PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید رشته گرافیک یا کامپیوتر؟

CG-Masoud2008
16-12-2009, 22:10
سلام
راستش من کامپیوتر می خوانم و 5 ال در این زمینه مشغول فعالیت هستم حالا یا 1 سالی هست 3dmax و نرم افزار های گرافیکی کار می کنم
حدود 1 سال هم در آن مدت شبکه کار می کردم
حالا باید راهمو انتخاب کنم یا برم رشته کامپیوتر و رشته تخصصی شبکه ( مهندسی شبکه) که توی ایران این رشته فکر نکنم باشه و باید برم کامپیوتر یا باید برم گرافیک و دفترچه کنکور سراسری رو گرفتم راستش الآن کاردانی کامپیوتر هستم
حالا از می خوام از شما دوستان عزیز بپرسم به نظر شما چی کار کنم
گرافیک ( انیمیشن ) برم یا کامپیوتر (شبکه)؟
کدومش درآمدش بیشتر هست
علاقه من به هر دوشون خیلی خیلی زیاد هست
تو رو خدا کمکم کنید
چی کار کنم؟؟؟

mf.designing
16-12-2009, 22:14
بهتر بود تو بخش آموزش عالی مطرح می کردید ! ...
در مورد بهتر بودن هم مونده به استعداد و قدرت خودتون !!! چون اگه یه نون خشکیه باهوش و با استعداد باشی موفق میشی ! ...

joe_satriani
16-12-2009, 22:15
دوست عزيز همينطور كه معلوم ميشه علاقت خيلي بالاس. اما فاكتور مهمي كه بعد از علاقه هست اينه كه تا چه حد در اين زمينه ها فعاليت داشتي يا كردي. يعني اينكه آيا تا حالا يه پروژه شبكه رو خودت بستي؟؟ يا اينكه يه انيميشن درست كردي كه خودت تحسين كني؟؟ از من ميشنوي كامپيوتر رو ادامه بده. آخه رشته ي انيميشن توي ايران زياد جا نيفتاده. نميگم به درد نميخوره، فقط زياد جا نيفتاده. فقط دست يه عده خاصي هست. اما اگه ميخواي در سطح پيشرفته انيميشن رو بري جلو خوبه. درآمدش فوق العادس اونم فقط در سطح حرفه اي. بازم دوستان ديگه نظرشون رو بدن.سوالي ديگه بود در خدمتم.

Dark Kingdom
17-12-2009, 02:19
رشته ی گرافیک تو ایران که فقط نگار گری ـه . انیمیشن نداره که

sarina_sh
17-12-2009, 07:59
رشته گرافیک از انیمیشن و همین طور نگار گری که بابک جان گفت جداست

زیر شاخه های گرافیک هم ایناست :

گرافیک
تصویرسازی
و گرافیک کامپیوتری

رشته انیمیشن هم بخوای بری توی ایران چیزی که برای بازار کار نیازه رو یادت نمیدن مثل بقیه رشته ها ... همین گرافیک هم همین طوره خودت باید تلاش کنی و یاد بگیری

اصلا هم نیاز نیست رشتت مرتبط با انیمیشن باشه تا بتونی توش موفق باشی مثل خیلی از بچه های اینجا

موفق باشی

CG-Masoud2008
17-12-2009, 22:49
دوست عزيز همينطور كه معلوم ميشه علاقت خيلي بالاس. اما فاكتور مهمي كه بعد از علاقه هست اينه كه تا چه حد در اين زمينه ها فعاليت داشتي يا كردي. يعني اينكه آيا تا حالا يه پروژه شبكه رو خودت بستي؟؟ يا اينكه يه انيميشن درست كردي كه خودت تحسين كني؟؟ از من ميشنوي كامپيوتر رو ادامه بده. آخه رشته ي انيميشن توي ايران زياد جا نيفتاده. نميگم به درد نميخوره، فقط زياد جا نيفتاده. فقط دست يه عده خاصي هست. اما اگه ميخواي در سطح پيشرفته انيميشن رو بري جلو خوبه. درآمدش فوق العادس اونم فقط در سطح حرفه اي. بازم دوستان ديگه نظرشون رو بدن.سوالي ديگه بود در خدمتم.

سلام
دوست عزیز من تا حالا هم یک پروژه شبکه را بستم هم یک انیمیشن ساختم که بدک نبود در سطح خودم منضور من هم رشته انیمیشن نیست گرافیک کامپیوتری هست که رفتم دفترچه کنکور هنر گرفتم منظورم اینه

آیا دوستان به نظرتون شبکه و کامپیوتر درآمدش بیشتر هست در سطح حرفه ای یا انیمیشن در سطح حرفه ای؟

pclord
17-12-2009, 23:00
درود

آیا دوستان به نظرتون شبکه و کامپیوتر درآمدش بیشتر هست در سطح حرفه ای یا انیمیشن در سطح حرفه ای؟

انیمیشن در سطح حرفه ای 100%

joe_satriani
19-12-2009, 10:53
درود

انیمیشن در سطح حرفه ای 100%

منم موافقم. 160 درصد :20:

hosienmax100
07-01-2010, 19:06
دوستان ببخشید من هم چندتا سوال داشتم البته با موضوعی متفاوت :31:

گرافیک /

12 همین سال میرم خدمت سربازی (مثله ختنه اجباره دیگه ) /

فاقد سواد هم هستم همون دیپلم معمولی کامپیوتر رو دارم به نظرتون حین خدمت میشه امتحان کنکور داد (موقت ترخیص میکنن چون یه چیزایی شنیدم ..)

اصل سوالم اینه کسی که کام خونده دبیرستان/ میتونه هنر امتحان بده برا گرافیک ؟ آیا هنوز مهلتی هست برا شرکت تو سال جاری ؟ و چه دانشگاهی ..

اگه یه توضیح کوتاه بدید ممنون میشم ..

تشکر /

hosienmax100
10-01-2010, 01:01
ببخشید من دوباره تاپیک رو بالا میارم از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ..

یا حداقل بگید این جور سوالات کجا پرسیده میشه تو سایت

ممنون

mohammadld
10-01-2010, 01:38
متاسفانه الان رشته کامپیوتر توی ایران خیلی بد شده چون مدرکش به هیچ دردی نمیخوره
هر کسی رفته 50 هزار تومن داده دو تا نرم افزار رو یاد گرفته و داره جای یه مهندس کار میکنه در حالی که لیسانس آبیاری گیاهان دریایی داره !
برای همین میگم خیلی طرفش نیا و به سمت گرافیک برو

Dark Kingdom
10-01-2010, 06:36
در مورد رشته , مهم نیس میتونی بری هنر .
امسال هم که دیگه نمیشه . میره واسه اواخر بهار سال 89

hosienmax100
10-01-2010, 23:43
امسال نه همون 89 منظورم هست کلا

دفترچه اش با فنی میاد ماله هنر دادا ؟