PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل های رایت شده در کامپیوتر دیگه دیده نمیشوند!!!

sgwgo
30-12-2009, 23:34
سلام دوستان من یه سیستم جدید گرفتم که دی وی دی رایترم سامسونگ هست و ویندوزم 7
حالا وقتی بخوام فایلی به صورت send to رایت کنم فایل رایت میشه ولی این سی دی که رایت میکنم فقط در کامپیوتر من دیده میشود و در کامپیوتر دیگه دیده نمیشود؟:18:

Diego
31-12-2009, 00:55
سلام دوستان من یه سیستم جدید گرفتم که دی وی دی رایترم سامسونگ هست و ویندوزم 7
حالا وقتی بخوام فایلی به صورت send to رایت کنم فایل رایت میشه ولی این سی دی که رایت میکنم فقط در کامپیوتر من دیده میشود و در کامپیوتر دیگه دیده نمیشود؟:18:

با اینکار فایل شما روی Cd ذخیره نمیشه...فقط به صورت موقتی روی یه فضا روی درایو C ذخیره میشه تا بعداً روی CD رایتش کنید.
از برنامه ی رایت مثل Nero استفاده کنید.

merlin001
31-12-2009, 04:19
یعنی فرق رایت رو با send to نمیدونستی؟

همون طور که دوست قبلی گفتن باید رایت کنی ( مثلا با نرو یا خود ویندوز ) موقع سند تو کردن چیزی رایت نمیشه

sgwgo
01-01-2010, 01:27
دوستان چرا شما برداشت منفی میکنید و دوست دارید طرف رو مسخره کنید من میگم فایل رایت شده و منظورم از روش send to و بعد گزینه رایت از توی خوی درایو دی وی دی رام
حتی این سی دی به هیچ عنوان سر کامپیوتر های دیگر کار نمیکند و حتی به عنوان سی دی خالی نمیشناسد

merlin001
01-01-2010, 01:44
خودت رو راحت کن و با نرو رایت کن
این همه هم دردسر نداره

sgwgo
01-01-2010, 13:02
خودت رو راحت کن و با نرو رایت کن
این همه هم دردسر نداره
با نرو 9 2تا سی دی AUDIO رایت کردم یکی صاف در امد و دومی خش دار در امد!!!
مکننه دی وی دی رامم خرابه؟:13:

Diego
01-01-2010, 13:10
مکننه دی وی دی رامم خرابه؟:13:

دوست عزیز من اصلا لحن خاصی تو نوشتم نبود.و شدیداً هم مخالف این هستم که کسی به خاطر یه سوال مورد تمسخر قرار بگیره چون هممون یه روزی از همین جور سوالات شروع کردیم.

شما یه توضیح کامل از پروسه ی رایتتون و تنظیماتتون اینجا بدید تا بهتر بتونم کمکتون کنم.:11:

sgwgo
02-01-2010, 00:36
دوست عزیز من اصلا لحن خاصی تو نوشتم نبود.و شدیداً هم مخالف این هستم که کسی به خاطر یه سوال مورد تمسخر قرار بگیره چون هممون یه روزی از همین جور سوالات شروع کردیم.

شما یه توضیح کامل از پروسه ی رایتتون و تنظیماتتون اینجا بدید تا بهتر بتونم کمکتون کنم.:11:
دوست عزیز شما مطمئن باشید کسی که بلد نباشه یه رایت ساده انجام بده پس هیچ اطلاعاتی در مورد انجمن ها هم نداره و نمیدونم چطور باید سوال بپرسه

از طریق خود ویندوز رایت کردن و به صورت دیتا ، فایل ها فقط در کامپیوتر من دیده میشوند و در کامپوتر دیگر سی دی مثل سی دی های سوخته عمل می کند

merlin001
03-01-2010, 00:24
مکننه دی وی دی رامم خرابه؟

اگه سی دی خامی که تو درایور گذاشته باشی سالم بود و بعد از این که رایت کردی روش خش انداخته باشه احتمال داره رایتر مورد داشته باشه.

از طریق خود ویندوز رایت کردن و به صورت دیتا ، فایل ها فقط در کامپیوتر من دیده میشوند و در کامپوتر دیگر سی دی مثل سی دی های سوخته عمل می کند

منظورت چیه مثل سی دی های خش دار دیده میشوند؟ یعنی کند عمل میکنه تا فایل رو باز کنه ولی توی سیستم خودت به راحتی باز میکنه؟ منظورت اینه؟

Diego
03-01-2010, 00:49
اگه سی دی خامی که تو درایور گذاشته باشی سالم بود و بعد از این که رایت کردی روش خش انداخته باشه احتمال داره رایتر مورد داشته باشه.

چی رو چی خش انداخته باشه؟:18:

merlin001
03-01-2010, 21:42
چی رو چی خش انداخته باشه؟ روی مانیتورش دیگه :31: