میشه؟

2ـ یه اسکن با آنتی ویروس آپدیت شده بکن ببین درست میشه؟

3ـ از داخل کیس ببین که کابلها مشکلی ندارند>؟

موفق باشید

mahdi17729
23-10-2009, 23:37
از ویروس که فکر نکنم باشه چون به روز آپدیت میشه
کابل هم ساتا هست چک کردم مشکل نداره
بایوس هم آپدیت شوده هست

mehdi_halla
24-10-2009, 07:38
دوست من شما منظور ایشون را قشنگ نفهمیدین. ایشون میگن که دی وید رایتر خود به خود بیرون میاد. پس یه این چیزها ربطی نداره/

چند تا مشکا وجود داره.

1ـ شما بایاس را آپدیت کن ببین درست میشه؟

2ـ یه اسکن با آنتی ویروس آپدیت شده بکن ببین درست میشه؟

3ـ از داخل کیس ببین که کابلها مشکلی ندارند>؟

موفق باشید

سلام دوست عزیز
منظورشون رو درست متوجه شدم.
چون همین مورد برای دو تا دی وی دی رایتر سامسونگ و ایسوس خودم پیش اومده
بود.این مشکل کاملا سخت افزاریه. چون بنده اونو بدون کابل دیتا و جدا از سیستم با یه کابل برق امتحان کردم.پس قضیه ویروس نبود..

gama
24-10-2009, 08:17
سلام دوست عزیز
منظورشون رو درست متوجه شدم.
چون همین مورد برای دو تا دی وی دی رایتر سامسونگ و ایسوس خودم پیش اومده
بود.این مشکل کاملا سخت افزاریه. چون بنده اونو بدون کابل دیتا و جدا از سیستم با یه کابل برق امتحان کردم.پس قضیه ویروس نبود..
با حرف شما کاملا موافقم.

mkhavari2000
24-10-2009, 08:31
یه دی وی دی رایتر سامسونگ رو سه شنبه دیدم که همین مشکل رو داشت و خوشبختانه گارانتی سام سرویس داشت بردم تعمیرگاه اصلی سام سرویس توی آرژانتین و 10 دقیقه ای درستش کرد و گفت ایراد نرم افزاری خود سی دی رام هست و با تعویض فریم ور دستگاه درست شد

kiuna
24-10-2009, 08:44
منم همین مشکل رو با dvd writer سامسونگ دارم چطوری می تونم فرمور دستگاه رو اپدیت کنم؟؟
دیگه نرم تا سام سرویس !

Mohammad King
24-10-2009, 08:51
منم همین مشکل رو با dvd writer سامسونگ دارم چطوری می تونم فرمور دستگاه رو اپدیت کنم؟؟
دیگه نرم تا سام سرویس !

در انجمن قبلا ن گقته شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

tabatabaiyan
24-10-2009, 09:55
یه دی وی دی رایتر سامسونگ رو سه شنبه دیدم که همین مشکل رو داشت و خوشبختانه گارانتی سام سرویس داشت بردم تعمیرگاه اصلی سام سرویس توی آرژانتین و 10 دقیقه ای درستش کرد و گفت ایراد نرم افزاری خود سی دی رام هست و با تعویض فریم ور دستگاه درست شد
دیویدی رایترهای سامسونگ مشکلشون نه فریم ور هست نه ویروس نه ربطی به کیس داره و نه...
مشکلی که باعث باز و بسته شدن در دی وی دی رایتر میشه بخاطر سوئیچ (حسگر) وضعیت در هست که بیش از اندازه حساسه.
اگه شما هم مارکها و مدلهای مختلف دیویدی رایتر را باهم مقایسه کنید متوجه میشید که نوع سوئیچی که در این دیویدی رایتر استفاده شده با کلیه ی مارکها و مدلهای دیگه فرق داره!
لازم به ذکره که در مدل جدید سامسونگ از این نوع سوئیچ دیگه استفاده نشده.
این که به شما گفتن مشکل از فریم ور هست احتمالا نخواستن مشتریو از خودشون یا محصولی که ضمانتشو کردن ناراضی کنند و به شما گفتن که مشکل از فریم ور هست! و احتمالا کاری که کردن اینه که با اسپری خشک اون سوئیچو کمی تمیز کردن که البته با این کار مشکل به صورت مقطعی بر طرف میشه.
اهرم سوئیچ دیویدی رایتر موقعی که در دیویدی رایتر باز باشه قابل مشاهده هست.

بهتره بگم که دیویدی رایترهای سامسونگ از نظر هد شاید بشه گفت قویترین در بین مارکهای دیگه باشه ولی با توجه به مشکل سوئیچ که دارن اعصاب آدمو خیلی خورد میکنن.

tabatabaiyan
24-10-2009, 10:16
دیویدی رایترهای سامسونگ مشکلشون نه فریم ور هست نه ویروس نه ربطی به کیس داره و نه...
مشکلی که باعث باز و بسته شدن در دی وی دی رایتر میشه بخاطر سوئیچ (حسگر) وضعیت در هست که بیش از اندازه حساسه.
اگه شما هم مارکها و مدلهای مختلف دیویدی رایتر را باهم مقایسه کنید متوجه میشید که نوع سوئیچی که در این دیویدی رایتر استفاده شده با کلیه ی مارکها و مدلهای دیگه فرق داره!
این که به شما گفتن مشکل از فریم ور هست احتمالا نخواستن مشتریو از خودشون یا محصولی که ضمانتشو کردن ناراضی کنند و به شما گفتن که مشکل از فریم ور هست! و احتمالا کاری که کردن اینه که با اسپری خشک اون سوئیچو کمی تمیز کردن که البته با این کار مشکل به صورت مقطعی بر طرف میشه.

بهتره بگم که دیویدی رایترهای سامسونگ از نظر هد شاید بشه گفت قویترین در بین مارکهای دیگه باشه ولی با توجه به مشکل سوئیچ که دارن اعصاب آدمو خیلی خورد میکنن.

tabatabaiyan
24-10-2009, 22:27

kakadoo
03-02-2010, 12:32
من یه دی وی دی رایتر سامسونگ دارم که مشکل باز و بسته شدن اتوماتیک داره و این مشکل هیچ ربطی هم به سیتم عامل و یا ویروس نداره چون قبل از بالا امدن ویندورز هم اینجوری میشه
بردم دادم تعمیر کار توی اصفهان ده تومن از م گرفت گفت درست شده اما درست نشده بود .
دیگه زورم میاره پول خرجش کنم چون نوش حدود 30 تومنه
به نظر اساتید امکان داره اگه خودم اونو بازش کنم بتونم اونو درستش کنم؟
چیش رو باید باز کنم ببرم نوش رو بگیرم ؟

anemis
09-02-2010, 14:12
من یه دی وی دی رایتر سامسونگ دارم که مشکل باز و بسته شدن اتوماتیک داره و این مشکل هیچ ربطی هم به سیتم عامل و یا ویروس نداره چون قبل از بالا امدن ویندورز هم اینجوری میشه
بردم دادم تعمیر کار توی اصفهان ده تومن از م گرفت گفت درست شده اما درست نشده بود .
دیگه زورم میاره پول خرجش کنم چون نوش حدود 30 تومنه
به نظر اساتید امکان داره اگه خودم اونو بازش کنم بتونم اونو درستش کنم؟
چیش رو باید باز کنم ببرم نوش رو بگیرم ؟

سلام منم همین مشکل دارم کسی میدونه چه طور باید حل شه؟

designer001
20-10-2011, 11:54
سلام.

نمی دونم چرا تو این انجمن ها وقتی یه سوال مطرح میشه به همه چی پاسخ داده میشه، الا اون سوالی که اول پرسیده شده.

لطفا بحث متفرقه نکنید و فقط به سوال اگر میدونید پاسخ بدید.

باجناق من به روز به من گفت که من این مشکل رو دارم، من هر کاری کردم نتونستم درستش کنم، میدونم مشکلش نرم افزاریه، چون حتی اگه ویندوز رو log off کنی دیگه اتوماتیک بیرون نمیاد. بعد چند وقت لپ تاپ خریدم واسش، 3 روز بعد گفت دی وی دی درایو لپ تاپ هم بیرون میاد، تعجب کردم . رفتم system restore زدم درست شد.

چند روز بعدش اومد مغازه، فلشش رو زدم به سیستم خودم تا یه سری برنامه واسش بریزم، فرداش دیدم دستگاه دی وی دی خودم هم اتوماتیک میاد بیرون.
مطمئنم که نرم افزاریه، چون من واسه رایت دی وی دی یا هر کار دیگه سیستم رو log off میکنم، دی وی دی رو می زنم بره تو بعد login میکنم. مشکلی هم پیش نمیاد.

اگه متوجه شده باشید هیچ ربطی به سخت افزار نداشته، چون سه تاشو خودم دیدم. آنتی ویروسم هم nod32 متصل به سرور آنلاین سافت گذر هستش که 24 ساعت هم به اینترنت پرسرعت متصل هستم. و هر روز آپدیت میشه.

اینهمه توضیح دادم که اگر کسی می تونه فقط کمک کنه، نه اینکه بحث الکی راه بندازه.

منتظر جوابتون هستم.

با تشکر

hamid7777
15-09-2013, 17:11
مشکل من اینکه قبل از ویندوز دی وی دی رایترم خوب کار میکنه وقتی وارد ویندوز میشه تا میاد سی دی شروع به خوندن کنه میاد بیرون
سیستمم ویروسی و نیست و کسپرسکی نصب هستش
چطوری میتونم این مشکل که چند روزه پیش اومده را حل کنم؟
با تشکر

sahmada
20-08-2019, 12:45
آنتی ویروسم هم nod32 متصل به سرور آنلاین سافت گذر هستش که 24 ساعت هم به اینترنت پرسرعت متصل هستم. و هر روز آپدیت میشه.

این مشکل نرم افزاری است و به احتمال زیاد به دلیل ویروسی شدن است.
با cd live آنتی ویروس کسپرسکی بوت کنید و سیستم را اسکن نمایید تا کلیه ویروسهای موجود در هارد دیسک را اعم از سیستمی و غیره پاکسازی نماید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]